Opinie Dyskusja na temat wersji 1.50

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w poniedziałek 11.04.2016.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser1235

Guest
no wkoncu pierwszy krok do sukcesu jeszcze masowa budowa woja i wszystko bedzie ok
przestane narzekać
 

DeletedUser1723

Guest
Jedna z pierwszych o ile nie pierwsza aktualizacja która tak naprawdę wnosi coś cennego do tej gry :)

Aż dzi że nie ma tam nigdzie "opcja ta będzie dostepna za jedynie 1000 koron tygodniowo" , no ale jak to mówią "nie chwal dnia przed zachodem słońca" :D
 

DeletedUser1218

Guest
Szkoda jedynie, że nie ma w podglądzie ilości surowca jak to ma miejsce na wersji mobilnej (o dziwo tam masowe rekrutacje wojska czy budowy są wysoce rozwinięte)
 

DeletedUser1218

Guest
Możliwe, jednak chociaż w jednej rzeczy apka jest ciągle lepsza.
 

DeletedUser1235

Guest
tylko zapomnieliscie doczytać do końca tą wiadomość tam była gwiazdka na dole
i jest napisane że tej funkcji bedą mogli używać gracze którzy posiadaja co najmniej 10 tyś. wiosek. ;):D
 

DeletedUser1235

Guest
a wracając do tematu
1. jeżeli nie ma jeszcze rekrutacji masowej to może wprowadzić łatwiejsze rozwiązanie chwilowe grupę taką co z automatu się dodaje
czyli "grupa nie pełnej zagrody" czyli po zaznaczeniu jej odrzuca wioski w przerzucaniu które śa pełne czyli zostaja osady które mają możliwać dobudowania woja
2. kolejna sprawa którą będę nalegał to obniżenie kosztu money na świecie co gram nie wiem jak na innych żeby przyspieszyć troche świat bo to już jest ten etap gry gdzie wiecej jest do przejmowania niz do atakowania a coraz wiecej graczy odchodzi przyznam się mam ponad 700 wiosek
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Masowa rekrutacja jest obecnie na etapie testowania, więc zapewne pojawi się jakiś czas po wprowadzeniu masowej rozbudowy.

Jeśli chodzi o monety to na obecną chwilę jest to poza naszym zasięgiem. Być może w przyszłości pojawi się taka opcja lecz na obecną chwilę nie jest to priorytet.
 

DeletedUser1218

Guest
@martin1117
Korzystałeś kiedyś z masowej rekrutacji i budowy z aplikacji? Jak nie to skorzystaj, bo to bardzo pomaga.
 

DeletedUser1218

Guest
Jest. Jeżeli masz małego smartfona to pasek menu musisz przesunąć i na lewym jego krańcu jest opcja "przegląd". Masz tam pokazaną ilość surowca, prowiantu i opcje szybkiego rekrutowania/budowy.

idhzpewwqahngzpgtdsifagfjelqanhljqwqcluiwsetmonucirdofdbyxvdnwjjpxxjinvzvvpbhtqwkjhjktfgoythhhmnjpvp

tak to wygląda mniejwięcej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1235

Guest
dzieki rzymianin ale i tak to mnie zadowoli bo na smartfonie 700 wioskek jk sie ma to watpie ze nie walne nim o sciane po chwili

koleżanko Wysłanico co do kosztu monet obniżenia to jest 5 minut roborty w programie tylko trzeba zmienićw 3 linijkach ilość kosztu i 3 obrazki
jak chcecie dajcie nam wglrad do tego to pokaze jak to sie robi
 

DeletedUser1168

Guest
dzieki rzymianin ale i tak to mnie zadowoli bo na smartfonie 700 wioskek jk sie ma to watpie ze nie walne nim o sciane po chwili

koleżanko Wysłanico co do kosztu monet obniżenia to jest 5 minut roborty w programie tylko trzeba zmienićw 3 linijkach ilość kosztu i 3 obrazki
jak chcecie dajcie nam wglrad do tego to pokaze jak to sie robi

Całkowite obniżenie kosztu monet to slaby pomysł.

Nadchodzaca aktualizacja wkoncu na Plus, cos przydatnego nareszcie.
 

DeletedUser20

Guest
Obniżenie kosztu monet jak najbardziej jest wskazane. Przy kilkuset wioskach, już po pół roku gry limit grubasów strasznie hamuje rozwój i wiele osób gra po prostu na kilku kontach (przez tryb współpracy na kontach tych, którzy porzucili grę), bo ma wojsko, czyści wioski, ale jednym kontem nie jest w stanie wszystkiego przejąć.

Innym wyjściem byłoby wprowadzenie zakończenia gry z Twierdzami, bo wtedy cel gry byłby inny niż przejmowanie wiosek jak to wygląda w tej chwili.
 

CamiloDraye

Nowicjusz
Obniżenie kosztu monet? Żart? Dawno takich bzdur nie czytałem.
Koszt monet jest jak najbardziej prawidłowy i bardzo przemyślany. Ja sam byłbym bardziej za tym aby działać w kierunku ZWIĘKSZENIA kosztu owych monet niż ich obniżenia. Wybijanie monet jest zbyt szybkie i zbyt proste, nie rozumiem ludzi którzy mają z tym jakikolwiek problem. Słowo klucz tutaj to: FARMA. Wystarczy pokładać w grze trochę więcej czasu by to osiągnąć i to nie staje się żadnym problemem a w dodatku zaczyna frustrować ze strony zbyt wysokiej ilości szlachciców. Aktualizacja która przyśpieszyła czas drogi wojsk do wiosek barbarzyńskich + bonusy plemiennie nie była przypadkowa. To zamierzona zamiana mająca na celu przyśpieszenie gry. Jeżeli natomiast ktoś olewa temat farmienia to i nie powinien mieć jakichkolwiek pretensji wobec trudniejszego rozwoju. :)
 

DeletedUser1235

Guest
Całkowite obniżenie kosztu monet to slaby pomysł.

Nadchodzaca aktualizacja wkoncu na Plus, cos przydatnego nareszcie.
tu chodzi o obniżenie o 30 % lub 50% zawsze gdzie grałem miej wiecej po pół roku- 1 rok gry obniżano koszt monet bo inaczej sie nie da grać bo szycze 100 wioch a przejmuje 3-4 wiochy bo mam 15-20 grubasow przy farmieniu non stop i dostaje odznaczenie co drugi dzien złodziej dnia wiec jak ja uwazam ze brakuje grubasow to znaczy ze brakuje a zeby przyspeeszyć to albo obnizenie kosztu monet albo twierdze ktore daja bonusy
wolabym ten pierwszy wybor
 
Status
Zamknięty.
Do góry