Jesienny świat - Yburg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2698

Guest
Pewnie, że nie będziesz tęsknić. Nie znam nikogo chyba kto by tęsknił za strachem i bezsennością w twoim wypadku na pewno spowodowaną ciągłym zastanawianiem się: "czy KropeQ i bomberpoland przejmą moją wioskę?!"
--
Ot tyle tylko w temacie z mojej strony.

NIE Pozdrawiam!


Ja tam nie czuję strachu przed nimi, ani bezsenność mi nie dokucza. Więc nie wiem o czym piszesz. :D co prawda uważam że należą do jednych z lepszych graczy ale nie mam szacunku do nich bo pokazali że nie potrafią się zachować i są tylko ,,śmiesznymi,, oszustami :)

1 Nie strasz nie strasz..
2 Nie skłoniły mnie Wasze marne offy, tylko podjęłiśmy tą decyzje już dwa tygodnie temu całą naszą ekipą +/- 20 osób, przez te dwa tygodnie SOJ był gnębiony strasznie, co skończyło się prośbą do Was o wsparcie
3 Jakie Feniksy? Biłem Machtisa, Lorda Edwarda, Quwertuna, Delatora, Husarke i Manchestera podobno to elita SOJu przynajmniej za takich się uważają <lol2>
see you


Daj jeden rapek z ataku na mnie który by mnię zgnębił hahaha

A no tak z multi mnie atakowałeś ??? bo ja nie czułem sie gnębiony/atakowany haha jedyne co potrafisz to ,,prosić,, innych o odbicie wioski :)

Bomber jeszcze napisz że rozwalenie 15 offów 6 grubych to ez przejęcie wioski hahaha
 

DeletedUser2508

Guest
Toolsy dzisiaj nie działaja

Do mulciaka się przyznłeś wczoraj na naszym forum, zapomniałeś ? Odświeże Ci pamięć

Toolsy dzisiaj nie działają więc nie mam pewności ale jeśli Maik12 był w ich plemieniu to bomber mógł pisać z zasta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1413

Guest
Który to już odcinek melodramatu tribal wars 2?
Naprawdę ciężko skupić się na grze, tylko pisać na FO ten ma to a ten tamto..
Może są boty może nie, może multi są, może nie, tym się zajmuje support a nie gracze.
 

DeletedUser2649

Guest
Miałem się nie odzywać ale Bomber sam wymienił mnie w swojej wiadomości więc podsumuje w dwóch zdaniach jego topowe zagranie...
Mając jedną wioskę w prowincji atakował mnie on z "zastów" i o poranku wysłał grubych bez obstawy ... tak tak grubaski szły na spacer solo po czym aby przejąć jedną wioskę utopił 15 offików i co najlepsze gdyby nie to że atakował z 5 kont to po całym dniu i tak by jej nie przejął... Bomberku jesteś zarozumiały, i wybacz ale aby mówić o gnębieniu kogoś pokazuj raporty bo jeśli powołujesz się na akcje na jedną moją wioskę bez to uderz się w pierś i powiedz w 5 kont udało nam się wypchnąć z prowki Machtisa... A nie gnębiliśmy go.... Tyle ode mnie... I powodzenia mimo wszystko ;) Ps. Jeśli nie masz szacunku do innych oni również nie będą mieć go do Ciebie...

A tu szkoła Bombera: 1 zasada atakuj bez wiary i obstawy grubych .... Wtedy będziesz gnębił wroga śmiechem... :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Miałem się nie odzywać ale Bomber sam wymienił mnie w swojej wiadomości więc podsumuje w dwóch zdaniach jego topowe zagranie...
Mając jedną wioskę w prowincji atakował mnie on z "zastów" i o poranku wysłał grubych bez obstawy ... tak tak grubaski szły na spacer solo po czym aby przejąć jedną wioskę utopił 15 offików i co najlepsze gdyby nie to że atakował z 5 kont to po całym dniu i tak by jej nie przejął... Bomberku jesteś zarozumiały, i wybacz ale aby mówić o gnębieniu kogoś pokazuj raporty bo jeśli powołujesz się na akcje na jedną moją wioskę bez to uderz się w pierś i powiedz w 5 kont udało nam się wypchnąć z prowki Machtisa... A nie gnębiliśmy go.... Tyle ode mnie... I powodzenia mimo wszystko ;) Ps. Jeśli nie masz szacunku do innych oni również nie będą mieć go do Ciebie...

A tu szkoła Bombera: 1 zasada atakuj bez wiary i obstawy grubych .... Wtedy będziesz gnębił wroga śmiechem... :p

86ca741ffaa64.jpg
5743a5a6a54ad.jpg
314026f2d1733.jpg
Widzę ze tu równiez stosuje się tajną taktyke puszczania samego grubasa. Faktycznie macie równych wrogów.
 

DeletedUser2508

Guest
nie można z zasta pisać na forum

Wiem. Nie doczytałem tego w wiadomości TomBola, dlatego zasugerowałem, że może pisał z zasta.
W takim wypadku kolega powinien z automatu zgłosić złamanie regulaminu a bomberek dostać bana i do rozbiórki. Bezdyskusyjnie.
Chamstwo i cwaniactwo tępić należy z całą stanowczością :mad:
 

DeletedUser1819

Guest
Wiem. Nie doczytałem tego w wiadomości TomBola, dlatego zasugerowałem, że może pisał z zasta.
W takim wypadku kolega powinien z automatu zgłosić złamanie regulaminu a bomberek dostać bana i do rozbiórki. Bezdyskusyjnie.
Chamstwo i cwaniactwo tępić należy z całą stanowczością :mad:
Masz absolutną racje.
Pisaliśmy do supportu ale oni nic z tym nie robią i olewają nas.To jest jedna wielka patologia,ze sa jasne,twarde dowody na oszukiwanie Bimbera a on do dnia dzisiejszego sobie swobodnie gra.Po jakiego grzyba jest ten regulamin?skoro i tak jest nieprzestrzegany a taki bomber robi sobie co chce i jest bezkarny ze swoimi multikontami.

Nie dziwię się,ze coraz mniej ludzi gra TW2,bo po prostu ludzie mają oczy i widzą co się dzieje.
Ja tym syfie brać udziału nie będę bo szkoda moje czasu poświęconego na tego typu sytuacje.
 

DeletedUser2508

Guest
Nie jestem pewien ale chyba w przypadku multikont delikwent dostaje bana na 24 h i opcję wyboru konta, którym będzie dalej grał. Pozostałe są zamykane (nadal w grze wyglądają jak aktywny gracz tzn. nie zmieniają się w barbarki).
Z doświadczenia wiem, że suport reaguje na takie doniesienia, jednakże zgłaszający nie dostanie informacji o słuszności oskarżenia o np. multi. Ponadto nawet jeśli koleś zostanie ukarany, to tak od razu się tego nie zauważy, które konto zostało zamknięte ( z czasem np. widać, że wioski stanęły punktowo).
A z tego co zrozumiałem, to bomber zrezygnował z gry na pl25, więc pewnie suport mu pojechał po kontach :p
 

DeletedUser3020

Guest
Ale macie ból zadka masakra :) Pewnie, przecież połowa kont na tym świecie, to moje multi haha. Musze Was zmartwić, nie dostałem bana i wojska mam w brud:)
 

DeletedUser2337

Guest
Nie wątpię, mając tyle kont też miał bym dużo wojska :)
 
Do góry