Opinie Dyskusja na temat Zmian balansujących

Status
Zamknięty.

DeletedUser1305

Guest
Te zmiany to idealny sposób, żeby zrazić jedynych graczy, dzięki którym te serwery jeszcze jakoś dychają. Niedługo duży odpływ gwarantowany i ja prawdopodobnie odpłynę razem z nimi. Ręce opadają jak się czyta te idiotyzmy. Kościół robiący się 10h, mury budujące się do 20 poziomu chyba z 10 dni.

Nikt nie zajmuje się potrzebnymi rzeczami jak np. masowa rekrutacja, usprawnienie wybijania monet (wybór grup wiosek) i innymi rzeczami, które grę by polepszyły, a wprowadzane są jakieś bzdety, które odwracają grę o 180%. Dzięki wielkie, co za mózgi tam siedzą.
 

DeletedUser

Guest
100 batów dla ćwoka który to wymyslił... kasa kasa i jeszcze raz kasa o to tu chodzi i wasze zdanie mają głęboko wiadomo gdzie
gra juz nie ma sensu, zrobcie speed servery i niech napalency grają! stare servy zostawcie w spokoju bo nie na takie zasady sie ludzi pisali..
 

DeletedUser438

Guest
Nawet jak pojawi się możliwość przyspieszenia tego bez użycia koron to zapewne zyskają na tym tylko ci gracze którzy są naprawdę aktywni lub te plemiona które bardzo szybko odblokują umiejętności za grube miliony surowców a to wszystko tylko jeszcze bardziej spowolni grę

Wy macie myśleć jak tu ułatwić ogarniecie kont z 100 wioskami na + czy dodanie automatycznej rekrutacji woja do ustawionego wcześniej limitu to samo z szpiegami !! minimape dodać do gry czy jakieś własne oznaczenia na mapie to wy sie zajmujecie normalnie pierdołami bo inaczej tego nazwać nie można
 

DeletedUser1721

Guest
Przyłączam się do przedmówców, gra mija się z celem, kościół 10 godzin ??? nie mówiąc o murach bo tego też nie rozumie, wchodząc na nowe prowincje wroga nie ma szans obrony swojej wioski, no chyba że ktoś ma i mu nie żal z 500k deffa poświęcić (może być i tak mało przy 30stu atakach) bez kościoła i murów w tym czasie odbędzie się rzeż, agresor skazany na porażkę.
Właśnie to przerabiam i widzę co się dzieje, masakra jakaś z tymi czasami....róbcie tak dalej a zaraz będzie tutaj hulał tylko wiatr bo nikt wam więcej nie usiądzie do tej gry.
 

DeletedUser1168

Guest
Moze jakis zarys planów? Bo ja nie wiem doczego darzycie takimi aktualizacjami.
Ludzie skoncza grac w to bo kto bedzie szykowal miesiac deffa zeby podbic jedna wioske poczym kolejny miesiac zeby podbic kolejna bo obrona bedzie nas tyle kosztowac. BEZ SENS
Obsluga konta jest beznadziejna, Aplikacja moblina chodzi jakby chciala a nie mogla buguje sie zacina raporty zniakaja jest rowniez slaba w obsludze.. Kasy wam brak? To zrobcie dobra gre to i pieniadze beda, a to co zrobiliscie to żenada.
Dziękuje, dowidzenia.
 

DeletedUser911

Guest
Ta balansacja nie trzyma się kupy. Miała być szybsza rekrutacja wojska, a mam wrażenie, że trwa to bardzo porównywalnie, przynajmniej jak ktoś miał 25 poziom koszar, budowa wioski, to porażka - kościół 10h, to jakieś nieporozumienie, odnośnie murów kolejne. Kolejna sprawa, to po co teraz mieć 30 poziom ratusza, wystarczy max 25, poziomy powyżej 25 nic nie dają prócz punktów, po co teraz mieć koszary na wyższym poziomie, niż 21, wyższe poziomy nic nie dają. Popieram jednego z przedmówców, twórcy gry zajmują się problemami, które dla nikogo innego nie są problemem, nie skupiają się na problemach, które faktycznie trawią graczy jak np. obsługa konta przy większej ilości wiosek. Obecnie mam 359 wiosek, ciekawe przy jakiej ilości pęknę jak będę musiał te wszystkie wioski obklikać.
 

DeletedUser1722

Guest
Moje gratulacje. Jeśli chcieliście zepsuć grę, to w 100% wam się to udało. Z całą pewnością dynamika gry zamiast wzrosnąć - drastycznie spadnie.
Kościół - 10h mury kij wie ile.. Akademia 21,5h. Podstawowe elementy, które po zmianie sprawiły, że dynamika spadnie o 100%
Czy którekolwiek z aktualizujących tą grę, grało w to, że wprowadzane jest za przeproszeniem takie g@@no ?
Tylko pomyślcie, jak ma teraz wyglądać wejście w prowincje do aktywnego gracza ? Trzeba wsadzić przy dobrych wiatrach ponad pół miliona deffa aby dało się obronić tą wioskę...
Coś mi mówi, że niebawem będziecie robili te aktualizacje sami dla siebie.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem tylko budowa tego kościoła jest źle ustawiona, 10h to faktycznie sporo czasu.
Reszta jak dla mnie zrobiona super, w końcu Tribal Wars 2 to gra STRATEGICZNO-MILITARNA, kto jest aktywny i umie kombinować oraz myśleć będzie miał z górki, a kto jest niedzielnym graczem, niestety zostanie szybko przejęty lub stanie się szarakiem. Podoba mi się, że mniejsze wioski mają już bardzo duży potencjał militarny, nic tylko farmić i z tego może stać się prawdziwa wojna. Wcześniej gracze szanowali swojego OFF'a, a teraz raczej nikt jak go straci nie będzie płakał bo odbudowa zajmie mu na prawdę nie za dużo czasu. Podoba mi się również, że Ci którzy wchodzą tylko po to żeby zajmować miejsce na mapie, mogą zostać szybciej wytępieni.
Nie porównujcie starych plemion do tego bo to młoda gra, która będzie się rozwijać cały czas, a stare plemiona mają już prawie 100 światów.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser1286

Guest
Ciekawe czemu winowajcy nic nie odpisują. Masowego bana szykują? Czy po prostu drapią sie po głowach, że zrobili największą głupotę od początku tej gry?
 

DeletedUser911

Guest
Właśnie przeleciałem swoje 359 wiosek w poszukiwaniu, czy we wszystkich komturiach wybrałem zakon. Opłacało się, bo znalazłem 5 wiosek w których przeoczyłem wcześniej wybranie zakonu - mówię Wam przednia zabawa była ;)
 

DeletedUser438

Guest
Moim zdaniem tylko budowa tego kościoła jest źle ustawiona, 10h to faktycznie sporo czasu.
Reszta jak dla mnie zrobiona super, w końcu Tribal Wars 2 to gra STRATEGICZNO-MILITARNA,

Powiadasz STRATEGICZNO-MILITARNA bez minimapy gdzie globalną mapę świata musiał zrobić zwykły gracz ? bo twórcą gry się nie chciało ? a może z tą strategią chodzi ci o to że gracz więcej czasu spędza na zwiedzaniu wiosek by odnowić wojo szpiegów czy choćby dodać budynek do budowy ?? ja mam jakieś 40 wioch na froncie więc nawet nie jest to duża ilość ale widzę ile czasu trzeba poświęcić na grę co chwile gdzieś pada deff gdzieś trzeba coś zaatakować i najwięcej czasu własnie tracę na chodzenie od wioski do wioski by rekrutować wojo i szpiegów zamiast nad planowaniem z innymi graczami kolejnych akcji


kto jest aktywny i umie kombinować oraz myśleć będzie miał z górki, a kto jest niedzielnym graczem, niestety zostanie szybko przejęty lub stanie się szarakiem.
Tak jakby wcześniej nie było dokładnie tak samo to chyba logiczne że niedzielny gracz przegra z aktywnym ? a to czy będziemy mieli teraz z górki to się okaże szybsza rekrutacja woja oznacza ze będziemy częściej atakowani tym samym zmusza nas do poświecenia jeszcze więcej czasu na chodzenie miedzy wioskami i rekrutacje do tego poświecenie czasu na
obronę

Gra nie może być zbyt szybka jeśli chodzi o rekrutacje wojska bo gra nie może być jak praca przy której siedzisz 5h na dzień jak nie więcej bo masz naprzeciw siebie 10 aktywnych graczy ja akurat teraz u siebie na froncie mam spokój bo wielu przeciwników zakończyło grę ale są miejsca gdzie nawet współgra nie wystarcza by wszystko ogarnąć bo jak dostajesz 60 raportów że twoje wsparcie zostało zaatakowane u współplemieńców to musisz te 60 raportów odwiedzić później wybrać te gdzie wojo padło i później jeszcze odwiedzić te wioski by włączyć rekrutacje woja co zostało wybite tak jakby nie można było wprowadzić masowej rekrutacji !!!!! i jednym klikiem by się włączyło wszystko co trzeba do rekrutacji ???

Gra STRATEGICZNO-MILITARNA byłaby wtedy gdybyśmy poświęcali na ogarniecie budowy rekrutacji chwile dosłownie 10 min na dzień a resztę własnie na planowanie taktykę rozmyślanie z współplemieńcami i sojusznikami kolejnych akcji czy farmieniu dlaczego nie pracują by gracze mogli się w plemieniu łączyć w grupy później gracze z tej grupy mogli by na mapie robić rożne oznaczenia na wioskach wroga gdzie off gdzie deff gdzie kto i kiedy ma atakować ułatwiło by to współprace miedz plemionami a tak plemię to tylko forum czat i to tyle bo resztę gracze musza sobie sami wykombinować bo gra nie daje im więcej możliwości a sojusz to jest tylko na wiadomości prywatnej !!!

Nie wiem jaką masz sytuacje czy jesteś na ciężkim froncie czy dopiero zaczynasz z 10 wioskami ale nawet jak teraz masz dużo czasu na grę to nie znaczy ze będzie go miał zawsze i chyba lepiej by twórcy gry pracowali nad uproszczeniem nam zarządzania kontem niż wprowadzaniu tego typu zmian
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1305

Guest
Moim zdaniem tylko budowa tego kościoła jest źle ustawiona, 10h to faktycznie sporo czasu.
Reszta jak dla mnie zrobiona super, w końcu Tribal Wars 2 to gra STRATEGICZNO-MILITARNA, kto jest aktywny i umie kombinować oraz myśleć będzie miał z górki, a kto jest niedzielnym graczem, niestety zostanie szybko przejęty lub stanie się szarakiem. Podoba mi się, że mniejsze wioski mają już bardzo duży potencjał militarny, nic tylko farmić i z tego może stać się prawdziwa wojna. Wcześniej gracze szanowali swojego OFF'a, a teraz raczej nikt jak go straci nie będzie płakał bo odbudowa zajmie mu na prawdę nie za dużo czasu. Podoba mi się również, że Ci którzy wchodzą tylko po to żeby zajmować miejsce na mapie, mogą zostać szybciej wytępieni.
Nie porównujcie starych plemion do tego bo to młoda gra, która będzie się rozwijać cały czas, a stare plemiona mają już prawie 100 światów.

Pozdrawiam.

Brakuje tylko, żeby za monety można było napełnić sobie całą zagrodę w 5 minut, bo ten kościół to ewidentny skok na kasę, żeby ludzie kupowali monety i budowali właśnie za nie. Tylko czekać na kolejne "zmiany balansujące", tylko że chyba ilość środków na koncie. Kto mądrzejszy, to się z tej gry szybko zmyje, bo widać w jakim kierunku idą zmiany. Ta młoda gra, jak to powiedziałeś będzie się rozwijać, ale chyba w złym kierunku. Już w tej chwili większość moich znajomych gra głównie dlatego, że szkoda od tak porzucić ponad 100 wiosek, trochę czasu się nad tym spędziło, sam mam już podobnie, bo nie chce mi się skakać po 130 wiochach, nie wyobrażam sobie robienia tego przy 360, jak opisywał to kolega powyżej.

W plemionach za punkty premium miałeś ułatwienia, które skracały czas potrzebny do obsługi konta, przynajmniej w starym modelu, a raz wprowadzone ustawienia na świecie nie były zmieniane w 5 minut, tak jak to się dzieje teraz. Jakieś kosmetyczne zmiany muszą być, nowe opcje, które poprawiają grę także, ale nie takie rewolucje...
 

DeletedUser1446

Guest
Zmiany są wręcz żałosne. Wywołały ogromną falę niezadowolenia wśród graczy. Człowiekowi w 2 minuty odechciewa się w to grać.
drodzy twórcy... nie tędy droga.
 

DeletedUser

Guest
Heros nie pisz, że tylko kościół zrypali, przypatrz się w koszarach, na każdym poziomie taki sam czas rekrutacji, na domiar miało być szybciej, a jest wolniej przynajmniej w przypadku CK, których 100 robiło się 14 godzin z hakiem teraz 16:40 i nie ma znaczenia na którym poziomie. MASAKRA JAKAŚ!
 

DeletedUser1719

Guest
Mam wrażenie że ta aktualizacja ma na celu przykucie taką żelazną wielką kulą z łańcuchem gracza do komputera aby grał on 24/24 albo wydawał multum pieniędzy, sam już nie wiem...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jest to dopiero część aktualizacji balansującej. Polecam poczekać jeszcze, aż zostaną wprowadzone pozostałe zmiany. Między innymi w Koszarach zostaną wprowadzone technologie dodatkowo skracające czas rekrutacji jednostek.

Przykładowo czas rekrutacji jednostek skracany jest w celu zwiększenia dynamiki gry. Twórcy chcą, aby gracze przestali bać się atakować innych z obawy o utratę jednostek, które bardzo długo się "odbudowywało".
 

DeletedUser

Guest
Heros nie pisz, że tylko kościół zrypali, przypatrz się w koszarach, na każdym poziomie taki sam czas rekrutacji, na domiar miało być szybciej, a jest wolniej przynajmniej w przypadku CK, których 100 robiło się 14 godzin z hakiem teraz 16:40 i nie ma znaczenia na którym poziomie. MASAKRA JAKAŚ!
Ale za niedługo dojdą do koszar technologie skracające czas rekrutacji i będzie elegancko, nie wszystko zostało jeszcze wprowadzone. Mam nadzieję, że wprowadzą jeszcze jak w starych plemionach, konto premium czy coś tego typu, bo faktycznie gracze po 200 wiosek mają troche roboty, żeby to wszystko oblikać.
 

DeletedUser

Guest
Takie wprowadzanie na raty tak ważnych zmian jest bez sensu, dobrze, że w ogóle w oczekiwaniu na kolejną aktualizację pozwolili budować budynki i rekrutować wojsko, z drugiej strony to wersja rozwojowa, czyli tzw beta, a my jak te króliki doświadczalne, ciekawe ile teraz padnie nie doczekawszy kolejnej aktualizacji.
 

DeletedUser1444

Guest
Jest to dopiero część aktualizacji balansującej. Polecam poczekać jeszcze, aż zostaną wprowadzone pozostałe zmiany. Między innymi w Koszarach zostaną wprowadzone technologie dodatkowo skracające czas rekrutacji jednostek.

Przykładowo czas rekrutacji jednostek skracany jest w celu zwiększenia dynamiki gry. Twórcy chcą, aby gracze przestali bać się atakować innych z obawy o utratę jednostek, które bardzo długo się "odbudowywało".
Oczywiście jak mniemam to ta funkcja w koszarach bedzie za KORONY?! hahahahaha
 

DeletedUser1547

Guest
Mam pytanie. Czy ktoś oprócz mnie ma... prowiant na minusie? w jednej wiosce mam -19 prowiantu
 
Status
Zamknięty.
Do góry