Opinie Dyskusja na temat wersji 1.50

Status
Zamknięty.

DeletedUser1168

Guest
Wiesz ze my tu mozemy sobie pogadac co by bylo lepsze dla nas, dla gry bo gramy w ta gre poswiecamy jej czas ale i tak support gry zrobi poswojemu - oni maja wlasna wizje tej gry :)
 

DeletedUser1235

Guest
ale jak widać nieraz czyta i nie które rzeczy po czasie robią jak ich się naciska
 

DeletedUser1305

Guest
Jak na razie to w przeglądzie wioski w ogóle się nie wyświetlają, zamula gorzej niż wcześniej, to jest niegrywalne w tej chwili. Może jeszcze coś naprawią, bo dopiero ta aktualizacja weszła z 10 minut temu.
Dodatkowo w przeglądzie w oknie rozkazów były widoczne jednostki, które w tych rozkazach szły, a teraz już ich nie ma. To błąd czy zmiana na stałe?
 

DeletedUser2002

Guest
Jak na razie to w przeglądzie wioski w ogóle się nie wyświetlają, zamula gorzej niż wcześniej, to jest niegrywalne w tej chwili. Może jeszcze coś naprawią, bo dopiero ta aktualizacja weszła z 10 minut temu.
Ja tej opcji nie mam co miala wejsc, zapomnieli chyba dodac jednego przycisku ktory jest na becie

n5sncw.png


p.s.
""Jak na razie to w przeglądzie wioski w ogóle się nie wyświetlają""
zmien filtr
 

DeletedUser20

Guest
Mnie też się nie wyświetlają, przy żadnym z filtrów.

I jak niby mamy grać bez widocznych w przeglądzie rozkazów jednostek? :p
 

DeletedUser1305

Guest
Zmiana filtra nie pomaga niestety, ale poza delikatnie mówiąc skopanym przeglądem, to cała gra chyba gorzej chodzi, przy przełączaniu między wioskami ciągle zacięcia.

Jak się przechodzi skrótami klawiszowymi po wioskach, to nawet nie jest alfabetycznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20

Guest
A układ w Tawernie opcji kontrwywiadowczych komu przeszkadzał? Po co został zmieniony? Nie dość, że trzeba się na nowo przyzwyczajać, to jeszcze nie ma w tym logiki.
 

DeletedUser1841

Guest
Również przy masowym wybijaniu monet wioski nie są poukładane alfabetycznie.
Aktualizacja nie weszła pomyślnie do gry.
 

DeletedUser1235

Guest
nie ma zadnego przegladu lub nie wiem gdzie to znales zeby masowe budowle wlaczyć
 

DeletedUser1235

Guest
ale masowe bicie monet wiosk sa ułożone losowo a wczesniej byly alfabetycznie
 

DeletedUser1235

Guest
nie dziala nadal biore sobie wioski nie rozbudowane mam grupe taka i naciskam zeby mi kokazalo tylko wioski nie rozbudowane i pokazuje mi pierwsza strone ale na kolejna przechodze pokazuje nadal mi ta sama strone
 

DeletedUser1841

Guest
No nie jest to najlepiej zrobione ale klikanie masowe jest. Reszta bez zmian ( zacinanie gry przy przechodzeniu z wioski do wioski i wysyłaniu na farmę jednostek, brak poukładania miast w masowym wybijaniu monet, kontrwywiad poprzestawiany).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20

Guest
O wreszcie się załadowało. :)

To uwaga taka:
Niepotrzebne są te wyskakujące informacje po najechaniu na jakiś budynek. Jeżeli już muszą być to niech tylko na budynkach, które da się rozbudować, ale to też niekoniecznie. Gra strasznie spowalnia kiedy się przesuwa strzałką z Akademii na przykład na Ratusz, jak trzeba przejechać przez wszystkie inne budynki i wyskakujące okienka.
Wckklsw.png
 

DeletedUser1841

Guest
nie dziala nadal biore sobie wioski nie rozbudowane mam grupe taka i naciskam zeby mi kokazalo tylko wioski nie rozbudowane i pokazuje mi pierwsza strone ale na kolejna przechodze pokazuje nadal mi ta sama strone
Martinie ten błąd może być u Ciebie spowodowany tym , że masz w przeglądzie zaznaczone wybrane grupy miast. Gdy to odznaczysz ( tak by pokazywało wszystko) i klikniesz ponownie przegląd powinno w miarę płynnie Ci to przechodzić). Przynajmniej jak ja tak zrobiłam (test) to miałam własnie taki błąd jak opisujesz.
http://screenshooter.net/102805432/fqonygs ( zaznaczone 3 grupy: druga strona a miasta dalej zaczynają się na A )
http://screenshooter.net/102805432/ujwfjnn ( bez zaznaczenia grup: druga strona zaczyna się od miast na C)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1235

Guest
bo jak jedno zanzacze to mam na 1 strone grupe na drugiej i na 3 to samo ale wioski tylko zanaczone
ale dzieki za info


ale ta nakladka spowolnila ger bardziej muli
czesciej sie wiesza gra i do tego jak oswierzysz gre i przejdziesz do wiosek to przez chwile wioski nie sa poukladane jak przerzuscasz
 

DeletedUser1235

Guest
ale powiem wam tylko wlasnie farmie 10 wioskek przerzce i zwiecha tak sie nie da grać

:(((((((((((((((((((((((
 

DeletedUser1841

Guest
Miejmy nadzieję, że szybko to naprawią a do tego czasu pomaga przelogowywanie strony.
Nie ma co narzekać. Jeszcze tylko masowa rekrutacja i będzie całkiem znośnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry