Dyskusja dotycząca rozgrywki na Rumeli Hisari

DeletedUser2040

Guest
Poprostu kocham te kłótnie pod każdymi tematami o nowym świecie <3
 

DeletedUser2354

Guest
5? jak wy nie macie 5 wrogów w dyplomacji a mieliście 3 GVS,SHN,K_B,więc nie wiem komu próbujesz mydlić oczy.
Nic na to nie poradzę,ze twoje plemię gra na hackach a suport nic z tym nie robi.

To,ze nie gram na s17 to juz inna sprawa,ale jedno wiem z pewnością poradziłbym sobie lepiej od ciebie na tym serwerze:)
czyzby zal dupki z Twojej strony ? :) słabego masz widze informatora skoro uwazasz ze tylko 3 plemiona , fuzjujcie sie fuzjujcie masoweczka niczym PLW na s17
 

DeletedUser1819

Guest
czyzby zal dupki z Twojej strony ? :) słabego masz widze informatora skoro uwazasz ze tylko 3 plemiona , fuzjujcie sie fuzjujcie masoweczka niczym PLW na s17
Chyba ci nie musze przypominać,ze to wy jako pierwsi zrobiliście fuzje PLH Gloria nie zrobiło jak dotąd fuzji ale będziesz miał niedługo niespodziankę:)
 

DeletedUser1913

Guest
A mnie znowu pojechali... No nic człowiekowi nie wychodzi:) Non stop go wywalają przerzucają i zostawiają...

Chyba poczekam na nowy... i zbiorę 49 kolegów i zagram szybki swiat bo to tragedia... Jak się solo gra...

Gratulacje tej ekipie.. mój 16k prowiantowy defa nawet nie drasnął nikogo..

Kiedy nowy Świat?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Pewnie w styczniu. Zajrzałem na chwilę na brytyjski X, ale z braku czasu zrobiłem tylko pobieżny research. No, ale calkiem spoko. Jak będzie trochę więcej czasu wiosną /latem, to pewnie trochę pogram na tych US i EN światach.

Aha, no i pewnie odpalę jakieś plemię na kwiecień /maj na PL. Starty plemienia po ok. 1 mc. Gramy na luzie i przez kilka światów będę sprawdzal ekipę. Chętnych do gry zapraszam na pw. Wyluzowana atmosfera, wszystko do dogadania, ale dla doświadczonych graczy. Projekt długodystansowy. Średniej wielkości plemię. Gracze LiA, Shini, TiG, C/X nie, bo to wtyki.

Zachowuję prawo ostatecznej decyzji w każdej sprawie, jeżeli tak mi się spodoba, ale za to osobiście ogarniam plemię i tylko to robię. Olewam indywidualny rozwój.

Nie zawaham się usunąć najlepszych graczy, jeżeli się kapne, że są od Fightera. Nie chcę jak PLW się ciągle dziwić, że"oni" wszystko wiedzą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1913

Guest
Ja się pisze ale gram pod innym nikiem Jak gram jako Harry8888 to masa ludzi mnie jako priorytej bierze:) W styczniu mam ferie;)
 

DeletedUser1378

Guest
Pewnie w styczniu. Zajrzałem na chwilę na brytyjski X, ale z braku czasu zrobiłem tylko pobieżny research. No, ale calkiem spoko. Jak będzie trochę więcej czasu wiosną /latem, to pewnie trochę pogram na tych US i EN światach.

Aha, no i pewnie odpalę jakieś plemię na kwiecień /maj na PL. Starty plemienia po ok. 1 mc. Gramy na luzie i przez kilka światów będę sprawdzal ekipę. Chętnych do gry zapraszam na pw. Wyluzowana atmosfera, wszystko do dogadania, ale dla doświadczonych graczy. Projekt długodystansowy. Średniej wielkości plemię. Gracze LiA, Shini, TiG, C/X nie, bo to wtyki.

Zachowuję prawo ostatecznej decyzji w każdej sprawie, jeżeli tak mi się spodoba, ale za to osobiście ogarniam plemię i tylko to robię. Olewam indywidualny rozwój.

Nie zawaham się usunąć najlepszych graczy, jeżeli się kapne, że są od Fightera. Nie chcę jak PLW się ciągle dziwić, że"oni" wszystko wiedzą.
Nie mogę się wręcz doczekać Twojego plemienia :) Team Anonymous osobiście sprawdzi czy nie da się z inwigilować Cię :D
 

DeletedUser1265

Guest
Myślę, że "proces" będę budował bardzo powoli. Na razie, nie stawiam oficjalnych celów. Zacznę wiosna testować procedury. Polookam sobie skalę i metody inwigilacji. Nie mam i nie będę miał wielkich nadwyżek czasowych, ale z pewnymi sprawami wyczekam moment. Na razie, robię sobie wolne od gry. Przemyślę sposoby kontrwywiadu i potencjał mylenia tropu. Dobrze wiem, że w dowolnym momencie możesz skorzystać z przewagi technologicznej i dzięki trickom wykryć wiele rzeczy, ale i nad tym się zastanowię.

