Dyskusja Alhambra - straty

DeletedUser2603

Guest
Synu! grzeszysz! zejdź z ciemnej drogi bo już nigdy nie ujrzysz światła!
xD
 

DeletedUser2603

Guest
lubię to palę!!! xDDD


A teraz całkiem serio
@Wyslannica skoro gracze nie patrzą przychylnie na takie rozwiązanie jakimi są pkt zwycięstwa to może by na światach gdzie one występują zablokować przejmowania wiosek barbarzyńskich- zapobiegło by to sytuacjom gdzie top 1 plemię przejmuje po jednej barbie w każdej prowincji po to żeby nabić określoną liczbę pkt. I z tego co zrozumiałem jeśli pkt zwycięstwa są wprowadzone po to żeby światy szybciej zamykać to taka sytuacja mogłaby przyśpieszyć jeszcze zamknięcie świata z racji tego że gracze nie tracili by grubasów na przejmowanie barb a starali się przejmować przeciwnika co równało by się mniejszej liczbie wiosek w prowincji które są możliwe do przejęcia a więc gracze potrzebowali by mniej grubasów i nie doprowadzało by do sytuacji gdy w prowincji jest 30 wiosek a każda należy do innego gracza co sztucznie nabija pkt zwycięstwa
Pozdrawiam!
 

DeletedUser

Guest
My zrobiliśmy wszystko zgodnie z regulaminem mogliście uczynić to samo wybraliście inaczej wasz wybór.część graczy walczyła na froncie i starała się go jak najdłużej trzymać a inni gracze wysyłali wsparcie i latali sobie grubasami i podbijali wioski barb. taka strategia została ustalona wszyscy postąpili zgodnie z planem i stąd szybki przyrost PZ ,ale niestety teraz inne plemiona płaczą za wydanymi koronami na gre i mimo wszystko przegranie jej (w ciągu 3h postawienie muru z 0lvl na 20 sam się nadziałem tak:) ) Jak Innogames nie zmieni zasad gry to dalej będzie to samo na innych światach może im takie coś się podoba? bo na początku gry ludzie kupują najwięcej koron i start nowego świata jest opłacalniejszy niż trzymanie cały czas jednego przez kilka lat. Alhambra nie skończyła by się tak szybko bo gracze zaczeli by się wykruszać i by zostali ci najaktywniejsi z dobrymi kontami na zastach i było by przejmowanie wioski za wioskę.Grałem w plemiona(pierwszą część) i naprawde przy graniu 3 lat na jednym świecie ma się już dość i niechęć do rozpoczęcia nowego.a mimo wszystko ostatecznie plemiona top 3 ( w tym to plemie w którym byłem)połączyło się aby zamknąć w końcu świat i stworzyli dwa człony. było nas tylko 200 aktywnych graczy na świecie i ta gra nie miała większego sensu bo nie było jak zrobić jakiejś większej przewagi gdy każdy miał ponad 600 wiosek.Więc uważam że nawet słusznie istnieją te PZ
 
Do góry