Opinie Dyskusja na temat wersji 1.2.1

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Kurde czemu musieli zrobić akurat coś takiego... zamiast tego mogliby dać np symulator jak wcześniej w Plemionach. Ta gra ma potencjał i bardzo OK jak dla mnie - ale nie jedn za korony, błagam
 

DeletedUser

Guest
Jestem zdecydowanie przeciwny jednostkom za korony, to ja muszę wysłać te x ataków farmiących,odczekać x godzin na szkolenie, by ktoś inny w 5 minut sobie stworzył wojsko?.
Zakładając, że płacący koronami gracz również trenuje w tradycyjny sposób, to ja i tak go nie dogonię w ilości wojska,bo te korony zawsze dają mu przewagę.
 

DeletedUser41

Guest
Polska wersja jest jedną z najbardziej popularnych i myślę że gdyby Polska administracja chciała to by zmieniła działanie tego już przed dodaniem nawet mogli by ustawić kupowanie raz na tydzień jakiś pakiet ale oni woleli zamiast raz na dzień kupno pakietu jak jest na zdjęciu i innych serwerach przyspieszyć to nawet do 12h więc widzicie gdzie oni mają wasze opinie dla nich nic innego oprócz kasy się nie liczy nawet jeśli za tydzień dwa się to zmieni to i tak ci co już się nachapali będą mieli przewagę a na tym etapie gry to jest bardzo duża przewaga i jeszcze ci napisze Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań aby gra mimo wielu opcji premium była zbalansowana. :):) no ludzie i jak tu brać ich na poważnie jak wprowadzą pakiety surowców za korony to też będą cały czas myśleć o balansie gry :)
 

DeletedUser

Guest
ScriptPF;n2485 napisał:
Polska wersja jest jedną z najbardziej popularnych i myślę że gdyby Polska administracja chciała to by zmieniła działanie ...)
Ile razy jeszcze będę musiał napisać, że Polska administracja nie ma nic do działania 90% elementów gry, a już na pewno nie opcje premium... Nad tym czuwa odpowiedni zespół w InnoGames w Hamburgu.
 

DeletedUser

Guest
marrszoo;n2487 napisał:
Ile razy jeszcze będę musiał napisać, że Polska administracja nie ma nic do działania 90% elementów gry, a już na pewno nie opcje premium... Nad tym czuwa odpowiedni zespół w InnoGames w Hamburgu.
Wynika z tego że większość postów na tym forum nie ma sensu bo po co dawać jakiekolwiek propozycje skoro polska administracja nie ma nic do gadania a co dopiero polscy gracze.
 

DeletedUser

Guest
My po prostu jesteśmy poligonem testowym dla Niemców :) stąd to wszystko.
DAJCIE NAM SYMULATOR ATAKU/OBRONY - jak w Plemionach. PLEASE!!
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie to okej jest,tylko te wojsko za gold ... to jest śmieszne,do tego te wojsko nie zajmuje prowiantu
ktoś codziennie będzie kupować za gold te wojska i w 2-3tygodnie będzie miał w każdej wiosce po 20k wojsk ?
moim zdaniem powinni to usunąć
 

DeletedUser20

Guest
bodex333;n2501 napisał:
jak dla mnie to okej jest,tylko te wojsko za gold ... to jest śmieszne,do tego te wojsko nie zajmuje prowiantu
ktoś codziennie będzie kupować za gold te wojska i w 2-3tygodnie będzie miał w każdej wiosce po 20k wojsk ?
moim zdaniem powinni to usunąć


Zabiera prowiant, ale odświeża się dopiero po jakimś czasie.
 

DeletedUser

Guest
Husariaxx;n2493 napisał:
Wynika z tego że większość postów na tym forum nie ma sensu bo po co dawać jakiekolwiek propozycje skoro polska administracja nie ma nic do gadania a co dopiero polscy gracze.

Źle mnie zrozumiałeś. Większość propozycji jest źle pisana, bardziej jak żądanie skierowane do polskiego teamu. Niektórym osobom wydaje się, że to jakaś gra na priv serwie, gdzie właśnie na forum można wywierać presję na obsłudze :D.

Jest dział na propozycje, ale trzeba swój pomysł opisać zgodnie z zasadami, które tam obowiązują. Jeśli pomysł się spodoba i będzie miał realne szanse na wprowadzenie go do gry, polski team na pewno wyśle go do IG. Realny pomysł to nie taki jak np: powinno się wszystko budować i szkolić taniej i szybciej - na bank nie przejdzie.
 

DeletedUser

Guest
Również uważam że wojsko za gold to zły pomysł.Jestem wręcz przekonany że dużo osób przestanie grać , większość ludzi gra dla zabawy a teraz będzie to polegać Play2Win.
 

DeletedUser302

Guest
Fajnie sie czyta wszystkie te posty.
Prawie wiekszosc osob ladnie hejtuje pomysl na kupno jednostek za korony jednak znaczaca czesc i tak z tego korzysta.

Wszyscy narzekacie jak to przeciwnicy szybko sie uzbroja ale tylko chyba 2 posty byly odnosnie tego , ze w szybki sposob mozna sie uzbroic w deffa w razie atakow.

Zapewne InnoGames czyms sie kierowalo wprowadzajac takowa opcje, nie byl to pomysl z dnia na dzien i na pewno zostal wczesniej przemyslany/sprawdzony/obliczony...
A poniewaz nadal to jest BETA nie jest wykluczone,ze takowa opcja kiedys zniknie jezeli bedzie duzy glos sprzeciwu.

Co do zbalansowania kosztow zakupow Koron do polskich zarobokow - z miejsca mozna powiedziec ,ze jest to niemozliwe... Jezeli w Polsce placilibysmy mniej za korony niz np w Niemczech, nagle by sie okazalo, ze Niemcy kupuja Korony za polskie zlote :) Jest to bardzo proste do zrobienia i w pelni legalne.

Pamietac rowniez nalezy, ze premie i bonusy za korony to jedno a skill to drugie. Nie jeden raz plemiona pokazaly ,ze bez wiedzy i strategii mozna szybko stracic calego offa/deffa i stac sie latwym celem.

A i co najwazniejsze to InnoGames to nie instytucja charytatywna, zarabiac musi jak kazda firma. Nie wydaje mi sie aby jakakolwiek firma powstala z mysla o dawaniu pieniedzy a nie ich zarabianiu. Kto bedzie chcial to korony kupi, kto nie to nie. Mozna grac kompletnie za free i tez sie fajnie bawic, tylko trzeba chciec a nie marudzic na kazdym kroku.

Typowa polska mentalnosc - wieczne niezadowolenie i narzekanie :) ale to tak na nieznaczacym marginesie.
 

DeletedUser263

Guest
Urisiel;n2620 napisał:
Fajnie sie czyta wszystkie te posty.
Prawie wiekszosc osob ladnie hejtuje pomysl na kupno jednostek za korony jednak znaczaca czesc i tak z tego korzysta.

Szklana kula podpowiedziała Ci może też numery w lotka?


Urisiel;n2620 napisał:
Fajnie sie czyta wszystkie te posty.
Wszyscy narzekacie jak to przeciwnicy szybko sie uzbroja ale tylko chyba 2 posty byly odnosnie tego , ze w szybki sposob mozna sie uzbroic w deffa w razie atakow.

wielka różnica...

Urisiel;n2620 napisał:
Zapewne InnoGames czyms sie kierowalo wprowadzajac takowa opcje, nie byl to pomysl z dnia na dzien i na pewno zostal wczesniej przemyslany/sprawdzony/obliczony...
A poniewaz nadal to jest BETA nie jest wykluczone,ze takowa opcja kiedys zniknie jezeli bedzie duzy glos sprzeciwu.

Jak wiele dzisiejszych gier ta gra pewnie nigdy z bety nie wyjdzie,a pomysł zawieszą jak zacznie się odpływ graczy...

Urisiel;n2620 napisał:
Co do zbalansowania kosztow zakupow Koron do polskich zarobokow - z miejsca mozna powiedziec ,ze jest to niemozliwe... Jezeli w Polsce placilibysmy mniej za korony niz np w Niemczech, nagle by sie okazalo, ze Niemcy kupuja Korony za polskie zlote :) Jest to bardzo proste do zrobienia i w pelni legalne.

co zapewne nie nastąpi bo to p2w nie jest dla każdego przez cenę koron, a bardzo proste i nie raz zastosowane jest wprowadzenie systemu w którym niemiec NIE kupi koron za pln...

Urisiel;n2620 napisał:
Typowa polska mentalnosc - wieczne niezadowolenie i narzekanie :) ale to tak na nieznaczacym marginesie.

Nie, to typowe cebulackie gadanie osób co wszystko łykają, że narzekanie i niezadowolenie jest "polskie"...
 

DeletedUser302

Guest
Dokladnie to wywrozylem z fusow, szklana kula to przezytek .....

Widze, ze ty masz bardzo PEWNE informacje bo wiekszosc Twoich wypocin to czyste gdybanie oraz zakladanie ,ze moze, a moze nie...

Odplyw graczy taa? dziwne ,ze polska edycja TW jest jedna z najliczniejszych grup graczy wsrod wszystkich uzytkownikow TW wiec mowimy o "odplywie" ?

Moze odpowiedz sobie dlaczego wiekszosc gier jest P2W ? Bo zapotrzebowanie sie zmienia? bo mentalnosc ludzi sie zmienia? Podejscie do samych gier?
Postrzegasz problem z perspektywy jednostki i danego czasu... Wiele gier bylo kiedys darmowych a juz nie jest... i ludzie nie graja? Graja i maja sie dobrze..


A to nie domena polskosci narzekanie i brak zadowolenia? To, ze pol Europy nas tak ocenia to kolejny wymysl mojej osoby?
To, ze Polak za granica z gory jest oceniany jako pijak i zlodziej to wzieli wszyscy z kosmosu? Zwroc uwage, ze omawiam przyklad spoleczenstwa a nie jednostki.
Zapytaj Holendra, Dunczyka, Niemca, Anglika jakie maja zdanie i poglad na Polske i Polakow to wtedy porozmawiamy na ten temat, ale nie tutaj bo nie o tym jest ten watek.
 

DeletedUser20

Guest
Urisiel;n2620 napisał:
Fajnie sie czyta wszystkie te posty.
Prawie wiekszosc osob ladnie hejtuje pomysl na kupno jednostek za korony jednak znaczaca czesc i tak z tego korzysta.

Zastanawiam się tylko dlaczego ludzie mieliby nie korzystać? Wprowadzono nowość, która może zachwiać równowagą gry, dając "złotnikom" znaczną przewagę nad resztą graczy. Jak ktoś kupił korony to jasne jest, że zamiast wydać je zgodnie z tym jak wcześniej zamierzał, na skrócenie czasu budowy czy redukcję kosztów, zainwestuje w kupno jednostek, które jest po prostu bardziej opłacalne. Więc nic dziwnego w tym nie ma, że ktoś jednocześnie narzeka na tę funkcję i z niej korzysta.
 

DeletedUser302

Guest
Kropeq10;n2638 napisał:
Zastanawiam się tylko dlaczego ludzie mieliby nie korzystać? Wprowadzono nowość, która może zachwiać równowagą gry, dając "złotnikom" znaczną przewagę nad resztą graczy. Jak ktoś kupił korony to jasne jest, że zamiast wydać je zgodnie z tym jak wcześniej zamierzał, na skrócenie czasu budowy czy redukcję kosztów, zainwestuje w kupno jednostek, które jest po prostu bardziej opłacalne. Więc nic dziwnego w tym nie ma, że ktoś jednocześnie narzeka na tę funkcję i z niej korzysta.


A nie uwazasz, ze to takie lekkie zaprzeczenie swoim pogladom?

Pokrzyczmy na forum jakie to zle, niedobre, okrutne. Z nas biednych, malutkich, szarych graczy ciagna kase na kazdym kroku - a na boku po cichaczu ciach koronki i nabijanie wojska?

To tak jakby krasc samochody a glosno krzyczec - przeciez to zle i niedobre i czemu tak w ogole? Wiemy, ze to jest zle ale skoro mamy taka mozliwosc to korzystamy :/ Moze malo trafny przyklad ale wiadomo co mialem na mysli.

I jak sam mowisz - ktos mial juz koronki na co innego. A przeciez decyzja zalezy od Ciebie na co je wydasz... Skoro masz te Korony to Twoj dobrowolny wybor na co je poswiecisz i wcale nie musi to byc kupno jednostek.

Autorzy udostepniaja dodatkowy mechanizm do szybszej rozgrywki i szybszego topowania ale czy ktos musi z tego korzystac? Watpie



A i tak podpisze sie pod wypowiedzia marrszoo.

Mozna miec i 100 000 koron, a jednak surowcow za nie nie kupisz. A podstawa w tej grze to surowce.
A drugim czynnikiem bez ktorego nie da sie odniesc sukcesu w tej grze, ani zadnej innej dzialajacej podobnie jest czas. I tutaj korony tez Ci nie pomoga.
 

DeletedUser263

Guest
Urisiel;n2636 napisał:
Dokladnie to wywrozylem z fusow, szklana kula to przezytek .....

Widze, ze ty masz bardzo PEWNE informacje bo wiekszosc Twoich wypocin to czyste gdybanie oraz zakladanie ,ze moze, a moze nie...

Odplyw graczy taa? dziwne ,ze polska edycja TW jest jedna z najliczniejszych grup graczy wsrod wszystkich uzytkownikow TW wiec mowimy o "odplywie" ?

Moze odpowiedz sobie dlaczego wiekszosc gier jest P2W ? Bo zapotrzebowanie sie zmienia? bo mentalnosc ludzi sie zmienia? Podejscie do samych gier?
Postrzegasz problem z perspektywy jednostki i danego czasu... Wiele gier bylo kiedys darmowych a juz nie jest... i ludzie nie graja? Graja i maja sie dobrze..


A to nie domena polskosci narzekanie i brak zadowolenia? To, ze pol Europy nas tak ocenia to kolejny wymysl mojej osoby?
To, ze Polak za granica z gory jest oceniany jako pijak i zlodziej to wzieli wszyscy z kosmosu? Zwroc uwage, ze omawiam przyklad spoleczenstwa a nie jednostki.
Zapytaj Holendra, Dunczyka, Niemca, Anglika jakie maja zdanie i poglad na Polske i Polakow to wtedy porozmawiamy na ten temat, ale nie tutaj bo nie o tym jest ten watek.


Wypociny są Twoje. Ponownie.

Najpierw wymyślasz, że większość płaci ale mi wytykasz jakieś wróżenie...

wow, najliczniejsza. info sprzed patcha raz. dwa, w Polsce darmowe gry przeglądarkowe zawsze miały dużo graczy z wiadomych względów.

które to darmowe gry przeszły na płatności bo w życiu o takich nie słyszałem... nigdy w ogóle nie słyszałem o "darmowych" grach w pełnym tego słowa znaczeniu.

Nie muszę pytać, mieszkam w UK.
 

DeletedUser302

Guest
No popatrz, tez nie mieszkam w Polsce i "jakies" opinie innych narodowości o Polakach znam...

Nie zamierzam się z Toba kłócić bo na sile próbujesz udowodnić swoja racje, a mi się ani nie chce ani nie mam czasu walczyć z bezsensowna argumentacja.

Według Twojej ideologi każdy skomle ,ze TW2 robi się P2W a post wyżej piszesz, ze nie ma darmowych gier. Wiec skoro trzeba płacić to KAŻDA gra jest P2W od samego początku! Według Ciebie....


Wszystkie są darmowe bo nikt ani nic Cie nie zmusza do płacenia aby moc swobodnie grac, a bez płacenia, co prawda większym wysiłkiem można osiągnąć ten sam wynik co wydając pieniądze.


WSZYSTKIE OPCJE PREMIUM SA DOBROWOLNE I NIE WYMAGANE DO PEŁNEJ ROZGRYWKI.



Nie zamierzam nikogo oceniać czy ktoś nie umie grac bez płatnych bonusów i osiągać dobrych wyników, to nie moja działka.

Płatnymi grami możesz nazwać Wow'a/The Elder Scrols: Online i innego rodzaju wymysły bo płacisz abonament! A to "taka mała" różnica...
 

DeletedUser41

Guest
Urisiel;n2636 napisał:
Odplyw graczy taa? dziwne ,ze polska edycja TW jest jedna z najliczniejszych grup graczy wsrod wszystkich uzytkownikow TW wiec mowimy o "odplywie" ?

Jeśli by tak zobaczyć na statystyki to prawda mamy najwięcej kont ale jeśli zaczniemy zliczać aktywnych to już jest gorzej na ta chwile 24717 graczy na drugim świecie nie zdołało osiągnąć więcej niż 60 pkt jeśli by zliczyć tak od 500 pkt w góre to już jest nieciekawe :) na plemionach aktywność jest o wiele większa mam nadzieje że ta aktywność tutaj jest spowodowana tym że to beta a nie że ludziom gra się nie spodobała
 

DeletedUser302

Guest
Dokladnie
rozmawialem z wieloma osobami z ktorymi obecnie gram na plemionach i wiekszosc jest zdania, iz woli poczekac az wersja Beta osiagnie bardziej finalna wersje.
Zapewne rowniez oslabieniem jest fakt, ze TW2 jest nowoscia , widzimy pewne podobienstwa do Plemion jednak pare zmian zaszlo, calkowicie inny wyglad interfejsu, inny podzial jednostek i budynkow. Zapewne kazdy potrzebuje troche czasu na przyswojenie nowej wersji TW

Trzeba wziac pod uwage tez fakt, ze jak na plemionach startuje nowy swiat zawsze jest pare tysiecy userow, a juz po paru tygodniach ta liczba zaczyna topniec, wiec poki co nie ma czym sie przejmowac :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry