Dyskusja dotycząca rozgrywki na Kronborg

DeletedUser1382

Guest
Na razie jest stanowczo za nudno pod tym względem. Dwie koalicje, prosta wybijanka. Może jakiś bunt, zdrada?;P
 

DeletedUser

Guest
Chciałem zakomunikować, że jeśli support będzie pomagał graczom na światach, całym plemieniem wyjdziemy z gry oraz zgłosimy to do ośrodka InnoGames w Niemczech.
 

DeletedUser1382

Guest
Co sądzicie by zrobić przerwę od ataków na okres Świąt? Może nasze różne plemiona, stojące po różnych stronach mogłyby się dogadać i na parę dni zaprzestać walki. W TW1 jak dobrze pamiętam istnieje coś takiego. Wysyłasz atak, a armia tylko odwiedza wioskę, nie robiąc krzywdy. Jeżeli widzicie sens w mej propozycji, zacznijmy rozmawiać tu czy w grze między przynajmniej TOP 10 plemion;)

Potrafimy się dogadać w sprawie sabotaży, to i w tym znajdziemy konsensus.
 

DeletedUser1565

Guest
no można by tak tydzień przerwy świątecznej zrobić np 22.12 do 29.12, bo wiadomo większość chce z rodzina pobyć a nie na tribalu siedzieć, jeśli więcej niż tydzień pokoju to jestem przeciwny
 

DeletedUser1382

Guest
Moja propozycja; przedziały domknięte od 23 grudnia do 27 grudnia.
 

DeletedUser

Guest
Również witam wszystkich. Korzystając z okazji szukam kolegi/koleżanki do wspólnej gry, niestety moja prowincja nie należy do najbardziej aktywnych... uciesze się jeśli ktoś zdecyduje się wprowadzić do mojej okolicy. Pomogę, służę radami, i pożartuję ;) Pozdrawiam.
 

DeletedUser1646

Guest
Co sądzicie by zrobić przerwę od ataków na okres Świąt? Może nasze różne plemiona, stojące po różnych stronach mogłyby się dogadać i na parę dni zaprzestać walki. W TW1 jak dobrze pamiętam istnieje coś takiego. Wysyłasz atak, a armia tylko odwiedza wioskę, nie robiąc krzywdy. Jeżeli widzicie sens w mej propozycji, zacznijmy rozmawiać tu czy w grze między przynajmniej TOP 10 plemion;)

Potrafimy się dogadać w sprawie sabotaży, to i w tym znajdziemy konsensus.

W top 10 może i nie jestem ale wiem ze na innych światach to jest, więc dlaczego i u nas by mogło tego nie być
 

DeletedUser1229

Guest
Zobaczymy jak ta przerwa wszystkim wyjdzie.... jak dla mnie to można to tak fajnie nagiąć pod siebie, że aż szkoda gadać... póki co jestem dobrej myśli ;]
 

DeletedUser1646

Guest
Mi to osobiście odpowiada;) gdyż święta chce spędzić z rodziną i nie przejmować się czy stracę wioskę, czy wróg będzie atakował itd.
Wiadomo ze jakaś tam część będzie grała i atakowała tych co nie podpisali żadnych paktów.
 

DeletedUser1565

Guest
Drodzy obywatele i obywatelki doszły mnie słuchy, że pewien "gracz" osoba o nicku diegovega oczernia moja osobę, plemię LiA i ludzi odpowiedzialnych za porządek na tym serwerze. Osoba ta rozpowiada, iż jestem "supporterem" (mam znajomego supportera) i banuje graczy od widzi mi się i w tym czasie przejmuję wioski. Gracz ten ma jakieś urojenia, zaburzenia psychiczne pisząc do mnie, że cytuję: "zakopię Cię w lesie k. Twoich 10 kolegów" i za to dostał blokadę konta. Są to groźby odnoszące się do życia art. 190 kodeksu karnego §1, więc powinien się cieszyć, że sprawa nie poszła dalej.

Pozdrawiam
DaFim
Ave LiA
 

DeletedUser

Guest
Łamiesz wszelkie zasady gry fair i przekraczasz granice hipokryzji panie da fim. Skoro chcesz dyskutować dalej, proszę bardzo.Wstaw całą rozmowę i niech ludzi ocenią. pan da fim, top 5 na świecie zgłosił Przywódcę wrogiego, najliczniejszego od tygodnia plemienia, ponieważ wiedział, że w sposób tradycyjny z nami nie wygra i posunął się do zwyczajnego świństwa. Jeśli support Ci nie pomagał, to znaczy, że po prostu ich też oszukałeś. W innym przypadku musisz już na prawdę nie odróżniać rzeczywistości od tej gry, żeby cokolwiek z tej rozmowy uznać za groźby realne. Ja z Tobą już skończyłem, obaj wiemy jak jest i do czego się posunąłeś, a Twój list tutaj jest odpowiedzią na to co napisałem na forum mojego sojuszu, bo wiem że ktoś Ci o tym doniósł i oto chodziło. Ale honoru już nie odzyskasz, wszyscy w moim sojuszu i w zaprzyjaźnionych maja Cię za... Sam wiesz kogo :) Teraz dzięki temu, że tak sobie zażyczyłeś naszą rozmowę mogą zobaczyć wszyscy.
Pozdrawiam wszystkich, Tobie współczuję
DV
 

DeletedUser1229

Guest
Dziwnie to rozgrywacie. To tylko gra, a nie pierwszy raz słyszę tu groźby i słowa które w normalnym cywilizowanym świecie nie pojawiły by się w rozmowie... Gra ma być odskocznią od tego świata, zabawą, dobrą rozgrywką gdzie każdy może wykazać się w rożnych dziedzinach. Gdyby nie nazywała się "plemiona" tylko szachy to szpiegów byśmy w niej nie mieli - pionki nie mówią! Jednak jak sama nazwa wskazuje każdy chce gdzieś kogoś ulokować bo informacja w tej grze to jedno z najważniejszych dóbr i ma swoją wysoką cenę. Z tego co wiem, to nie jest to zabronione i sam muszę nad swoim podejściem do tej metody popracować, bo jestem od niej jak najdalej.... a powinienem, jako przywódca korzystać by sprawnie prowadzić plemię. Pomijając jednak ten wątek, a wracając do waszej rozmowy to zastanawiam się czy nie dać wam łopatek i nie zamknąć w piaskownicy obitej gąbką... Albo mamy swój wiek, albo wracajmy na plac zabaw posypać się piaskiem. Nie chcę widzieć więcej takich maili u mnie na poczcie! Umówcie się na piwko i ugadajcie całą sprawę, dajcie po pysku albo podajcie łapy - tak postępują dorośli ludzie... A nie wyzwiskami prowokujecie siebie nawzajem. To się tyczy każdego w tej grze bo czytam różne wiadomości i gro z nim zasługuje na art 190.

Ps. Miejcie trochę dystansu do siebie. To naprawdę pomaga trzeźwo myśleć.

Pozdrawiam wszystkich czytelników
Perspektyw
 

DeletedUser

Guest
to teraz pytam sie suportu kto wykasowal moje wczesniejsze wypowiedzi czy ta gra ma sie tak zakonczyc ze suport ma tu ostatnie slowo i robi co mu sie podoba

myslalam ze to gra i graja powazni ludzie , czasem mlodziez bo to gra dla wszystkich i ze smutkiem musze stwierdzic ,ze choc ponad dwa lata gralam na plemionach1 to tego nie bylo , ludzie nauczcie sie bawic gra bo to tylko gra , a suport to jest forum dla wszystkich i prosze nie usuwac postow bo nikogo nikt nie obraza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
widac dla kogo supoort jest laskawy i jak jutro dostane bana to widac DaFim inaczej przejac mnie nie zdola jak mnie banujac
Pozdrawiam DaFim i zycze milej gry

Wiki z całym szacunkiem to jest gra i pozwol nam grac uczciwie

Rozmowy dotyczące blokad są zabronione na forum. Odsyłam do zasad forum.

wiec dlaczego nie wyslucha sie drugiej strony tylko odrazu daje sie bana?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jeśli chcesz coś dopisać to edytuj post, tworzenie kilku postów pod sobą jest zabronione.

Jeśli chodzi o blokady to jedyna możliwa droga dyskusji może odbywać się poprzez support. Sprzeciw od blokady jest przy każdej blokadzie możliwy i "niesłusznie" ukarany gracz może się odwołać. Dyskusja na forum do niczego nie prowadzi i żadne informacje tutaj nie zostaną udzielone.

Temat blokad proszę zakończyć, każda kolejna wiadomość dotycząca blokad będzie kasowana, a osoby publikujące posty łamiące zasady forum mogą zostać ukarane.
 
Do góry