Naprawiony LAGI v4

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3130
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1925

Guest
Ile jeszcze bedziemy czekać na jakąś normalność w tej grze ?? Pół godziny bez lagów, a potem nie da się zalogować... i tak w kółko...
 

DeletedUser2508

Guest
To już zakrawa na bezczelność. Czy raczycie chociaż dać jakąkolwiek informację na temat postępu prac zmierzających do unormowania pracy serwerów i stabilności gry?? Kolejny tydzień mija a nie ma nawet cienia poprawy. Napiszcie chociaż, że prace trwają a technicy nie wiedzą o co chodzi (jak zwykle). Nie wiem świnka morska padła i nie ma komu kręcić kołowrotkiem. Nawet proste ... mamy graczy w głębokim poszanowaniu i nic nie poradzimy ale polecamy zakup koron i udział w gwendoślinie. Cokolwiek!
 

DeletedUser3182

Guest
To pierwszy serwer, na którym gram, gdzie aż tak nie szanuje się graczy. Gdziekolwiek później pójdę (byle dalej stąd), wszystkim będę odradzać grę na polskich serwerach.

Jednocześnie przepraszam graczy, którzy ze mną tu przyszli, za stratę ich czasu na grę, która zamiast być rozrywką, staje się walką o nastawienie budynku, przeniesienie wojska czy zrobienie w ogóle czegokolwiek.

Jeszcze tylko później darmowe bany lecą (za lagi). To mój pierwszy i ostatni polski serwer.
 

DeletedUser1967

Guest
A sytuacja bez zmian, chwilę pograsz, później próbuj odświeżać i miej nadzieję, ze będzie normalnie działać przez te 10-20 minut..
 

DeletedUser2603

Guest
Zauważyłem pewną rzecz. Jako że ostatnio sporo się przemieszczam to raz korzystam z wi-fi a raz z neta z telefonu. I ku mojemu zdziwieniu apka szybciej mi działa na tym necie z telefonu niż wi-fi mimo iż jest on wolniejszy, co prawda dalej pojawiają się komunikat o braku połączenia ale raz na 5 min no i da się spokojnie pofarmic...
 

DeletedUser3182

Guest
Zobaczcie jak wygląda porządek na słowackim tw2. Wchodzę dziś na konto i widzę takie info:

https://prnt.sc/i89t8a

Elegancko, z linkiem gdzie mam napisać, co mi nie działa...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem techników to problemy powinny całkowicie ustąpić z końcem przyszłego tygodnia.
 

DeletedUser3005

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20

Guest
Zauważyłem pewną rzecz. Jako że ostatnio sporo się przemieszczam to raz korzystam z wi-fi a raz z neta z telefonu. I ku mojemu zdziwieniu apka szybciej mi działa na tym necie z telefonu niż wi-fi mimo iż jest on wolniejszy, co prawda dalej pojawiają się komunikat o braku połączenia ale raz na 5 min no i da się spokojnie pofarmic...

Z takimi informacjami trzeba uważać, bo technicy później powiedzą, że skoro zacina się TYLKO co 5 min to właściwie nie jest żaden problem i da się grać, i o co my w ogóle mamy do nich pretensje...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Ciekawe :D
Można wiedzieć co było przyczyną tych lagów ?


Drugie pytanie... co z barbami które pojawily sie na naszych światach ?


Jak dobrze pamiętam to już na forum gdzieś wspominałam powód problemów. Można to określić jako szeroko pojęty atak na grę.

Docelowo "gratisowe" wioski mają zniknąć.
 

DeletedUser2929

Guest
Jak dobrze pamiętam to już na forum gdzieś wspominałam powód problemów. Można to określić jako szeroko pojęty atak na grę.

Docelowo "gratisowe" wioski mają zniknąć.
Z tego co niemiecki support napisał prowincje gdzie są same barby zostaną usunięte, lecz wystarczy jeden gracz w danej prowce by nie zostały usunięte :D Wstawił bym odpowiedź niemieckiego CM ale pewnie by wyleciał taki post :(
 

DeletedUser1925

Guest
To sa jakies jaja...laguje tak ze przez ostatnie pol godziny odswiezam i tylko sie zaloguje, zadnych wiadomosci nie moge otworzyc i czegokolwiek zobic...
 

DeletedUser2508

Guest
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem techników to problemy powinny całkowicie ustąpić z końcem przyszłego tygodnia.

Na początku miałem nic nie mówić i nie komentować jednak pozostawienie tego bez komentarza nie leży w mojej naturze.
Mamy 2 luty i praktycznie koniec trzeciego tygodnia jak nastąpił "atak" na grę. Nazywajcie sobie jak chcecie to co się działo, dzieje i obawiam się, że dziać się będzie. Jednakże skoro nie potraficie usunąć problemu przez miesiąc (najprawdopodobniej bo może się okazać, że problem nie ustąpi) to taka obsługa techniczna zasługuje na "gromkie oklaski" i solidny kontakt z dolną częścią buta. Zastanawiam się czy zostaną wyciągnięte wnioski oraz konsekwencje w stosunku do ludzi odpowiedzialnych za stabilność gry oraz usuwanie(bieżące) występujących problemów. Dla mnie egzamin do porwaki a ocena leżące zero.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser594

Guest
@Ngewo80 Odpuść sobie ,będziesz zdrowszy. Nic nie zmienisz a co do pytań... Czeka cię olanie ciepłym moczem lub skasowanie postu c:
 
Status
Zamknięty.
Do góry