Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

CamiloDraye

Nowicjusz
Rozumiem, że trzeba uciec i zmienić temat skoro brakuje argumentów oraz jakiejkolwiek możliwości obrony?

Ponawiam więc pytanie do tego wyżej - co ma piernik do wiatraka?
Ta kwestia nijak ma się do mnie i nie wtrącam się w Wasze kłótnie między sobą. Pokazujesz mi jak Sager kręci sobie z Ciebie bekę, tak jak wszyscy na tym forum - i co w związku z tym? :p

EDIT: Że tak jeszcze wtrącę, z tym tekstem o karaluchu to nieźle trafił.
 

DeletedUser2745

Guest
A jednak cały czas przeciwnicy LiA zostają w tyle i to nie o krok, a o kilka kroków. Dalej klepiecie o tym samym, zamiast wyciągać konstruktywne wnioski. Może trzeba napisać jakiś "plan sześcioletni"? A tu tylko krąży widmo komunizmu po TW2 i nie widać żadnego efektu. Przeciwnikom LiA wyraźnie brakuje zgrania i nie przyszedł jeszcze taki wódz, który by stworzył plemię, gotowe ich pokonać, a szkoda :) Bez zaangażowania drugiej strony taka gra musi być okrutnie nudna.

Przyszło mi grać i razem z LiA i przeciwko. Nie trzymam w tej chwili żadnej ze stron, tylko obserwuję. Jeśli zamierzacie przerzucać się screenami, to już w tym momencie tracicie swój cenny czas, który moglibyście wykorzystać, na uważne czytanie tego tematu i wyciąganie wniosków. Umyka Wam mnóstwo informacji. Im dłużej będziecie krzyczeć i tupać, tym większe będą Wasze straty.

Tylko spokój może Was uratować :)
 

DeletedUser2739

Guest
Przeciwnikom LiA wyraźnie brakuje zgrania i nie przyszedł jeszcze taki wódz, który by stworzył plemię, gotowe ich pokonać, a szkoda :) Bez zaangażowania drugiej strony taka gra musi być okrutnie nudna.
Mało wiesz o tym pieknym, duzym jak i dziwnym swiecie TW2 :D

pozdro
 

DeletedUser2337

Guest
Ja dalej uważam, że to nie on trafił, a ty.

Wiesz, ja inaczej postrzegam wygraną niż ty, ale nie chce mi sie o tym pisać :)
Jedyny świat na którym przegrałem jest San Servado, gdzie sie wkurzyłem i nie mogłem już wytrzymać, więc odpuściłem ;)

Wywnioskowałem coś z tej całej akcji. Po pierwsze jakbym wiedział, że takie skrypty istnieją to nigdy bym gry nie zaczynał, a jak cos wyjdzie na jaw to raczej gra sie posypie, po drugie to, żeby wygrać musisz grać dokładnie jak Lia, nie pomijając żadnego "szczegółu" :)
 

DeletedUser2745

Guest
Taaaa, zabrakło argumentów, widzę ;) Właśnie o tym było powyżej, dużo tupania i krzyku, a brak efektów, ale co ja tam mogę wiedzieć? Taki mały, niepozorny gracz :) Na niczym w zasadzie się nie znam, z nikim za bardzo nie rozmawiam, a jednak mnie nie doceniasz. Nie jest dobrze lekceważyć kogoś, szczególnie, jeśli nie wiesz, z kim właściwie masz do czynienia :)
 

DeletedUser1265

Guest
Zastanawiam się tylko czy marnowanie czasu na prostowanie niektórych kłamstw ma sens. Tracimy czas, a tamci i tak będą ściemniać.

Jak na moje, to Inf całkiem dobrze sobie radzi, więc komentarze LiA, to naturalnie, propaganda.

Generalnie, wolę ludzi prostych, którzy nie silą się na intelektualizm. Pamiętam rozmowę z Kamilem z Oravy, a pierwszy post Harpuna pokazuje mi, że to podobne przypadki. Panowie zgrywają wielkich erudytów. Poczytajcie trochę więcej, a może coś z tego będzie. Jeżeli traficie pechowo, to nic to nie da, bo trzeba mieć pewną smykałkę.

Z każdym postem mam większe przekonanie, że moje pierwsze wrażenie po zetknięciu się z Fighterem na s11 było trafne. Co do reszty LiA, to nigdy nie byłem szczególnym sympatykiem.
 

CamiloDraye

Nowicjusz
@TomBol11 Uważać to ja Ci nie zabronię bo to jest całkowicie zabawne biorąc pod uwagę całą kwintesencję tego wątku.

Wywnioskowałem coś z tej całej akcji. Po pierwsze jakbym wiedział, że takie skrypty istnieją to nigdy bym gry nie zaczynał, a jak cos wyjdzie na jaw to raczej gra sie posypie, po drugie to, żeby wygrać musisz grać dokładnie jak Lia, nie pomijając żadnego "szczegółu" :)

Dlaczego więc nie wyjdziesz naprzeciw temu aby walczyć ze skryptami a sam z nich korzystasz i rozpowszechniasz wśród graczy?

Natomiast w kwestii gry - No proszę.. powiedziała to osoba, która prowadziła najbardziej zakłamane i fałszywe plemię w historii tej gry, próbując używać tych samych sztuczek co jego poprzednicy. Winszuję, naprawdę winszuję bo aby tak napisać to trzeba mieć tupet.

@D Artagnan Pan aka Lekcew przyszedł. Witamy :) Generalnie to nie dziwię się, że wolisz ludzi prostych, tak jest w przypadku gdy człowiek nie radzi sobie z czymś co może być deko skomplikowane lub przemyślane a próbuje udawać że wszystko rozumie i sam wie więcej.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2698

Guest
Nie no LiA święte a to że widzieli za co pewne osoby dostają bana to tylko przypadek? Zwykły traf? Śmieszne po prostu.
I jeszcze macie czelność unosić się tu honorem? Camilo skoro nie grasz na s20 to po co włamywałeś się nam na discorda?? Co ale nie was polskie TW2 nie interesuje na razie... ale jednak...
 

DeletedUser2720

Guest
Panowie ile te spiny jeszcze beda :D bo ja juz z ponad tydzien jade na popcornie przez was :D
 

DeletedUser2337

Guest
Nie używałem i nie użyje żadnego skryptu. Jeżeli support nie potrafi zbanować was mimo namacalnych dowodów to mnie, który tego w życiu nie używałem też nie zbanują ( tzn podejrzewam, że na mnie też użyjecie akcji ala Machtis, ale wtedy to już dam sobie spokój z tą grą). Nie opłaca się poświęcać więcej czasu, zwłaszcza gdy przeciwnicy grają nieczysto i jeszcze się tym chwalą - http://scr.hu/3ndq/lp7xx http://scr.hu/3ndq/uv7ln, (wiesz o czym mówie). Byłbym wniebowzięty, gdyby wielki zdobywca, członek elity Lia dostał bana.

Przykre, że tak późno dowiedziałem się jaki jest wasz sekret. Straciłem za dużo życia na walke z czymś, z czym się nie da wygrać. Każdy kto na tych ich programikach nie gra jest 1000 kroków do tyłu i to się nie zmieni.

Co do obrony :
1. Nie możecie mieć pewności, że Tom to moje konto na discordzie
2. To mogła być manipulacja z twojej strony i nie masz jak udowodnić, że tak nie było
3. Support nie wytrzaśnie żadnych śladów w logach, czy jak tam tutaj to działa, bo najzwyczajniej w świecie tego nie używałem :)

Co do przypuszczeń, że macie kogoś w PL administracji to dalej uważam, że to prawda. Wiele razy nie dostaliście bana mimo, że każdy przeciętny gracz by dostał. Przykładem jest chociażby walić sądy ( miał niezliczoną ilość mulciaków, zgłaszałem go, ale ostatecznie bana dostał niedawno, pewnie zapomniał zmienić ip przed zmianą konta), czy każdy kto walił podwojonym prowiantem ( ty byłeś w tym gronie ).

Kiedyś uświadomiłeś sobie, że nie warto grać w tą gre czysto, ja teraz uświadamiam sobie, że po prostu nie warto w tą gre grać.

Albo każdy czysto, albo każdy na skryptach, inaczej zawsze będziecie przegrani mając taką przewagę nad wrogiem, której on nie może przełamać.
 

DeletedUser1378

Guest
Z każdym postem mam większe przekonanie, że moje pierwsze wrażenie po zetknięciu się z Fighterem na s11 było trafne. Co do reszty LiA, to nigdy nie byłem szczególnym sympatykiem.
Andrzej, mimo że od początku stoimy po przeciwnej stronie barykady, nasze konwersacje zawsze stały na meryterocznym/przyjaznym poziomie, nie ważne czy to w privach na forum, chatango czy też discordzie. Lecz Twoje ciągłe ataki na LiA mijają się z pojęciem wzajemnego szacunku jakim dażyliśy się w priv. W porównaniu do moich "lajków" postów Twoich oponęntów, które odbierałeś jako formę "ataku" ni jak ma się do Twoich ciągłych oczerniających postów o LiA. Dlatego serdecznie mam Cię dość. Brak mi słów na komentowanie Twoich działań jak i płytkiego podchodzenia do ludzi, którch nie znasz jak np Harpuna.

Życzę powodzenia wszystkim plemionom na tym świecie, obyście odnaleźli jeszcze "zabawę" w tej grze :)
 

DeletedUser1265

Guest
@TomBol11
@D Artagnan Pan aka Lekcew przyszedł. Witamy :) Generalnie to nie dziwię się, że wolisz ludzi prostych, tak jest w przypadku gdy człowiek nie radzi sobie z czymś co może być deko skomplikowane lub przemyślane a próbuje udawać że wszystko rozumie i sam wie więcej.

Świetny przykład tego o czym pisałem. Zawsze próbujesz odbić piłkę. Oskarżasz innych o to, o co jesteś oskarżany. Stara, bolszewicka śpiewka. Typowy przedstawiciel "nowego człowieka", "nowej klasy". Właśnie na to zwróciłem uwagę na Oravie...

... Aha, na bełkot też. Druga cecha charakterystyczna.

PS. Dobrze, dobrze, Daniel. Moje pierwsze wrażenie było trafne. Błędem była zmiana podejścia. Myślę, że po ostatnim poście o sprawie s17 i blokadzie na Discordzie masz już jasność, że wróciliśmy do relacji z Kronborga.
 

DeletedUser594

Guest
@TomBol11
Dlaczego więc nie wyjdziesz naprzeciw temu aby walczyć ze skryptami a sam z nich korzystasz i rozpowszechniasz wśród graczy?
Eeee ,ale głupoty gadasz :p
Przecież zawsze się doży do tego aby mieć większe bądź chociaż równe szanse. To ludzie łakną skryptów.
Po co wychodzić naprzeciw ,tracić o wiele wiecej czasu na ogarnianie ataków (co idzie etc.) jak i tak ostatecznie jesteś zwierzyną ?Pytanie zadane bez logicznego sensu.
czy każdy kto walił podwojonym prowiantem ( ty byłeś w tym gronie ).
A no tak.Sporo ticketów było na niektórych ,to pani Kasia zorganizowała akcję ''zgłoś się sam ,a bana nie będzie ''
 
Do góry