Dyskusja dotycząca rozgrywki na Yburg

DeletedUser1819

Guest
Widzę, że masz problem ze zrozumieniem mojej wiadomości , piszę tutaj o konkretnym graczu, a nie o całvch sojuszach
Rozumiem o co tobie chodzi ale na podstawie żadnych konkretnych dowodów nie oskarżaj gracza ,ze gra na mulciaku.
 

DeletedUser2337

Guest
To jak się wam tam gra ?
Jest OK, ale przewiduje, że za niedługo skończą się cele do bicia, więc trzeba się teraz bawić ile można :D Szkoda, że nie mamy godnego wroga.

Witam Wszystkich..
Jak Wam mija czas przy s 25?
Ogólnie ... szybko... :D Pamiętam jakby start był chwile temu, a ludzie już po nawet 5 wiosek mają. Osobiście mam nadzieje, że ich dogonię, ale na to mam dużo czasu, dam radę :)

Pierwszy serwer gdzie mimo posiadania tarczy mogę sobie "grać na chilku". Wielki dzięki za pomoc przy plemieniu, Machtis. Wszystko sprawnie hula, powiększamy terytorium i barwimy mape na niebiesko :) Szykuje się kolejny szybki serwerek, niestety, ale przynajmniej wygrają w końcu Ci, którzy na to zasłużyli :D
 

DeletedUser2804

Guest
(melanż mnie poniósł, więc edytuje wpis :)

Pierwsze wojny w toku. Czas faktycznie szybko leci tak jak napisał Tombol.
Teraz jest fajny etap na czerpanie garściami zabawy z gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2037

Guest
Serwer wporzadku kazda ekipa ustawia dyplomacje podsiebie co znacznie utrudnia rozmowy a serwer wiadomo ze wygra shinigami tylko kwestia czasu

Pozdrawiam Wielki Mistrz Shinigami
 

DeletedUser1819

Guest
Serwer wporzadku kazda ekipa ustawia dyplomacje podsiebie co znacznie utrudnia rozmowy a serwer wiadomo ze wygra shinigami tylko kwestia czasu

Pozdrawiam Wielki Mistrz Shinigami
Napiszę,szczerze i prawdziwie ,nie macie żadnych szans z naszą elitarną ekipą SwordOfJustice.
Dobrze,ze chociaż wy zdecydowaliście,się na grę na tym serwerze wśród wrogów,cannabis mówili,ze będą grali a co się okazało było to jedno wielkie kłamstwo o LiA i ANO nawet nie ma co wspominać bo wywiesili białą flagę przed startem s25
Wasz koniec na tym serwerze jest nieunikniony :D
 

DeletedUser2337

Guest
Serwer wporzadku kazda ekipa ustawia dyplomacje podsiebie co znacznie utrudnia rozmowy a serwer wiadomo ze wygra shinigami tylko kwestia czasu

Pozdrawiam Wielki Mistrz Shinigami

O, nawet nie zauważyłem, że tam gracie. Dobrze, że możemy z kimś powalczyć.

Dobrze,ze chociaż wy zdecydowaliście,się na grę na tym serwerze wśród wrogów,cannabis mówili,ze będą grali
Rzeczywiście CAN miało zacząć, ale ich zarząd dobrze wiedział, że się nie opłaca. Przegraliby i s25 ,i s24, więc całkowicie rozumiem ich decyzje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
Napiszę,szczerze i prawdziwie ,nie macie żadnych szans z naszą elitarną ekipą SwordOfJustice.
Dobrze,ze chociaż wy zdecydowaliście,się na grę na tym serwerze wśród wrogów,cannabis mówili,ze będą grali a co się okazało było to jedno wielkie kłamstwo o LiA i ANO nawet nie ma co wspominać bo wywiesili białą flagę przed startem s25
Wasz koniec na tym serwerze jest nieunikniony :D

1. Nikt nie wywiesił białej flagi
2. Czekam tylko aż dostaniecie od zwiecha, bogusia i spółki jak na s20, żeby znów móc posłuchać twoich wyjaśnień ;)
 

DeletedUser2037

Guest
Pozyjemy zobaczymy a jak tam grupa zerojedynkowego slyszalem ze krucho z deffem xd
J
 

DeletedUser1819

Guest
2. Czekam tylko aż dostaniecie od zwiecha, bogusia i spółki jak na s20, żeby znów móc posłuchać twoich wyjaśnień ;)
Jedynie co dostaniemy od SHN to ich wioseczki,które nam rozwijają:D
S20 to już dawne dzieje teraz na s25 mamy wszystko poukładane,przede wszystkim nie mamy 2 ludzi,którzy nam nie pomagali wygraniu serwera.
1 przykład to was marny szpieg Reptalian
2 przykład yesuu,który miał paskudny charakter,wprowadzał nerwową atmosferę,a szkoda,bo całe ANO bało sie go jak Diabeł święconej wody :D
Szkoda,ze wrogowie bali się grać na s25
LIA tłumaczyła się,ze grają na jakimś marnym zagranicznym serwerze:)
CAN miało wystartować ale nieznanych nam przyczyń nie grają:p
ANO Jedynie na co było ich stac to walkę na słowa tutaj na forum:D
Jedynie SHN podjęło się wyzwania i walki z naszą elitarną ekipą gdzie i tak dostaną szybki oklep ;)
 

DeletedUser1265

Guest
To ja widzę faktycznie się zrobiły flaki z olejem przez te zmiany.
 

DeletedUser1819

Guest
Pozyjemy zobaczymy a jak tam grupa zerojedynkowego slyszalem ze krucho z deffem xd
J
Mam zasta do 01 i wszystko widze co się dzieje jak ładnie został ustrzelony twój offik na godzinke 6:00:D:D
O deffa 01 nie musi się martwić wszystko pod kontrolą.
 

DeletedUser2354

Guest
Napiszę,szczerze i prawdziwie ,nie macie żadnych szans z naszą elitarną ekipą SwordOfJustice.
Dobrze,ze chociaż wy zdecydowaliście,się na grę na tym serwerze wśród wrogów,cannabis mówili,ze będą grali a co się okazało było to jedno wielkie kłamstwo o LiA i ANO nawet nie ma co wspominać bo wywiesili białą flagę przed startem s25
Wasz koniec na tym serwerze jest nieunikniony :D
Znowu szczekasz , dorośnij dzieciaku ...
Robisz za każdym razem wielkie szumy na forum jaki to pro elo elo gracz nie jesteś i jak to serwera nie wygrasz , a kończy się to jak zawsze - dostajesz po dupie i Cie nie ma , naprawdę to jest śmieszne , nie mam zamiaru zwracać uwagę na Twoje wypowiedzi i "prowokowanie" bo pokazałeś już na co Cie stać po Rumeli i Xativie :)

Dla mnie robisz z swojej osoby tribalowe pośmiewisko , cóż pewnie dużo osób to potwierdzi ;]

Can nie wystartowało bo jak wiadomo mamy swoje życie osobiste i nie jesteśmy w stanie grac na 100% swoich możliwosci na 2 serwerach , no ale Ty tego nie zrozumiesz po nie potrafisz używac tego co masz w główce , chodz się zastanawiam czy w ogóle coś tam masz patrzać po Twoich wypowiedziach.



Trzymam kciukasy za Bogów Śmierci :]
 

DeletedUser1819

Guest
Can nie wystartowało bo jak wiadomo mamy swoje życie osobiste i nie jesteśmy w stanie grac na 100% swoich możliwosci na 2 serwerach , no ale Ty tego nie zrozumiesz po nie potrafisz używac tego co masz w główce , chodz się zastanawiam czy w ogóle coś tam masz patrzać po Twoich wypowiedziach.
To po jaką cholerę piszesz na forum przed startem s25 ,ze będziecie grali??
Nie lubię ludzi ,którzy gadają ,a robią zupełnie co innego a tak jest w twoim przypadku,nie potrafisz dotrzymać słowa,zresztą mnie to nie dziwi:D
Teraz dopiero zrozumiałeś ,ze "nie jesteście wstanie grać na 2 serwerach" jak zobaczyliście naszą elitarną ekipę na s25?:)
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
To po jaką cholerę piszesz na forum przed startem s25 ,ze będziecie grali??
Nie lubię ludzi ,którzy gadają ,a robią zupełnie co innego a tak jest w twoim przypadku,nie potrafisz dotrzymać słowa,zresztą mnie to nie dziwi:D
Teraz dopiero zrozumiałeś ,ze "nie jesteście wstanie grać na 2 serwerach" jak zobaczyliście naszą elitarną ekipę na s25?:)

nie jesteśmy w stanie grac na 100% swoich możliwosci

Czytamy ze zrozumieniem Man. Uczyłeś się chyba tego w podstawówce. Chyba ze tez miałeś zbyt elitarną ekipę by chodzić do szkoły.
 

DeletedUser1819

Guest
@Sierdza
Nie próbuj odwracać kota ogonem ,bo czytać to ja potrafię.
Nie ma zamiaru z wami wchodzić dalszą dyskusje bo szkoda mojego cennego czasu na was,wolę się skupić na grze i na wygraniu Yburga.
 

DeletedUser2307

Guest
ANO Jedynie na co było ich stac to walkę na słowa tutaj na forum:D
Wystarczy, że raz dostałeś na s20.
Napiszę,szczerze i prawdziwie ,nie macie żadnych szans z naszą elitarną ekipą SwordOfJustice.
Dobrze,ze chociaż wy zdecydowaliście,się na grę na tym serwerze wśród wrogów,cannabis mówili,ze będą grali a co się okazało było to jedno wielkie kłamstwo o LiA i ANO nawet nie ma co wspominać bo wywiesili białą flagę przed startem s25
Wasz koniec na tym serwerze jest nieunikniony :D
Czekam niecierpliwie na to "WIELKIE" zwycięstwo :)
Białą Flage powiadasz, kolejną fame puszczasz ? Przypomnieć Ci Twoje słowa co serwer ? Jak to nie wiadomo co nie zrobisz ?
Narazie nie masz jakiegokolwiek prawa, się chwalić bo nie masz czym :D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser3001

Guest
Nie lubię ludzi ,którzy gadają ,a robią zupełnie co innego a tak jest w twoim przypadku,nie potrafisz dotrzymać słowa,zresztą mnie to nie dziwi:D
Na każdym świecie mówisz ,iż jesteś jednym z najlepszych graczy, pokonasz każdego kto stanie Ci na drodze i wygrasz świat. Prawa jest taka ,że kończysz grę po kilku tygodniach, nie dotrzymując swoich słów.
 
Do góry