Dyskusja dotycząca rozgrywki na Rumeli Hisari

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Witamy w nowym Królestwie wszystkich wyjadaczy Tribal Wars 2 oraz nowych graczy. Życzymy wielu pomyślnych bitew i samych wygranych!
 

DeletedUser2037

Guest
I ruszyli oczywiscie nie brakło trolli z nazwami plemion Lia Shn i TIg xd

Ale to juz zchorzenie psychiczne kogos xd

Pozdrawiam
 

DeletedUser1819

Guest
Zapraszam wszystkich chętnych do elitarnego grona, plemienia GLORIA VICTIS:)
 

DeletedUser1265

Guest
Nie gram na tym świecie. Wszelkie zbliżone nicki do D'Arta nie są moje.
 

DeletedUser1265

Guest
Obawiam się, że są i tacy desperaci. Grałem pod tym nickiem raptem 1 x. No i epizod na s17 w Raw.

PS. Dzięki za info. Nikomu kpin nie puszczam płazem i zrewanżuję się w dyplo przy jakiejś okazji.

Aha. Przypomniało mi się. Niezły mieliśmy polew jak się podlizywałeś Fighterowi żeby ci dal dostęp do programu, he, he.
 

DeletedUser1169

Guest
Obawiam się, że są i tacy desperaci. Grałem pod tym nickiem raptem 1 x. No i epizod na s17 w Raw.

PS. Dzięki za info. Nikomu kpin nie puszczam płazem i zrewanżuję się w dyplo przy jakiejś okazji.

Aha. Przypomniało mi się. Niezły mieliśmy polew jak się podlizywałeś Fighterowi żeby ci dal dostęp do programu, he, he.
Jakiegoż to programu tak z ciekawości zapytam? :)
 

DeletedUser1265

Guest
Pisano już o tym kilka x na forum, więc nie ma sensu powtarzać. Kto ma wiedzieć, ten wie, a jak kto ciekawy niech sobie szuka info...
 

DeletedUser2037

Guest
Obawiam się, że są i tacy desperaci. Grałem pod tym nickiem raptem 1 x. No i epizod na s17 w Raw.

PS. Dzięki za info. Nikomu kpin nie puszczam płazem i zrewanżuję się w dyplo przy jakiejś okazji.

Aha. Przypomniało mi się. Niezły mieliśmy polew jak się podlizywałeś Fighterowi żeby ci dal dostęp do programu, he, he.

Fajnie zawsze moge wziąść sobie ten program w inny sposób to nie jest jakis problem :) ogolnie chciałem być miły


zresztą on nie jest mi potrzebny aby ogrywać przecietnych graczy Ja>Ten Program
 

DeletedUser1265

Guest
1. "Wziąć".
2. Prywatnie, nie jestem fanem tych "pomagajek".
 

DeletedUser1378

Guest
Fajnie zawsze moge wziąść sobie ten program w inny sposób to nie jest jakis problem :) ogolnie chciałem być miły


zresztą on nie jest mi potrzebny aby ogrywać przecietnych graczy Ja>Ten Program
Tym razem nic ode mnie nie ukradniesz :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2037

Guest
Ha Zapowiada się na powtorke walki z s14 ekipa onesize i staszka21 przeciwko Ekipie Sirbogusia i zwiechupl

A moze w tle jakas inna paczka namiesza kto wie ;)
 

DeletedUser1913

Guest
A ja pośrodku. Jednak i drugich lubię. Zapomniałeś o CAN.
 

DeletedUser1819

Guest
Staszek21 przegrał,ze mną na Forte de Sagres,SHN przegrał na świecie N teraz przegra z nami na Rumeli Hisari :)
 

DeletedUser2477

Guest
Pozdrawiam CAN, zdobywają członków grożąc atakami na nich.
 

DeletedUser2156

Guest
Staszek21 przegrał,ze mną na Forte de Sagres,SHN przegrał na świecie N teraz przegra z nami na Rumeli Hisari :)

Menchester a ty zacznij psychotropy łykac bo widze ze cie bierze na swiecie N to ja siedziałem w twoich wioskach i pokonało mnie plemię do którego nie nalezales a na świecie Forte dla przypomnienia skonczylem ten swiat jeszcze z wioskam a ty mnie tam nawet nie atakowałeś bo siedzailes w środku plemienia i barby trzepałeś nawet sie bałeś nas sabotować nie logowałem sie na F przez 2 miesiące i nawet tego nie wypatrzyliście wielki wygrany świata Ty nawet nie byleś w TOP 200 pokonanych jednostek i kozaczysz ja miałem 3 razy mniej wiosek a 10 razy więcej pokonanych id się wypłakać do siostrzyczki.Jeszcze jedno na Q to ja nie gram przez 1 wodza który olał nasza sojusznicza spójna politykę
 
Do góry