Dyskusja Alhambra - straty

DeletedUser2800

Guest
Ja też już trochę gram i takie praktyki stosowałem w ostatecznej ostateczności.. Co to za osiągnięcie wejść na barbę i ją zabunkrować... Wbijać PZ sami zaczęliśmy dopiero po tym jak Malibu się na tym skupiło, wcześniej graliśmy po staremu i ja jestem z tego dumny. Jeśli nie wygramy to trudno, jesli Malibu chce wygrać w tak żenujący sposób to ich sprawa.
Nie wiem czy mówienie, że "ZAWSZE" w przypadku PZ to jest dobre określenie skoro Alhambra jest chronologicznie drugim światem z PZ, a pierwszy Yburg wyglądał zdecydowanie inaczej - tam San Escobar po prostu wygrało zasłużenie.
 

DeletedUser

Guest
Nie ma co się oszukiwać po to wprowadzili te chore PZ. gdyby nie one to na pewno za rok jeszcze byśmy grali na tym świecie. ale coraz mniej ludzi wszędzie gra nie ma co się oszukiwać. ludzie na zastępstwach latają co według mnie jest bez sensu. Idzie teraz lato i jak myślicie ile osób od was będzie grało dzień w dzień? @agentbartezz to że tobie bardzo dobrze idzie to nie znaczy że każdemu gdybym nie miał przerwy miesięcznej to nawet moich wiosek by vampiry nie przejęli 0 organizacji w atakach:p szlachta wbijająca co 30 sec :p I takich graczy jest pełno dziwni mnie skąd ich jest aż tyle na tym etapie gry.a co do dyplomacji to Vampiry najpierw były w koalicji przeciwko malibu. zaczęło przegrywać przeciwko nim i zostało sojusznikiem malibu. a teraz znowu z wami bo zaczęliście ich przyciskać ciekawe jaki będzie ich kolejny ruch i w między czasie VME podzieliło się na 3 plemiona. Ja mam dość tego świata od zmian które zaszły na koniec stycznia.
 

DeletedUser2800

Guest
Nie ma co się oszukiwać po to wprowadzili te chore PZ. gdyby nie one to na pewno za rok jeszcze byśmy grali na tym świecie. ale coraz mniej ludzi wszędzie gra nie ma co się oszukiwać. ludzie na zastępstwach latają co według mnie jest bez sensu. Idzie teraz lato i jak myślicie ile osób od was będzie grało dzień w dzień?
Dla mnie i dla nas nie ma problemu, możemy grać jeszcze nawet rok. Wiedzieliśmy co robimy, kiedy nie zgadzaliśmy się dołączyć do tej całej Waszej fuzji z Legionem :) I Wam dlatego tak zależy na tym, by zakończyć ten serwer jak najszybciej, bo sobie doskonale zdajecie sprawę, że im dłużej trwa tym macie mniejsze szanse :) My jesteśmy przygotowani na długi serwer, nie skaczemy z kwiatka na kwiatek jak większość graczy, tylko jak na jakimś jesteśmy to w 100% zaangażowani. Nie zawsze wychodzi, to jest normalne, tutaj rozkręcaliśmy się długo bo jeszcze kończyliśmy poprzedni świat, a gdy ruszyliśmy to nagle Legion z MLB sobie wymyślili fuzję żeby już kończyć :D Osobiście uważam to za sukces, że do tego nie dopuściliśmy i żeby mieć szanse na zwycięstwo musieliście pójść na totalną łatwiznę :)

@agentbartezz to że tobie bardzo dobrze idzie to nie znaczy że każdemu gdybym nie miał przerwy miesięcznej to nawet moich wiosek by vampiry nie przejęli 0 organizacji w atakach:p szlachta wbijająca co 30 sec :p
Po co się strzępić z organizowaniem ataków i szlachtą co do sekundy na kogoś kto nie gra? Ja na Waszych nieaktywnych wysyłam z przerwą 2-godzinną.. ;)

a co do dyplomacji to Vampiry najpierw były w koalicji przeciwko malibu. zaczęło przegrywać przeciwko nim i zostało sojusznikiem malibu. a teraz znowu z wami bo zaczęliście ich przyciskać ciekawe jaki będzie ich kolejny ruch i w między czasie VME podzieliło się na 3 plemiona. Ja mam dość tego świata od zmian które zaszły na koniec stycznia.
Vampiry dołączyły do nas kiedy zaczęliście połykać barby pod PZ, nie chcieli wygrywać w ten sposób.. Zostając po Waszej stronie już by mieli świat wygrany więc nie ma to nic do rzeczy, że zaczęliśmy ich przyciskać. To jest dość śmieszne, gdy mówi takie rzeczy osoba, która sama zmienia strony jak gacie :D
Najpierw:
Fizyczny pozwól że zacytuje twoje słowa "wygramy ten świat w 2 miesiące" zostało wam do dotrzymania obietnicy 25dni mam nadzieje że dotrzymasz słowa.bo z tego co widzę nie idzie wam to zbyt szybko.
A teraz:
Witam. @Wyslannica proszę o podanie szczegółów zakończenia świata w tej chwili plemię TOP1 przekroczyło 2500PZ. Dobrze było by gdybyście teraz określili dokładne warunki końca świata. Proszę o odpowiedz
Dodam, że pierwszy post jest napisany w czasie gdy grasz przeciwko MLB, a drugi gdy już do nich dołączyłeś ;)
 

DeletedUser

Guest
tak wiem o tym grałem w VME ale przez pewnego gracza który jest obecnie w waszym plemieniu musiałem opuścić plemię VME razem z sąsiadami i tak trafiliśmy do malibu. w pierwszej kolejności napisałem do dywizjonu ale oni się wypieli stąd trafiłem ostatecznie do malibu i z byłymi wrogami znowu współpracuje.a nie mów że taka aktywność u was bo każdy wie że michalo na zastach lata:p pozatym czekam już 20dni aż podbije moją wioske ale coś się zabrać za nią nie może

najchętniej na tym świecie bym usunął konto by wszystkie moje wioski stały się szare ale niestety nie ma takiej możliwości musiałbym usunąć całe konto TribalWars2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2800

Guest
Michalo lata na zastach?? Ahahah, to dawno nie słyszałem większej bzdury :D
To usuń całe ;) Zawsze możesz założyć nowe :)
 

DeletedUser

Guest
na nowym nie mam ochoty grać.i tak lata na zastach odkąd pamiętam
 

DeletedUser2800

Guest
To tym bardziej możesz usuwać bez przeszkód :) Może latał gdy był VME, u nas na pewno nie :)
 

DeletedUser

Guest
nie ma co tu pisać @Wyslannica proszę o podanie konkretnych warunków końca świata. napewno ta informacja przyda się takim graczą jak ja co nie mają czasu w sezonie na gre
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
nie ma co tu pisać @Wyslannica proszę o podanie konkretnych warunków końca świata. napewno ta informacja przyda się takim graczą jak ja co nie mają czasu w sezonie na gre

Polecam dwie lektury:

Dominacja:
https://pl.forum.tribalwars2.com/index.php?threads/dominacja-plemienia.1101/

Punkty zwycięstwa:
https://pl.forum.tribalwars2.com/index.php?threads/wersja-1-85-punkty-zwycięstwa.2050/#post-18473

Z pewnością te informacje przydadzą się takim graczom jak Ty ;)
 

DeletedUser

Guest
Zwycięzcą zostanie plemię posiadające największą liczbę Punktów Zwycięstwa. Po otwarciu świata, każdy gracz i plemię będą musiały zebrać jak najwięcej Punktów Zwycięstwa. W pewnym momencie Zespół Supportu będzie informował o ilości punktów, jakie plemię musi osiągnąć, aby zdobyć/zakończyć świat.

W przypadku remisu, rozważymy najwyższą liczbę wiosek, a następnie punkty.


no naprawdę potraficie się określić
 

DeletedUser4091

Guest
Nikt nie musi wierzyć. Krótkie dochodzenie i można samemu się przekonać, że przejmowali je gracze tacy co w danej prowincji już dawno wioski mieli.

Lider rankingu: 117 wiosek/69 PZ i 1 700 000 punktów agresora... Buahahaha
Widać, że niektórych bardzo boli, że zostali przechytrzeni i nawet korony nie pomogą im wygrać serwera ;)
 

DeletedUser2800

Guest
Haha "przechytrzeni" :D Weź mnie nie rozśmieszaj nawet :D Ty, który nie potrafisz mi od miesiąca jednej wioski przejąć, nagle masz coś do powiedzenia jak Cię drugi raz zaatakowałem i w ciągu minuty dwie wioski przejąłem :) Kolejna hipokryzja z Waszej strony z koronami, sami ich używacie na potęgę ale to my jesteśmy źli ;)
Boli mnie tylko to, że człowiek poświęca swój czas na prawdziwą walkę, czyli o to, o co w tej grze powinno chodzić, a wygrywają ludzie, którzy nie robią nic, którzy mają tak małe pojęcie o tej grze, że to jest straszne - wybacz ale Twoje ataki to po prostu parodia.
 

DeletedUser4091

Guest
Haha nie potrafię przejąć jak miałem jedną wioskę w prowincji a Ty kilka XD a ile to ofów straciłeś na te dwie wioski przez miesiąc? Powiedz to się pośmiejemy ;) Poza tym nie mam tyle czasu do dyspozycji co Ty :) Ja nigdy koron nie kupowałem ale może powiesz jak murek odbudowywałeś ;) No niestety prze lagi nie dało się dograć co do sekundy a puszczałem ofy z kilku prowincji więc już się tak nie ciesz :) Uważasz się za wielkiego gracza bo przejąłeś kilka prowincji nieaktywnych graczy a potem jakąś moją wioseczkę i jeszcze obrażasz, nie moja wina że wydałeś kasę a na końcu przegrasz haha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2800

Guest
No właśnie, to trzeba było grać normalnie to miałbyś więcej wiosek :) Poza tym chyba nie trudno się domyślić, że łatwiej jest obronić jedną wioskę niż 10 :) Hmm.. Ile straciłem, bo w zasadzie to nie pamiętam? Dzisiaj sześć, na co byłem przygotowany skoro rozbijałem bunkier, a wcześniej to niby ile? Dwa, trzy? Co to niby są za straty? :)
Niech Ci się nie wydaje, że ja mam nie wiadomo ile czasu bo pewnie jesteś aktywniejszy niż ja :)
 

DeletedUser4091

Guest
Tak, łatwo obronić jak Twój off idzie godzinę a mój def 2 lub 3 XD Oj więcej straciłeś, pewnie ze 20 ale nie liczyłem, chyba nawet bez taranów wysyłałeś o ile dobrze pamiętam, ale to nie jest parodia XD Puszczałem ataki o najróżniejszych porach ale zawsze robiłeś unik lub klina, więc albo siedzisz non stop albo ktoś pilnuje Ci konta :)
 

DeletedUser2800

Guest
Tak, łatwo obronić jak Twój off idzie godzinę a mój def 2 lub 3 XD
To trzeba było sobie lepiej ją zabunkrować skoro stała w takim miejscu. Jakbyście tam coś rozmawiali to by się Krissoss pochwalił pewnie, że dla mnie bunkier na 170k prowiantu to nie jest problem.
Oj więcej straciłeś, pewnie ze 20 ale nie liczyłem, chyba nawet bez taranów wysyłałeś o ile dobrze pamiętam, ale to nie jest parodia XD Puszczałem ataki o najróżniejszych porach ale zawsze robiłeś unik lub klina, więc albo siedzisz non stop albo ktoś pilnuje Ci konta :)
20? hahah XD Bez taranów to puszczałem dzisiaj po tym jak weszły ataki które go rozwaliły :) Chyba Ci się pomyliła ta ilość z wioską z prowincji wyżej :) Ja Ci też mogę podliczyć ile offów straciłeś na mnie, tylko jaki jest w tym cel? Offy się robi, offy się traci - mądry ten kto traci jak najmniej zyskując jak najwięcej (nie mylić z mądry ten kto nie traci nic bo przejmuje tylko barby :p )

Zresztą, ja nie będę dyskutował z Tobą - nie ma to sensu. Ty nie widzisz nic złego w swoim postępowaniu, trudno. Twoja sprawa. Zobaczymy co będzie jeśli się jeszcze kiedyś spotkamy ale na świecie z normalnymi zasadami :)
 

DeletedUser4091

Guest
Po co bunkrowac? Najwyzej strace jeden punkt a w tym czasie nabije 5. Gdybys gral w szachy wiedzialbys ze czasem poswieca sie figure ;) nic nie zyskales ta wioska a jedynie straciłeś czas i offy hehe
 

DeletedUser

Guest
Nie ma co się kłócić na szczęście za 2tyg jest zamknięcie świata:)
 

DeletedUser2603

Guest
lel, dyskusja jak na kółku różańcowym xD bartez dojedź chama :D
 
Do góry