Ja sam nie korzystam z "pomagajek" i nie planuję tego zmieniać. Gram for fun w tw2, ale ciekawe czy przy metodycznej robocie da się ograć stachanowców i gadżeciarzy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1913

Guest
Jeżeli tylko wysyłasz wsparcie off graczom to ide do ciebie. Nie mogę się doczekać swiata z s19. Jak on się będzie nazywał?
 

DeletedUser1862

Guest
Ledwo co s18 wystartowal i myslisz o nowym ? Zamiast wziasc sie w garsc i zaczac od nowa ?
Jeżeli tylko wysyłasz wsparcie off graczom to ide do ciebie. Nie mogę się doczekać swiata z s19. Jak on się będzie nazywał?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
Myślę, że "proces" będę budował bardzo powoli. Na razie, nie stawiam oficjalnych celów. Zacznę wiosna testowac procedury. Polookam sobie skalę i metody inwigilacji. Nie mam i nie będę miał wielkich nadwyżek czasowych, ale z pewnymi sprawami wyczem moment. Na razie, robię sobie wolne od gry. Przemyśle sobie sposoby kontrwywiadu i potencjał mylenia tropu. Dobrze wiem, że w dowolnym momencie możesz skorzystać z przewagi technologicznej i dziekitrickom wykryc wiele rzeczy, ale i nad tym pomyślę.

Ja sam nie korzystam z "pomagajek" i nie planuję tego zmieniać. Gram for fun w tw2, ale ciekawe czy przy metodycznej robocie da się ograć stachanowców i gadżeciarzy :)
Nie potrzebuje żadnej "przewagi technologicznej" do wywiadu :) mam wykwalifikowanych szpiegów pracujących w cieniu LiA od s1 ;) Ich praca jest nieoceniona, i tylko oini wystraczą do pełnej inwigilacji każdego plemienia, co udowodnili nie raz przejmując władzę w topowych plemionach. Multikontem tego nie osiągniesz co człownkowie Grupy Anonymous ;) Z resztą o ich pracy co nieco słyszałeś ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2389

Guest
Harry to byla moja indywidualna akcja, ale ciesze sie ze ci sie podobala :p I nie, nie znalem Ciebie wczesniej, ani Twojego nicku, a zdobylem Cie z powodu zignorowania mojej wiadomosci do Ciebie jakis czas temu, na poczatku swiata. :)
 

DeletedUser1265

Guest
Nie potrzebuje żadnej "przewagi technologicznej" do wywiadu :) mam wykwalifikowanych szpiegów pracujących w cieniu LiA od s1 ;) Ich praca jest nieoceniona, i tylko oini wystraczą do pełnej inwigilacji każdego plemienia, co udowodnili nie raz przejmując władzę w topowych plemionach. Multikontem tego nie osiągniesz co człownkowie Grupy Anonymous ;) Z resztą o ich pracy co nieco słyszałeś ;)

Wiem, że możesz to też ogarnąć analogowo, bo masz zgrany skład i właśnie nad tym będę się zastanawiał najdłużej. Ufam też, że nie będziesz korzystał z niektórych "zabawek", bo zepsuje to zabawę i Tobie, i mnie. Jaki sens miałaby rozgrywka, skoro możesz wygrać w kilka sekund. Z tego co pamiętam, to mówiłeś, że na tych światach gdzie gracie oficjalnie, nie używasz ich. To tyle.
 

DeletedUser1913

Guest
Nie pamiętam:) Kurdełke ale offik łądny:) Uwierz mi że gdyby nie to że na imbie byłem:) To bym puścił tego offa na Pande..
 

DeletedUser1378

Guest
Wiem, że możesz to też ogarnąć analogowo, bo masz zgrany skład i właśnie nad tym będę się zastanawiał najdłużej. Ufam też, że nie będziesz korzystał z niektórych "zabawek", bo zepsuje to zabawę i Tobie, i mnie. Jaki sens miałaby rozgrywka, skoro możesz wygrać w kilka sekund. Z tego co pamiętam, to mówiłeś, że na tych światach gdzie gracie oficjalnie, nie używasz ich. To tyle.
Tego nie będziesz musiał się obawiać :) Nie mam zamiaru psuć sobie czy też moim agentom wywiadu zabawy w tradycyjnych metodach działania :)
 

DeletedUser2037

Guest
Ale flejm sie zaczol a tu na serwerze dziwne rzeczy sie dzieja
 
Do góry