Dyskusja dotycząca rozgrywki na Kronborg

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Witamy w nowym Królestwie wszystkich wyjadaczy Tribal Wars 2 oraz nowych graczy. Życzymy wielu pomyślnych bitew i samych wygranych!
 

DeletedUser

Guest
Nowicjusz wita :) Czy aby świat nie miał ruszyć 7 października?
 

DeletedUser

Guest
Z rana się pozmieniało. Planów trochę poszło, ale i tak witam :)
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, że nie ma statystyk danych światów jak w jedynce. Ilu mniej więcej jest aktywnych graczy na światach?
 

DeletedUser1218

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1218

Guest
Wiem, jednak nasz poprzednik pytał ogólnie o światy. Więc dostał ogólną odpowiedź :)
 

DeletedUser

Guest
@rzymianin225 Dzięki :)
Ktoś z południowo - zachodnich prowincji przygarnie nowicjusza z zapałem do gry? Sporo czasu spędziłem w pierwotnej wersji tribalwars, a te obie gry nie różnią się aż tak bardzo ;)
 

DeletedUser1218

Guest
Czemu nie :) Wraz z ekipą startuje w sobote, więc jak wytrzymasz to miejsce w plemieniu będzie czekać.
 

DeletedUser

Guest
Jakie tutaj są standardy, jeżeli chodzi o farmienie, 21 k jeśli zacząłem grać wczoraj od 16 to sporo?
 

DeletedUser1218

Guest
Nie jest źle jak na początek rozgrywki. Jak po skończeniu ochronki na pierwszej wiosce będziesz mieć 150k to będzie świetnie (mi się ostatnio, gdy zaczynałem ~220k zdobyc)
 

DeletedUser

Guest
:) Rzymianin czekam aż ruszycie. Rozumiem że na południowo zachodnim kierunku? :)
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To odległość w sam raz by nie przeszkadzać e moich rewirach :D
Mapki można zacząć robić za parę tygodni, szczególnie że na świecie ruszyła tylko chyba jedna ekipa ;)
 

DeletedUser1218

Guest
Zauważ, że serwer miał wystartować jutro, a nie każdy skrupulatnie przegląda forum. Na razie widze już kilka ekip z poprzednich światów. Jestem ciekaw jak potoczy się sytuacja do końca tygodnia.
 
Do góry