Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

DeletedUser1819

Guest
To pozostaje poczekać i zobaczyć jakie ekipy zagrają na nowym świecie,nie zdziwię się jak będzie to jedno z lepszych światów jeśli chodzi o poziom rozgrywki:)
 

DeletedUser2037

Guest
To pozostaje poczekać i zobaczyć jakie ekipy zagrają na nowym świecie,nie zdziwię się jak będzie to jedno z lepszych światów jeśli chodzi o poziom rozgrywki:)
Ekipa shinigami z bastille (marsz na wschod) i z s14 zawita przyjmuje potyczke przeciwko zwyciezcom s8( huniade) Pozdrawiam wielki Mistrz Shinigami
 

DeletedUser1862

Guest
Zapowiada sie kolejny dlugi swiat :) i bardzo dobrze :) Powodzenia raz jeszcze
 

DeletedUser1565

Guest
Ekipa shinigami z bastille (marsz na wschod) i z s14 zawita przyjmuje potyczke przeciwko zwyciezcom s8( huniade) Pozdrawiam wielki Mistrz Shinigami

oo a co na s14 już się poddajecie? czy taktyka PLW pograć na każdym świecie 3m-c i przegrać? bo patrząc na graczy z s8 to następny świat będą ciągnąć 2 lata...
 

DeletedUser2037

Guest
oo a co na s14 już się poddajecie? czy taktyka PLW pograć na każdym świecie 3m-c i przegrać? bo patrząc na graczy z s8 to następny świat będą ciągnąć 2 lata...
S14 to kwestia miesiaca aktualnie mamy 50% bez sojusznikow wiec fo sho xd z sojusznikami 66%
 

DeletedUser1978

Guest
Nie było One'a i Triumfatora - głównych animatorów zabawy (choćby z s7), ale zawsze...
Aż postanowiłem po raz drugi zalogować się na tym forum, bo to twoje zdanie prześwietnie opisuje sytuację z Poenari. A tak właściwie to kompletnie jej nie opisuje.
Otóż widzisz, Na Gyulai Var przez dość długi okres czasu pierwsze trzy plemiona (z CAN na czele) miały sojusz. Ja wtedy byłem w czwartym plemieniu i nie za bardzo ogarniałem o co biega, bo dopiero zaczynałem tę grę. Jednakże moi ówcześni współplemieńcy (których serdecznie pozdrawiam jeśli przypadkiem tu zaglądają) już wtedy dziwili się "ale jak to? Top 1 nie bije się z Top 2? To cóż za ambicje mają Ci z drugiej pozycji?". Dopiero kilka ciekawych zwrotów akcji, w których centrum dane było mi się znajdować, ożywiły zarówno dyplomatyczny jak i wojenny aspekt gry. Finalnie Triumfator dostał bana lub po prostu przestał grać, tego nie wiem, a Onesize poddał się bez walki. Także czy oni byli głównymi animatorami tamtej rozgrywki? Myślę, że gdyby nie Ci mniejsi gracze, o których nikt tu nie pamięta jak pamiętam ja to dalej trwałyby nudne sojusze na górze rankingu, aż w końcu by im się to znudziło i skończyli by w jednej wielkiej fuzji.
Dlaczego jednak napisałem, że twoje, D Artagnan, zdanie prześwietnie opisuje sytuację Poenari? Ano dla tego, że za jakiś czas też będzie się pisało o tym jakimi świetnymi animatorami zabawy byli przywódcy czy to LiA czy TiG. Tylko, że cóż to za animatorzy, którzy do tej zabawy potrzebują mieć 4 sojuszników na 5 pierwszych plemion (jeśli plemię DIN też jest w tym sojuszu to ja się jeszcze bardziej cieszę z jutrzejszego nowego świata). Być może ten świat również czeka jakaś rewolucja, ale biorąc pod uwagę fakt, że łapska LiA dopadły i moje skromne plemię to i tak owa rewolucja z góry spisana jest na straty.
 

DeletedUser1265

Guest
Generalnie, muszę się nie zgodzić.

1. Widziałem One'a i Triumfatora w akcji na s7. Uważam, że zrobili dużo i sprytnie żeby zbudować pozycję CAN. Triumfator mnie zdemaskował (do spółki z cenionym przeze mnie HansBanz'em) jako szpiega, w swoim czasie, więc nieźle pamiętam tamten serv. