Jesienny świat - Yburg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2337

Guest
Paramylona nawet z nicku nie znam xD
Przynajmniej 3 osoby z tego grona sie przewijają przez serwery z lia/innymi odłamami, wiem to bez sprawdzania tw2tools
 

DeletedUser1459

Guest
Sam się dziwie,ze tak długo gram na nowym serwerze(Xativa):):)
Co do resetów to w plemieniu masz jednego mistrza a dokładnie dyplomata ANO Arkoid:D:D


Widać, że nie odróżniasz resetu strategicznego ( mój przypadek ) od uciekania na każdym serwie po tym jak coś zaczyna iść nie po myśli ( twój przypadek ). Nie dziwi mnie, że poza światem 6 na którym mało zrobiłeś żadnego świata nie możesz ugrać z takim poziomem inteligencji no ale cóż tylko czekać aż z Xativy uciekniesz w popłochu :D:D
 

DeletedUser1856

Guest
Man, juz chyba tylko sam wierzysz w swoje słowa. A kogo jak kogo, ale mnie popychadłem Daniela nazwac nie mozna :,d
 

DeletedUser1378

Guest
Ta "cześć graczy" na forum to twoi popychadła :D
Przeginasz... to jak traktujesz swoich kolegów to już Twoja sprawa, ja każdego swojego gracza czy sojusznika dażę ogromnym szacunkiem, i każdy może liczyć na moją pomoc, obojętnie czy to w grze czy w realu.

To jest to co pisałem wcześniej, nieustanny flame, nie warto grać na polskich serwerach, po prostu nie warto.
 

DeletedUser2745

Guest
Ta "cześć graczy" na forum to twoi popychadła :D
A ta druga część, która opowiada się po Twojej stronie - jak się nazywa?

Jeśli nie znasz prostych zasad rządzących plemieniem LiA, które zresztą popieram, bo też takie stosowaliśmy w BSRze, to zastanawiam się, jak sam funkcjonowałeś na swoim podwórku, skoro już o podwórkach mowa. Porządek ponad wszystko, w przeciwnym wypadku shit happens. Jeśli dojdziecie do momentu, w którym kamień rzucony w wodę nie wytworzy fal, będzie to znak, że Wasze plemię zaczyna żyć jednością, a nie bałaganem i niedomówieniami. Wiele razy różni gracze próbowali wprowadzać zamęt w szeregach LiA. Miarą dobrze zorganizowanego plemienia jest to, jak wykorzysta takie sytuacje - czy gracze będą się wzajemnie oskarżać i niszczyć, czy sztucznie wytworzony konflikt tylko zacieśni więzi i cała frakcja będzie jak mur, nie do zdarcia. Tam, gdzie wszyscy trzymają się razem, pomimo masowych wiadomości, dziwnych wypowiedzi na forum plemienia czy też na forum gry, jest szansa na osiągnięcie sukcesu. Jeszcze raz zaznaczam - jest szansa, bo nie jest to oczywiście żadną gwarancją zwycięstwa.

Proponuję jednak przełknąć żabę i wziąć przykład z wroga, bo być może jest to dla Was właściwym kierunkiem. Nie ma nic złego w przyznawaniu się do błędów - wystarczy przed samym sobą, ale jest to najtrudniejsza opcja, dlatego trzeba wykazać się ogromną siłą charakteru, której z całą pewnością tak znamienitym graczom, jakimi jesteście, nie brakuje. Dajcie sobie szansę, aby stworzyć coś, co zachwyci wszystkich, nawet graczy LiA, wzbudzi ich szacunek do Was. Przecież zawsze możecie ulepszać to, co podpatrzycie u innych plemion. Możecie stworzyć model plemienia, który znacznie przewyższy organizację Waszego wroga. Dlaczego tego nie spróbujecie? Dlaczego to zawsze są różne, dziwne wpisy na forum, mające uderzać w LiA, a w rzeczywistości scalające plemię...? Aż się dziwię, że przez cały ten czas nie zauważyliście, jak budujecie tymi wiadomościami siłę swojego wroga.
 

DeletedUser2739

Guest
Eh, świat jeszcze nie wystartował, LiA jeszcze nie przyjęło wyzwania ,a tutaj kutnia jak pod każdym nowym wątkiem danego serwera.
W gębie każdy jest mocny, udowodnijcie swoją wielkość na polu bitwy, a nie tutaj.

Czekamy na przyjęcie wyzwania :D
AVE SnE
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Eh, świat jeszcze nie wystartował, LiA jeszcze nie przyjęło wyzwania ,a tutaj kutnia jak pod każdym nowym wątkiem danego serwera.
W gębie każdy jest mocny, udowodnijcie swoją wielkość na polu bitwy, a nie tutaj.

Czekamy na przyjęcie wyzwania :D
AVE SnE
O kłótnie dba nasz wierny Manchester, który nie przepuści ani jednego świata (forumowego) kiedyś miałem do ciebie jakieś resztki szacunku jako wroga, ale teraz widze ze mój 8 letni siostrzeniec wie więcej o tym jak traktować przeciwnika od ciebie. Pozdrawiam cieplutko

EDIT: Całość odnosi się do manchestera nie do Skrillexa nie zeby coś :p
 

DeletedUser1819

Guest
O kłótnie dba nasz wierny Manchester, który nie przepuści ani jednego świata (forumowego) kiedyś miałem do ciebie jakieś resztki szacunku jako wroga, ale teraz widze ze mój 8 letni siostrzeniec wie więcej o tym jak traktować przeciwnika od ciebie. Pozdrawiam cieplutko

EDIT: Całość odnosi się do manchestera nie do Skrillexa nie zeby coś :p
Nie mam zamiaru tu się z nikim kłócić,chciałem jedynie aby Daniel przyjął wyzwanie jakie zostało mu rzucone.Nic na to nie poradzę,ze Fighter nie potrafi przyjąć konstruktywnej krytyki.
 

DeletedUser

Guest
5. S17 - ANO z fuzją z PTG no wlasnie zdrdziles wiernych ci twowarzyszy broni no coz damm tyle jest wart z toboa sojusz chyba nikogo tak nie zawiodles jak renka i thota ktorzy liczyli na ano do ostatniej chwili ja mam to w d.... ale oni zapewniali ze bedziecie z nami do konca i zrobiliscie z nich demagogow..jak lia ma wystartowac z damm na jesien nie zagram na tym swiecie nie jest wart ten gracz zeby pika na niego puscic a nie mowie o ofie licze dam ze kiedys docenisz swoich barci broni ja z kazdym serwerem mam ich wiecej ty ich tracisz
pozdrowienia moon
 

DeletedUser2745

Guest
Informuj swoich kolegów z plemienia ,ze jest robota do wykonania na jesień i startujcie, innym wypadku będę was uważał za tchórzy,którzy uciekają od rywalizacji z najlepszymi:):)

Jak nie pojawicie się na s25 to będzie to ucieczka od porażki.
Nazwa Yburg zresztą powinna ci się kojarzyć z porażką ;)

szantaż

Nigdzie nie pisałem,ze jesteście słabi,tylko nie lubię jak ktoś się podnieca jaki on nie dobry i ile serwerów wygral a to idealnie opisuje twoją osobę dlatego taki mały pstryczek w nos,żeby trochę sprowadzić cię na ziemię,ze nie jesteście nie do pokonania


Rozumiem,ze "zaczepki słowne"do wymówka aby nie zagrać na s25?

Problem autora tekstu, a nie gracza, do którego został on skierowany - zaniżone poczucie własnej wartości i potrzeba dowartościowania się docinkami (ego rośnie i jest nadmuchane jak balon, ale puste w środku).
Druga część wypowiedzi, to nieczysta gra na emocjach. Robienie z drugiej osoby / osób hipokrytów.

Prawda w oczy kole:)
Brak argumentów i zaczyna się
pisanie o "traumach z dzieciństwa" ,"szkołach" i innych pierdołach.

Do kogo tu najbardziej te traumy z dzieciństwa pasują?

Zauważyłem Danielu.Mam nadzieje,ze nie zrobiło ci się przykro po moich obiektywnych wypowiedziach
Nie mam zamiaru tu się z nikim kłócić,chciałem jedynie aby Daniel przyjął wyzwanie jakie zostało mu rzucone.Nic na to nie poradzę,ze Fighter nie potrafi przyjąć konstruktywnej krytyki.

Żadnej nie widzę ani w tych zacytowanych powyżej postach ani w pozostałych, które tu napisałeś.

Proponuję jednak przełknąć żabę i wziąć przykład z wroga, bo być może jest to dla Was właściwym kierunkiem. Nie ma nic złego w przyznawaniu się do błędów - wystarczy przed samym sobą, ale jest to najtrudniejsza opcja, dlatego trzeba wykazać się ogromną siłą charakteru, której z całą pewnością tak znamienitym graczom, jakimi jesteście, nie brakuje. Dajcie sobie szansę, aby stworzyć coś, co zachwyci wszystkich, nawet graczy LiA, wzbudzi ich szacunek do Was. Przecież zawsze możecie ulepszać to, co podpatrzycie u innych plemion. Możecie stworzyć model plemienia, który znacznie przewyższy organizację Waszego wroga. Dlaczego tego nie spróbujecie? Dlaczego to zawsze są różne, dziwne wpisy na forum, mające uderzać w LiA, a w rzeczywistości scalające plemię...? Aż się dziwię, że przez cały ten czas nie zauważyliście, jak budujecie tymi wiadomościami siłę swojego wroga.

Pozwalam sobie tutaj skrócić swoją własną wypowiedź, żeby już bardziej nie rozciągać tego postu. To jest konstruktywna krytyka - polecam się zapoznać, zamiast stosować gry psychologiczne, którymi wyrządzasz krzywdę swojemu plemieniu, narażając przy tym siebie samego na ośmieszenie, chyba, że taki był Twój cel...

@DamnFighter Manchester to jakiś Twój szpieg? Naprawdę winszuję genialności, bo w bardzo przemyślany sposób pracuje na Waszą korzyść. Ciekawe kiedy przeciwna strona się zorientuje i w porę go zatrzyma w tym szaleństwie :)
 

DeletedUser2799

Guest
Ta "cześć graczy" na forum to twoi popychadła :D
Man, juz chyba tylko sam wierzysz w swoje słowa. A kogo jak kogo, ale mnie popychadłem Daniela nazwac nie mozna :,d
I mnie również :D. Bo staję przeciwko nim. Manchester nie pogrążaj się dalej. Kazdy Cię wysmiewa a Ty dalej w to brniesz.

Nie mam zamiaru tu się z nikim kłócić,chciałem jedynie aby Daniel przyjął wyzwanie jakie zostało mu rzucone.Nic na to nie poradzę,ze Fighter nie potrafi przyjąć konstruktywnej krytyki.
Brak mi słów. Jesteś chyba niereformowalny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
5. S17 - ANO z fuzją z PTG no wlasnie zdrdziles wiernych ci twowarzyszy broni no coz damm tyle jest wart z toboa sojusz chyba nikogo tak nie zawiodles jak renka i thota ktorzy liczyli na ano do ostatniej chwili ja mam to w d.... ale oni zapewniali ze bedziecie z nami do konca i zrobiliscie z nich demagogow..jak lia ma wystartowac z damm na jesien nie zagram na tym swiecie nie jest wart ten gracz zeby pika na niego puscic a nie mowie o ofie licze dam ze kiedys docenisz swoich barci broni ja z kazdym serwerem mam ich wiecej ty ich tracisz
pozdrowienia moon
Pozwolę sobie to skomentować screenami, w innym temacie na forum już dysktowaliśmy na ten temat ...



...
 

Załączniki

  • upload_2017-8-11_9-2-27.png
    upload_2017-8-11_9-2-27.png
    162,2 KB · Wyświetlenia: 80
  • upload_2017-8-11_9-4-37.png
    upload_2017-8-11_9-4-37.png
    92,7 KB · Wyświetlenia: 78
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2307

Guest
Dołoże od siebie do wątku S17 FUZJA ANO-PTG. O fuzji zdecydowali gracze ANO oraz ja. Moon dokładnie wiedzieliście co się stanie gdy się zfuzjujecie z MMA. Nazywaj rzeczy po imieniu. Przypomne słowa Renka na Ts. Kto zdradzi Koalicje to rozstrzelać. Jak to na Ts slicznie obrazaliście giezia i spółkę a teraz z nimi gracie... Jaka Hipokryzja. A te wjazdy na prowincje ANO graczy byłego MMA, którzy przeszli do WH? Nazywaj rzeczy po imieniu jeszcze raz powtórze i najpierw patrz na swoje ręce. Wiedziałeś Moon dokładnie że MMA to wróg numer jeden ANO. Nikt nie napisał do mnie NIKT o fuzji z MMA choć dokładnie wiedzieliście ze Damn już nie gra. Sylwek chociaż zachował się przyzwoicie i racjonalnie finalizował koalicję do końca. O barbary się pożarliście taka jest prawda ... Jak zawsze chytrość o wioski ...
W H zawsze było sojusznikiem ANO, ale MWH już nie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
do fuzji doszlo pozniej widze z thotowi cisnienie juz opadlo ale pamietam jak gadalem z renkiem i zapewniel mnie ze bedziecie z nami do konca ....no coz okazalo sie inaczej
a co do sojuszu heheh kazdy kto prosil o wsparcie cokolwiek dostal od nas jak ptg nas zaatakowalo to wszyscy pokazali sojusz nikt nie poslal zlamanego pika i to maja byc sojusznicy!!! i nagle wszyscy zdziwieni ze renek i thot zrobili fuzje z mma nie ma co pisac bronienie swoich decyzji jakas fuzja ktorej nie bylo w momecie wojny itd jest zalosne
 

DeletedUser1378

Guest
Zobacz na daty konwersacji z Thothem, pierwszy screen był z końca świata s17, drugi to rozmowa o tych Twoich wpisach na forum o mojej zdradzie z maja. Także Thoth nigdy nie miał do mnie żadnych pretensji. Skończyłem grę na s17 w momencie wybuchu wojny PTG z Wami. Ale najłatwiej Ci oskarżać mnie mimo że nawet nie grałem, mało tego na s17 tak długo nie grałem aż moje konto zaczło zmieniać się powoli w barby, z każdym dniem ubywało mi kilka wiosek (polecam tw-toolsy), ale nieeee łatwiej powiedzieć przecież że to moja wina nawet jak nie gram :)
 

DeletedUser2307

Guest
do fuzji doszlo pozniej widze z thotowi cisnienie juz opadlo ale pamietam jak gadalem z renkiem i zapewniel mnie ze bedziecie z nami do konca ....no coz okazalo sie inaczej
a co do sojuszu heheh kazdy kto prosil o wsparcie cokolwiek dostal od nas jak ptg nas zaatakowalo to wszyscy pokazali sojusz nikt nie poslal zlamanego pika i to maja byc sojusznicy!!! i nagle wszyscy zdziwieni ze renek i thot zrobili fuzje z mma nie ma co pisac bronienie swoich decyzji jakas fuzja ktorej nie bylo w momecie wojny itd jest zalosne
Poważnie Moon ? ... KOALICJA ANO/PTG/WH/!SS/BnT Tak ? Tak. WH pożarło się z PTG. Mylisz fakty. PTG zaczęło powoli wygrywać z WH. Ale ANO ani nie wspierało Was ani PTG! Sukcesywnie dalej wybijaliśmy MMA. Tylko JacekAhmedPlacek z ANO przeszedł do PTG i zabrał się za Ciebie i Skrillexa. Więc nie wpieraj ciemnoty. Oczywiśćie w ramach ratowania się zfuzjowaliście się z MMA. A potem to już historie znasz. WH wycięte przez PTG, MMA zjedzone przez ANO. I na tym skończył się świat. Fuzją i dotrzymaniem koalicji tych którzy dalej w niej byli...
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
"Uśmiechaj się, ale trzymaj miecz za pazuchą" tego zyczę wszystkim forumowym napinaczom. Z całego serduszka.
 
Do góry