Dyskusja dotycząca rozgrywki na Rumeli Hisari

DeletedUser1819

Guest
Staszek21 przegrał,ze mną na Forte de Sagres,SHN przegrał na świecie N teraz przegra z nami na Rumeli Hisari :)

Menchester a ty zacznij psychotropy łykac bo widze ze cie bierze na swiecie N to ja siedziałem w twoich wioskach i pokonało mnie plemię do którego nie nalezales a na świecie Forte dla przypomnienia skonczylem ten swiat jeszcze z wioskam a ty mnie tam nawet nie atakowałeś bo siedzailes w środku plemienia i barby trzepałeś nawet sie bałeś nas sabotować nie logowałem sie na F przez 2 miesiące i nawet tego nie wypatrzyliście wielki wygrany świata Ty nawet nie byleś w TOP 200 pokonanych jednostek i kozaczysz ja miałem 3 razy mniej wiosek a 10 razy więcej pokonanych id się wypłakać do siostrzyczki.Jeszcze jedno na Q to ja nie gram przez 1 wodza który olał nasza sojusznicza spójna politykę

Na świecie Forte byłem graczem defensywnym gdzie klepałem deffa,i wysyłałem dla potrzebującym współplemieńcom wsparcie robiłem im bunkry a wy się rozbijali o nie a taka taktyka przyniosła efekty wygrania s6 :)
2 rzecz nawet te wasze multikonta gdzie są dowody postaci screenów nie pomogli wam wygrać serwera.
3 rzecz rzadko co sabotażowałem ponieważ nie toleruję tej opcji w grze,a nie ze strachu do waszego plemienia :)
4 rzecz wygraliśmy świat mając tylko jednego sojusznika na s6, można śmiało powiedzieć, ze na Forte grali Polskie Lwy(DOMINACJA) kontra reszta świata a mimo tak niekorzystnej dyplomacji wygraliśmy:)
5 rzecz na N grałem aktywnie jak dobrze pamiętam miesiąc ze względu na brak czasu musiałem zrezygnować z gry.
To ,ze nie grasz na Q to chyba mało kogo obchodzi ponieważ jesteś ze tak delikatnie napisze najbardziej nielubianym graczem TW2 ;)
Na Rumeli Hisari nie potrafisz zarządzać ludźmi pisali do mnie gracze ze nic się u ciebie w plemieniu nie dzieje
 

DeletedUser2293

Guest
ale uśmiałam :p
Staszek to jest Staszek tego nie zrozumiesz , zawsze ma ból d... :p
 

DeletedUser2040

Guest
Jeszcze jedno na Q to ja nie gram przez 1 wodza który olał nasza sojusznicza spójna politykę

Czy ja wiem czy nie grasz ? Pisząc różne brednie, i rzucać groźbami w strone moich graczy jak ci offa wyczyścił to w sumie pewnie ktoś z zasta, ale to wygląda na takiego typowego staszka i spółke.
W sumie można to nazwać niegraniem, skoro gracze WH PTG i !SS klepią cie jak chcą. Teraz to już oficjalnie możesz nie logować się na s17 tylko spróbować się zająć s18. :)
 

DeletedUser1913

Guest
Na s17 straciłem do Staszka zaufanie. W huja mnie zrobiliscie. Na 18 gram fun to player bo i CAN i SHI nie chcą sojuszu. To cza samemu napierdalac.
 

DeletedUser2040

Guest
Lepiej być szczerym niż kłamać i grać na dwa fronty przecież :D
 

DeletedUser2354

Guest
Pozdrawiam CAN, zdobywają członków grożąc atakami na nich.
Nie ma jak to bezpodstawnie oskarzac CAN o to ze grozi ludzia by do nas przechodzili , bardzo mi przykro to stwierdzic ale gracze od was sami proszą o przejscie haha , no ciekawie ciekawie powinienes zostac bajkopisarzem :)
 

DeletedUser2293

Guest
Axowaty no dziwne dziwne do Johana też już pisaliście jak widzieliście ze top2 nagle jest - do tego z SHINIGAMI też chcieliście sojusz ale wam odmówili , gracze od was widzą co się dzieje .. za duża koalicja stoi przeciw wam a wciąż nowe plemiona chcą przeciwko wam walczyć.
 

DeletedUser2354

Guest
Husarzowo zartujesz ? ja Ci chcialem oferowac przejscie do mnie jak sie czujecie jak wasi gracze resetki robia hahahahaha smiech na sali a powiem Ci tak ze zdziwila bys sie jak ten serwer wyglada :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2354

Guest
Ja na 17 zakonczylem juz miesiac temu , czekam na fantastycznia dwojke na 18 , pozdrow ich :)
 

DeletedUser1819

Guest
Ja kończę na tym świecie mam nadzieje,ze s19 będzie bardziej normalny...
DIN niby chciało się włączyć do walki z Can , a dziś się dowiaduję,ze mają mieć sojusz Kabanosami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2354

Guest
heheh no widzisz :) a tak sie cieszyliscie jak walczyliscie w 5 plemion na jedno a was lalismy , coż pokazales to samo co na s17 :)
 

DeletedUser1819

Guest
heheh no widzisz :) a tak sie cieszyliscie jak walczyliscie w 5 plemion na jedno a was lalismy , coż pokazales to samo co na s17 :)
5? jak wy nie macie 5 wrogów w dyplomacji a mieliście 3 GVS,SHN,K_B,więc nie wiem komu próbujesz mydlić oczy.
Nic na to nie poradzę,ze twoje plemię gra na hackach a suport nic z tym nie robi.

To,ze nie gram na s17 to juz inna sprawa,ale jedno wiem z pewnością poradziłbym sobie lepiej od ciebie na tym serwerze:)
 
Do góry