Narzędzie ułatwiające wspólną grę

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser564
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser564

Guest
Musisz coś źle wypełniać. Wpisałem Twoje dane i importowało mi: Wioska gracza --Lord Sith-- (452 | 741)
 

DeletedUser

Guest
Witaj,
Mam pytanie odnośnie aplikacji. Chodzi mi konkretnie o rezerwacje. Czy można zrobić, aby wyświetlana była nazwa Osady jaką chce się przejąć a nie tylko współrzędne? I czy można dodać kogo jest własnością dana osada? Kolejne pytanie czy godzina może być wyświetlana w taki sposób np. 22:03, a nie w taki 22-03?
Za uwzględnienie moich uwag byłbym wdzięczny.
Pomysł bardzo dobry i wyczekiwany.

Pozdrawiam serdecznie,
 

DeletedUser564

Guest
Jasne, można dodać dodatkowe pola. Zastanowię się tylko jak to zgrabnie upchać - bo nazwy wiosek są często bardzo długie. Format czasu już poprawiony.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł naprawdę super.. Potrzeba tylko kilku poprawek np. w Planowaniu ataków i będzie git..
Kawał dobrej roboty gratuluje. :)
Pozdrawiam.
 

DeletedUser564

Guest
Ok dzięki za te zgłoszenie. Już znalazłem błąd i go naprawiłem. Teraz importuje wszystkie osady i... nawet jedną w bonusie ( 0 | 0 ). Sprawdzę później dlaczego tak się dzieję, a póki co to będziesz mógł sobie ją po prostu usunąć :)
 

DeletedUser

Guest
Lord Vader;n7704 napisał:
Dzięki, działa. Ta bonusowa tak bardzo mi nie przeszkadza, można zrobić żeby z automatu wybierało np tylko wioski off? Przydało by się do planowania ataków.

Wydaje mi się, że nie jest to możliwe przecież nikt nie wie gdzie masz wioski offowe, a gdzie defowe. Co najwyżej musiałbyś sam ręcznie oznaczyć na stronie offowe tak jak oznaczasz za pomocą grup.
 

DeletedUser564

Guest
Grupowanie jest chyba widoczne tylko dla gracza więc nie ma takiej możliwości. Co do Attack Plannera to mam inny pomysł na ogarnięcie chaosu.

edit:

Ok, możecie testować nowy Attack Planner. Myślę, że teraz sprosta waszym oczekiwaniom :)
 

DeletedUser973

Guest
Witaj, pomysł fajny i właśnie będę testował tylko mam problem z automatycznym importem wiosek. Jak wybiorę serwer PL to nie aktualizuje mi automatycznie światów przez co nie chce zassać wiosek.
 

DeletedUser973

Guest
Gram na Polskim świecie F, nick ten sam: beczek66. Dodałem wiochy ręcznie i działa ale mam też pytanie do planera ataku. Jak sobie dodam te wiochy z którcyh chcę atakować i później wejde w ten plan to one się nie wyświetlają. Tak samo jak dodałem do planu kolegę i chciałem zaplanować z której wiochy jaki atak wysłać to mam do dyspozycji tylko moje wioski a moim zdaniem powinny być wioski moje i kolegi którego dodałem do planu ataku.
I tak na przykład: Moje wioski A1 i A2 i wioski kolegi B2 i B3 a atakujemy wioskę X. Chcę z wioski B2 i B3 puscic ofa z taranami a z wiosek A1 i A2 szlachciów i dlatego powinienem mieć dostęp do jego wiosek. Później klikając w plan powinny się wyświetlać te wioski o której puścić ataki
 

DeletedUser564

Guest
Podając Twój nick i serwer jako Forte de Sage zaimportowało mi 3 osady, z tego co widzę to wszystko pasuje. Po wygenerowaniu czasów ataku dla określonej jednostki powinieneć przypiąć wioski, z których będziesz wysyłał akurat taką jednostkę, jest tam taka zielona pineska do przypinania, ataki te będą cały czas widocznie po wejściu w plan. Co do wiosek kolegi to zaznczając go w planach on dostanie taką samą wiadomość jak Ty, ale wyświetlały mu się będą jego jednostki.

Nie ma potrzeby wprowadzać zbędnego chaosu - przecież i tak praktycznie nikt nie wysyła jednostek z konta kolegi, ale wysyłając mu plany pozwolisz mu wygenerować czasy dla jego wiosek. Kliknij w Attack Planner Tutorial i zobacz video - tam jest wyjaśnione jak wszystko działa.

Jeśli bardzo Ci zależy na tym aby planer pokazywał Ci własne wioski i wioski kolegi to możesz je dodać ręcznie.
Jak już pewnie niektórzy z was zauważyli w grze pojawił się przycisk All in One. Po kliknięciu ładuje się okno z grą, a obok macie przyciski z chatem i attack plannerem. Możecie teraz grać w grę i mieć dostęp do chatu grupowego, który w przeciwieństwie do tego z gry - zapamiętuje wiadomości. Dodatkowo nie trzeba go odświeżać - odświeża się sam asynchronicznie co 1 sekundę co pozwoli wam rozmawiać w czasie rzeczywistym.

Dodatkowo jesli w attack plannerze przypieliście sobie jakieś ataki to możecie je tam wywołać. Możecie ustawić sobie alarmy (dźwiękowy lub wyskakujące okno), a następnie ukryć te okienko aby nie przeszadzało - alarm i tak zadziała.

Myślę, że teraz stopień wygody korzystania z dobrodziejstw narzędzia będzie dużo wyższy :)

Nie pisz post pod postem.
Proszę używaj opcji "Edytuj"
Urisiel
 

DeletedUser973

Guest
Już działa, nie wiem czemu nie pojawiały się wioski w planie.. Co do wiosek kolegi w planie to jest taki mały problem.. Nie wiem czy gra ma aż takie bugi czy to kwestia ustawionego czasu na komputerze ale jemu i mi pokazywały się różne czasy przyjścia ataków.. Fakt, można je dodać ręcznie :) Powodzenia w dalszym rozwoju projektu!
 

DeletedUser

Guest
Witam,
jest problem z importowaniem wiosek z nowego świata Gyulai Var.

Pozdrawiam
Jeszcze jedno pytanie czy można dodać rezerwacje do All in One?

Nie pisz post pod postem.
Proszę używaj opcji "Edytuj"
Urisiel
 

DeletedUser564

Guest
Spokojnie, statysyki działają z kilkugodzinnym opóźnieniem, a skoro to nowy serwer to jeszcze się nie zaaktualizowały. Jedną wioskę możesz dodać ręcznie :) Co do rezerwacji to własnie mam to w planach.
 

DeletedUser727

Guest
Jest kilka problemów, zwłaszcza jeśli ktoś gra na więcej niż jednym świecie
 
Status
Zamknięty.
Do góry