Opinie Dyskusja na temat wersji 1.50

Status
Zamknięty.

DeletedUser1235

Guest
dzisiaj sie poddaje nie farmie nie gram nic nie robie bo tylko nerwy tracę

jeszcze jedno jak sie buduje wojo to jak sie wezmie na maxa do budowy to zostawia od 20 do 200 jednostek ktore nie buduje nagle
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser911

Guest
A ja jestem wdzięczny technikom INNO, że zajęli się robieniem gier, a nie np. produkcją samolotów.
 

DeletedUser1235

Guest
szanowni admini
po waszej aktualizacji więcej błędów sie pojawiło niz plusów
1. wybijanie monet wioski nie są alfabetyczne
2. przełączanie wiosek jest losowe dopiero jak sie wcisnie liste wiosek robi się alfabetycznie
3. gra muli
4. czesto sie zacina
5. masowa budowla nie działa do końca jak powinna bo zaznaczam grupę wiosek tylko do rozbudowy okolo 50 wioch w tej grupie jest i pokazuje mi nadal wszytkie 30 stron a przelaczam na 1 2 3 i tak dalej strone pokazuje tylko pierwsza strone
6 wybijanie woja jest takie ze zawsze zostaje jakies 20-100 jednostek do wybicia jeszcze mozliwe ze nie wuzglednia komturi bonusu moze to jest z tym wiazane

7 przy farmieniu po 10 wioskach juz wisi gra
8 przelaczam wioske to u gory na pasku widac ze muli gdzie jest nazwa wioski

więc czy mozecie cofnąć aktualizacje do wersji 1.49 i na spokojnie sobie ponaprawiać aktualizacje 1.50 bo naprawde odechciewa się grać
 

DeletedUser20

Guest
9. po otrzymaniu raportu wyświetla się informacja 'invalid village id'
10. zmienione miejscami działania kontrwywiadowcze w tawernie
11. często ładowanie gry zawiesza się w połowie, co jest uciążliwe, ze względu na ciągłą konieczność odświeżania
 

DeletedUser1235

Guest
farmienie mi zajmuje ponad 2 godziny gdzie zawsze 40 minut i jak tu sie nie wkurzyć
 

DeletedUser1168

Guest
Fajnie ze dodaliscie nowe rzeczy ale lagi są niesamowite a gra chodzi jeszcze gorzej niz zwykle.. po kazdej aktualizacji servery gry chodza jak by chcialy a nie mogły.. nie da sie nawet jednostek na farmy wypuscic a co dopiero skutecznie zaatakowac wroga.. Tragedia :(

a do tego, czy tylko mi wioski sie zmieniaja nie pokoleji tylko losowo ? nie mam zadnych grup ani nic porobionych, losowego wyboru tez nie znalazłem nigdzie...
 

DeletedUser1305

Guest
W przeglądzie "produkcja" nie da się sortować wiosek po zapełnieniu zagrody. Często w ogóle wioski w przeglądzie nie chcą się wyświetlać, jest pusto i "brak danych do wyświetlenia". Filtry sprawdzałem, to jakieś zamulenie albo błędy gry.

Źle wyświetlają się dochodzące na mnie ataki. Idzie ich np. 80 i rzeczywiście tak jest, ale wiosek atakowanych trzeba szukać na piechotę, bo jakimś cudem jedna z nich w ogóle nie jest przypisana do grupy "zaatakowane", która przecież pojawia się automatycznie, gdy jesteśmy atakowani.
 

DeletedUser1235

Guest
Fajnie ze dodaliscie nowe rzeczy ale lagi są niesamowite a gra chodzi jeszcze gorzej niz zwykle.. po kazdej aktualizacji servery gry chodza jak by chcialy a nie mogły.. nie da sie nawet jednostek na farmy wypuscic a co dopiero skutecznie zaatakowac wroga.. Tragedia :(

a do tego, czy tylko mi wioski sie zmieniaja nie pokoleji tylko losowo ? nie mam zadnych grup ani nic porobionych, losowego wyboru tez nie znalazłem nigdzie...
to sie da zalatwic wejdz na chwile na liste wiosek i wtedy chodza pokoleji ale to nei jest wyjscie
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Do końca tego tygodnia zostanie wprowadzona dodatkowa aktualizacja, która naprawi zaistniałe problemy. Zapraszam do zapoznania się z informacją o aktualizacji 1.51.
 

DeletedUser1413

Guest
Rzymu od razu nie zbudowali jak się to mówi, dajmy trochę czasu, przynajmniej gorzej już być nie może (chyba).
 

DeletedUser1218

Guest
Nie kradnij mi tekstów o Rzymie :(
Polecam sprawdzić nową aktualizację, gdyż wiele naprawiła
 
Status
Zamknięty.
Do góry