Opinie Dyskusja na temat Zmian balansujących

Status
Zamknięty.

DeletedUser1305

Guest
To jest zwykłe kupowanie jednostek za pieniądze.
Nigdy jeszcze nie kupiłem koron w TW2, jak grałem w plemiona na poważnie, to kupowałem sobie premium - dlaczego na tę grę nic nie wydam? Bo funkcje za korony są drogie i tak naprawdę są do bani. Brakuje rzeczy, które ułatwiają organizację w tej grze, w ogóle nie ma masowej rekrutacji wojska czy szpiegów, które przecież wpływałyby jedynie na czas spędzony przy grze i pewnie dużo osób wydałoby nawet kasę na taką funkcję premium. Kiepska polityka, która jedynie odstrasza graczy, bo nawet jak zostaną jacyś chętni płacić za to wszystko, to nie wiem z kim oni będą grać, chyba ze swoimi multi albo będą plemiona po 5 graczy (w sumie to już teraz tak jest, że w wielu plemionach gra kilkanaście % osób i ogarniają całą resztę kont przez wspólną grę). Bez sensu, a tu jeszcze kolejny gwóźdź do trumny.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Po zapoznaniu się ze wszystkimi Waszymi opiniami jakie pojawiły się do tej pory na temat nowej funkcji, która ma zostać wprowadzona i zapewniamy, że w związku z tym będziemy prowadzić rozmowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pomysł dotyczący tej funkcji powoduje wiele negatywnych reakcji, jednocześnie zapewniamy, że Wasze zdanie ma znaczenie i jest brane pod uwagę podczas wprowadzania każdej nowej funkcji do gry. Staramy się, aby każda opcja wprowadzana do gry miała na nią pozytywny wpływ oraz była odpowiednio zbalansowana. Gwarantujemy, że cały zespół deweloperów będących w Hamburgu jak również zespół supportu polskiej wersji pracują nad tym, aby gra nieustannie dążyła do doskonałości. Dzięki Waszym sugestiom i opinią możemy tworzyć naprawdę świetną grę.
 

DeletedUser1646

Guest
Po zapoznaniu się ze wszystkimi Waszymi opiniami jakie pojawiły się do tej pory na temat nowej funkcji, która ma zostać wprowadzona i zapewniamy, że w związku z tym będziemy prowadzić rozmowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pomysł dotyczący tej funkcji powoduje wiele negatywnych reakcji, jednocześnie zapewniamy, że Wasze zdanie ma znaczenie i jest brane pod uwagę podczas wprowadzania każdej nowej funkcji do gry. Staramy się, aby każda opcja wprowadzana do gry miała na nią pozytywny wpływ oraz była odpowiednio zbalansowana. Gwarantujemy, że cały zespół deweloperów będących w Hamburgu jak również zespół supportu polskiej wersji pracują nad tym, aby gra nieustannie dążyła do doskonałości. Dzięki Waszym sugestiom i opinią możemy tworzyć naprawdę świetną grę.

w Zapewnienia już nikt nie wierzy. Kazdy gra w gry przeglądarko we ( większość z nich jest produkcji niemieckiej) i w kazdej tego typu gier zapewnienia były tylko zapewnieniami, niczym więcej. Droga Kasiu ja wiem ze za wszelką cene musisz dbać o dobre imie firmy ( bo sam kiedys byłem na podobnym stanowisku), ale nie okłamujmy sie ze coś sie zmieni pod tym względem, bo wszyscy wiemy jak będzie. A przynajmniej jakaś cześć z nas jest tego świadoma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1446

Guest
Nowa aktualizacja= totalna szmira. Szkoda tutaj nawet cokolwiek pisać...
 

DeletedUser506

Guest
@Wyslannica

"Dzięki Waszym sugestiom i opinią możemy tworzyć naprawdę świetną grę."

Świetną grę ? Raczej świetną Pay To Win, kto ma gruby portfel ten da dużo zarobić a potem zamknięcie społeczności TW2 pod pretekstem małej ilości graczy..
 

DeletedUser1723

Guest
Już nikt chyba nie ludzi się z tym że nasze zdanie - zdanie polskich graczy , graczy którzy tworzą jedną z największych społeczności tej gry (o czym świadczy ilośc polskich serwerów) ma dla twórcy gry jakiekolwiek znaczenie.
I cóż - nie ma szans by inno wycofało się z pomysłu jednostek za korony , jedyne co jeszcze jest do ugrania to to aby ta opcja wchodziło dopiero na nowych serwerach - ale tego nie ugramy my , piszac sobie tutaj jacy to jesteśmy wkur... na twórce gry - to może zrobić jedynie nasz polski team administratorów - pytanie - Czy szanowna wysłannico , chce wam się "powalczyć" o dobro swoich graczy ?
Nie znam relacji pracodawca-support , jednak jak kolwiek one by nie wyglądały , i jak kolwiek nie wyglądały by wasze wynagrodzenia , lub inne powody dla których pełnicie swe funkcje ale jednego jestem pewien - jeśli gra pójdzie w taką skrajnośc jak kupowanie jednostek za korony (a bez waszej interwencji na 100% pójdzie - choć podejrzewam że nawet wasza opozycja co do tego tematu ma niewielkie szanse powodzenia) wówczas wasze stanowisko stracą sens bo nie będzie komu pomagać.
Zresztą , tak jak już pisalem , zdajecie sobię z tego sprawę doskonale ponieważ świadczy o tym spadek ilości graczy.
Sam niestety miałem tą nieprzyjemność przekonać się o tym dowodząc plemieniem na 7 - gdzie w skutek coraz to nowych pomysłów zamachu na kase a braku prawdziwych udogodnieńz 500 graczy (wszystkie plemiona jakie z biegiem czasu wchodziły w fujze z nami) pozostalo na dzień dzisiejszy może 30...
 

DeletedUser1169

Guest
Gdyby za korony wprowadzili masową rekrutacje jednostek czy szpiegów byłby z tego większy zysk niż z tej natychmiastowej rekrutacji, sam mam troche koron których nie wydałem, bo nie ma na co a z chęcią wydałbym je na masową rekrutacje przy +500 wioskach to jest kilka godzin na obskoczenie wszystkiego. INNO długo pracowało nad tą aktualką myślałem że szykuje sie coś ciekawego a jest jak jest, pozdrawiam.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Musimy pamiętać o kilku sprawach, pierwszą z nich jest to, że Tribal Wars 2 nigdy nie była i nie będzie idealną kopią Plemion. Od samego początku zamierzeniem było stworzenie nowej gry. Drugą sprawą jest wprowadzanie nowych funkcji i aktualizacji, na obecną chwilę gra nie jest na etapie, na którym część funkcji będzie wprowadzana na światach "x", a druga na światach "y".

Na obecną chwilę sytuacja wygląda następująco: zbieramy wszystkie opinie jakie pojawią się na temat Natychmiastowej rekrutacji (te przed jej wprowadzeniem oraz te po wprowadzeniu funkcji), następnie wszystkie zostaną przesłane do deweloperów, którzy podejmą decyzję o dalszych krokach.
 

DeletedUser1446

Guest
Musimy pamiętać o kilku sprawach, pierwszą z nich jest to, że Tribal Wars 2 nigdy nie była i nie będzie idealną kopią Plemion. Od samego początku zamierzeniem było stworzenie nowej gry. Drugą sprawą jest wprowadzanie nowych funkcji i aktualizacji, na obecną chwilę gra nie jest na etapie, na którym część funkcji będzie wprowadzana na światach "x", a druga na światach "y".

Na obecną chwilę sytuacja wygląda następująco: zbieramy wszystkie opinie jakie pojawią się na temat Natychmiastowej rekrutacji (te przed jej wprowadzeniem oraz te po wprowadzeniu funkcji), następnie wszystkie zostaną przesłane do deweloperów, którzy podejmą decyzję o dalszych krokach.

nikt tutaj nie mówi o stworzeniu kopi plemion, tylko nie robienia z tej gry hajsownika!!
przecież te zmiany to jest kpienie sobie z graczy!! Żeby zrobić pełnego ofa, trzeba 16dni- no teraz wystarczy tylko trochę pieniędzy i 30 sekund... Gratulacje!
 

DeletedUser1235

Guest
jeżeli chcecie zatrzymać graczy na dłużej przy tej grze
to wprowadzicie i w kolejnosci jak jest podane liczby

1. masowa rekrutacja woja (łacznie z berserkami i Trybuszami )już powinna byc dawno wprowadzona bo naprawdę ciężko ogarniać 400 wioch
2. obniżenie koszu monet to znacznie przyspieszy grę przykładowo po roku działania serwera bo to strasznie utrudnia walkę brak grubasów
4. masowa rekrutacja szpiegów
3. masowa budowla budynków

pozdrawiam
martin
 
Status
Zamknięty.
Do góry