Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser2307

Guest
Ja nie obrażam tylko stwierdzam fakty o twoim plemieniu z,którymi ty nie możesz się pogodzić ale przynajmniej jest taki jeden gość na forum,który napisze prawde o ANO.
Nie no teraz to normalnie ORDER OBROŃCY PRAW CZŁOWIEKA!
WIELKIE ZŁE ANO, Niewiadomo co robi. Zabawe to dopiero mogę zacząć ;)

Twoja Opinia na temat ANO mnie nie interesuje. Skoncz Płakać o ANO Dobrze? ;)
Czy Ci Cukiereczka kupić na uspokojenie?
Bijesz do tematu zawsze i wszędzie NUDA!
Nie potrafisz prowadzić Konstruktywnego dialogu tylko uwazasz się za pępek swiata i Bóg wie kogo.
Generał Manchester kolejny raz dostaje łomot! ZAWSZE I WSZĘDZIE!
Zenada Roku!
Kappa Pride!
Zastanów się czasem nad tym co piszesz bo to już nawet smieszne nie jest....
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Pamiętam co pisałeś jak byłem top1 graczem na serwerze.
Ty wolałeś się bronić na s22 ja byłem agresorem i przynajmniej coś się działo jak grałem w AOT po moim odejściu rozpadliście się szybko
Ile razy mam powtarzać ze na ciebie to nawet Kenvex ciepłym moczem lał. Uciekło wiele osób. Ty stałeś sie jednynei problemem do sprzątniecia. Odmeldowuje się na dzisiaj. Eldo
 

DeletedUser1819

Guest
Ile razy mam powtarzać ze na ciebie to nawet Kenvex ciepłym moczem lał. Uciekło wiele osób. Ty stałeś sie jednynei problemem do sprzątniecia. Odmeldowuje się na dzisiaj. Eldo
Lał na mnie?
Przecież byłem dowódca grupy bojowej i radnym AOT a ty piszesz ze na mnie lał:):)
 

DeletedUser1265

Guest
Cała gów.. burz..., która powstała na trzech stronach w tym temacie jest spowodowana wywlekaniem, jakiś śmiesznych starych brudów głownie przez Ciebie i jak mogę wywnioskować po wypowiedziach, Twojego brata.
Jesień, ciągle jesień... Co Ci pomoże jesień?
Niektórzy nie są stworzeni do rządzenia, a na siłę do tego brną.
Ja mając świadomość, że dowódca ze mnie nie najlepszy odpuściłem i wspomagam dobrą radą lub robię to co lubię -> zajmuję się dyplomacją.
Niestety nie wszyscy umieją przyznać się do swoich błędów i będą za wszelką cenę chcieli udowodnić, że są najwspanialsi. Już odechciało mi się tłumaczenia w kółko tego samego. Jak to mówią: głową muru nie przebijesz.
Dobrze radzę, zastanów się do czego to prowadzi, bo przeszedłem przez różne serwery (en,ru) i z czymś takim jak u nas w Polsce nie spotkałem się nigdzie. Mam nadzieję, że zrozumiesz o czym mówię.

1. Ok, wiem już kim jesteś.
2. Propaganda, propaganda i jeszcze raz propaganda. Co chwilę wpadają tutaj niby niezwiązane z tematem osoby np. Black i dorzucają do pieca. Najlepsza metoda, to stara szkoła bolszewicka, czyli odwracanie pojęć, odbijanie piłki. Zarzuca nam to, co ja przed chwilą zarzuciłem wam np. pyszałkowatość. Spotkałem się tutaj z takim zabiegiem wielokrotnie. Jeszcze chwila i uwierzę, że są z was jakieś kacapy wyszkolone przez FSB.

"Kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem" - Ferenc Gyurcsány.


3. Dobrze, dobrze, ja też grałem na serwach US i EN. Wiem dobrze, że trafiają się wszelkie, możliwe sytuacje. Tym razem, próbujesz uderzać w kompleks pt."Co świat powie"?

Zbyt miły dla was byłem - spece od bolszewickiego agitpropu.

"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" - Joseph Goebbels

Jak się posługujecie takimi metodami, to szkoda z wami gadać.

 

DeletedUser2293

Guest
Cała gów.. burz..., która powstała na trzech stronach w tym temacie jest spowodowana wywlekaniem, jakiś śmiesznych starych brudów głownie przez Ciebie i jak mogę wywnioskować po wypowiedziach, Twojego brata.
Jesień, ciągle jesień... Co Ci pomoże jesień?
Niektórzy nie są stworzeni do rządzenia, a na siłę do tego brną.
Ja mając świadomość, że dowódca ze mnie nie najlepszy odpuściłem i wspomagam dobrą radą lub robię to co lubię -> zajmuję się dyplomacją.
Niestety nie wszyscy umieją przyznać się do swoich błędów i będą za wszelką cenę chcieli udowodnić, że są najwspanialsi. Już odechciało mi się tłumaczenia w kółko tego samego. Jak to mówią: głową muru nie przebijesz.
Dobrze radzę, zastanów się do czego to prowadzi, bo przeszedłem przez różne serwery (en,ru) i z czymś takim jak u nas w Polsce nie spotkałem się nigdzie. Mam nadzieję, że zrozumiesz o czym mówię.

Człowieku to ty wywołujesz gów .. burz .. wmawiając sobie ze JA niby na tym serwie założyłam plemię i nim dowodzę , chyba przedawkowałeś marsjanki. Idź wypij szklankę wody to ci przejdzie.
Nigdy się nie uważałam ze Najlepszą , wiem jakie błędy popełniam i staram się nad tym pracować , co do prowadzenia swojej gildii to może i masz rację nie jestem w tym najlepsza ale też za drewno się nie uważam.
Wiem w czym jestem dobra a czego powinnam unikać.
 

DeletedUser1459

Guest
Czym się chłopaku szczycisz? Ze jestes wysoko na najsłabszym serwerze ever gdzie grają sami zieloni gracze (oprócz HusarzPl-93 i D Artagnan)
Swoją wiedzę (a raczej jej brak)na temat tw2 już pokazałeś na jakim mizernym poziomie jest.Ucz się szybko jeśli w ogóle marzysz o grze na jesień bo tam każdy solidny grac wciągnie cię nosem.


Mówisz, że na tym serwerze nie gra nikt z doświadczonych graczy. Dawno mnie nikt tak nie rozśmieszył. To prawda, że nie ma tu samych doświadczonych ekip ale są gracze, którzy zapisali się na wielu serwerach tw2 i nazywanie ich zielonymi graczami jest nie na miejscu. Przy nich to co najwyżej ty i twoja siostra jesteście " zieloni ".
 

DeletedUser1819

Guest
Mówisz, że na tym serwerze nie gra nikt z doświadczonych graczy. Dawno mnie nikt tak nie rozśmieszył. To prawda, że nie ma tu samych doświadczonych ekip ale są gracze, którzy zapisali się na wielu serwerach tw2 i nazywanie ich zielonymi graczami jest nie na miejscu. Przy nich to co najwyżej ty i twoja siostra jesteście " zieloni ".
Jednych z tych "zielonych" jesteś ty,który się resetuje jak ma nieciekawe położenie na mapie:)
Na dodatek już dałeś sobie ustrzelić offa na s23:)
 

DeletedUser1459

Guest
Jednych z tych "zielonych" jesteś ty,który się resetuje jak ma nieciekawe położenie na mapie:)
Na dodatek już dałeś sobie ustrzelić offa na s23:)

No nwm jakoś normalnie mój offik stoi i farmi, a co do resetu nie rozumiem resety są po to, żeby z nich korzystać jeśli początkowa okolica wydaje ci się nieciekawa. Lepszy reset na początku serwera niż tchórzostwo i ucieczka w trakcie :)
 

DeletedUser1819

Guest
No nwm jakoś normalnie mój offik stoi i farmi, a co do resetu nie rozumiem resety są po to, żeby z nich korzystać jeśli początkowa okolica wydaje ci się nieciekawa. Lepszy reset na początku serwera niż tchórzostwo i ucieczka w trakcie :)
Resety są dla słabych graczy,którzy z nich korzystają.
 

DeletedUser1459

Guest
Resety są dla słabych graczy,którzy z nich korzystają.

Jest to opcja udostępniona dla graczy, więc nie widzę powodu, żeby z niej nie korzystać. Objawem słabości jest poddawanie się na prawie każdym serwerze, tłumaczenie porażek zmyślonymi przez siebie " botami, wspomagaczami. skryptami " przeciwników oraz utrzymywanie tego jak dobrym się jest z mizernym odzwierciedleniem tego w rzeczywistości.
 

DeletedUser1819

Guest
Jak można nazwać Arkoida ,który resetuje się na s20 i s23 gdzie była jeszcze ochrona przed atakami??
Raczej nie dobrym graczem ,ale będziesz musiał się przyzwyczaić do tej opcji gry.
 

DeletedUser1218

Guest
@Manchester United
Wiesz po co jest ta opcja w grze? Głównie po to, by móc zgrać się ekipą (nie bez powodu masz tam opcję pojawienia się obok plemienia). Jeżeli dla ciebie chęć gry z ludźmi, których się szanuje w bliskim sąsiedztwie jest zła to na jesień wystartuj po przeciwnej stronie mapy względem swojej ekipy. Chyba nie jesteś tchórzem?*
 

DeletedUser1819

Guest
@Manchester United
Wiesz po co jest ta opcja w grze? Głównie po to, by móc zgrać się ekipą (nie bez powodu masz tam opcję pojawienia się obok plemienia). Jeżeli dla ciebie chęć gry z ludźmi, których się szanuje w bliskim sąsiedztwie jest zła to na jesień wystartuj po przeciwnej stronie mapy względem swojej ekipy. Chyba nie jesteś tchórzem?*
Tam gdzie mnie wyrzuca gra na mapie tam gram do końca ,a nie resetuje się jak ostatni tchórz bez walki.
 

DeletedUser1459

Guest
Jak można nazwać Arkoida ,który resetuje się na s20 i s23 gdzie była jeszcze ochrona przed atakami??
Raczej nie dobrym graczem ,ale będziesz musiał się przyzwyczaić do tej opcji gry.

Reset na s20 był spowodowany tym, że miałem całą prowincję niebieską co nie dawało mi żadnych realnych opcji na rozwój. Na s23 reset spowodowany był tym, że byłem zdala od swojego plemienia. Pierwsze dni serwera to właśnie ten moment, aby znaleźć dogodne dla siebie miejsce do gry :)

Tam gdzie mnie wyrzuca gra na mapie tam gram do końca ,a nie resetuje się jak ostatni tchórz bez walki.

Do końca rozumiem do czasu aż nie zostaniesz zjechany, albo aż nie obrazisz się jak małe dziecko na grze co w twoim przypadku oznacza krótki okres czasu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1218

Guest
Tchórz powiadasz? Od kiedy to myśl taktyczna jest tchórzostwem? ^^ To, że ty lecisz na pałe nie oznacza, że inni też muszą.
 
Do góry