Zipser Burg - pl26 - LiA

DeletedUser1819

Guest
Pierwsze gady z ANO(Arkoid,Black)już się obudzili,zaraz wam żyłka pęknie od zazdrości:D:D
Ja ci nie muszę przypominać,ze wy,jak i LiA ( ten sam klan) dostaliście zaproszenie na s25 z ,której nie skorzystaliście nie znanym nam przyczyn.


[QUOTE="BLACK SYRIUSZ,
Wróc niedługo musisz się jeszcze wiele nauczyć :)[/QUOTE]

Może dasz mi jakieś porady mistrzu ANO botów :D:D??
Byłbym niezwykle zaszczycony pobierać nauki od takiego specjalisty haha :p:p:p:p
 

DeletedUser1459

Guest
Drogi arkoidzie, nie bądź taki do przodu bo ci z tyłu braknie :D jakbyś tam zagrał to może tez by ci się coś udało :)

żart .. nic nie miałbyś do gadania :D

Widzisz nie zagrałem więc się nie przekonamy :p




Pierwsze gady z ANO(Arkoid,Black)już się obudzili,zaraz wam żyłka pęknie od zazdrości:D:D
Ja ci nie muszę przypominać,ze wy,jak i LiA ( ten sam klan) dostaliście zaproszenie na s25 z ,której nie skorzystaliście nie znanym nam przyczyn.


[QUOTE="BLACK SYRIUSZ,
Wróc niedługo musisz się jeszcze wiele nauczyć :)

Może dasz mi jakieś porady mistrzu ANO botów :D:D??
Byłbym niezwykle zaszczycony pobierać nauki od takiego specjalisty haha :p:p:p:p
[/QUOTE]

Te twoje ciągłe fałszywe oskarżenia robią się już powoli śmieszne i żałosne. Rozumiem, że każdą swoją porażkę będziesz tłumaczył nieuczciwymi zagraniami rywali . Widać jednak różnice - gracze którzy coś potrafią ( moon, giezio, aguarius i oczywiście wielu innych graczy SnE i SOJ ) grają i właśnie tym pokazują swoje umiejętności a ty nadal jak ten piesek nadal tylko szczekać umiesz :D
 

DeletedUser1819

Guest
Te twoje ciągłe fałszywe oskarżenia robią się już powoli śmieszne i żałosne. Rozumiem, że każdą swoją porażkę będziesz tłumaczył nieuczciwymi zagraniami rywali . Widać jednak różnice - gracze którzy coś potrafią ( moon, giezio, aguarius i oczywiście wielu innych graczy SnE i SOJ ) grają i właśnie tym pokazują swoje umiejętności a ty nadal jak ten piesek nadal tylko szczekać umiesz :D

Nie potrafisz żyć i pogodzić się z faktami o których tutaj pisze.
Co do graczy,których tu wymieniłeś to masz absolutną racje dobrzy,doświadczeni gracze.
Tyle ode mnie
Bez odbioru
 

DeletedUser2698

Guest
Najlepsze Plemiona na Polskim TW2, a to ciekawe :)
XDDDDDDD
No prycham już któryś raz XD
Wielkie SOJ! Potęga potęg, Panowie i Panie bić pokłony!
Wiesz co Man, Twoja Pyszałkowatość na tym forum przekracza wszelkie granice.
Gdzie dostałeś łomot to nawet Ci nie musze przypominać bo doskonale wiesz xD
Wróc niedługo musisz się jeszcze wiele nauczyć :)


W SOJ-u jest wielu bardzo dobrych graczy więc proszę uszanuj ich i nie obrażaj :)
 

DeletedUser2508

Guest
Panowie. Po co te spiny. Jutro rusza pl26. Co będzie, kto będzie, to się okaże. Wiadomo, że równocześnie toczą się boje nie tylko na pl25 ale i pl24. Na tych światach grają ludzie działający po każdej stronie tego "sporu". Komunikat poszedł jasny ze strony dowództwa LiA: start na pl26. Jeśli ktoś nie chce niech nie startuje. Zamiast docinać się słownie pokażcie, że to o czym mówicie, tak głośno, ma potwierdzenie w rzeczywistości i rozbujajmy wspólnie ten pl26.
Ja osobiście wole przegrać z dobrym przeciwnikiem niż pokonywać kiepskich graczy pokroju "barbarkoje...w". Przynajmniej jest zabawa a nie wieje nudą.
Skoro sytuacja na pl25 i pl24 jest opanowana i idziecie spokojnie po zwycięstwo zacznijcie pl26.
 

DeletedUser2698

Guest
Ja się przyjacielu nie spinam ;D tylko proszę o szacunek :D
Ja się pojawię na s26 :D
 

DeletedUser3073

Guest
Dokładnie, co będzie to będzie :D
Też się pojawię :p
 

DeletedUser2307

Guest
W SOJ-u jest wielu bardzo dobrych graczy więc proszę uszanuj ich i nie obrażaj :)
Czy ja kogoś obrazam ?
Krytykuje Manchestera i jego totalną ignorancje na swiat zewnętrzny. To jak jakbyś ze ścianą probował rozmawiać ...
Czy ja co Post Pisze ŁeŁe Moje Plemie jest najlepsze ? ŁeŁe a Ty masz Bota, a Ty tamto, a Ty nie umiesz grac ? ITD ITD.

Kwestia Druga skoro ktoś Twierdzi, że jest Najlepszy co pisze Manchester to dlaczego, jakim cudem nie wygrawa wszystkiego gdzie się pojawia ?
Najlepszym powinna nazwać się taka osoba a nie jakiś Forumowy Płaczek i Prowokator :)
 

DeletedUser3073

Guest
Ja bym zaproponował dla tych wszystkich, którzy się udzielali północny-wschód(PN-WSCH). Co wy na to ?
 

DeletedUser1819

Guest
A wiecie może, o której ten świat wystartuje ?
Nigdy nie podają godziny startu.
Ale jak chcesz wejść szybko na serwer to wyczekuj godziny 11:00,12;00 bo o tych godzinach lubią wypuszczać światy.
Bywało i tak ze przed 16:00 startowały serwery,więc jest to jedna wielka loteria jeśli chodzi o konkretną godzine.
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich :) Wielkie SNE & SOJ, zapraszamy na 26. No skoro juz wygraliscie 25 to raczej nie musicie tam wielce duzo spedzac czasu, a na 26 wreszcie rusza ludzie, z ktorymi ja gralem dotychczas. Nie obiecuje grac od pierwszego dnia do ostatniego, ale zagram. Tak nawiasem piszac, nie zakladajcie, ze jestescie najlepsi w TW2 jesli nikt konkretny poza SHN nie ruszyl na 25. Pozdro
 

DeletedUser3075

Guest
Na s25, gram ale od tygodnia, bo wcześniej nie mogłem. A najlepsze plemiona w TW2 to grały na s2-Bastille :)
Grało się na PL2 były jazdy zacząłem teraz na pl25 ale mnie zjechali to znowu od nowa i lecimy dalej z tematem na pl26
 

DeletedUser3020

Guest
Myślę ,ze jednak inaczej.
Na s26 zagrają gracze,którzy nie poradzili sobie na s25(Bomberpoland i spółka)
Jeśli oczekujesz gry na poziomie to zapraszam na s25,bo na tym serwerze grają tej chwili najlepsze plemiona na polskim TW2
SOJ-SwordOfJustice
SNE-San Escobar
Chłoptasiu Ty już nawet nie jesteś zabawny, tylko zaczynasz być ochydnie irytujący :D Czołówka Polskich plemion która pomimo tego, że nie gram już ponad tydzień zamiast mnie rozebrać, to wbija się w barbarki na moich prowincjach:D gromkie brawa dla Was. Najlepsze jest to, że kto jak, niektórzy mi jakieś straty wyrządzili, a Ty lamo co masz nawjięcej do powiedzenia, nie miałeś na to żadnego wpływu :D
 

DeletedUser3078

Guest
siemano bd jakies fajne plemie gdzie można dołączyć ?
 

DeletedUser

Guest
Nie bedzie, bo SNE i SOJ sa zbyt dobzi zeby ruszyc, wiec swiat 26 bedzie skladal sie z samych slabych graczy :(
 
Do góry