Jesienny świat - Yburg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2307

Guest
Przecież Ci napisałem ze aktualnie gdzieś gram. ..
Po 2 nie zagram na nowych światach po zmianie dopóki nie sprawdze jak to działa.
Nie będę grał w ciemno.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
"Są ludzie i są taborety" ~ Sierdza 2k17.
Drodzy "przeciwnicy" LiA. Dostaliście wjeb. Ok. Chcecie rewanzu. Ok. Rouzmiem was. Patrząc po discordzie nie tylko mi odeszła chęc do tej gry. Więć prosze uszanować decyzję co do gry. Bez rady i części graczy zapewne LiA mogłoby przegrać. A po co zaczynać np z połową ekipy ? Bez sensu. Tylko po to zeby ktoś czuł sie w końcu dobry bo pokonał kogoś w grze. W GRZE. Szanujmy sie. Po odpowiedziach wnioskuje ze gracie w TW2 zawodowo. CY@
 

DeletedUser2739

Guest
Czego sie boisz ? Przegranej ? Chyba tak.. uciekasz tylko od odpowiedzi na wyzwanie
 

DeletedUser2739

Guest
Ups.. nie gralem jeszcze przeciwko lia :p z polowa ekipy ? Tak by pewnie wystartowali bo calej ekipy jiz nie maja

Gdzie jest wasz problem ? Powiedzcie waszym ze mają nam świat później. Tyle.
Nie, chcemy teraz, gdzie wasz problem ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Ktoś gra na innym świecie ktoś ma dzieci, ktoś inny prace. Ja na przykład szkołę i na sam początek chciałbym sie na niej skupić później na grze.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Poza tym to wy chcecie sie z nami "bić" nie my z wami :D Więc to wy raczej sie musicie dostosować do nas. A teraz idź szczekać jak ci MU zagra.
 

DeletedUser2739

Guest
Haha :D
Tylko ze wy uciekacie od tej walki,nie my :p tak zachowuje sie "najlepsze plemie pl tw2" ?
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Haha :D
Tylko ze wy uciekacie od tej walki,nie my :p tak zachowuje sie "najlepsze plemie pl tw2" ?
nam na tej walce nie zalezy. (Przynajmniej mi) A to ze raz grałem w LiA to nie znaczy ze moje wypowiedzi mozna podpiąć pod "najlepsze plemie tw2" na Q dostaliście w dupe i tyle. Bokserzy nie proszą co chwile o rewanz bo to bo tamto. Trzeba iść dalej kolego.
 

DeletedUser2337

Guest
To temat dalej nie został skończony ? :D

Lia odrzuciło wyzwanie i tyle - przegrałem zakład :C
 

DeletedUser2739

Guest
Jezu... jak co chwile o rewanz ? Z lia jeszcze nie gralem a rewanz z ano z tego wiem to bedzie pierwszy ?
 

DeletedUser2354

Guest
SnE Plemie aspirujące na TOP1 jako ogólne plemie.
SnE= (MMA - Sklepane przez ANO na s17) + (WH- Sklepane przez PTG na s17) No nieźle XD Wygryw S19 po Fuzji z TIG gdzie sądze moim okiem ze wojna mogła by wypaść różnie :)
CAN i SŁW bo wiadomo zawsze razem gracze tam - Sklepane na S17, Wygryw S18, Sklepane na S21. S24 On
PTG Wygryw S17, Sklepane na S21.
Sieć zależnosci :) Panowie i Panie :)
Aspiracje na Top1 powinnna mieć Ekipa która wygrala wszystkie dotychczasowe swoje serwery, anie pseudo zwycięscy jednego świata.
Pozdrawam.

Syriusz przepraszam Cie bardzo ale Can nie gralo na s17 - jedynie sensowne Can (odbudowane) na s18 pod moim dowodztwem wygrało ten serwer na s21 nie gralem , wrocilem na s24 ...

Bawimy sie zobaczy jak wyjdzie
 

DeletedUser2929

Guest
Nie, chcemy teraz, gdzie wasz problem ?

1vo7ff.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2307

Guest
Syriusz przepraszam Cie bardzo ale Can nie gralo na s17 - jedynie sensowne Can (odbudowane) na s18 pod moim dowodztwem wygrało ten serwer na s21 nie gralem , wrocilem na s24 ...

Bawimy sie zobaczy jak wyjdzie
W sumie prawda, na S17 CAN nie było. Na s21 było ale kto dowodził to nie mam pojęcia. Tak czy siak grały tam 4 Plemiona PLH,SŁW,CAN i 4 ten Wasz Misterny Plan 1 plemie na cwiarke swiata XD

To jest właśnie słabe ze ktoś kradnie szyld a potem przegrana na Twoje konto.
 

DeletedUser2739

Guest
Heheheh :D wszystko oprocz odpowiedzi na wyzwanie, nie odwracajcie kota ogonem
 

DeletedUser2929

Guest
nam na tej walce nie zalezy. (Przynajmniej mi) A to ze raz grałem w LiA to nie znaczy ze moje wypowiedzi mozna podpiąć pod "najlepsze plemie tw2" na Q dostaliście w dupe i tyle. Bokserzy nie proszą co chwile o rewanz bo to bo tamto. Trzeba iść dalej kolego.

eee nope? XD


Heheheh :D wszystko oprocz odpowiedzi na wyzwanie, nie odwracajcie kota ogonem

fd12440016_skonczyles_juz_.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry