Naprawiony LAGI v4

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3130
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2807

Guest
widze ze dalej nic nie zrobili , na kilku swiatach jest ten sam problem a jak czytam t raczej na kazdym jest probem z lagami gra sie zwiesza, nic sie nei da robi, a odpowiedz jest taka na jaki msiwecie , no kuzwa, ktos kto tworzyl te gre i i zarzadza, to nei mala kase czepie z graczy, jezel itak dalej bedzei to wiekszosc zrezygnuje bo to nei ma sensu.. kazdy chce otrzymac prosta odpowiec kiedy zostana lagi i inne problemy ktore zwieszaj gre.
 

dariusz92

Nowicjusz
tsaaa ja już się dowiedziałem czemu tak jest... zdechł im chomik który biegając w kółeczku napędzał ich serwery i próbują znaleźć zastępstwo
http://demotywatory.pl/4826942/Predkosc-internetow-jest-wprost-proporcjonalna-do-mocy-malych


Tribal Wars 2
Odszedł
1f641.png
:(
Technicy wyruszyli na poszukiwania nowego, wkrótce powinni wrócić i "zainstalować" go w kołowrotku.
 

DeletedUser2028

Guest
no i mamy nadzieję na jakieś rekompensaty za to co tu się dzieje
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
@Wyslannica Kiedy gra zacznie działać normalnie? Może w końcu wypowiesz się na ten temat.

Na obecną chwilę nie posiadamy żadnych konkretnych informacji. Od poniedziałku ponownie deweloperzy ruszą do pracy nad "zagadką" Tribal Wars 2. Paradoks sytuacji polega na tym, że obecne "lagi" nie posiadają żadnego odwzorowania w pracy serwerów. Co za tym idzie nie pokazuje się żadna usterka.
 

DeletedUser2778

Guest
Rozumiem, że moje pytanie zostanie pozostawione bez odpowiedzi?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Droga Wysłannico!

Sytuacja:

Wysyłam farmę (szablon z przypisanym nr.) z wioski A, zanim wyjdzie jakikolwiek atak to zdążę kliknąć wszystkie barby w prowincji. Po LAAAAAGU, gra w bardzo krótkim czasie wysyła wszystkie "zlecone" ataki czyli w 3-4 s z wioski wychodzi ok 15-20 ataków lub więcej.

Czy w takiej sytuacji zostanę posądzony o używanie niedozwolonych "wspomagaczy"??
Rozumiem, że moje pytanie zostanie pozostawione bez odpowiedzi?

Nie ma na co odpowiedzieć ;)
Jeśli używałeś jakiegokolwiek skryptu nawet dla "testu" to spodziewaj się blokady od techników. Jeśli nie to śpij spokojnie.
 

DeletedUser3005

Guest
Czyli trzeba zbanować wszystkich graczy bo wszyscy mają lagi, a co za tym idzie wszyscy używają skryptow.
 

DeletedUser2508

Guest
Na obecną chwilę nie posiadamy żadnych konkretnych informacji. Od poniedziałku ponownie deweloperzy ruszą do pracy nad "zagadką" Tribal Wars 2. Paradoks sytuacji polega na tym, że obecne "lagi" nie posiadają żadnego odwzorowania w pracy serwerów. Co za tym idzie nie pokazuje się żadna usterka.

Czyli brak usterki i do poniedziałku wszystko będzie działać normalnie (lagi, zwiechy itp. bezusterkowe działanie) a od poniedziałku nastąpią prace naprawcze braku usterki i ciekawe co wtedy będzie się dziać ... aż się boję pomyśleć :eek:

A tak na poważnie ... czy przypadkiem serwery, pomimo bezusterkowego działania (jak to zabawnie brzmi w kontekście aktualnej grywalności :D), nie są za bardzo obciążone? Nie jestem specjalistą ale wydaje mi się, że problem może tkwić właśnie w tym a jego przyczyna jeszcze w czymś innym (o czym na forum już pisałem i bana dostałem :confused: i inni też sugerowali upatrywania przyczyny całej tej bolączki w tym kierunku) ... ale co ja tam mogę wiedzieć :oops:

Technicy "spróbowali czegoś nowego" - jak sytuacja na froncie? Jakaś poprawa?

Można odnotować chwilową płynność w grze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sierdza

Lekki kawalerzysta
A mówiłem blackowi zeby te chomiki nakarmił to nie. Chomiki pozdychały i teraz inno nie ma na czym serwerów utrzymać :<
 

DeletedUser2508

Guest
I wracamy do normalności lagi :( lagi :confused: lagi :mad:
mówię o s26 bo sie przelogować nie da rady nawet

A mówiłem blackowi zeby te chomiki nakarmił to nie. Chomiki pozdychały i teraz inno nie ma na czym serwerów utrzymać :<

sierdza te chomiki to już dawno kopytka wystawiły i podobno Inno w zastępstwie tymcasowo świnkę morską wynajął ale trochę leniwa :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry