Naprawiony LAGI v4

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3130
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2603

Guest
Dlaczego Cie to dziwi? Przecież to gracze jak każdy na serwerze/forum :)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nie wiem jak jest tutaj, natomiast w innych grach w suporcie są gracze, którzy grają w tą grę w której suportują i wiem z własnego doświadczenia że jak ktoś jest nawet przez chwilkę w suporcie to może załapać znajomości. A jak się podłapie to można więcej. Wiem bo sam tak robiłem ^^ pozdrawiam! :D

Nie ma opcji, aby supporter grał na świecie, którym się zajmuje. Co za tym idzie na jednym świecie będzie supporterem, a na innym może być graczem, czyli jak widać nadal jest rozdzielność.
 

maciek17l

Łucznik
Nie ma opcji, aby supporter grał na świecie, którym się zajmuje. Co za tym idzie na jednym świecie będzie supporterem, a na innym może być graczem, czyli jak widać nadal jest rozdzielność.
Ty tak serio myślisz czy piszesz co ''należy'' napisać na tym stołku który piastujesz ?Dobra ,nie odpowiadaj bo i tak publicznie nie powiesz szczerze :> @Cerber32 o znajomościach ,Ty dalej ze starą oklepaną śpiewką i ogólnie wszytko jest dobrze.To co pisze Cerber zawsze było i będzie, to normalne i nic się z tym nie zrobi. Będą równi i równiejsi.Ale no nie musiałaś pisać starej oklepanej spiewki która nawet w tym przypadku nie jest kontrargumentem.
 

DeletedUser2929

Guest
Kary zasadniczo mają stopnie. Co za tym idzie recydywiści mogą liczyć na "szczególne" traktowanie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb związanych z odpoczynkiem od komputera.
Kasiu :)
@Ngewo80 wcale nie nawiązywał do artysty-malarza-pisarza, a do innych graczy z mniej "bujną" przeszłoscią a wręcz jej brakiem ;)

Proste przykłady (spokjnie będzie bez nickow)

1. Gracz A (z BOS) dostaje bana za "skrypty" na 3 dni - Pisze do Ciebie jakie tam bzdury, na co Ty mu odpisujesz "następne takie przewinienie skoczy się banem na 7 dni" - NO luz, kiedys w taryfikatorze mielsmy na taki przypadek GLOBALA ;)
2. Gracz B (z BNT) Dostaje drugi raz bana za to samo czyt. skrypty a Ty mu piszesz że "odpoczywa od komputera na 7 dni"
3. Gracz C (z LIA) Dostaje drugi za to samo bana czyt. skrypty - PERM ban na swiat.

Wszyscy wymienieni wyżej gracze mieli czystą kartotekę wolni od ostrzeżen zanim dostali te "kary".

I do tego bił własnie @Ngewo80 o sprawiedliwe podejscie do graczy ;) co do recydywistow-artystow zostawię bez komentarza ;)

Post jest wolny od tresci ticketow :) Więc raczej nie naruszam tym regulaminu :)

Za moich czasow inaczej pracowalismy Kasiu ;) - Lepsza zmiana dosięgła i arbitaż? ;)

(tak wiem brak polskich znakow, niestety j. na tym sprzecie nie pozwala mi uży wszystkich PL znakow - sorry)

OMG chyba pierwszy normalny moj post XD a miałem tylko smieszkowac :D

@edit post bez mema post stracony XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2603

Guest
@maciek17l oklepaną? :D ja tam nigdzie jeszcze tego nie widziałem :D a pisząc miałem na myśli to że będąc Gm-M w innej grze wiem jak to działa i jak wygląda praca gm-a, na jakiej zasadzie wszystko funkcjonuje :)
@Wyslannica tak jest tak jak mówisz, ale gracze znają się przecież i ktoś kto jest suportem na jednym świecie a na innym gra normalnie poznaje ludzi, rozmawia z nimi. Przecież ludzie z którymi grał nie wyparują tak nagle i też grają na kolejnych serwerach na których np kolega z poprzedniego świata był graczem a teraz jest suportem. To daje możliwości bo nie zbanujemy kolegi przecież bo jak to tak :(
 

DeletedUser2800

Guest
Zaje..fajnie. Właśnie trzy dni planowania poszły psu w dupe bo się zalogować w ogóle nie da. LOVE THIS GAME <3 <3
 

DeletedUser2800

Guest
Planować to sobie mogę na kiblu z mapką w pamięci :D


OOOO jakie ładne info
Ten świat jest czasowo niedostępny.

Mam nadzieję, że to oznacza, że został całkiem zatrzymany. Bo jak nie to chcę dostać 1000 koron zadośćuczynienia za straconą karetę, wojska, czas i trwałe uszkodzenia w psychice.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Planować to sobie mogę na kiblu z mapką w pamięci :D


OOOO jakie ładne info
Ten świat jest czasowo niedostępny.

Mam nadzieję, że to oznacza, że został całkiem zatrzymany. Bo jak nie to chcę dostać 1000 koron zadośćuczynienia za straconą karetę, wojska, czas i trwałe uszkodzenia w psychice.
Przy tej firmie to dostaniesz conajwyzej kopa na zapęd a nie korony :D A o który świat ci nie chodzi dokładnie ?
 

DeletedUser2800

Guest
Przy tej firmie to dostaniesz conajwyzej kopa na zapęd a nie korony :D A o który świat ci nie chodzi dokładnie ?
Woooow, kopa?? No to i tak już jest coś, więcej niż się spodziewałem :D Teraz już jest OK, przez 15 minut nie działało - i w zasadzie to próbowałem na każdy wejść i to samo było :)
 

DeletedUser1378

Guest

Próba wysłania klina na atakowaną wioskę. Prób było kilka z różnych wiosek za każdym razem wojsko NIE WYCHODZIŁO, odświeżałem grę i potem znów próba wysłania. By wsadzić klina do tej wioski potrzebowałem 4 taktyków. BRAWO! Innogames tym optymistycznym akcentem z gry gdzie jest lekki Pay to Win, robicie Lag-Pay-to-KLIN, czemu my do jasnej gramy dalej w to ...yhm :)

W pierwszych sekundach widzimy jak puszczam wojsko, które NIE wychodzi z wioski, próba ponownego wysłania kończy się tym że "wczytał" się ten poprzedni wysłany rozkaz. Następnie akcja dopiero koło 1:40 jak próbuje wsadzić klin. Przed nagrywaniem odświeżyłem grę, na co czekałem około 5 min aż się załaduje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser315

Guest
Od pierwszego zgłoszenia lagów, upłynęły 32 dni.
Lagi jak się zaczęły, tak trwają nadal.
Ataki wysyłają się od kilku sekund do kilku minut później niż powinny.

Próba wysłania klina na atakowaną wioskę. Prób było kilka z różnych wiosek za każdym razem wojsko NIE WYCHODZIŁO, odświeżałem grę i potem znów próba wysłania. By wsadzić klina do tej wioski potrzebowałem 4 taktyków. BRAWO!

Pojęcie klinowania już dawno straciło sens. Ciężko trafić atakiem/wsparciem w daną minutę, nie mówiąc już o sekundzie.

Pozostaje pytanie, które plemię uświadomi sobie jako pierwsze, że ta gra nie jest warta ani minuty gry więcej.
 

DeletedUser2791

Guest
@MrSkrillex nie rozumiem po co ten sarkazm? Lagi dotyczą wszystkich światów, no chyba, że Twoje konto zostało wyjątkowo potraktowane ;)
Mam ten sam problem na pl24, brak możliwości operowania wojskiem o klinie nie wspominając. Niestety od kilku godzin nie otrzymałam odpowiedzi od supportu, że przynajmniej przyjęli zgłoszenie ;)
 

DeletedUser2739

Guest
Myśle,że jakby ktoś nie bawił się w kodzie gry.. nie wchodził na cudze konta, nie czytał prywatnych wiadomości , nie kombinował z botami, nie robił nowych skryptów..nie wysyłał DDosów, nie stwarzał głupich barb.. To gra mogłaby chodzić idealnie.. nie byłoby żadnych problemów..
Podziękujcie takim osobom :p
 

DeletedUser2791

Guest
Nie no cieszę się że myślisz, ale z tego co widzę na forum oszczerstwami łatwo szarżować ;)
Chyba od czegoś są informatycy w Inno?

Skoro MY mamy podziękować, a TY najwidoczniej nie odczuwasz problemów z grą to czy mam rozumieć, że to Tobie mam podziękować? :confused:

Wydaje mi się że na sprawnie działającej grze powinno zależeć nam wszystkim ;)
 

DeletedUser2739

Guest
Ja od rana na apk nie mam żadnych problemów ;p
Nie :) nie mi dziękujcie xD
 

DeletedUser3149

Guest
Więc komu mamy podziękować :) ?

PS - Gra działa tak samo kijowo jak forum. Chociaż forum chyba nawet jeszcze gorzej
 

DeletedUser2508

Guest
Zaczeliscie klinowac recznie to pojawily sie problemy ? hahahah :D xdddd

ooooo .... świnty się odezwał .... przecież ręcznie to Ty i cała Twoja ekipa chyba tylko jedno robi .... :p

A w temacie lagów ... problem jest nadal. Dwa dni chodziło stosunkowo dobrze. Od dzisiaj jest tragedia. Puszczenie ataku, szpiega, surowców to kilka odświeżeń przeglądarki.
Czyżby znowu ktoś zgłosił coś na kogoś i znowu tego kogoś jacyś technicy sprawdzają, sprawdzają, sprawdzają ... i nic nie znajdą bo nie mają czego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry