Opinie Dyskusja na temat Zmian balansujących

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Aktualizacja Balansująca pojawi się w poniedziałek 14.12.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser1267

Guest
komturia ma byc zredukowana do poziomu 3 a surowce maja byc zwrocone tylko jak bo zredukowanie z poziomu 10 do 3 to daje 800 000 surowcow wiec nie zmieszcza sie jednorazowo w magazynie
 

DeletedUser1413

Guest
Dla mnie jest to bez sensu, teraz będzie się liczyć tylko i wyłącznie nawalanka, w kilka dni będzie dostępna zagroda offa. Będzie mniej strategii, mniej szacunku dla wojska który produkuje się w jednej wiosce między 2-4 tyg. To pomagało skutecznie obmyślać każde ruchy, i kombinować jak tu uderzyć najskuteczniej, teraz to się zmieni.
 

DeletedUser1570

Guest
Venom, jak dla mnie będzie wręcz odwrotnie. Udynamicznie rozgrywki znacząco wpłynie też na czas trwania "edycji" co może się przełożyć na to, że mniej graczy zrezygnuje z powodu nudy, któą można spotkać między innymi na serwerze 3
 

DeletedUser20

Guest
Dla mnie jest to bez sensu, teraz będzie się liczyć tylko i wyłącznie nawalanka, w kilka dni będzie dostępna zagroda offa.

No niestety nie do końca, bo tak na prawdę lk i łk będą robić się dłużej... Dopóki nie wprowadzą redukcji czasu rekrutacji w postaci badań w koszarach (chyba -25% przy 25lvl), ale to dopiero przy jednej z następnych aktualizacji.

Przy tym wszystkim ważne jest w końcu dodanie funkcji, które ułatwią zarządzanie większymi kontami! A ostatnio widzę filmik i jeden z twórców gry chwali się, że on też ma dużo punktów, wie czego potrzeba i że właśnie zbierają pomysły... Po półtorej roku? Gracze zdążyli do tego dojść po miesiącu.

Cała ta aktualizacja balansująca ma przyśpieszyć grę na początku. Z tego co widziałem na becie, za jakiś czas Plac na 5lvl będzie skracał czas podróży na barby o 350%. Pewnie dlatego, że ludzie wydają najwięcej koron na początku serwera. Ale weźcie pod uwagę, że są też gracze, którzy logują się na serwerze z myślą o paru miesiącach i o nich też warto pomyśleć. Ba, nawet byliby skłonni wydać więcej koron, ale w tej chwili nie ma zbyt wielu opcji :p
 

DeletedUser1413

Guest
No niestety nie do końca, bo tak na prawdę lk i łk będą robić się dłużej... Dopóki nie wprowadzą redukcji czasu rekrutacji w postaci badań w koszarach (chyba -25% przy 25lvl), ale to dopiero przy jednej z następnych aktualizacji.
To już zmienia postać rzeczy, jeśli z tego co się doczytałem dla przykładu 1 pikinier bez bonusu z koszar będzie się rekrutować 90 sek przy koszarach na 25 poziomie i skróceniu budowy go o 84% wyjdzie jakieś 10 sek..

Zapraszam na TW1 na szybkie serwery jak chcecie się tak bawić, bez tej aktualizacji o której mówi Kropeq o redukcji bonusu z koszar to nie będzie urozmaicenie tylko obrócenie stylu gry o 180 stopni..
 

DeletedUser911

Guest
"Ratusz oraz Koszary
Wielu graczy nie rozumie (lub nawet nie byli świadomi) redukcji czasu budowy oraz rekrutacji w Ratuszu i Koszarach jaki mieli zaoferowany. Ta funkcja jest zbyt skomplikowana, dlatego zdecydowaliśmy się usunąć tą funkcję z Ratusza oraz Koszar. Czasy budowy i rekrutacji zostały skorygowane i są teraz łatwiejsze do odczytania.
Jednak wciąż chcemy posiadać możliwość skrócenia czasu rekrutacji dla swoich jednostek. W przyszłej aktualizacji, zajmiemy się tym poprzez wprowadzenie kilku nowych technologi w Koszarach, które pozwolą rekrutować jednostki jeszcze szybcie"

Jak można tego nie rozumieć?
 

DeletedUser1286

Guest
Kolejny genialny pomysł twórców gry. Ja uważam, że to jest maksymalnie porąbane to wszystko. Kończę serwer (albo nie) i kończę granie w TW2 i wracam na zwykłe plemiona, lub szukam innej gry, bo tu nie ma juz sensu. Naprawcie inne niedorobione aktualizacje, a nie wymyslacie kolejne bzdety!
 

DeletedUser1286

Guest
Nie no ręce opadają po prostu! Kościół 10 godzin? Mur z 5 na 6 lvl 1:20? Pogięło kogoś do reszty.
 

DeletedUser

Guest
Masakra. Inaczej się tego nie da ująć.
Zmiany wyglądają jakby robił je ktoś kto nie miał nigdy styczności z tą grą.
 

DeletedUser1646

Guest
A to dopiero początek bo jeszcze nie wszystko wprowadzone;P
 

DeletedUser1286

Guest
Brak słów po prostu. Ja się zalogowałem z powrotem na TW1 - przynajmniej tam nic nie schrzanili. Jak tak dalej pójdzie to zostanę tam a tu podziękuję za grę.
 

DeletedUser1286

Guest
Jak już tu coś poprawiają to chociaż w kierunku właśnie TW1 by mogli, a nie jakieś dziwne dziwactwa :D
 

DeletedUser1646

Guest
No opadają..., od samego początku gadałem ze to będzie same zło, ale tak jest jak głoś ludzi niezbyt się liczy dla twórców gry
 

DeletedUser1286

Guest
My się możemy pocić a oni i tak zrobią po swojemu. Brawo dla twórców! Niech dalej się tak liczą ze zdaniem ludzi, a będa sami grali hehe...
 

DeletedUser438

Guest
Tu chodzi tylko o korony nic więcej 10h kościół ? na prowincji bardzo mocnego gracza czy nawet kilku ????? teraz to dopiero fronty beda stalyw miejscu jak takie ilości woja będą szły by to utrzymać chyba ze się korony kupi

ci którzy wymyślają tego typu zmiany to ludzie którzy nie graja w grę nad którą pracują a jedynie wchodzą na jakieś konto testowe i na tym się kończy ich wiedza o tej grze a jeśli graja to 30 prowincji od frontu otoczenie plemieniem to skąd oni mogą wiedzieć co znaczy kościół w tej grze
 

DeletedUser1286

Guest
Murów tez szkoda niszczyć jak się miesiąc mają odbudowywać :) Juz nogi opadaja a nie tylko rece :D
 

DeletedUser1168

Guest
10h to za duzo.. do czego zmierzacie bo ja nie wiem? wyobrażacie sobie ile to jest Deffa potrzebne do obrony wioski przez 10h na 50% obrony? Przecież to bez sensu... ja nie widzę tego 10H to za Długo, mur murem dłuzej sie budować może - ale ten kosciół to przesada. Fajnie ze zmieniacie, urozmaicacie grę ale ludzie się nudzą na serverach a wy jeszcze wydłużacie czas inwazji na prowincje wroga..

Czyżby umiejętność plemienia szybsza budowa kościoła nadchodzi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry