Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser594

Guest
Skąd Ty wiesz, co mi potrzeba,żebym czuł się spełniony ? :)
Z obserwacji Ciebie przez ostatnie miesiące ^^
Nie rozumiem tych wszystkich emocji. Świat potrwa jeszcze 1,5 może 2 miechy i każdy rozejdzie się w swoją stronę. Jesteśmy umówieni z BNT, że żadnej wojny już nbd, a jeśli bd brakować im procentów do zamknięcia to załatwimy to i gładko zamkną serwer.
Wiem ,słowa dotrzymacie. Mi tylko chodzi o sam fakt.Powtórzę-LiA ostatecznie nie zostalo pokonane dzięki Bomberowi.
 

DeletedUser1378

Guest
Z obserwacji Ciebie przez ostatnie miesiące ^^

Wiem ,słowa dotrzymacie. Mi tylko chodzi o sam fakt.Powtórzę-LiA ostatecznie nie zostalo pokonane dzięki Bomberowi.
Ostatecznie pokonane? Co to znaczy? zniknięcie z mapy całkowite? Przecież nigdy LiA by nie zniknęło :) bo do ostatniego dnia serwera bym został i przejmował wioski :) W sumie nie sam :) Ned jakkolwiek byś na to nie spojrzał LiA przegrało ten serwer, nie kończąc je na pierwszym miejscu w świecie TW2 oznacza porażkę :)
 

DeletedUser594

Guest
Ostatecznie pokonane rozumiem jako zamknięcie serwera ze starym rozkładem sił(BoS&Bnt vs LiA). Teraz rozkład sił się zmienił. No nic.. skoro Ty już przyklepałeś to co napisał @MrSkrillex to znaczy ,że już tak musi być.A moje spojrzenie na to mimo ,że subiektywne i tak racji bytu nie ma.
Kończąc-cieszę się ,że choć na moment rozruszałem forum ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4049

Guest
Widze ze teraz to juz wszystkich denerwuje szczekanie menchestera :D
 

DeletedUser

Guest
ned stark nie ma dowodow na bombera fakt ze sam napisal na forum o tym to swiadczy o nim to ze jest glu.... to jego sprawa sam pokazal na koniec ze nie grzerzy rozumem i uczciwoscia napisze wam tylko tyle ze bomber dolaczyl do listy graczy z ktorymi nie zagaram w jednym plemieniu przez te wszystkie lata to jest dopiero 2 osoba
jego slowo rowna sie zeru chyba browar mu wypalil 5 ta klepke czasmi jak z nim rozmawialem to tak jakbym rozmawial z 2 osobami
napewno bomber chcial sie pochwalic ze Bos wygralo swiat i pokonalo wszystkich ale nie spodziewal sie ze jego czyny czyli wyzucenie naszego gracza z bosow zostana pozostalym obojentne ma nauczke ze brakowalo mu paru procent i by siadl na laurach z wygrana w kieszeni teraz zakonczy swiat jako looser bo jak sie spodziewam ani dany ani pozostali z bnt mu nie odpuszcza za knucia oszukiwania nieudowodnione nieczyste zagrywki
 

DeletedUser3120

Guest
Witam wszystkich pozostałych przy życiu graczy świata Pl26 Zipser Burg, jako iż Wielki wódz BnS pisze do rady BoS z wiadomościami typu "kłamiecie swoich graczy" "nie dajecie im dowodów na nic, oni wam wierzą na slowo" czy coś w tym stylu (przyznam się nie zagłębiałem się) dziś z pod sterty zdjęć, screenów itp itd wpadł mi w ręce screenshot gdzie wielki szczery oddany kochający swoich graczy wódz BnS mówi o swoich graczach w sposób w jaki nigdy nie widziałem aby rada BoS ani innego jakiegokolwiek plemienia na jakimkolwiek serwerze tak się wyrażała o swoich współplemieńcach którzy walczą za jego sprawę ! Są tu też krótko opisane plany na serwer które w sumie są już prawie zrealizowane więc to nie zaskoczy :D
Piszę te wiadomość w celu uświadomienia graczy BnS że ten wasz dobry wódz traktuje was tak jak NIBY RADA BOS traktowała jego (na to dowódow nie widziałem, zaś tu są jasno przedstawione) więc radzę się zastanowić czy chcecie wygrać ten świat właśnie z nim!

https://m.imgur.com/XL9EN6S
 

DeletedUser2337

Guest
@MocarzDanielv2 ta wiadomość od pijoqa nie wygląda autentycznie, data chyba się nie zgadza, 18 styczeń ? Wtedy chyba był czas fuzji, a nie było mowy o rozłamie.

Skąd masz tą wiadomość ?
 

DeletedUser3120

Guest
Nie muszę podawać wszystkich źródeł skąd co mam ale za to moge Ci powiedzieć dlaczego to tak wygląda (choć wcześniej jakościowo też wyglądało lepiej)
Wygląda to tak ponieważ gracz który to przekazał skopiował wiadomość wraz z data i godzina aby móc tego screena zademonstrować w razie gdyby pijoq naprawdę postanowił to zrobić (kto gra ten wie że to się stało) więc wykorzystanie screena 9/10

Edit*1 Zapomniałem dodać iż z tego co słyszałem pijoq od początku to planował ale to już pogłoski i nie wiem w ilu % prawdziwe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3002

Guest
No brawo MOCARZ szkoda że tych starych screnów nie ma z przed świąt wtedy by im kopary opadły,No ale cóż ,każdy wie z nich najlepiej .A kolega chyba niedoinformowany był ze pijoq wojne planował z nami grubo przed fuzją .No ale Mocarz papierów notarialnych nie masz więc lipa wielka .Ale my BOS znamy prawdę ciekawe tych trzech pewnie PIJOQ danny i konto sobowt.... wesołych świąt chłopaki :)
 

DeletedUser4049

Guest
No brawo MOCARZ szkoda że tych starych screnów nie ma z przed świąt wtedy by im kopary opadły,No ale cóż ,każdy wie z nich najlepiej .A kolega chyba niedoinformowany był ze pijoq wojne planował z nami grubo przed fuzją .No ale Mocarz papierów notarialnych nie masz więc lipa wielka .Ale my BOS znamy prawdę ciekawe tych trzech pewnie PIJOQ danny i konto sobowt.... wesołych świąt chłopaki :)
Całość wygląda jakby ktoś inny napisał poprostu wiadomość z nickiem Pijoqa na początku i datą wiadomości. Tyle

Nie muszę podawać wszystkich źródeł skąd co mam ale za to moge Ci powiedzieć dlaczego to tak wygląda (choć wcześniej jakościowo też wyglądało lepiej)
Wygląda to tak ponieważ gracz który to przekazał skopiował wiadomość wraz z data i godzina aby móc tego screena zademonstrować w razie gdyby pijoq naprawdę postanowił to zrobić (kto gra ten wie że to się stało) więc wykorzystanie screena 9/10

Edit*1 Zapomniałem dodać iż z tego co słyszałem pijoq od początku to planował ale to już pogłoski i nie wiem w ilu % prawdziwe
W takich przypadkach sie screenuje takie wiadmości wtedy jest duzo wiarygodniej z tym tutaj to moge kazdego we wszystko wrobić :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Witam wszystkich pozostałych przy życiu graczy świata Pl26 Zipser Burg, jako iż Wielki wódz BnS pisze do rady BoS z wiadomościami typu "kłamiecie swoich graczy" "nie dajecie im dowodów na nic, oni wam wierzą na slowo" czy coś w tym stylu (przyznam się nie zagłębiałem się) dziś z pod sterty zdjęć, screenów itp itd wpadł mi w ręce screenshot gdzie wielki szczery oddany kochający swoich graczy wódz BnS mówi o swoich graczach w sposób w jaki nigdy nie widziałem aby rada BoS ani innego jakiegokolwiek plemienia na jakimkolwiek serwerze tak się wyrażała o swoich współplemieńcach którzy walczą za jego sprawę ! Są tu też krótko opisane plany na serwer które w sumie są już prawie zrealizowane więc to nie zaskoczy :D
Piszę te wiadomość w celu uświadomienia graczy BnS że ten wasz dobry wódz traktuje was tak jak NIBY RADA BOS traktowała jego (na to dowódow nie widziałem, zaś tu są jasno przedstawione) więc radzę się zastanowić czy chcecie wygrać ten świat właśnie z nim!

https://m.imgur.com/XL9EN6S
Wklej calego ss ;)
 

DeletedUser4047

Guest
witam. widze hubal, ze bardzo cie zabolala rozmowa, ktora przeprowadzilismy wczoraj w grze. widze, ze do tego stopnia, ze az probujesz jakichs tanich sztuczek, zeby mnie oczernic, hehehehe. kto mnie zna to wie, ze moje slowo, dane raz, jeste wiecej warte niz cokolwiek innego. kazdy z graczy, z ktorymi gram/gralem/bede gral wie, ze szanuje wszystkie osoby, nawet wrogow. kazdy, czytajac te wiadomosc, wie, ze to nie jest prawda :) widze, ze niedosc, ze zblazniles sie pare razy podczas wczorajszej rozmowy, to jeszcze tutaj sie blaznisz :) rob co chcesz, ja przez te pare lat reputacje sobie wyrobilem i nigdy nikogo nie zawiodlem :) szanuj kazdego hubal i nie rob takich jaj, swiat przegrales, uciekles, przed pokonaniem lia, jak reszta bos. pokazaliscie, ze nie jestescie nic warci a takich radnych jak kropek, roni czy bomber, to ja wam wspolczuje. no i takich wiernych jak ty, hahahah.

nie ujmujac niczego graczom bos, prawdziwym wojownikom, ktorzy prawie wygrali ten swiat (prawie, bo przez Swoja rade go przegrali). zawsze rozgraniczam bos a bos. z jednej strony bos to rada, ktora kieruje ludzmi, nie majacymi pojecia, co sie dzieje i czemu przegrali swiat, z drugiej strony bos to dobrzy wojownicy, ktorzy znacznie przyczynili sie w walce z lia. tym wojownikom, slepo idacym za rada bos, dziekuje za wspolne chwile i za wspolna walke przeciw lia. radnym, szczerze wspolczuje, zal mi was.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3002

Guest
witam. widze hubal, ze bardzo cie zabolala rozmowa, ktora przeprowadzilismy wczoraj w grze. widze, ze do tego stopnia, ze az probujesz jakichs tanich sztuczek, zeby mnie oczernic, hehehehe. kto mnie zna to wie, ze moje slowo, dane raz, jeste wiecej warte niz cokolwiek innego. kazdy z graczy, z ktorymi gram/gralem/bede gral wie, ze szanuje wszystkie osoby, nawet wrogow. kazdy, czytajac te wiadomosc, wie, ze to nie jest prawda :) widze, ze niedosc, ze zblazniles sie pare razy podczas wczorajszej rozmowy, to jeszcze tutaj sie blaznisz :) rob co chcesz, ja przez te pare lat reputacje sobie wyrobilem i nigdy nikogo nie zawiodlem :) szanuj kazdego hubal i nie rob takich jaj, swiat przegrales, uciekles, przed pokonaniem lia, jak reszta bos. pokazaliscie, ze nie jestescie nic warci a takich radnych jak kropek, roni czy bomber, to ja wam wspolczuje. no i takich wiernych jak ty, hahahah.

nie ujmujac niczego graczom bos, prawdziwym wojownikom, ktorzy prawie wygrali ten swiat (prawie, bo przez Swoja rade go przegrali). zawsze rozgraniczam bos a bos. z jednej strony bos to rada, ktora kieruje ludzmi, nie majacymi pojecia, co sie dzieje i czemu przegrali swiat, z drugiej strony bos to dobrzy wojownicy, ktorzy znacznie przyczynili sie w walce z lia. tym wojownikom, slepo idacym za rada bos, dziekuje za wspolne chwile i za wspolna walke przeciw lia. radnym, szczerze wspolczuje, zal mi was.
O co ci chodzi z kim ty wczoraj rozmawiałeś ? Ze mną napewno nie chyba ci się osoby pomyliły jakie sztuczki co ?Graj chłopcze graj .

Aaaaaaa, czyli Hubal już uciekł, a co z resztą rady ? :D
Oj przyjacielu w uciekaniu tobie nigdy nie doruwnam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1925

Guest
Witam wszystkich pozostałych przy życiu graczy świata Pl26 Zipser Burg, jako iż Wielki wódz BnS pisze do rady BoS z wiadomościami typu "kłamiecie swoich graczy" "nie dajecie im dowodów na nic, oni wam wierzą na slowo" czy coś w tym stylu (przyznam się nie zagłębiałem się) dziś z pod sterty zdjęć, screenów itp itd wpadł mi w ręce screenshot gdzie wielki szczery oddany kochający swoich graczy wódz BnS mówi o swoich graczach w sposób w jaki nigdy nie widziałem aby rada BoS ani innego jakiegokolwiek plemienia na jakimkolwiek serwerze tak się wyrażała o swoich współplemieńcach którzy walczą za jego sprawę ! Są tu też krótko opisane plany na serwer które w sumie są już prawie zrealizowane więc to nie zaskoczy :D
Piszę te wiadomość w celu uświadomienia graczy BnS że ten wasz dobry wódz traktuje was tak jak NIBY RADA BOS traktowała jego (na to dowódow nie widziałem, zaś tu są jasno przedstawione) więc radzę się zastanowić czy chcecie wygrać ten świat właśnie z nim!

https://m.imgur.com/XL9EN6S


Przydałby się screenshot :) i z całej rozmowy a nie fragmentu. Tak to każdy mógł napisać...
 

DeletedUser2778

Guest
Pisze to gracz LIA ,która jest znana z takich sztuczek.Hipokryzja


Piszesz, jak bym był związany z LiA do końca istnienia gry.

Piszesz o dorobku z innych światów? Rozumiem, że gracze wszystkich innych plemion byli krystaliczni? poza Valkenburgiem i ZB nie grałem na innych światach więc co inne światy mnie interesują?

Na Valkenburgu byłem w Zakonie Chaosu, tutaj w LiA (obecnie nie jestem już w LiA bo podejście kilku graczy mnie przekonało do takiej decyzji) Nie czuje się graczem Zakonu czy LiA - po prosto na różnych światach grałem w rożnych plemionach i na obu poznałem fajnych ludzi.

Hipokryzją jest obarczanie tylko LiA oszustwami, podczas gdy gracze innych plemion robią dokładnie to samo - różnica polega na tym, kogo częściej złapie się za rękę.

Czy to LiA czy BoS czy Bnt - w każdym plemieniu są gracze, którzy nie do końca graja uczciwie.
 
Do góry