Jesienny świat - Yburg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2739

Guest
Lia ustepuje..? D art.. prosze Cie..

Gra na jakis zagranicznych serwerach bez wiekszej rywalizacji i dziwic sie ze gra mu sie znudzila...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
Gra na jakis zagranicznych serwerach bez wiekszej rywalizacji i dziwic sie ze gra mu sie znudzila...
OMG wiem że miałem nie pisać :) ale cieżko było mi się powstrzymać. LIA gra na zagranicznych serwerach? GDZIE? Bo myślałem że z całego LiA na zagranicznych grają 2-3 osoby :) Ale skoro 3 osoby to całe LiA to OK :) Nie gramy nawet pod sztandarem LiA ale co ja tam wiem :D

1. SK_15 - Z całego LiA grałem tylko JA!
2. FI_19 - Z całego LiA grają 3 osoby! WoW :)
 

DeletedUser2739

Guest
Ok,spoko, luz. I tak byscie nie mieli nic do powiedzenia, bo dobrze wiesz kto sie na Ciebie szykowal. Zaoszczedziles tylko wstydu Lia - rozumiem.
Pewna era juz sie skonczyla, czas na panowanie innego plemienia...
Pozdrawiam, AVE SnE !
 

DeletedUser1265

Guest
Skrillex, serio, nie sądzę, że LiA kończy swój maraton, bo są słabi czy się kogoś boją. Po prostu, grali długo i intensywnie - najwyraźniej czas na nowy projekt. Myślę, że modyfikacja systemu wygrywania zmieni podejście wielu ekip do tw2. Wiele osób się zastanowi czy jest sens dalej grać po takich zmianach.

Co do tego czy gracze LiA w mniejszych/większych grupach będą grali pod innymi szyldami, to się okaże. Może tak, a może nie i pewnie zależy kto. Trochę cierpliwości.

PS. Żeby też nie było. Nie mówię, że LiA jest idealne. Próba na zagranicznym EN25 też dała mi pewne wnioski.

W każdym razie... "Umarł król, niech żyje król".
 

DeletedUser2354

Guest
Ok,spoko, luz. I tak byscie nie mieli nic do powiedzenia, bo dobrze wiesz kto sie na Ciebie szykowal. Zaoszczedziles tylko wstydu Lia - rozumiem.
Pewna era juz sie skonczyla, czas na panowanie innego plemienia...
Pozdrawiam, AVE SnE !

oj tam dotrzymamy Ci towarzystwa na swiecie...

Ave Can :)
 

DeletedUser1819

Guest
Haha to było do przewidzenia,ze Gościu(Damn)nie zagra na s25:)
Tylko nie rozumiem po co robisz z ludzi idiotów,skoro decyzja była już dawno podjęta.
 

DeletedUser2110

Guest
Danielu troszke sie zawiodlem ze nie podjeliscie wyzwania mimo deklaracji .....
 

DeletedUser2307

Guest
SnE Plemie aspirujące na TOP1 jako ogólne plemie.
SnE= (MMA - Sklepane przez ANO na s17) + (WH- Sklepane przez PTG na s17) No nieźle XD Wygryw S19 po Fuzji z TIG gdzie sądze moim okiem ze wojna mogła by wypaść różnie :)
CAN i SŁW bo wiadomo zawsze razem gracze tam - Sklepane na S17, Wygryw S18, Sklepane na S21. S24 On
PTG Wygryw S17, Sklepane na S21.
Sieć zależnosci :) Panowie i Panie :)
Aspiracje na Top1 powinnna mieć Ekipa która wygrala wszystkie dotychczasowe swoje serwery, anie pseudo zwycięscy jednego świata.
Pozdrawam.
 

DeletedUser2307

Guest
Hahahaha :D ten to umiec rozbawic :D ANO tez tchórzy ? Hehe
Napisaleś hmm 25 minut temu czy ANO, nawet nie napisałem ale nazywasz kogoś tchórzem ? O prosze .
W woli scisłosci zostałeś juz pokonany przeciez ? Na s17 ... Czego Ty jeszcze chcesz ? Dwadziescia szans ? I jak Ci się raz uda to będziesz zwycięzcą ? Phi xD

//EDIT
Ale sprawdzić nie raczyłeś czy gdzieś gram itd.
To Cię poinformuje gram sobie na spokojnie na s24, ale nie mam rzucisz wszystko bo Wielki Skrillex rzuca wyzwanie! choc raz już był pokonany :>
 

DeletedUser2110

Guest
Black nie denerwuj sie bo co zylka strzeli :) w sumie gdyby nie zbanowali mnie na s17 nie wiadomo jak by sie to skonczylo dlatego poszlismy na san serwando a tak teraz wiemy z kim mielismy do czynienia na tamtym swiecie czyli z ludzmi zadufanymi w sobie bez honoru dla ktorych liczy sie wygrana po trupach


AVE MMA i SnE
 

DeletedUser2739

Guest
Tak napisalem 25min temu, a ty wyskakujesz z jakas historia ?... lol - oczekuja konkretnej odpowiedzi.
Zostalem raz pokonany, chce rewanzu.. proste
 

DeletedUser2307

Guest
Black nie denerwuj sie bo co zylka strzeli :) w sumie gdyby nie zbanowali mnie na s17 nie wiadomo jak by sie to skonczylo dlatego poszlismy na san serwando a tak teraz wiemy z kim mielismy do czynienia na tamtym swiecie czyli z ludzmi zadufanymi w sobie bez honoru dla ktorych liczy sie wygrana po trupach


AVE MMA i SnE
W Manchestera się bawisz ? Gdyby ?! Kolejny ... Wiesz co, nie rób sobie tego.
 

DeletedUser2739

Guest
Blacku nie dostalem od ciebie odpowiedzi.. czy tez masz zamiar tak zwlekac ? Dasz mi odpowiedz za miesiac ?
 
Do góry