Dyskusja Alhambra - straty

DeletedUser3118

Guest
Co ma topka do bycia warzywami xD LOL
Wiesz słowa Avy na discordzie: „My do Was nie dojdziemy bo macie o 1 lvl niższy poziom plemienia” ...
Nie masz się za wiele co spodziewać.

PS. Ta Pani HONOR chciała się połączyć, ale na zasadzie Malibu z nowymi graczami z ZPT do VME, ale jej powiedziałem, że chyba ją Bóg opuścił :) szkoda, że nie nagrałem tej rozmowy na discordzie, byłby niezły ubaw.

PS v2: Zjadłem Ci dzisiaj pół gracza Avo.
 

DeletedUser3157

Guest
Świat nie Świat, dyplomacja nie dyplomacja, mój bilans:
VAL - 31 wiosek przejętych 0 straconych
VME - 19 wiosek przejętych 0 straconych
DF - 8 wiosek przejętych 0 straconych
Valhalla - 9 wiosek przejętych 0 straconych
ResortowyPRL - 0 wiosek przejętych 0 straconych


Ten post który powstał ma na celu jedno:
Chłopaki, bo ekipa nowego plemienia jest za silna i ja przez to grać nie mogę, weźcie każcie im ze sobą walczyć.

Co do VME, postów powyżej itd.
Świat zdecydowałem się zamknąć z paru czynników:
1) Lagi, przez to dużo osób nie mogło wysłać ataków, robić klinów itd i pokończyli grę. Administratorzy wykazali się wielkim amatorstwem, grałem kiedyś w plemiona i nigdy tego nie było, stąd chcę zamknąć Świat i wcale nie mówię, że pójdę na kolejny.

2) Przykro mi, że 50% topki to konta na których gra 2-3 graczy i reszta to zastępstwa, nie będę walczył ze swoimi kontami. Niestety nie przejmuje zastępstw, aby móc grać - konto 600 k pkt na Wasze 60k pkt ma 60% morale.

3) Krety, tak na prawdę 70% osób z VME i DF pisało do mnie czy może dla Nas szpiegować w zamian za zostawienie przy życiu. Przepraszam bardzo, ale z kim na tym Świecie mamy walczyć?

Postanowiliśmy skończyć ten cyrk i spróbować na kolejnym, gdzie naprawdę dobrzy gracze z innych Światów też planują zacząć. Przepraszam, ale mały piesek najgłośniej szczeka.


Także podsumowując, życzę wszystkim spokojnej i wesołej nocy.
Udanej gry i samych sukcesów, a co do Ciebie AVA... tam na dniach wpadam do Was na prowincje więc ogarniajcie już wsparcia, buziaaki. :*
 

DeletedUser2799

Guest
Wiesz słowa Avy na discordzie: „My do Was nie dojdziemy bo macie o 1 lvl niższy poziom plemienia” ...
Nie masz się za wiele co spodziewać.

PS. Ta Pani HONOR chciała się połączyć, ale na zasadzie Malibu z nowymi graczami z ZPT do VME, ale jej powiedziałem, że chyba ją Bóg opuścił :) szkoda, że nie nagrałem tej rozmowy na discordzie, byłby niezły ubaw.

PS v2: Zjadłem Ci dzisiaj pół gracza Avo.
Szkoda ze ja jej nie nagralam. I nie o 1 tylko 4. Nie bede z Wami dyskutowac bo nie ma sensu. Mam ciekawsze rzeczy do robienia niz obalanie Waszych klamstw tak wiec bawcie sie dobrze.

Za
Świat nie Świat, dyplomacja nie dyplomacja, mój bilans:
VAL - 31 wiosek przejętych 0 straconych
VME - 19 wiosek przejętych 0 straconych
DF - 8 wiosek przejętych 0 straconych
Valhalla - 9 wiosek przejętych 0 straconych
ResortowyPRL - 0 wiosek przejętych 0 straconych


Ten post który powstał ma na celu jedno:
Chłopaki, bo ekipa nowego plemienia jest za silna i ja przez to grać nie mogę, weźcie każcie im ze sobą walczyć.

Co do VME, postów powyżej itd.
Świat zdecydowałem się zamknąć z paru czynników:
1) Lagi, przez to dużo osób nie mogło wysłać ataków, robić klinów itd i pokończyli grę. Administratorzy wykazali się wielkim amatorstwem, grałem kiedyś w plemiona i nigdy tego nie było, stąd chcę zamknąć Świat i wcale nie mówię, że pójdę na kolejny.

2) Przykro mi, że 50% topki to konta na których gra 2-3 graczy i reszta to zastępstwa, nie będę walczył ze swoimi kontami. Niestety nie przejmuje zastępstw, aby móc grać - konto 600 k pkt na Wasze 60k pkt ma 60% morale.

3) Krety, tak na prawdę 70% osób z VME i DF pisało do mnie czy może dla Nas szpiegować w zamian za zostawienie przy życiu. Przepraszam bardzo, ale z kim na tym Świecie mamy walczyć?

Postanowiliśmy skończyć ten cyrk i spróbować na kolejnym, gdzie naprawdę dobrzy gracze z innych Światów też planują zacząć. Przepraszam, ale mały piesek najgłośniej szczeka.


Także podsumowując, życzę wszystkim spokojnej i wesołej nocy.
Udanej gry i samych sukcesów, a co do Ciebie AVA... tam na dniach wpadam do Was na prowincje więc ogarniajcie już wsparcia, buziaaki. :*
Zapraszam. A lagi ma kazdy na all s. I nawet tu na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3157

Guest
To, że każdy ma lagi nie oznacza, że mam się męczyć na tym Świecie i wysyłać farmę 250% dłużej niż zwykle.
Zresztą, nie ma ciekawych przeciwników na tym Świecie.

Idę Ava, szykuj ciasteczka, herbatę (słodzę dwie) i dużo jadła dla moich wojsk.
Dokończę tylko swoje sprawy i wpadam.
 

DeletedUser4014

Guest
Lagi były tylko wtedy gdy serwery był atakowane i nie po 2-3 zasty bo ludzie z MLB mają po 9 tak jak to opisaliście w wiadomości jako przymus.
 

DeletedUser

Guest
Szczerze mówiąc większość lepszych graczy z naszego plemienia grała wcześniej w plemieniu Hunowie(w tym ja) i ciężko organizować mi wspólne akcje poza grupa tych graczy.z nimi dogaduje się od początku i bez problemu wszystko szło do czasu fuzji gdzie plemiona przechodziły do nas,valhali i malibu. a później wszystko szło tylko pod górkę nawet nie można było pomóc w walce z legionem po podbiciu wioski w czerwonej prowincji wioska została odrazu odbita bo jakiś gracz sobie wymyślił ze nie wyraził zgody i 3h po moim przejęciu wysłał atak i mi ją odbił przy czym straciłem wojsko na 6 dni bo szło tam na wsparcie i od zaje...... surki.więc nie ma co sie oszukiwać ze jest u praca zespołowa. zbieranie zastępstw to było najgorsze czym mogłem sie zająć od graczy znajdujących się na północy bo z 9kont tylko 5było naprawdę aktywnych.i nagle wojna z sojusznikami i o tym że to ty ją ostatecznie wypowiedziałaś nam nie powiedziałaś. Walka z sąsiadami jest bezsensu walczy sie od niechcenia i po każdym ataku,obronie klinie gratulujemy sobie uprzejmie na PW trzeba być mimo wszystko honorowym i szczerym. dużej ilości graczy nie chce sie już grać przy takich politykach a jak opuszcza gre ci gracze z którymi pisałem to dosłownie w miesiąc będzie po serwerze.bo przy takiej polityce naszego plemienia i grazcy nie ma sensu tu grać gracz damska z plemienia malibu jak podbił wioskę w mojej prowincji to odrazu dostał wsparcie i w 2 osoby rozbijaliśmy bunkier i dobrze ze nie czekaliśmy do następnego dnia bo byśmy go nie tknęli tam wysłało mu wsparcie ponad 100 ludzi, a jak ja poprosiłem o bunkier na swoja wioskę bo posiada taktyczne położenie co do podbijania kolejnej prowki to dostałem tylko od 15ludzi i zobacz jaki jest bilans u nich na 100/196 a u nas 15 /133 i przez takie coś byłem zmuszony zaprzestania akcji off.

Wieć .AVA. powiedz szczerze jak chcesz walczyć jak przy tym co sie dzieje u nas odejdzie kilkanaście osób grających bardzo dobrze???
ja już chciałem skończyć grę ale jak ja skończę razem ze mna chcą już kolejne 6 osób jak ja odejde a za nimi inni pojdą dlatego jeszcze gram i prowadzimy rozmowy.Do tego członek nie da się współpracować ze członkeim rady który uważa grupe bojową w której sie znajduje za najgorsza bo sie raportami z n nim nie chwalimy i wróg jest zbyt długo obok nas ale tak jak pisałem wcześniej oni dostają wsparcie my w takiej ilości go nie posiadamy.i co to za zgranie jak fizyczny był w stanie jednej nocy z kąta kazbana przejąć 3 wioski jednemu z naszych graczy???

i co z tymi graczami co sa daleko od czerwonych do czego oni wykorzystują swoje wojsko?????

Nie powinienem pisać o takich rzeczach co sie u nas dzieje ale niestety taka prawda jak nie jest ci to na rękę możesz mnie nawet usunąć z plemienia lecz z garstką ludzi ogarnietych utrzymamy sie i tak dłużej niż całe nasze plemie
 

DeletedUser2799

Guest
Dreamer nikt Cie nie usunie bo kazdy ma prawo do wypowiedzi. Jednakże gdybyście robili jak mówię czyli zajmowali w kilku prowincje I ZA NIM przeszli dalej CAŁĄ opanowali to wątpie by ktokolwiek Wam zagrozil. Oraz owszem współdziałanie. Nie moge grać ii myśleć za innych. Nikogo na sile nie trzymalam. Jak wiesz poza 2 osobami wszyscy innii byli przeciwko fuzji. Wiec w czym problem?
Prawdopodobnie przegramy jednak czy zrobimy wszystko by wygrać? Ja zrobię.
 

DeletedUser

Guest
NOWY ŚWIAT!!!!!!!!
Jednakże gdybyście robili jak mówię czyli zajmowali w kilku prowincje I ZA NIM przeszli dalej CAŁĄ opanowali to wątpie by ktokolwiek Wam zagrozil.
tak własnie robiłem ze starym plemieniem gdybyy tak nie wspołpracowali nie rozebrali by pełnych prowincji legionu
 

DeletedUser2799

Guest
To dlaczego nie tu? Jakby tak wszyscy robili, swiat byłby wygrany. Ale jak mowilam. Moge pisac nawet codziennie ale za nikogo nie bede myslec. Wiecej tu nie pisze bo to koszmar. Jedno zdanie pol h.
 

DeletedUser

Guest
ava no własnie będąc już w tym plemieniu nam współpraca się układa tylko garstką ludzi po inni dbają tylko o swój interes
 

DeletedUser3118

Guest
Jednakże gdybyście robili jak mówię czyli zajmowali w kilku prowincje I ZA NIM przeszli dalej CAŁĄ opanowali to wątpie by ktokolwiek Wam zagrozil. .
Taaa, taktyki Warzywa Team xD Właśnie je widziałem sam z Kazbanem w 2 dni przejęliśmy Wam 8 wiosek dzięki tym metodom. Udało Wam się dzisiaj rozwalić jedną keretę bo zaspałem i offa nie wysłałem xD Dzięki za darmowe wioseczki Pany, teraz to dopiero będziecie mieli jazdę na tym froncie jak mi poparcie do 100% tam urośnie :D
Szykujcie się na lanie tyłka :)

PS. Szkoda, że nie powiedziałaś ludziom, że to Ty wypowiedziałaś wojnę. TOniesz w kłamstwach.

To, że każdy ma lagi nie oznacza, że mam się męczyć na tym Świecie i wysyłać farmę 250% dłużej niż zwykle.
Zresztą, nie ma ciekawych przeciwników na tym Świecie.

Idę Ava, szykuj ciasteczka, herbatę (słodzę dwie) i dużo jadła dla moich wojsk.
Dokończę tylko swoje sprawy i wpadam.
Iatalllia VME i tak uważa, że my na botach gramy skoro wygrywamy xddd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2799

Guest
ava no własnie będąc już w tym plemieniu nam współpraca się układa tylko garstką ludzi po inni dbają tylko o swój interes
Taaa, taktyki Warzywa Team xD Właśnie je widziałem sam z Kazbanem w 2 dni przejęliśmy Wam 8 wiosek dzięki tym metodom. Udało Wam się dzisiaj rozwalić jedną keretę bo zaspałem i offa nie wysłałem xD Dzięki za darmowe wioseczki Pany, teraz to dopiero będziecie mieli jazdę na tym froncie jak mi poparcie do 100% tam urośnie :D
Szykujcie się na lanie tyłka :)

PS. Szkoda, że nie powiedziałaś ludziom, że to Ty wypowiedziałaś wojnę. TOniesz w kłamstwach.
Owszem kazdy o tym wiedział. Informowałam nawet w jednej z masowek. Oraz radę. Lecz ja podjęłam decyzje po Waszych akcjach. Bo tylko ja dzialam. I Michalo lecz bitewnie. Jesli masz wiecej takich newsów to zmień kretow. Masowki są jawne bo umieszczone na forum.
 

DeletedUser3118

Guest
Jeszcze wrócę do wcześniejszego tematu @Wyslannica czy przechodzenie graczy z plemienia do plemienia (2 wrogie plemiona łączą swoją topkę) jest zabronione? Bo .Ava. i czop1 za wszelką cenę próbują coś udowodnić zaglądając do kieszeni Innogames bo niby mniej kasy na grę wydamy czy odpalenie serwera to za duży koszt xdddd większej bzdury nie słyszałem, ale odpowiedz koleżance i koledze proszę na ich wywody i rozżalenia.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jeszcze wrócę do wcześniejszego tematu @Wyslannica czy przechodzenie graczy z plemienia do plemienia (2 wrogie plemiona łączą swoją topkę) jest zabronione?

Zasady gry nie zabraniają takich "połączeń". Tak samo jak pakty o nieagresji pomiędzy graczami są tylko Waszymi ustaleniami i nic nam do nich.
 

DeletedUser2799

Guest
Jeszcze wrócę do wcześniejszego tematu @Wyslannica czy przechodzenie graczy z plemienia do plemienia (2 wrogie plemiona łączą swoją topkę) jest zabronione? Bo .Ava. i czop1 za wszelką cenę próbują coś udowodnić zaglądając do kieszeni Innogames bo niby mniej kasy na grę wydamy czy odpalenie serwera to za duży koszt xdddd większej bzdury nie słyszałem, ale odpowiedz koleżance i koledze proszę na ich wywody i rozżalenia.
Nic nie probuje udowodnic ze jest to niedozwolone. Jak najbardziej za. Jednak nie w taki sposob jak potem dzialajac wy dzialaliscie przejmujac naszych i bunkrujac się na naszych prowincjach. Więc czytaj ze zrozumieniem wtedy tyle klamstw na mój temat nie bedziesz musiał gadać. A wtedy moze inne Twoje wywody lub rewelacje beda prawdziwe.
 

DeletedUser3118

Guest
Nie robię wywodów tylko naprostowałem Twoje przekłamane wiadomości.
 

DeletedUser

Guest
Taaa, taktyki Warzywa Team xD Właśnie je widziałem sam z Kazbanem w 2 dni przejęliśmy Wam 8 wiosek dzięki tym metodom.
1. to ty grasz na 2 kontach bo na zastępstwie zlecisz kazban zrezygnował z gry.
2. Pieknie wojujesz widze masz duże doświadczenie
3.podbiłeś 7 wiosek bo ludzie dali dupy.nie informowali że sa atakowani nie próbowali nawet robić klina przez nich tracę 3 wioski w najbliższym czasie
4.powiedz mi mieli oni chociaż kościół?????? czy te 7 wiosek bez??
 

DeletedUser3118

Guest
1. Wchodzi, ale rzadko a Was w okolicy jest dużo więcej, macie wiecej wiosek i pkt razem niż ja i kazban.
2. Gram od s6.
3. Dali i to nieźle.
4. W ogóle się nie bronili poza 1 osoba tylko wojsko wycofali na widok co na nich idzie.
5. Specjalnie dla Ciebie buduje kościółek na 3 lvl :)
 

DeletedUser

Guest
czuje się zaszczycony no nie jest was 2 ja walczę równocześnie jeszcze z kfazarem i dontom oraz do niedawna z damska
ten damska był mega chamskim graczem z zachowania na PW,a z kfazarem mimo ataków wzajemnych i tak mamy neutral/sojusznicze stosunki na pw można popisać,docenia sie przeciwnika,gratuluje akcji a nie jak niektórzy coś nie wyjdzie wyzywają.ej ale bez przesady jak oni stracili w jeden dzień-noc 4 wioski bo nie rozumiem tego
 
Do góry