Dyskusja dotycząca rozgrywki na Yburg

DeletedUser1819

Guest
Narazie nie masz jakiegokolwiek prawa, się chwalić bo nie masz czym :D:D:D:D:D:D
Otóż mam się czym chwalić wygrany s6,gdzie lanie od nas dostało SHN "wielkiego mistrza" sirbogus:D:D
Były 2 kolejne serwery ,które mogłem wygrać gdybym grał do końca,ale sprawy osobiste były ważniejsze od tw2.
Yburg to będzie 2 królestwo gdzie będę zwycięzcą przeciwieństwie do was gdzie nawet nie próbowaliście nawiązać walki,Jedno wielkie tchórzostwo z waszej strony.
 

DeletedUser2037

Guest
B
Otóż mam się czym chwalić wygrany s6,gdzie lanie od nas dostało SHN "wielkiego mistrza" sirbogus:D:D
Były 2 kolejne serwery ,które mogłem wygrać gdybym grał do końca,ale sprawy osobiste były ważniejsze od tw2.
Yburg to będzie 2 królestwo gdzie będę zwycięzcą przeciwieństwie do was gdzie nawet nie próbowaliście nawiązać walki,Jedno wielkie tchórzostwo z waszej strony.
Btw na Forte nie Gralo Shn Tylko Shi Jak juz a wygraliscie przez zdrade nas jako sojusznika wbijajac nam noz w plecy i klamiac nas w dyplomacji gdzie my lalismy wszystkich oprocz PlW(Dominacji) i podpierdzielajac do supportu cala rade shinigami ze na passach gra gdzie to byl czas bez lancuszkow nie bylo zastow i kazdy tak gral ale my nie bronilismy sie supportem aby robic bany dla graczy na lancuszkasz co nie zmienia faktu ze eden hazard z chlopakami tam ladnie gral bez banow nie bylo by wam tak do smiechu dla przypomnienia pierwsza linia banow to bylo 12 graczy z laczna ilosci 28 kont dla plemienia 80 osobowego przy waszej masowce 200
 

DeletedUser2337

Guest
Jeśli chcecie rozmawiać o innych serwerach to zapraszam do odpowiedniego działu. Proszę tutaj nie rozbić bajzlu. Z góry dziękuje :)
 

DeletedUser1819

Guest
I ty jeszcze masz czelność mówić ze wywyiesiliśmy białą flagę na s25.
Nie potrafisz pojąc prostej rzeczy.
Axowaty pisał na forum,ze będą grali na s25,moja sytuacja jest inna,bo ja nikomu nic nie obiecałem,a jedynie pisałem,ze będę grał i wygram s25.
Axowatego nie można brać na poważnie bo to co on pisze można nazwać pustymi słowami.
Ja zawsze,jestem szczery i pisze to co mam na myśli i to się nie podobało takim plemieniom jak CAN ,ANO itd.
 

DeletedUser2798

Guest
Nie potrafisz pojąc prostej rzeczy.
Axowaty pisał na forum,ze będą grali na s25,moja sytuacja jest inna,bo ja nikomu nic nie obiecałem,a jedynie pisałem,ze będę grał i wygram s25.
Axowatego nie można brać na poważnie bo to co on pisze można nazwać pustymi słowami.
Ja zawsze,jestem szczery i pisze to co mam na myśli i to się nie podobało takim plemieniom jak CAN ,ANO itd.
zgadzam się z tobą w 100% przeczytałem forum i chyba tylko ciebie można tu słuchać bo piszesz samą prawde :)
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Nie potrafisz pojąc prostej rzeczy.
Potrafię, ty pisałeś ze wcześniej sprawy prywatne były wazniejsze dlatego nie wygrałeś... bla bla... . To ci powiem ze inni tez mają sprawny prywatne i s25 wypadł większości nie na rękę. (w tym mnie) Więc nie mów o tchórzostwie bo jak na razie jedyną osobą zmieniającą serwer szybciej niz rękawiczki jesteś ty.
 

DeletedUser2037

Guest
Gratulacje Swiat ledwo sie zaczol a wszystkie plemiona atakuja za glowny cel plemie shinigami zawieszajac bron miedzy soba tak ze powodzenia ale rzucac sie w 350 graczy na plemie 40 osobowe dziekujemy za takie docenienie nas ale nawet 300 spartan nie dalo rade w termopilach tak i my polEgniemy lecz krwi wam jeszcze naprujemy

Lecz jesli uda nam sie to przetrwac i przegracie zmiencie gre bo to bedzie dla was najwiekszy wstyd i posmiewisko na cale tw
Pozdrawiam i Powodzenia @SirBogus
 

DeletedUser1819

Guest
Gratulacje Swiat ledwo sie zaczol a wszystkie plemiona atakuja za glowny cel plemie shinigami zawieszajac bron miedzy soba tak ze powodzenia ale rzucac sie w 350 graczy na plemie 40 osobowe dziekujemy za takie docenienie nas ale nawet 300 spartan nie dalo rade w termopilach tak i my polEgniemy lecz krwi wam jeszcze naprujemy

Lecz jesli uda nam sie to przetrwac i przegracie zmiencie gre bo to bedzie dla was najwiekszy wstyd i posmiewisko na cale tw
Pozdrawiam i Powodzenia @SirBogus
Widze,ze masz już wymówkę przed nieuniknioną bolesną porażką;)
Od początku ci dałem do zrozumienia,ze nie macie szans na tym serwerze a ty uporem maniaka wierzyłeś ,ze zdarzy się cud.
Ten serwer od początku stoi pod znakiem naszej dominacji i to się nie zmieni do końca tego serwera.Nikt nie chce aby shn grało na tym świecie i to mi się podoba:)

Każdy nasz wróg na s25 zostanie zniszczony jak SHN.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2293

Guest
SirBogus ale bzdury wypisujesz .. jakie zawieszenie broni ? jak my z większością się lejemy wiec nie wiem o jakim zawieszeniu piszesz.
Druga sprawa wasze plemię wygrywało tylko dzięki dobrej Dyplomacji którą prowadził Zwiechu , jak wy biliście w kilka plemion jedno to było OK ?
Dobra Dyplomacja to połowa sukcesu , nie nasza wina ze wasi sojusznicy nie wystartowali.
 

DeletedUser2354

Guest
Nie potrafisz pojąc prostej rzeczy.
Axowaty pisał na forum,ze będą grali na s25,moja sytuacja jest inna,bo ja nikomu nic nie obiecałem,a jedynie pisałem,ze będę grał i wygram s25.
Axowatego nie można brać na poważnie bo to co on pisze można nazwać pustymi słowami.
Ja zawsze,jestem szczery i pisze to co mam na myśli i to się nie podobało takim plemieniom jak CAN ,ANO itd.
Dostales oklep na s24 jak to zawsze bywa , nie mam zamiaru ci sie tlumaczyc czemu niewystartowalismy na s25 :) Ale napewno nikogo sie nie balismy bo w tej grze jestes marnym pionkiem ktory duzo szczeka i pokazuje swoja "wyzszosc" ktora jest pusta jak twoja glowka , wszyscy to wiedza hihih ale rozumiem musisz sie dowartosciowac na grze ...
 

DeletedUser1819

Guest
ktora jest pusta jak twoja glowka ,
Puste i nic nieznaczące to są twoje posty jak i twoje małe plemię,które wsytraszyło się gry na s25:D
Jeśli chodzi o s24 to znowu synku piszesz bzdury ponieważ nie straciłem tam ani jednej osady tylko oddałem wioski dobre ręce Ataczkowi,a po za tym oczywiście był to serwer treningowy o czym już wcześniej pisałem.
 

DeletedUser537

Guest
Puste i nic nieznaczące to są twoje posty jak i twoje małe plemię,które wsytraszyło się gry na s25:D
Jeśli chodzi o s24 to znowu synku piszesz bzdury ponieważ nie straciłem tam ani jednej osady tylko oddałem wioski dobre ręce Ataczkowi,a po za tym oczywiście był to serwer treningowy o czym już wcześniej pisałem.

Typie, zacząłeś na Xativa, dostałeś szybko bęcki, Twoje super plemię już nie istnieje tak samo jak i Ty a teraz płaczesz tu, że czemu ktoś nie zaczął na nowym serwerze ? Nie zaczął bo jeszcze tu nie skończył, proste ? Dla mnie tak. Pisał, że zacznie, ponieważ sytuacja wyglądała na taką, która pozwoli zacząć, ale jak to zwykle bywa w tej grze jeden z drugim przestaje grac, inny robi się szybko mocny i się sytuacja komplikuje. Nie wiem czego oczekujesz, że ktoś będzie latał za tobą jak za piękną panną ? Pokazałeś, gołe jaja, i niestety nie jesteś na dzień dzisiejszy traktowany jako przeciwnik z którym warto się mierzyć.

PS. nie pisz na czerwono, ten kolor zarezerwowany jest dla administracji gry i niestety czyta się go okropnie. Pozdrawiam.
 

DeletedUser2293

Guest
MrSkrillex ma racje po co tyle jadu ? Niech wygra lepszy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Jaki jad ? gosciu juz mnie denerwuje piszac te puste bzdury na forum :)
Jakie bzdury?
To co pisze jest absolutną prawda i dlatego całe plemię can mnie za to nie cierpi a twoje nerwy wskazuje na tylko jedno na twoją porażkę.Nie potrafisz się pogodzić z prawdą,którą piszę tu na forum.Mam beke z ciebie i twoich koleszków z plemienia,którzy próbują tak samo jak i ty mnie tu obrzucać z błotem.

@Naito To nawet nie skomentuję bo szkoda mi na niego czasu

Manchester a tak wogule co tam u ciebie słychać na yburgu ?
W ogóle sie pisze tak na wstępie:D
Jak jesteś ciekaw co się dzieję,to wystarczy wejść i zobaczyć jak wasi sojusznicy)SHN) dostają oklep na s25:)
Mogę wstawić screeny jak demolujemy wraz z siostrą sirbogus:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry