Dyskusja dotycząca rozgrywki na Yburg

DeletedUser26

Guest
Witam wszystkich i życzę wielu surowców w pierwszych dniach :)
 

DeletedUser1819

Guest
Długo wyczekiwany serwer w końcu ruszył :)
Dobrej zabawy.
 

DeletedUser1459

Guest
Życzę wszystkim powodzenia i niech wygra najlepszy ;);)
 

DeletedUser1265

Guest
Świat będzie ciekawy, bo są te zmiany pierwszy raz. Zobaczymy, co dane plemię wykombinuje.
 

DeletedUser1265

Guest
Hm... Te zmiany mogą naprawdę co nieco pozmieniać. Ciekawe co z tego wyjdzie. Na razie, widzę, że ekipy kombinują starym trybem.
 

DeletedUser2997

Guest
Maciek z kurnika człowiek który nie zrabował nawet miliona surki ,a ma 100k pkt bojowych padło mu dzisiaj 2 szlachciców i ma 4 wioski- nic tylko pogratulować takich współtowarzyszy. Ciekawe ile multikont na to trzeba ;)
 

DeletedUser1819

Guest
Maciek z kurnika człowiek który nie zrabował nawet miliona surki ,a ma 100k pkt bojowych padło mu dzisiaj 2 szlachciców i ma 4 wioski- nic tylko pogratulować takich współtowarzyszy. Ciekawe ile multikont na to trzeba ;)
Nie dziwi mnie ten post gracz Gromowładnych i wszystko jasne:)
Przegrywacie tą wojne wyraźnie i już zaczynają się ucieczki do nas,bardzo łatwo jest was zaskakiwać i wybijać offy,ale to nie nas problem:)
Niedługo znikniecie na mapie s25.
 

DeletedUser2997

Guest
Nie dziwi mnie ten post gracz Gromowładnych i wszystko jasne:)
Przegrywacie tą wojne wyraźnie i już zaczynają się ucieczki do nas,bardzo łatwo jest was zaskakiwać i wybijać offy,ale to nie nas problem:)
Niedługo znikniecie na mapie s25.
Widzę, że masz problem ze zrozumieniem mojej wiadomości , piszę tutaj o konkretnym graczu, a nie o całvch sojuszach
 
Do góry