Dyskusja dotycząca rozgrywki na Rumeli Hisari

DeletedUser1382

Guest
I gitara, na moim serwerze nikt nowy nie powinien sie rejestrować. Mam też nadzieję,że niektórzy gracze zwrócą uwagę, grając tutaj, na nowy świat, pozostawiając ten;)
 

DeletedUser1841

Guest
Hanibal : " Strach jest wytworem wyobraźni. To kara , cena, jaką się płaci za wyobraźnię". Bardzo fajny masz opis. Sami wymyślamy własne strachy. Zatem sami jesteśmy dla siebie wrogami. Ale odważny człowiek pomimo tego wychodzi strachom naprzeciw. Zwalcza je. Można więc tworzyć sobie strachy i można je też zwalczać.
( Tak wiem nie na temat ale chciałam skomentować i pochwalić opis).
 

DeletedUser1382

Guest
Hanibal : " Strach jest wytworem wyobraźni. To kara , cena, jaką się płaci za wyobraźnię". Bardzo fajny masz opis. Sami wymyślamy własne strachy. Zatem sami jesteśmy dla siebie wrogami. Ale odważny człowiek pomimo tego wychodzi strachom naprzeciw. Zwalcza je. Można więc tworzyć sobie strachy i można je też zwalczać.
( Tak wiem nie na temat ale chciałam skomentować i pochwalić opis).

Odezwę się w grze, w końcu odpowiadając na Twe pytania. Na pewno będziesz z nich z nich zadowolona. Czegoś się dowiesz, niekoniecznie o innych.

Dziękuje za miłe slowa, polecam Ci osobę Dr Hannibala Lectera, ma wiele mądrości. A to,że był psychopata...ale za to jakim ciekawym;)

Pzdr, Mateusz.
 

DeletedUser1841

Guest
Znam tą postać.
Dziękuję za przyszłe odpowiedzi na pytania. Warunkiem dostania ich było to , że "musisz zobaczyć czy jestem tego warta" i jak rozumiem spełniam ten warunek? Ciekawe.
Nigdy nie jestem miła. Radzę to bardzo dobrze zapamiętać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2629

Guest
Witam, chetnie zostane uczestnikiem rozmowy :D

Nazywam sie Adrian
;)

Pozdrawiam
 

DeletedUser2629

Guest
Liczymy,że wniesiesz coś do tego świata, na forum. Nick, który może mieć każdy na forum, a w grze?:)

W grze mam taki sam ;)

JestemAndrian

Do plemion wracam z dluga przerwa, pamietam, gdy powstalo TW2 to udalo mi sie pograc niecaly miesiac. A zaczynalem swoja zabawe na swiecie 4 lub 11 ( nie pamietam ) starych plemion ;D

O tak sie rozpisalem.
Dzieki za uwage ;)
 

DeletedUser1382

Guest
Opowiadajcie, duzo zaszło zmian. Scalenia, rozbicia, rozłamy, to cos co lubie;) Cann zdoła podbic,sporo provincji, rekord LiA odnosnie zakoczenia świata może zostac podbity? Czy może jakas ekipa jest, która dorówna ekpą Cann?:)

Co Waszym zdaniem sie stanie lada moment?;)
 

DeletedUser2665

Guest
CAN to oszusci i klamcy,kazdy kto z nimi gral przyzna racje
 

DeletedUser1819

Guest
CAN to oszusci i klamcy,kazdy kto z nimi gral przyzna racje
Ja to wiem nie od dziś.
Gdzie can się pojawi na jakimś nowym serwerze to każde plemię powinno od razu bez żadnej dyskusji na temat dyplomatycznych zaznaczyć ich jako wróg.
 

DeletedUser1382

Guest
Nie wiem, dlaczego macie takie ohydne zdania na temat Cann. No chyba,że ktoś nie potrafi przegrywać. Ja troszkę z Nimi pograłem, nie widziałem nic takiego co by mogło wzbudzać negatywne emocję.

Do podłości, doszło w plemieniu Polskiej Husarii, rządzonej przez Pinio2014 i Drewno13, którzy wypowiedzieli wielotygodniowy sojusz, za chwile wypowiadając wojnę. Nie potrafili się dogadać jak ludzie o wioskę, poniosło ich i...gasną w otchłani.
 

DeletedUser1819

Guest
Nie wiem, dlaczego macie takie ohydne zdania na temat Cann. No chyba,że ktoś nie potrafi przegrywać. Ja troszkę z Nimi pograłem, nie widziałem nic takiego co by mogło wzbudzać negatywne emocję.
Nie wiem czy zauważyłeś ale wiele osób ma niechęć do tego "ohydnego" plemienia i chyba nie bez powodu tak jest,bo nie jest to kwestia wygrywania czy przegrywania ponieważ can jako plemię nigdy jeszcze nie wygrało serwera.
 

DeletedUser2665

Guest
Nie mowie ze cale CAN,znam tam kilka dobrych ludzi,ale jest kilku w radzie co zniszczyli wizerunek CAN,duuuuzo by o tym pisac,
 

DeletedUser1723

Guest
Ja to wiem nie od dziś.
Gdzie can się pojawi na jakimś nowym serwerze to każde plemię powinno od razu bez żadnej dyskusji na temat dyplomatycznych zaznaczyć ich jako wróg.


Oh jakie tu niestworzone rzeczy piszą o moim plemieniu... czekaj , czekaj , a kim wy do licha wg jesteście ? :D Pijoq'a czy tych z któymi miałem zadzior to bym zrozumiał , ale takich no name ? :D
No ale jak to głosi pewne przysłowie "nie ważne co o tobie mówią , ważne by mówili!" Tak więc gadajcie sobie zdrów , CAN to drugie z obecnie istniejących "najstarszych" plemion , i jakoś na każdym serwerze nie brakuje chętnych do gry z nami :) A co ważniejsze - nie gramy na botach jak pierwsze z najstarszych plemion - LiA :D
 

DeletedUser2307

Guest
Oh jakie tu niestworzone rzeczy piszą o moim plemieniu... czekaj , czekaj , a kim wy do licha wg jesteście ? :D Pijoq'a czy tych z któymi miałem zadzior to bym zrozumiał , ale takich no name ? :D
No ale jak to głosi pewne przysłowie "nie ważne co o tobie mówią , ważne by mówili!" Tak więc gadajcie sobie zdrów , CAN to drugie z obecnie istniejących "najstarszych" plemion , i jakoś na każdym serwerze nie brakuje chętnych do gry z nami :) A co ważniejsze - nie gramy na botach jak pierwsze z najstarszych plemion - LiA :D
Hamuj się. I waz na słowa.
 

DeletedUser2040

Guest
CAN to drugie z obecnie istniejących "najstarszych" plemion , i jakoś na każdym serwerze nie brakuje chętnych do gry z nami :)
Ja nie mam wątpliwość czemu nie brakuje chętnych, bo przyjmujecie kogo popadnie ^^ A takie plemie jak wspomniałeś czyli LiA ma stałą bądź lekko zmienioną ale z zaufanych osób ekipe.
 

DeletedUser1382

Guest
No to moja odpowiedź będzie najbardziej obiektywna sądząc po nickach moich przedmówców. Hannibal1989, gracz który grał przeciwko LiA na Kr, gracz który grał z LiA na PO, graczy który grał i gra mimo zmiany barwa razem z Cann na RH.
Staram się być neutralny, bo sam mało gram by po nicku poznać imię gracza w realu, ale wiem jedno. Na pl jest tyle gówna i złości,że nie jest mozliwe dojscie kto ma rację. Czytam wiadomości negatywne na LiA,Cann i wzajemnie. Bo są rózni gracze, ludzie. Za "grobu" chcą pomścić swą porażkę. Z zawiści i za wydane korony, zrobią wiele bezpodstawnie by oczernić LiA i Cann.
Do prawdy trzeba podejść obiektywnie. Nikt nie udowodnił granie LiA na botach. Ktoś napisze,że grali z supem. Bzduraaa! Sam byłem w supporcie, w grze przeglądarkowej, gdzie dominował rynek niemiecki. I co? Wyrzucili dwóch Polaków z Suppa za oszustwa. Udowodnione.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości nawet do Supportu, są adresy e mail do Zarządu Gry, gdzie można swoje obawy napisać.

Cann? Cann to nie jest masówka. Masówki z definicji masowek zostały pokonane przez Cann na RH. Cann za chwile zdobędzie dominację, za co trzymam kciuki. Racją jest,że do najlepszych przyciągają masy, to potwierdzi Cann i Lia, ale odpowiednia selekcja, zarząd, mimo wyniku 190 osób na plemię, nie będzie masówką.

Jedynie o co mogę zaapelować, bez dowodów, nie obrzucajmy się błotem, to psuje grę, krzywdzi barw plemienia, które gra od lat.
 

DeletedUser1829

Guest
Ja tylko chciałem zapytać czy ludzi na bezczela publikujących nieprawdziwe fakty / osiągnięcia nie powinno się jakoś karać albo chociaż do lekarza kierować ? :))))
Niejaki Staszek21 twierdzi na swoim profilu , że był na Leeds Castle top1 agresora.....
Jako dowód - podaję screen z opisem :
http://hostuje.net/file.php?id=00ca405071f14f82887a63aff7713ef6

Jednak fakty mówią same za siebie :

https://pl.forum.tribalwars2.com/index.php?pages/world_Leeds_Castle/

Pytanie - czy każdy może takie bzdury wypisywać i nikt tego nie widzi ?????

Toż to czysta dziecinada jest...
 

DeletedUser2156

Guest
Nie spuchnij sie z podniety bylem top 1 agresor jak to tworzyłem a ty sie pochwal jak wbiles prawie 30 000 000 pkt w tydzien zekom czysczac prowincje z wrogow jakos ich wykres był plaski jezeli chodzi o pkt deff ładowales wojo do barbar i tyle w temacie ludzie pamietaja jak swoim zastem podbiles u siebie wioske i bez wiary waliles offami 3 tygodnie przed koncem i nie badz smieszny bo i tak wszyscy wiedza ze 1szym offowcem ja bylem Socjopata87 a nie ty i jeszcze nabijając pkt off w barbach chwalisz sie to na forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry