Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser2603

Guest
Ten ss xDDD Mocarz po San Servando myślałem że masz więcej rozumu jak uciekliście xD każdy kto rozmawiał z Pijoqiem wie że ten bardzo rzadko używa " ć,ś,ą,ę" i to jest marna próba podrobienia :) jak już coś próbujesz to rób to z głową... np tak :p https://zapodaj.net/0b00657d20a06.png.html Skrilex i nie wypieraj się że tak nie pisałeś! mamy dowód! XDDDDDD

A tak serio ten świat to komedyja. Pijoq pozdrawiam! dobry wybór szkoda że nie wtedy jak Ci pisałem że Cię wycyckają :DDDDD
 

DeletedUser4047

Guest
Ten ss xDDD Mocarz po San Servando myślałem że masz więcej rozumu jak uciekliście xD każdy kto rozmawiał z Pijoqiem wie że ten bardzo rzadko używa " ć,ś,ą,ę" i to jest marna próba podrobienia :) jak już coś próbujesz to rób to z głową... np tak :p https://zapodaj.net/0b00657d20a06.png.html Skrilex i nie wypieraj się że tak nie pisałeś! mamy dowód! XDDDDDD

A tak serio ten świat to komedyja. Pijoq pozdrawiam! dobry wybór szkoda że nie wtedy jak Ci pisałem że Cię wycyckają :DDDDD
wlasciwie, to nigdy nie uzywam :) s do tego duza litera po kropce? pokazcie mi wiadomosc na jakimkolwiek swiecie, gdzie uzywam duzej litery na rozpoczecie zdania :) fake jak cholera, wstydzilibyscie sie bombery :)

jaja niezle, niektorzy nie potrafia przegrywac z honorem :) coz, narobili szumu i dali strzale na kolejny swiat. zmiencie nicki panowie, pod tymi ciezko wam bedzie juz kiedykolwiek cos ugrac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4057

Guest
no i bomberku sie doigrales i mnie wyciagneli zzaswiatow i stane do walki jak obiecalem pamietasz warunek fuzji jezeli ktorakowiek strona fuzji bedzie chciala oszukac druga to sne stanie po stronie strony oszukanej takze poprowadze jeszcze raz chlopakow bo jak widac sam osobiscie pokazales ze twoje slowo jest h.... warte gratuluje

tak tu wszedłem zobaczyć co tam się dzieje i tak mnie oczy zabolały ,że aż konto założyłem bo na moim na forum mam bana za wstawienie apki :D
tak się składa ,że przy dogadywaniu tego byłeś Ty ,Skrillex , Bomber i ja bo akurat wbiłem na discorda umowa wyglądała troche inaczej cytuje ,,jeśli odj*bie pijoqowi staniemy po waszej stronie ,, taka była umowa wiecie to dobrze wy wiemy my więc chociaż prosze Cię usun to ,ze czyjeś słowo jest h warte bo Twoje znaczy mniej niz h ,w reszte dyskusji się nie mieszam bo szkoda czasu ale to aż musiałem skomentować bo żal po stokroć po prostu ..


tak tylko na koniec gratuluje uczciwej wygranej bnt tak się właśnie zamyka światy może te 10 osób które się na was totalnie nie zesrało i dalej gra troche powalczy gratuluje top 1 pijoq i danny macie co tam chcieliście :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jak bnt cos zrobi staniemy po stronie bos jak bos cos odwali staniemy po stronie bnt taka byla umowa miedzy mna i bomberem i dal mi slowo ze ze strony bos nic nikomu nie grozi bleble ble takze moje slowo jet warte wiecej niz wielu graczy jak komus je dam dotrzymuje go niewazne ile mnie to kosz\tuje w zyciu realnym i wirtualnym pozdro dla wszystkich co mysleli ze jest glowno warte


ps fuzje wstepna ja sam dogralem ogolnie wszystko polaczenie plemion ogarniali pijoq i pozostali z bos
takze tuff pisz i rob se co chcesz kazdy z graczy co gral ze mna w san escobar i innych plemionach odda ostatniego pika za mnie za to ze jak gram gram na 200% i nigdy nie zostawiam nikogo samego pozdro tuff jak dojdziesz do tego co ja uklonie ci sie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Hm... LiA przegrało ten świat?
No, to byłem w wielkim błędzie. Panowie: Pijoq, Skrillex, zwracam honor, bo wróżyłem zupełnie inny wynik.
Gratuluję.
 

DeletedUser1967

Guest
Hm... LiA przegrało ten świat?
No, to byłem w wielkim błędzie. Panowie: Pijoq, Skrillex, zwracam honor, bo wróżyłem zupełnie inny wynik.
Gratuluję.
Tak właściwie to BoS przyczyniło się najwięcej do pokonania LiA, aczkolwiek dalsze zawirowania polityczne doprowadziły do wygranej BnS (Bnt) w koalicji z LiA ;)
 

DeletedUser1265

Guest
Aha. Różnie to bywa.
PS. Ktoś się wybiera na ten nowy świat E?
 

DeletedUser2337

Guest
Ekipa Bos... prawie wygrali, ale niestety jak zwykle zwiali.
Orcio próbował naprawić sprawę, tak jak oravę...
W dwóch przypadkach wynik taki sam, przykro mi orcio .. byłeś sam :)
Bos - narzędzie w pijoqa ręce, przejęto im wioski niemal wszystkie w podzięce.
Wygraną mieli w kieszeni, ale przez bnt zostali skoszeni.

Takie podsumowanie :D
 

DeletedUser2704

Guest
Nie oszukujmy się Pany. W tej grze wygrywają pojedyńcze osoby nie całe plemiona :D
 

DeletedUser2704

Guest
Tutaj mylisz się .. ;p
No wiem. Nie sprecyzowałem dokładnie o co mi chodziło ;P
Bardziej mi chodziło to że w pojedynkę też możesz wygrać świat. A jak ? Głośno mówić nie będę.
I nie, nie chodzi mi o to że będzie grał dosłownie bez plemienia. Ojjj a jak nadal nie wiesz o czym mówię to...
Pozdrawiam gorąco :D
 

DeletedUser2834

Guest
No tego jeszcze nie grali... Daj palec a wezmą całą rękę :D
 

DeletedUser

Guest
Parę słów wyjaśnienia dla mniej zorientowanych? Z góry dzięki
 

DeletedUser395

Guest
Hmm te parę słów zabrzmią tak - KMWTW - Kto Ma Wiedziec Ten Wie :D

Nie będę się rozpisywac ;) Zainteresowani albo sami się rozprawią ze sobą na pw, albo tutaj ;)
 
Do góry