Naprawiony LAGI v4

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3130
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser594

Guest
Zgłaszam że laguje cały dzień,nie można się zalogować
Ciasteczka wyczyściłem :>
 

DeletedUser594

Guest
Ale szanowna pani Wysłannica nie może nic z tymi lagami zrobić po za zgłoszeniem tego ''wyżej''. Ona jest właśnie od przekazywania ''wyżej'' i udawania ,że wszystko jest ok.Czyli uciszanie graczy etc :3
 

Załączniki

  • its fine.png
    its fine.png
    310,2 KB · Wyświetlenia: 17

DeletedUser3005

Guest
Za bardzo nic się nie zmieniło, może niech deweloperzy wymienią serwery na nowsze ,zamiast robić jakieś resety ?
 

DeletedUser1967

Guest
Jakoś działały tuż po tym resecie, ale chwilę później już znów wszystko siadło i jedno zauważyłem, jak z szablonów się farmi i się za wczesnie wioskę zmieni (czyli nie poczeka się tych 2-3 minut aż to roześle xD) to wysyła z tej drugiej wiochy o_O
 

DeletedUser1967

Guest
Na jakim świecie?
26, bo teraz nawet na 28 nie mogę się przelogować
Edit: wlogowało, 20 ataków poszło normalnie, a dalej stoi
Edit v2: po 1.5 minucie reszta ataków dołączyła do grona, czasy wydają się być takie same jakby było wysyłane razem z tymi pierwszymi, aczkolwiek nie było ich widać od razu o_Oo_Oo_O
 

DeletedUser3172

Guest
Lagi non stop.
Albo nie da sie w ogóle wejść do gry, a jak już się uda to praktycznie nie da sie grać. Czasem trzeba czekać kilka minut aż akcja, którą zainicjuję, uruchomi się.
Na telefonie troche lepiej to wygląda, choć często gubi zasięg.
 

DeletedUser2030

Guest
Ciągle mi się kręci to s..... Kółko, na aplikacji nie mogę nic zrobić od wczoraj, a na kompie ledwo ledwo... Jak tak dalej będzie to kończę karierę w tą grę.
 

DeletedUser1925

Guest
Lekka poprawa, kilka minut podziała normalnie....a potem znów trzeba odświeżać...i odświeżać...i odświeżać.
 

DeletedUser1967

Guest
To samo co po wczorajszym resecie, chwilowo dobrze, aczkolwiek już przy 2-3 wiosce trzeba odświeżać, później weszła 1 wiocha, lag na 2-3 minuty, poszło i taka pętla się tworzy...
Edit: A już miałem nadzieję bo 7 wioch przeszło, ale nie ma tak dobrze :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2800

Guest
Jestem cierpliwym człowiekiem ale to już zakrawa na kiepski żart. Na prawdę miałbym szacunek jakbyście powiedzieli coś w stylu:
Witajcie, mamy bardzo duże problemy techniczne dlatego, w trosce o graczy, zdecydowaliśmy się na radykalny krok by na jakiś czas wyłączyć dostęp do gry (... i tam dalej jakieś bla bla bla ...)
Ale no żeby twierdzić, że jest wszystko naprawione i nic się nie dzieje i kasować posty (btw. na prawdę nie rozumiem co to za tłumaczenie "Spam i off topic będą usuwane" biorąc pod uwagę, że ani na chwilę nie odbiegłem od tematu i nawet byłem całkiem miły... o_O ), które pokazują problem to już jest na prawdę bezczelność z Waszej strony. Gra działa jak kupa, a nie dajecie się ludziom wypowiedzieć :confused:
 

DeletedUser2778

Guest
Droga Wysłannico!

Sytuacja:

Wysyłam farmę (szablon z przypisanym nr.) z wioski A, zanim wyjdzie jakikolwiek atak to zdążę kliknąć wszystkie barby w prowincji. Po LAAAAAGU, gra w bardzo krótkim czasie wysyła wszystkie "zlecone" ataki czyli w 3-4 s z wioski wychodzi ok 15-20 ataków lub więcej.

Czy w takiej sytuacji zostanę posądzony o używanie niedozwolonych "wspomagaczy"??
 

DeletedUser2029

Guest
Zróbcie coś z tym do cholery albo pora na zmianę techników!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry