Zipser Burg - pl26 - LiA

DeletedUser2739

Guest
hehe, co gość śmieszny :D
Wy postanowailiście ruszyć na s25 mimo wszystko tylko po to żeby cieszyć się zwycięstwem bez walki, a potem pisać, że LiA stchórzyło.. No tak, w Waszym stylu. Odwracanie kota ogonem i robienie wszystkiego tylko nie zagranie przeciwko komuś konkretnemu :)
Powiedz mi drogi jacusiu z kimmmm wyy tammm waaalczyyycie naaaaaa tymmm s26 ?
 

DeletedUser1265

Guest
Myślę, że świat może być jednak całkiem ciekawy - dla mnie już się zrobił. Zobaczmy jak to wygląda w detalach.
 

DeletedUser

Guest
#skrillex
Polecam zajrzeć w ranking i odpowiedzieć sobie samemu na to jakże skomplikowane pytanie.
Istnieją plemiona, które po ogłoszeniu ostatniego świata LiA stwierdziło, że staną na przeciw nie szukając wymówek, a nie, to my szukamy wymówek ogłaszając wszem i wobec przed rozpoczęciem świata 25-tego, że ruszymy na 26-stym.
 

DeletedUser2739

Guest
Czekaj, dobrze zrozumiałem xD :D my szukaliśmy wymówek przed startem s25 ? hm, moment kto tam lideruje ? chwilka ,kto juz prawktycznie opanował 50% świata ? :) coś tutaj jest nie halo :D
Była napisane,że tam zagramy i gramy ;D

SnE nie zagra na s26.
 

DeletedUser

Guest
dobra jacek ostatnio jak siedzialem na ts slyszalem opinie o walczacych tam ze zabardzo nie macie wroga w szczegoly nie bede tu sie wpisywal bo to co bylo mowione tam to niech zostanie tam z szacunku na dama
bawcie sie dobrze na s26 ale hit my pisalismy ze idziemy na 25 ty swiat od bodajze czerwca ze w wakacje wiekszosc z nas robi sobie przerwe takze powalcz sobiez barbkami ...hymm no tak jest jeszcze Bnt ale nie wiem czy oni sami dadza sobie rade tam powodzenie milej gry wam zycze i konczymy temat
wy sie bawcie na swoim my na swoim i pamietaj przedtym zanim cokolwiek oglosiliscie skiler was zaprosil do wspolnej zabawy na s25 ok dam odmowil i tyle poszliscie sobie na 26 ide pofarmic hejo
 

DeletedUser

Guest
#skrillex
"a nie, to my szukamy wymówek ogłaszając wszem i wobec przed rozpoczęciem świata 25-tego, że ruszymy na 26-stym" wiem, że trudno Ci zrozumieć ironię, ale miałem na myśli, fakt, że my nigdy nie szukaliśmy wymówek
#moon
zgodzę się z Tobą, powinniśmy skupić się na serwerach, na których gramy, ale irytuje mnie jak ktoś zarzuca nam nieprawdę, dlatego zabrałem głos, powalczę sobie z barbami, przynajmniej nie zarzucą mi, że się ich boję :x
 

DeletedUser2307

Guest
Sprawa nade komiczna, nie chodzi mi o przepychanki kto z kim.
Podam to na Oznaczeniach A I B.
Plemie A chce walczyć z B. Plemie B mówi na s1 nie startujemy startujemy na s2.
Plemie A startuje na s1, i wyzywa plemie B. Nikt z plemienia A nie pomyślał ze mozna zaczekać i wystartować na s2 XD

Ciekawi mnie jak długo potrwa ten teatrzyk z wzajemnych zrzucaniem winy XD
Podsumuje to 3 Słowami:
HUR HUR HUR
 

DeletedUser1565

Guest
Kurde Daniel napisał 2 m-c wcześniej że zagramy na 26 to jeszcze maja pretensje, że nie chcieliśmy na 25 (niektórzy nie mieli czasu, grali na zagranicznych światach, robili co innego, nie chciało im się jeszcze), teraz jak pojawiliśmy się na 26 to znów do nas pretensje bo to bo tam to, już nie chce mi się tego czytać takie to żałosne. Jak jest walka to Champion wybiera termin nie pretendent, nie podoba się to zamknijcie buzie i idźcie grać w Minecrafta.
 

DeletedUser1819

Guest
Kurde Daniel napisał 2 m-c wcześniej że zagramy na 26 to jeszcze maja pretensje
Danielek napisał,ze nie zagrają jak była znana data s25,wcześniej pisał o dzieciach,ślubie ,a nawet o śmierci aby uniknąć walki SNE na s25.

Jak jest walka to Champion wybiera termin nie pretendent, nie podoba się to zamknijcie buzie i idźcie grać w Minecrafta.
W tym wypadku to SNE jest "Championem",a LIA nawet nie zasługuje na miano pretendenta po tych wszystkich wymówkach i ucieczki na s26:):)
 

DeletedUser1265

Guest
Kurde Daniel napisał 2 m-c wcześniej że zagramy na 26 to jeszcze maja pretensje, że nie chcieliśmy na 25 (niektórzy nie mieli czasu, grali na zagranicznych światach, robili co innego, nie chciało im się jeszcze), teraz jak pojawiliśmy się na 26 to znów do nas pretensje bo to bo tam to, już nie chce mi się tego czytać takie to żałosne. Jak jest walka to Champion wybiera termin nie pretendent, nie podoba się to zamknijcie buzie i idźcie grać w Minecrafta.

Nikt na poważnie nie robi Wam zarzutu z wyboru świata. Harcownicy z obu stron sobie dogryzają, ale nic poza tym. Jeżeli już można mieć pretensje, to o coś znacznie poważniejszego, ale skoro gracie ostatni raz, to szkoda marnować na to czas.
 

DeletedUser2937

Guest
Danielek napisał,ze nie zagrają jak była znana data s25,wcześniej pisał o dzieciach,ślubie ,a nawet o śmierci aby uniknąć walki SNE na s25.


W tym wypadku to SNE jest "Championem",a LIA nawet nie zasługuje na miano pretendenta po tych wszystkich wymówkach i ucieczki na s26:):)


No wybacz ale tu to cię poniosło z cały szacunkiem do SNE, tu jednak ,,Championem,, jest LiA :)

Więcej szacunku ;)

Dziękuje i Dobranoc :D
 

DeletedUser1382

Guest
Żadne plemię nie ma miana CH , wszystkie czołowe plemiona musiałby wystartować na jednym konkretnym świecie aby zawalczyć o te miano :)

Taka logiką, Liga Mistrzów musiała by się odbyć tak tak olbrzymim boisku bu pomieścić wszystkie drużyny, które w tym samym momencie przez 90 minut grają.

Albo super planeta gdzie biją się wszyscy bohaterowie Dragon Ball'a. btw, AVE Frezer;)

Na szczęście istnieją statystyki. Wiadomo, nie każdy musi wierzyć w liczby. Też bym chciał mieć w portfelu, jego zawartość podniesioną do potęgi n'tej, ale niestety, można bardzo chcieć, lecz matematyki się nie oszuka;)
 

DeletedUser1265

Guest
Tak, ale starcie najlepszych plemion byłoby do wyobrażenia. Tyle, że nigdy nie okazało się możliwe.

PS. Co się taka nuda znowu zrobiła na forum?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wiecie co jestescie zalosni chyba jest wszystko jasne
san// zaprosilo lia na s25 po dluzym czasie lia powiedzialo ze wystaruje na s26

my tez wybralismy serwer na ktorym zagramy juz w czerwcu tez mielismy prawo do tego wtedy lia nawet jeszcze nie pisalo ze wystartuje na jakimkolwiek swiecie dlatego skiler ich zaprosil lia tez mialo sobie prawo wybrac swiat na ktorym zagraja i wybrali s26 takze skonczcie ten temat bo przegadujecie sie jak baby na targu a faktem jest to ze obie strony maja swietnych wojownikow i chyba sie nigdy nie dowiemy jaki rezultat bitwy by byl skoro lia konczy gre szacun za to co osiagneli do tej pory

zycze obu plemiona udanej zabawy na obu swiatach
//jedynie faktycznie jakby doszlo do startu obu plemion na 1 serwerze moze by byla powtorka huniade serwer by trwal 2 lata bylaby to ciekawa walka//
 

DeletedUser1856

Guest
Jeszcze dobrze nie zacząłeś, a już kończysz? :p Starzejesz się przyjacielu ^^
 

DeletedUser2030

Guest
Danielek napisał,ze nie zagrają jak była znana data s25,wcześniej pisał o dzieciach,ślubie ,a nawet o śmierci aby uniknąć walki SNE na s25.


W tym wypadku to SNE jest "Championem",a LIA nawet nie zasługuje na miano pretendenta po tych wszystkich wymówkach i ucieczki na s26:):)
Man jaki z CIEBIE SNE ? to juz bardziej ze mnie SNE niż z Ciebie... przeszedles do SNE i teraz wielki SNE hahahahaha chlopie wez juz skoncz pisac na forum ,bo z kazdym serverem coraz bardziej siebie osmieszasz ... Rozumiem, ze tu by Giezio, skrillex czy moon sie wypowiedzieli , ale ty ? hahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Man jaki z CIEBIE SNE ? to juz bardziej ze mnie SNE niż z Ciebie... przeszedles do SNE i teraz wielki SNE hahahahaha chlopie wez juz skoncz pisac na forum ,bo z kazdym serverem coraz bardziej siebie osmieszasz ... Rozumiem, ze tu by Giezio, skrillex czy moon sie wypowiedzieli , ale ty ? hahaha
Damian Szakal kolejny,którego boli prawda.
Nie macie argumentów na mnie więc jedynie co wam zostaje to wyzwiska w moja skromną osobe :)
 
Do góry