Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

DeletedUser2037

Guest
To sie zgadamy na jaki masowy ogien i wpadamy a reszta niech sie podszkoli aby opor z obu stron byl Pozdrawiam
 

DeletedUser1265

Guest
Bogus. Mogę zagrać u Was. Jak jest okazja żeby poklepać w solidnym plemieniu przeciwko LiA, to mogę się przyłączyć.
 

DeletedUser1819

Guest
Ja chętnie też zagram na nowym świecie w ekipie SirBogus.
 

DeletedUser1862

Guest
S17 zapowiada sie ciekawie :D Ekipe z Huniade tez zobaczycie :)
Pozdrawiam
 

DeletedUser2037

Guest
Staty nie udostępnienie tym razem :p
Spoko ta twoja stronke dawno jak tylko s14 sie zaczelo shakowalem a na dodatek moja robi przeliczenie statystyk i poprawe stosunku graczy wzgledem ostatniego zapisu ( wiec fo sho xd ale dzieki twoja stronka pomogla mi w tym troche ;) ) szanse nadal sa wyrownane xd
 

DeletedUser1378

Guest
Na s14 dostaliście okrojoną wersję "jedno-dniową" przecież popisowym dziełem byśmy się nie podzielili :) Ciekawe jak teraz poradzisz sobie z statami :D ^^ if know what i mean ^^

~ tym razem na mojej stronie żadnych podpowiedzi nie będzie ;) ~

Spoko ta twoja stronke dawno jak tylko s14 sie zaczelo shakowalem a na dodatek moja robi przeliczenie statystyk i poprawe stosunku graczy wzgledem ostatniego zapisu ( wiec fo sho xd ale dzieki twoja stronka pomogla mi w tym troche ;) ) szanse nadal sa wyrownane xd
Jakby nie patrzeć ukradłeś nasz patent :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
O wypraszam sobie zapozyczylem i udoskonaliłem ;) ps miales slabo chroniony ftp wiesz o tym?
Bez zgody to się jednak nazywa kradzieź :) ale jak pisałem wcześniej dostałeś się tylko do okrojonej wersji :) opracowanej jeszcze na s11 dostępnej dla mas :) chyba nie myślałeś że rozwój stanął na tak prehistorycznej wersji alpha :)

Jak pisałem wyżej ;) powodzenia z wykorzystania naszego pomysłu na obecnej wersji gry ^^

Oczywiście wiem o tym tak to już jest jak się korzysta z darmowych hostingerów :)
 

DeletedUser2037

Guest
Heh zreszta to tylko statystyki nic nie warte w rekach malo doswiadczonego gracza...

Zawodowcy i tak pykna kogo chca i tak Pozdrawiam ugadujemy sie na serwer wpadamy z ekipami i dzialamy wygra lepszy powodzenia
( moze wkoncu jakis konkretny przeciwnik sie znajdzie dla mnie i kruchegothc bo od bastille nie mielismy godnego przeciwnika...)
 

DeletedUser1378

Guest
Heh zreszta to tylko statystyki nic nie warte w rekach malo doswiadczonego gracza...

Zawodowcy i tak pykna kogo chca i tak Pozdrawiam ugadujemy sie na serwer wpadamy z ekipami i dzialamy wygra lepszy powodzenia
( moze wkoncu jakis konkretny przeciwnik sie znajdzie dla mnie i kruchegothc bo od bastille nie mielismy godnego przeciwnika...)
Dokładnie tak :)

Mam nadzieje że uwiniemy się z Poenari na tyle szybo by móc się z Wami zmierzyć :) Również pozdrawiam. :)
 

DeletedUser1265

Guest
No, no, bardzo interesujące rzeczy piszecie. Podbijam. Chętnie zagram przeciw LiA z zawodowcami.

Eeee, zgłaszam życzliwą sugestię żebyście o pewnych czynnościach pisali bardziej oględnie. Nie chodzi mi o potencjalne roszczenia cywilne, ale postępowania innego typu. Z doświadczenia w zawodzie wiem już, że kapusie znajdą się wszędzie i nawet z pozornie drobnych powodów można iść mieć kłopotliwe dolegliwości :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2289

Guest
cześć, dziś gracz DaFirm przejął mi wioske i nazwał ją "to easy" :( uważam że to niemiłe :( więc zmieniłem nazwy 2 moich wiosek na "zupełnie jak" i "Twoja mama" ,jak na załączonym obrazku. Myśle że to żadna obraza bo nie użyłem żadnych obraźliwych słów a jedynie dopasowałem się do tego że to on próbował mnie obrazić :(

https://postimg.org/image/pm0ijdhz7/
 

DeletedUser1819

Guest
cześć, dziś gracz DaFirm przejął mi wioske i nazwał ją "to easy" :( uważam że to niemiłe :( więc zmieniłem nazwy 2 moich wiosek na "zupełnie jak" i "Twoja mama" ,jak na załączonym obrazku. Myśle że to żadna obraza bo nie użyłem żadnych obraźliwych słów a jedynie dopasowałem się do tego że to on próbował mnie obrazić :(

https://postimg.org/image/pm0ijdhz7/
Dramatyzujesz.Gość żaden sposób cię nie obraził,a jedynie cię prowokuje.Ja grałem na świecie Forte de sagres gdzie wygrałem ten świat a sytuacji podobnej do twojej było dużo.
 
Do góry