Opinie Dyskusja na temat wersji 1.2.1

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Temat jest stworzony po to, aby dyskutować o zmianach, które będą miały miejsce - po to jest ten dział założony. Wiadomo, że gra jest w "fazie beta", ale komentować i wyrażać swoje zdanie nikt nie zabroni.
 

DeletedUser

Guest
Cześć ludzie. Jeśli chodzi o nową aktualizację to jestem zawiedziony, bowiem nie ma wzmianki na temat forum plemienia... komunikacja wewnątrz plemienia jest bardzo utrudniona, przydałby się jakiś chat czy coś w ten deseń. Wojsko za korony śmierdzi pay2win. Czy można ustawić dowolony kolor na wybranej przez siebie obcej wiosce ? Jestem w plemieniu i swoich współplemieńców mam na niebiesko, a czy samemu mogę zminić kolor na np. czerwony (w rozumieniu "ten typ do ataku"). Jeśli nie ma takiej opcji to chciałbym się upomnieć. Szkoda że ikona planetki ma tak banalne zastosowanie, które powinno być de facto zamieszone gdzieś indziej, ale cóz, nie moja gra xD! Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Weszła nowa aktualizacja i już bułka z kurzem... mianowicie nowa ikona planety ( po pierwszym znalezieniu jakiejś wioski-ładnie prowadzi do jej współrzędnych, ale iedy wyszukamy następną wioską to koordynaty się nie zmieniają i prowadzi znowu do pierwszej wyszukanej przez nas wioski)
PS1. przy następnym wyszukiwaniu jakiejś wioski współrzędne geo. się nie zerują tylko pozostają poprzednich. No nieźle ;D
PS2. W koszarach nowa funkcja P2W niszczy wizualnie koszary... patrząc teraz na nie mam przed oczami (chochlika mówiącego "kup te korony, kup je!" tragedia i żenada.
PS3. INNOGAMES mi przypomina pewną inną "firmę", która cycka lemigów na kasę, mianowicie GAMEFORGE... płać z wszystko, nawet za podstawowe funkcje gry. Pozdro600, jestem starej daty gościem, ale takie poczynania deweloperów to jest strzał w piętę, a ja w cyrku nie zamierzam robić.
 

DeletedUser

Guest
kupowanie jednostek? Naprawdę? teraz to jest totalny PAY 2 WIN - nie da się tak grać. Po co tworzyłem plemię na wszystkich światach by się dowiedzieć ze gra F2P musisz płacić by coś znaczyć w grze... Wysłannico proszę to przekaż im. Stracili własnie tysiące graczy prawdopodobnie. Polityka przegranych... Proszę nie usuwaj mojej wiadomości nawet jeżeli jest niestosowna - to jest żałosne co oni własnie zrobili.

YO
 

DeletedUser322

Guest
powraca temat kupna jednostek. widziciue tyle jakis gość sie nagadał o czytaniu ze zrozumieniem.

nic odnośnie kupna jednostek sie nie sprawdziło. miało byc raz na dobe a jest raz na 13 godzin. miało być jedno losowanie a jest do oporu. ponadto wykupić można wszystkie trzy oferty.

żegnaj balansie gry

edit.:
teraz do pełni szczęścia tylko czekam na możliwość szybszego ukończenie budowy wojsk za monety
 

DeletedUser158

Guest
OMG... Niestety gra idzie w coraz gorszym kierunku... Na Plemionach była premka i działało to cacy... dorzuciło się Asystenta Farmera i można było grać wygodnie za nie duze pieniądze...
 

DeletedUser

Guest
ok... sprawdziłem to... w jednej wiosce można kupować ile się chce jednostek (3 paczki dziennie) - DODATKOWO te jednostki nie zjadają prowiantu... Czyli jakbym wydał 1000 złotych to w jednej wiosce mógłbym sobie stworzyć armię 100000000 jednostek
 

DeletedUser23

Guest
Gdzie nie spojrzysz jest p2w. Czy w mmorpg, czy przeglądarkowych. Pamiętajcie, że InnoGames nie jest działalnością charytatywną tylko firmą, a każda firma musi na siebie zarabiać. Opcja wkurzyła i mnie, ale nie musimy od razu wyzywać ich od najgorszych.
 

DeletedUser

Guest
Pamiętaj, że najbardziej wkur rzającą rzeczą w grach jest wszechobecna reklama/banery z "kup teraz korony ! bajery, jednorożce i renifery!". W tym przy chodzi i wszelakie "kup korony", a w np. koszarach "kup wojsko do oporu,a będziesz szczęśliwy". Takowe opcje powinny być bardziej niewidoczne, psują klimat i są czynnikiem psychologicznym, który w swoim czasie daje o sobie znać i niejednokrotnie powoduje, że gracz przez to odchodzi z gry. Nie wolno być nachalnym, ja rozumiem chcą zarobić, ale pomyślcie ile traca przez takie działania. Sytuacja godna politowania.
 

DeletedUser158

Guest
Jestem handlowcem i wiem na czym polega zarabianie pieniędzy...
Podam banalny przykład:
Jakiś sprzęt kosztuje 100zł (cena bardzo konkurencyjna) i ma się na nim 1%marży czyli praktycznie żaden zarobek ze sprzedaży (1zł od sztuki), ale sprzedając takich sprzętów 1000?? to daje 1000zł zysku.
Bedą zachłannym i podnąsząc cenę do 120zł w życiu nie sprzeda się 1000szt. Tak działa rynek. Lepiej mniej zarobić na sztuce a ich sprzedać więcej niż na siłe próbować zarobić jak najwięcej
 

DeletedUser

Guest
marrszoo;n2315 napisał:
Ludzie, albo się opamiętajcie,albo czytajcie dokładnie i ze zrozumieniem.
Pierwsza możliwość zakupu jednostek będzie przy 3 poziomie koszar, następny slot na 10 poziomie i ostatni na 15 poziomie koszar.
Losować jednostki będzie można raz dziennie - nie wiadomo czy raz dziennie z każdego slotu, czy w ogóle, co jest bardziej prawdopodobne. Będą docelowo 3 sloty, bo w każdym będzie inna oferta do wyboru, w zależności od potrzeb gracza.

Jeśli miałbym wydać raz dziennie 50 koron za 20-30 LK - dzięki, ale to za drogo, a produkcja takiej ilości do kilkanaście minut.
Fakt, jakbym miał na 3 poziomie koszar wyciągnąć ze 30 LK za 50 koron, to bym się pokusił, ale potem to już nie.

Dodatkowo: jeśli ktoś jest w gorącej wodzie kąpany i takie zmiany już go przerażają, to wcale nie musi grać, przecież nikt nie zmusza. Zakładanie, że z tego powodu gra nie wyjdzie nawet z fazy beta jest tylko potwierdzeniem niewielkiej wiedzy o współczesnym projektowaniu gier, możliwościach badań rynku, analizach biznesowych i jeszcze wielu innych elementach. Do tego InnoGames to nie początkująca firma garażowa, żeby nie stać jej było na jakieś ryzyko.

Jeszcze raz napiszę: gra jest w fazie BETA i wszystko może się jeszcze pozmieniać!

Przepraszam bardzo - kupiłem własnie 300 łuczników konnych w JEDNEJ WIOSCE - sprawdziłem da się. potem znów mogę to zrobić za.... PAtrzę i widzę - 12godzin (będzie normalnie raz dziennie). W każdej wiosce mogę kupić 3 paczki - wystarczy rolować i trafiać na legendarki. To jest BARDZO dużo jednostek i nie wyprodukujesz ich w pare minut tylko w dzień/dwa dni. Czyli przyśpieszasz produkcję wojska o całe 300%....

A co z drugim przypadkiem? Jesteś atakowany - wysyłają na Ciebie 3 fale czyszczące (tarany) następnie po sekundzie wchodzi 1,2,3,4 szlachcic... Wystarczy dobry czas widzisz raport przychodzi 1, 2,3 KLIK, 4,5,6,7. Patrzysz kupiłeś 80ciężkiej kawalerii zabiłeś mu 4 grubasów... ufff wioska obroniona.
 

DeletedUser

Guest
Jak to zobaczyłem to pomyślałem "o nie znowu kolejna gra, w której widzę kolejne cudowianki za pieniążki" ale myslałem, że to nie aż tak strasznie nie będzie, tylko ninj uświadomiłeś mi tym co teraz napisałeś, że to już jest przegięcie.
Bez sensu jest ta otwarta beta, żałuje trochę, że zagrałem, bo chciałem zagrać ogólnie w jedynkę ponownie, ale pomyslałem, że poczekam na dwójkę, no i najbardziej co mnie boli, że gra przeglądarkowa jest bardziej wymagająca od normalnych gier, w które idzie mi grać, a tutaj wszystko mi się tnie.
 

DeletedUser

Guest
czyli co na dzień dobry każdy kto ma dużo hajsu może mieć nawet 184 lekkiej kawalerii (2x92lk) i to już pierwszego dnia po koszary na lv 3 spokojnie ma się poniżej godziny,uważam że pomysł z kupowaniem jednostek jest całkowicie chorym rozwiązaniem,posiadać lk już pierwszego dnia to mega boost,a nie lekkie ulepszenie.Gra staje się w tym momencie p2w,za chwile pewnie dodadzą skrócenie czasu rekrutacji i eldorado dla cash player pełną parą.
 

DeletedUser23

Guest
ninj4.. wydaje mi się, że akurat Tobie to nic nie zaszkodzi. ;) Jak stać Cię na takie rarytasy jak kupienie czterech paczek wojsk, to taka opcja powinna działać na Twoją korzyść. ;)
Ja gram dla przyjemności, przyjemność czerpię z wyników. Jak dla mnie lepszym wynikiem będzie zmasakrowanie grajka, który wydał 1000zł na grę, niżeli noobka, który nie ogarnia w ogóle gry. ;)
 

DeletedUser

Guest
jkvuky;n2346 napisał:
ninj4.. wydaje mi się, że akurat Tobie to nic nie zaszkodzi. ;) Jak stać Cię na takie rarytasy jak kupienie czterech paczek wojsk, to taka opcja powinna działać na Twoją korzyść. ;)
Ja gram dla przyjemności, przyjemność czerpię z wyników. Jak dla mnie lepszym wynikiem będzie zmasakrowanie grajka, który wydał 1000zł na grę, niżeli noobka, który nie ogarnia w ogóle gry. ;)

Kupiłem 3 paczki :) nie 4. A korony zostały mi jeszcze z konkursu :) jeszcze tyćke mi ich zostało - a wolałem sprawdzić jak to działa by wiedzieć czy przestać w to grać jeżeli tego nie zmienią.
 

DeletedUser

Guest
Myślę że inni wypowiedzieli się za mnie. Szkoda czasu na tą gre. Dobrze że nie kupiłem 3 slotu do kolejki budowy bo tylko bym się wk... za wydane zł. Gra jest bardzo słaba a tak mnie cieszyła... Plemiona s1 s2... to były złote czasy tego typu gier.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser23

Guest
Jak chcecie mogę pokierować napisanie petycji od graczy bezpośrednio do biura innogames. W zasadzie potrzebuję tylko tłumacza i z jakiś parę tysięcy podpisów. Maila już sobie znajdę, argumenty wymyślę sam tak samo jak i cały referat.
 

DeletedUser

Guest
wątpie że petycja coś wogóle da,Innogames idzie w kierunku Gameforge,Item Shop dający przewagę nad free playerami.
 

DeletedUser154

Guest
Jednostki za pieniądze? upadek nadchodzi ^^ dodatkowe płatne opcje potrafią dodać ale głupiego błędu (3tygodnie) nie są w stanie naprawić Oo żenujące
 
Status
Zamknięty.
Do góry