Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser1967

Guest
Świata koniec, więc chyba i ja coś dorzucę od siebie (teoretycznie miałem już być cicho, bo z plemienia wyrzucą znów, ale te 200 koron to warte nie jest tego świata)
Od czego by zacząć? Co prawda nie mam tyle do powiedzenia co Scones, czy Ax, ale nie wnikajmy w to…
Może bot? Brzmi interesująco…
bomatk.png

Już słyszałem, że tak chłopaki w bosie farmią (po kilka ataków na jedną wiochę z kilku – kilkunastu różnych? No ok… ale jak atakuje przez całą noc, gdzie wyraźnie jeszcze widać przerwę w cyklach farmienia) Już nie mówiąc że wojo pada całe i nic nie przynosi surki :D ~ Zaraz ktoś powie, jak wcześniej: „Ale przecież można ustawić żeby bot nie atakował gdzie są straty” ~ Możliwe że i można, ale najwyraźniej on tego nie umie ¯\_(ツ)_/¯.

To może teraz wywalenie graczy z Lia… Tu nie byłem przekonany nigdy w pełni (zawsze mam nadzieję, że nawet taki pół… gracz który dowodzi nie zrobi takiego świństwa), mimo że po wypowiedziach bombera można było wnioskować inaczej. Pozwoliłem to sobie skomentować wtedy na czacie gildyjnym, no i zostałem nazwany (chociaż tu bardziej pasowało by określenie „zwyzywany”) dosyć ciekawie (zaczynając od kretów, a kończąc na <i tak zostałoby to usunięte, więc skończmy na „na”>) Screena wstawiać nie ma co, bo trzeba byłoby zamazać wszystko. No ale mam inny, od obrońcy jego – Levv (to też ciekawa historia, niby Levv, ale na koncie jego gra Tuff <ummm multikonto? I nie mówię tu o zaście> )

levv.png

Tylko jednego trochę żałuję… Prowadzenie grupy bojowej, czerwonych eliminowanie z pleców (co było w tamtej fazie dosyć istotne), nocy zarwanych, tylko po to, żeby co do sekundki offa wsadzić tak jak wielki dowodzący tego chciał. Gdzie on sobie korzystał na spokojnie z planera czy jeszcze czego i tylko mówił, jak Ci z drugiej strony są źli :D

A jeszcze mnie jednak nurtuje ten temat bota. Ax twierdził, że to oni to dali, Scones twierdzi, że to wystarczy w goglach wpisać, a usłyszałem ostatnio, ze to sam „Pan doskonały nie korzystający z bota” aka bomber rozprowadził w swoim gronie… ale nie mam mu tego nawet za złe, to on miał bana, nie ja :p


Miałem powrócić na ten świat, zagrać w spokoju na nim i na kolejnych, ale ludzie, boty i lagi jednak przyczyniły się do tego, że nie warto, po prostu nie warto.
 

DeletedUser395

Guest
Pytanie czy Bomber jest tylko taki wyszczekany, czy ma jaja i wejdzie na to forum, i odpowie ;) aczkolwiek sądzę, że nie ma jaj.
 

DeletedUser2293

Guest
Co tu dużo mówić, jedni i drudzy cisną na "dopalaczach" jednak teraz gdy na drodze Fightera pojawiła się ekipa która równie dobrze operuje Tribal toys dostrzegam gorzkie żale ze strony Lion's " TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ " :)
 

DeletedUser3103

Guest
Cóż, jedynym argumentem POGROMCÓW LWÓW (XD), to trafiła kosa na kamień -> XD
 

DeletedUser1265

Guest
Pytanko. Ten świat już został zamknięty albo ile jeszcze do końca? Mam pewne pytanie do pewnej osoby na jego zakończenie.
 

DeletedUser2778

Guest

Wiadomość do @hist0ryk14 <- zostałem zwyzywany od szpiegów i najgorszych pań bo tak cisnąłeś nas że myśleli że sprzedaje Ci info o celach akcji :D.
Kiedyś napisał Scripto Avalanche. Pomyłka. Scripto Burg.


serio? to Mocarza też musieli by tak nazwać bo on stracił więcej wiosek od Ciebie.

To nie Scones ani nikt z "mojego" frontu nie informował mnie o planowanych akcjach.

Ja się ciesze, że ktoś w BoS przejrzał na oczy. Jak pisałem o tym kilka tyg, temu o tym, to mnie wyzywali od propagandzistów itp...

Nie czytam forum ani wiadomości w grze więc mam pytanie: Czy już powszechnie wiadomo, że to Bomber wyrzucił nas z LiA? Jeżeli tak to ja poproszę o wypowiedz wszystkich tych, którzy go tak bronili. Co wy macie teraz do powiedzenia?

Druga rzecz z której jestem dumny to fakt, że mój odcinek frontu nigdy nie został przełamany i był jedynym na którym były widoczne postępy (do 12 lutego gdy moje życie się skomplikowało i przestałem grać w TW2)
 

wiktor wielki

Nowicjusz
Hejka ja mój odcinek frontu też nie mogłem narzekać jakoś się broniłem z sukcesami tak myśle --wczora z wieczora mnie naszło i napisałem do moich czerwonych wrogów tych z którymi walczyłem --efekt między innymi kaj mi pogratulowal mi że znowu trafił na kogoś z kim było warto walczyć --miłe jest coś takiego usłyszeć od kogoś na koniec świata
Żale --owszem mam ale nie do graczy bos więcej żalu mam do graczy z LIA nie wiem co się stało jak zaczynaliśmy świat a nawet wcześniej -bo wiele osób wiedziało że LIA ma zacząć grać i wiedzieliśmy że będzie mocna koalicja tworzona przeciwko --niestety przez kilka światów nazbierało się wrogów LIA ale i przyjaciół LIA do których mimo zdziwienia wielu moich czerwonych przyjaciół i ja się zaliczałem . Najbardziej mnie wkurzało znikanie czołowych graczy LIA można by wymieniać po nickach ale po co każdy normalny gracz wie co się dzieje jak gość mający 120 wiosek w 3 dni traci połowę -a atakuje go tylko 3 osoby to nic innego jak napompowana bańka botami - gracz LIA -niestety .
Dumy jestem z tego że dorobiłem się osobnej wiadomości odnośnie walki z moją skromną osobą we wrogim plemieniu
Cieszy mnie jak zostałem pożegnany przez wrogów i współplemieńców --kilku jeszcze gra
Przerwę robię dłuższą jeszcze wróce i zobaczy się czy gra będzie polegać na botach czy jednak suport się ogarnie i zblokuje te zabawy botami i planerami bo jak nie to gra się skończy --100 może 200 osób które grały na botach z koronek nie utrzymają suportu i właścicieli gry a reszcie nie będzie się chciało grać --kiedyś grało kilka tysi osób teraz świat ogarnia max 500 graczy --ślepi są czy co ?
 

DeletedUser2739

Guest
Widzisz... Co po niektórzy przeliczyli się.. miał być dla was łatwy świat.. z początku tak to wyglądało,ale rolę odwróciły się. Zaczął się palić grunt pod nogami, to topki zaczęły uciekać..
Z takimi graczami nie warto grać, dbają tylko o własną dupe,a plemię mają gdzieś.
Szacunek dla graczy co próbują jeszcze walczyć !
 

wiktor wielki

Nowicjusz
Nie do końca jest tak że miał być łatwy bo ktokolwiek się decydował na to wiedział a przynajmniej powinien wiedzieć i przypuszczać że to będzie ciężki świat --nawet o tym na wcześniejszych światach pisaliśmy że jeśli dojdzie do takiej wojny to będzie krwawa konfrontacja bo wielu chciało utrzeć nosa LIA --Ja np świadomie się zdecydowałem powalczyć w LIA choć i równie dobrze mogłem grać jako jeden z Was --ale grę traktuję jako zabawę i wiesz -znasz mnie że jeśli gram na jakimś świecie po jednej ze stron to już tak zostaje do końca świata , chyba dość dużo osób mnie zna i wie że jeśli wybiorę stronę to tam gram - wybór nie zawsze może i jest zwycięski ale tu chodzi o zabawę a jak się bawić to do końca lub co ja teraz zrobiłem dwa dni temu --lojalnie poinformowałem moich współplemieńców że kończę grę ale też i moich wrogów --dziwnie to brzmi bo ja wrogów nie mam --chodzi mi o czerwonych z którymi bezpośrednio walczyłem , a nie znikać bez informowania kogokolwiek że się skończy bo przynajmniej ja taką postawę uważam za tchórzostwo , nikt nikogo nie zmusza do gry bo nie o to tu chodzi ale nie może być tak że ktoś niby gra a na drugi dzień wstajesz i wokół ciebie albo szare wioski bo usunął konto albo czerwono bo nie grał od dawna i został poczyszczony nikomu nic nie mówiąc że nie gra ,,, jest jeszcze kwestia szpiegów - kretów którzy nagle z niebieskiego stają się czerwoni i jadą swoich dotychczasowych współplemieńców --ale to już kwestie moralne i totalny brak honoru.
 

DeletedUser4041

Guest
buehehe , fajnie tak czasem to poczytać xd wszyscy jesteśmy święci a krety są czyste jak łza
barb też nigdy nie było
w grze sie nie udało to na forum trzeba spróbować xd
 

DeletedUser2337

Guest
Gdzie bos planuje zacząć po zakończeniu tego jakże pięknego serwera?

//EDIT
Już widze, szkoda, że tak szybko zaczęliście :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wiktor wielki

Nowicjusz
oj kolega nie rozumie sensu a dyskutuje

Mi nie chodzi o szare wioski barbażyńskie , który raczej każdy przejmuje wcześniej czy później , mi chodzi o inne szare np gracza LIA jasia który miał ponad 60 wiosek--rozbudowanych na max w większości i zamiast je zostawić skasował konto wskutek czego powstała wielka luka z rozbudowanymi wioskami w kilku prowincjach --co to zmieniło --może i nie wiele ale nie można takich prezentów robić bo gdyby np jasiu tylko przestał grać wioski stałyby z wojskiem i trzeba by było je zniszczyć przed przejęciem a tak to oddał je w prezencie bo po skasowaniu konta wojsk już tam nie było czym narobił bardzo dużych strat ułatwiając i to bardzo rozbicie kilku frontów --na chyba że się mylę i nie znam
 

DeletedUser20

Guest
Gdzie bos planuje zacząć po zakończeniu tego jakże pięknego serwera?

//EDIT
Już widze, szkoda, że tak szybko zaczęliście :(

s29 to odskocznia dla znudzonych przejmowaniem darmowych wiosek na s26. :) A jeżeli będziemy gdzieś startować to o tym poinformujemy. Na razie trzeba zamknąć Zipser Burg jako Pogromcy Lwów (Bos&BnT).
 

DeletedUser2337

Guest
Ale jaja na serwerze, będzie wojna Bos-Bnt? Z jakiego powodu bnt wyszło z pogromców ?
 

DeletedUser395

Guest
Ale jaja na serwerze, będzie wojna Bos-Bnt? Z jakiego powodu bnt wyszło z pogromców ?
Jak mniemam bomber się nachlał i szaleje ;) Po nim jak już wiele osób wie można się wielu rzeczy spodziewac :)

O, a jednak nie ;D Pushował sobie punkty off deffem z zastów na barbach prawdopodobnie :D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry