Dyskusja dotycząca rozgrywki na Kronborg

DeletedUser

Guest
Oj tam nie przesadzaj. Widzę że można wszystko kupic za x cebul i rozwinięte są możliwoś i plemion, ale można przeżyć ;)

Faktycznie można dziś zanotować spory przypływ graczy. Ciekawe co skłoniło operatorów do wcześniejszego startu
 

DeletedUser1218

Guest
Hajs się nie zgadzał :D

A tak na poważnie to zrównanie daty startu serwera z uruchomieniem opcji skilli plemion byłoby ok, gdybyśmy byli uprzedzeni.
 

DeletedUser1275

Guest
Jako że stuknął mi rok aktywnego grania w plemiona 2 muszę powiedzieć że w ciągu rok ilość zmian czy nowości jest żenująca aczkolwiek nowy serwer wygląda bardziej obiecująco niż Alnwick. Kiedyś się grało z mega lagami i zacinającą grą co chwile i chyba tylko to poszło na plus.

Co do opcji premium miałem z nich ubaw w na starym serwerze bo były słabe, ale teraz widze że dzięki koronom można zapewnić sobie naprawdę bardzo ładny start. 500 koron na dzień dobry i można wskoczyć w top 1 bez problemu, ale na dłuższą metę opcje premium i tak są słabe (i bardzo dobrze) chyba że ktoś chce płacić krocie żeby w akcie desperacji stawiać mur za korony.

Co do serwera bardzo cię ciesze że wyrastają tam gdzieś na bokach przeciwwagi dla LiA złożone z weteranów z innych światów, a myślałem że będzie nudno. Na prawdę bardzo obiecujący serwer, następne pół roku będzie zabawne.
 

DeletedUser1218

Guest
Czemu tylko pół roku? Nastaw się lepiej na kolejny roczek :p
 

DeletedUser1378

Guest
@rzymianin225 Mówisz że nie pozwolisz nam się nudzić ? ;) @vebve napisał dlatego pół roku - gdyż to takie nasze wewnętrzne założenie o uwinięciu się z tym światem :p
Oczywiście nie mam nic przeciwko by potrwało to dłużnej :)
 

DeletedUser

Guest
Witam szanowne grono , zaczynam przygodę z Tw2 i akurat otwarł się nowy świat więc wskoczyłem :) Na razie jestem bez plemienny i próbuję w samotności ogarnąć zasady , pozdrawiam wszystkich i liczę że nie zetrzecie w pył moich wiosek w ciągu tygodnia . Z wyrazami szacunku GhostDog (gospodarz z Flankville , znaczy się po polskiemu: Słabizny)
 

DeletedUser1218

Guest
Jeżeli będziesz czytać poradniki, pytać, farmić i znajdziesz sobie jakieś plemie to na pewno tak łatwo nie zostaniesz zdmuchnięty :)
 

DeletedUser

Guest
Koniec ochronki się zbliża i 220k farmy pyka :) Jakie są u Was rezultaty po ochronie początkowej?
 

DeletedUser

Guest
ledwie 115k :( ... prawie za każdym razem gdy puszczałem wojów na rabunek do zastawałem niemal do cna wyczyszczone magazyny , biedna ta moja prowincja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich
Pierwszy raz gram w TW2. Po drugiej części plemion miałem rozbudzone apetyt na bardziej rozbudowane funkcje różnych przeglądów, mapy itp. Teraz to się zastanawiam czy ta wersja jest kontynuacją plemion czy odwrotnie. Tu pewnie dogram do około 100 wiosek (jeżeli się uda) i skończę grę. Bez istotnych zmian raczej już nie zdecyduje się na grę na kolejnych serwerach.

Na mapkach niewiele widać ale przynajmniej będziemy mieli pogląd za kilka miesięcy które plemiona jeszcze istnieją ;p
 

DeletedUser1275

Guest
Akurat na mapach dużo widać biorąc pod uwagę że serwer się podzielił na dwie strony. Koalicje Anty LiA oraz LiA i ich sojuszników (SHI/MLX).
 

DeletedUser

Guest
Więc może wstawisz mapkę koalicji to wtedy będę wiedział o czym mówimy. Na razie to widzę tylko mnóstwo kolorowych kropek i nic poza tym. Zaznacz wszystkie plemiona w koalicji jednym kolorem.
 
Do góry