Jesienny świat - Yburg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2839

Guest
Witam
Sorry że nie na temat trochę ale wiecie może mniej więcej kiedy ten świat wystartuje?
Pozdro Vlad III
 

DeletedUser2739

Guest
Witaj, parę dni temu pojawił się nowy świat ,więc daje 4tyg na otwarcie kolejnego
 

DeletedUser2337

Guest
jak gadalem z renkiem i zapewniel mnie ze bedziecie z nami do konca
s20 było to samo, koalicja ANO-V&S-INF, top 3 plemiona i łatwy serwerek, Machtis zapewniał, że ANO będzie z nami do końca, oczywiście wyszło inaczej :D

Od początku namawiałem do wojny. Widziałem co się działo na s17. Z moich obserwacji wynikało, że ANO potrafi wygrać jedynie sprawną dyplomacją, a nie siłą bojową, więc na czacie/discordzie itp często pojawiały się rozmowy na temat - "co nam daje sojusz z ANO". Reszte plemion biliśmy prawie jedynie my, deffem wspieraliśmy jedynie my, ten sojusz był niepotrzebny, dodatkowo wojna wg. mnie była nieunikniona, chciałem podjąć inicjatywe, ale Machtis mówił, że to niepotrzebne, miał kontakt telefoniczny bodajże z Fighterem i zapewniał, że sojusz jest na cały serwer.

Inne podejście miał Yesuu - chciał po prostu rozwalić ANO. Bez planów, bez informacji dlaczego zrywamy sojusz, zdjąć niebieski kolor na mapie, nałożyć czerwony i tyle. Pare dni przed wywołaniem nam wojny przez reszte koalicjantów rozmawialiśmy na tsie - ja, D.Art i Yesuu o tym co mamy zrobić. Tłumaczyliśmy, żeby Yesuu nie działał pochopnie i bezmyślnie, nazajutrz ANO nie było na niebiesko, nie wytrzymałem opuściliśmy grupą 6tą plemie i założyliśmy SOJ ( garstka została po informacje i bonusy, ale wiadomo, że w praktyce byli z nami). Skutkiem było opuszczenie plemienia przez Yesuu, masowe zapki do ANO(nawet ja zostałem tam zaproszony, kiedy byłem w SOJ), masowe odejścia z gry współplemieńców oraz masówka do Arkoida, który namawiał do zmiany stron. Po tej akcji przyszłość serwera była niemal pewna ( w międzyczasie reszta koalicjantów opowiadała plemionom typu N&W, BM! itp jacy my jesteśmy źli, że mogą sie z nimi sprzymierzyć na nas i różne bajki). Cały serwer na to przystał, zostaliśmy sami, bez Yesuu i innych dobrych graczy, którzy opuścili plemie z jego powodu. Nie pamiętam ile czasu po odejściu Yesuu reszta nas zaatakowała... dzień, może dwa...

A w między czasie Machtis dostał bana, chyba za złą decyzje dyplomatyczną :D

Dodam, że pod koniec serwera napisał do mnie wódz BM, że oceniał nas jedynie przez pryzmat Yesuu, że zrobił źle namawiając N&W do walki po stronie nowej koalicji i kiedy został ( jako plemie )....w ... to dołączył do walki po naszej stronie.

Sorry jakby było niespójne lub za jakieś błędy, nie mam teraz czasu, może później zedytuje swoje wypociny, lece na plaże, cya
 

DeletedUser2749

Guest
w międzyczasie reszta koalicjantów opowiadała plemionom typu N&W, BM! itp jacy my jesteśmy źli, że mogą sie z nimi sprzymierzyć na nas i różne bajki). Cały serwer na to przystał
Pomijasz fakt, że Nameless & Warriors przechylalo sie za wzięciem waszej strony, ale odrzuciliście nasze warunki w przeciwieństwie do ANO :)
 

DeletedUser2337

Guest
Pomijasz fakt, że Nameless & Warriors przechylalo sie za wzięciem waszej strony, ale odrzuciliście nasze warunki w przeciwieństwie do ANO :)
Odrzucił je Machtis, który był święcie przekonany, że ANO nas nie zdradzi do samego końca. Jestem pewny, że gdybym miał jakiś wpływ na jego decyzje ( nie byłem nawet w radzie ) to byłoby inaczej, z resztą sam wiesz, bo później do Ciebie pisałem ;)))
 

DeletedUser2739

Guest
Tylko JacekAhmedPlacek z ANO przeszedł do PTG i zabrał się za Ciebie i Skrillexa.
Moona nie atakował..
Akcja była zaplanowana od dłuższego czasu.. pewnie jeszcze wtedy gdy nie było rozmów między W H ,a MMA... nooo,ale tak.. on wtedy by nieaktywny.

Wszyscy pewnie niecierpliwią się co z wyzwaniem ,w tym ja :D
@DamnFighter ile jeszcze potrzebujesz czasu na podjęcie decyzji ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Jak LIA nie zagra na nowym serwerze to nie będzie koniec świata.
Milczenie Fightera może oznaczać tylko jedno.
Znajdą się plemienia ,które będą bite jak chociażby CAN,czy też SHN,ciekawe czy zagra akademia LIA mam tu na myśli ANO.
 

DeletedUser1819

Guest
Przypomne że ta "Akademia" skopała CI 4 litery :> Pozdrawiam xD
made my day <3
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Wszyscy wiemy jak było byliśmy najlepszym plemieniem na pewnym etapie gry tylko niestety popełniliśmy błędy,które nas kosztowały porażkę.Gdybyśmy to inaczej rozegrali zostalibyście zjedzeni.
 

DeletedUser2307

Guest
ILE RAZY JESZCZE TYPIE TO POWTÓRZYSZ ? JAKBY ?!
NIE MA JAKBY! TRA TRA TRA
TO JA TEŻ POWIEM JAKBY MANCHESTER MYŚLAŁ TO BY NIE BYŁ TAKIM NOOBEM :>
Znów chcesz dostać w łeb ? KIZI MIZI :>

"Jakby ?
No Panowie ale Jakby ? :)
Ale Jakby
no wiecie jakby
jakby, jakby ... jakby ..."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Widzę,ze prawda mocna ciebie zabolała :D
Nie dość,ze przeklina i wyzywa to jeszcze Caps Lockiem pisze a tacy mi się kojarzą tylko z jednym podstawówką,ale niedługo skończą sie tobie wakacje i zamiast siedzenia 24h na forum tw2 zajrzysz książki.:)
 

DeletedUser2307

Guest
Ping Pong, Ping Pong :> Dobrze Ci idzie :) Ty widzisz tutaj przekleństwo ?
Obawiasz się ? Ze odejdę ? :) Az tak mnie lubisz ? :)
Man jak taki "szkolony" jesteś to Ataczka poucz przyda to mu się w przyszłości, nie proś go tylko o zbijanie popa XD

PS. Fajny Kolorek :) To się nazywa syndrom niższości :>>
 

DeletedUser2804

Guest
Witam Wszystkich,
Chciałbym oficjalnie jako San Escobar wraz z sojusznikiem wyzywać na pojedynek plemię Lion's Avalanche i ich sojuszników na jesienną bitwę o świat Yburg (s25).

@DamnFighter przyjmujesz wyzwanie ,czy nadal znudzony grą ?

Pozdrawiam
AVE SnE


Bardzo fajny wątek zacząłeś. Czuje się w nim klimacik gry. Szkoda tylko, że moderatorzy forum pozwalają na to żeby inni zaśmiecali Ci wręcz obraźliwymi wpisami temat. Moim skromnym zdaniem powinni kasować takie wpisy.

A co do wątku, na wojnie nie ma, że wróg nie przyjmuję wezwania. Nie chcą walczyć to chociaż niech zaczną grać na nowym świecie i odrazu się poddadzą.
 

DeletedUser1378

Guest
A co do wątku, na wojnie nie ma, że wróg nie przyjmuję wezwania. Nie chcą walczyć to chociaż niech zaczną grać na nowym świecie i odrazu się poddadzą.
Serio? :) Tzn że co? mam 100 lat siedzieć na TW2 i obserować wątki kto mnie tam wyzywa na pojedynek? :) :) Gram w tą grę od początku jej wydania :) O nie mój drogi graczu, to tak nie będzie działać :) Napisałem jasno i klarownie że dam znać o starcie :) (spokojnie info padnie przed rozpoczęciem nowego świata) Było już jedno plemię, któremu obiecałem walkę miało tylko wygrać łatwy świat ale coś nie pykło :( :(

Dlatego coraz częściej jestem skołonny do tego by pojedynki wypowiadały plemiona, które coś osiągnęły.

Obecnie gram na Fińskim serwerze s19, jeżeli aż tak się pali wam grać przeciwko mnie serdecznie zapraszam tam. Jedna zasada nie zmieniła się od lat, w jendym czasie gram tylko JEDEN serwer na poważnie. Co do fi19 robię co w moich siłach by zakończyć go jak najszybciej.

@edit
Próżno Wam myśleć o tym bym porzucił graczy, z którymi gram na fi19 nie zrobię tego, jak by to świadczyło o przywódcy? Moja decyzja o starcie jest ściśle uwarunkowana przebiegiem świata fi19.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
nie proś go tylko o zbijanie popa XD

PS. Fajny Kolorek :) To się nazywa syndrom niższości :>>
Nie bardzo wiem o co tobie chodzi,ponieważ nikogo"nie prosiłem o zbijanie popa"
Widze,ze nie tylko axowaty buja w obłokach
Tak "kolorek" mówi wszystko o człowieku:)
 

DeletedUser2804

Guest
Serio? :) Tzn że co? mam 100 lat siedzieć na TW2 i obserować wątki kto mnie tam wyzywa na pojedynek? :) :)

Serio, życzę Ci z całego serca nawet i 200 lat :)

Ja gram na pl21 i jest to mój pierwszy świat. I zauważyłem, że sporo osób nie może się doczekać grania na "po wakacyjnym" świecie, mówiąc, że będzie tam grało dużo fajnych plemion.

3mam kciuki za szybkie zakończenie fi19. :)
 

DeletedUser1378

Guest
Serio, życzę Ci z całego serca nawet i 200 lat :)

Ja gram na pl21 i jest to mój pierwszy świat. I zauważyłem, że sporo osób nie może się doczekać grania na "po wakacyjnym" świecie, mówiąc, że będzie tam grało dużo fajnych plemion.

3mam kciuki za szybkie zakończenie fi19. :)
Dziękuje serdecznie, 3 plemiona pokonane idziemy po następne. Naprawdę staramy się szybko go skończyć :)
 

DeletedUser2739

Guest
Dlatego coraz częściej jestem skołonny do tego by pojedynki wypowiadały plemiona, które coś osiągnęły.
Hm :) SnE wygrało juz 2 światy :D więc coś osiągnęło ;p

Obecnie gram na Fińskim serwerze s19,
Świat wystartował 2 miesiące temu, a mowa o jesiennym serwerze była znacznie wcześniej ,nie mów,że nie wiedziałeś ,że dużo graczy chce walczyć na Yburg z LiA ;p
Specjalnie tam poszedłeś ,zeby nie zagrać przeciwko nam ? :D
 

DeletedUser1378

Guest
Hm :) SnE wygrało juz 2 światy :D więc coś osiągnęło ;p
Nie wygrało :) MMA wygrało jeden świat, a SNE wygrał s19 razem z TiG :), przecież radnym TiG byłem :) więc :)

Świat wystartował 2 miesiące temu, a mowa o jesiennym serwerze była znacznie wcześniej ,nie mów,że nie wiedziałeś ,że dużo graczy chce walczyć na Yburg z LiA ;p
Specjalnie tam poszedłeś ,zeby nie zagrać przeciwko nam ? :D
Kiedy była mowa? What? Jasne dochodziły mnie słuchy już od maja, ktoś chce z nami powalczyć, ale HALO nigdy nie padło hasło, kiedy i gdzie. Dopiero Twoje wyzwanie wskazuje miejsce. Więc proszę Cię ;) Równie dobrze mogliście rzucić wyzwanie 2 miesiące temu, wówczas byśmy z pewnością się spotkali :) Już pare razy wskazywałem na ten szczegół :) nie powiedziałem że nie zagramy :) lecz nie wiem czy to będzie s25 czy s26 :( biedni :( tak ciężko jest czytać ze zrozumieniem tekst :(
upload_2017-8-21_16-0-4.png

Grę na fińskim zaczeliśmy znacznie wcześniej niż Twoje rzucone wyzwanie :), wcześniej gralismy na sk15, które wygraliśmy :) nie przerwanie gramy świat za światem :)
 
Do góry