Dyskusja dotycząca rozgrywki na Yburg

DeletedUser2293

Guest
Spaghetti nie udawaj bo doskonale wiemy co robisz w SNE , szpiegu.
 

DeletedUser

Guest
ojj bogus twoje plemie ma najlepsza polityke kazdy dobry gracz szybko sie rozwija bo nie musi pisac do kogos czy moze gdzies wbic tylko dookola czerwono jak w raju jakby tych 40 tu twoich faktycznie by bylo na maxa aktywnych to by pokazali wszystkim ale to sa plemiona starzejemy sie nowi nie maja tyle wiedzy co my ale maja czas ale naszego doswiadczenia nic nie zastapi ale czasu na gre wiekszosci brakuje
z szcunku dla shi ave
 

DeletedUser

Guest
heh kazdy moze sobie szpiegowac ...jak bylo wczesniej napisane wielu z nas gra w ta gre moze i za dlugo znamy sie na czatach piszemy o swoim zyciu muzyce filmach pierdolach czasami ktos kogos ostrzeze ale to nic nie zmienia ktos kto wybiera plemie w ktorym gra wybiera tez towarzyszy broni dzis gramy razem moze na innym siecie bedziemy wrogami kazdy z nas pamieta graczy z ktorymi leci na froncie ramie w ramie i ciezko czasmi pogodzic to ze na tym nastepnym swiecie gramy w innych plemionach po 2 roznych stronach konfliktu czasami tylko trzeba sie zastanowic czy warto zdradzac wspoltowarzyszy nie tyczy sie to tylko teraz sne ale wszystkich graczy plemion
 

DeletedUser537

Guest
@Manchester, mnie nie skomentujesz bo niestety nie masz czym przywalić, leżysz i nie wiesz jak się podnieść mój drogi nieznajomy :)
 

DeletedUser2665

Guest
Myślę ,ze jednak inaczej.
Na s26 zagrają gracze,którzy nie poradzili sobie na s25(Bomberpoland i spółka)
Jeśli oczekujesz gry na poziomie to zapraszam na s25,bo na tym serwerze grają tej chwili najlepsze plemiona na polskim TW2
SOJ-SwordOfJustice
SNE-San Escobar
A to ciekawe,chwalisz się, a prawda jest zgoła inna,gdyby nie SnE SoJ już by nie było na s25,kilku graczy już się przekonało ze mocni to są w gadaniu tak jak ty tutaj.Każdy kto tam grał wie jak bylo
 

DeletedUser2337

Guest
Ja gram i wiem jak było, niestety twoja wersja mija się z prawdą ... i to znacznie :) Ładnie naklepaliście wojska podczas "walki z gromkami". To wojsko po prostu się w pewnym momencie skończyło, wtedy zdrajcy i Pan Mulciak przenieśli się na s26, a Wy wiedząc, że nie macie szans po kolei opuszczacie serwer. Typowe zjawisko przegrywania, wiem coś o tym. Dokładnie tak samo było gdy walczyłem za zdrajców na innym serwerze :) Gdybym tylko wcześniej ich poznał i zrozumiał, że nie pasuje do tej ekipy... Ah, orava trwałaby pare miesięcy krócej :)
 

DeletedUser2665

Guest
Myślę ,ze jednak inaczej.
Na s26 zagrają gracze,którzy nie poradzili sobie na s25(Bomberpoland i spółka)
Jeśli oczekujesz gry na poziomie to zapraszam na s25,bo na tym serwerze grają tej chwili najlepsze plemiona na polskim TW2
SOJ-SwordOfJustice
SNE-San Escobar
Mam nadzieję że SnE na koniec serwera pojedzie to śmieszne SoJ tak dla zasady.!
 

DeletedUser1819

Guest
Mam nadzieję że SnE na koniec serwera pojedzie to śmieszne SoJ tak dla zasady.!
Gościu jestes śmieszny i musze cię zmartwić ,SNE i SOJ robi fuzje juz pierwsi gracze są SNE w tym i ja,więc te twoje głupie komentarze są nierealne:D:D:D:D:D
 

DeletedUser2665

Guest
Otwórz oczy, fuzja już trwa. A ta prowokacja nic Ci nie da :)
Gdzie tu widzisz prowokacje?Chciałem tylko by tak się stało,nie wyszło trudno,na kolejnym znów ktoś pojedzie tego śmiesznego Manchesteru,no chyba że znów komuś wazelina posmaruje
 
Do góry