Narzędzie ułatwiające wspólną grę

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser564
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser564

Guest
Masz rację, tworząc narzędzie nastawiłem się na to aby każdy mógł należeć tylko do jednej grupy. Jeśli grasz na kilku światach to na dzień dzisiejszy możesz po prostu stworzyć osobne konta. Na razie nie będę tego zmieniał bo to sporo roboty, a wolę wprowadzić w tym czasie jakieś bardziej użyteczne opcję :)
 

DeletedUser727

Guest
A jak się zapatrujesz na dodanie jednostki "szpieg" do planera ataków ?
 

DeletedUser564

Guest
Myślę, że to żaden problem.
Ps. ostatnio za zgodą właściciela tw2-tools.com dodałem opcję importowania wykresu ze statystykami dowolnego gracza. Można to robić zarówno w zakładce grupy jak i w All in One.
Myślę, że jest to bardzo fajna i przydatna opcja, sam jej ciągle używam. Można łatwo i szybko sprawdzić co u naszych sąsiadów - ile przejęli wiosek w przeciągu miesiąca, ile zyskali punktów off, deff etc. Można też łatwo sprawdzić czy osoby z naszej gildi grają czy się obijają. Przetestujce, naprawdę fajna opcja ;)
 

DeletedUser727

Guest
Z tym importem wykresów to fajna opcja :)

A kiedy można się spodziewać update planera ? xD
 

DeletedUser564

Guest
Jak będę miał czas i wenę. Na razie zajmuje się innym projektem, ale postaram się w ciągu najbliższych dni wprowadzić tego szpiega.
 

DeletedUser793

Guest
Witam. Mam nadzieję że odwiedzasz czasem jeszcze ten post.
Mam pytanie, czy jest jakaś maksymalna liczba członków grupy?
Jest też pewien problem, część osób mimo dołączenia do grupy i akceptacji administratora dostaje komunikat "nie jesteś pełnoprawnym członkiem grupy". Proszę o pomoc jeśli jest to możliwe.

Świetna robota :)
 

DeletedUser793

Guest
Odnośnie komunikatu, prawdopodobnie chodzi o obsługę javy na google chrome. Wieczorkiem powinienem mieć informację czy na pewno to java stwarza problemy.
 

DeletedUser793

Guest
Okazało się że konieczne są włączone ciasteczka ;) Wszystko działa już sprawnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry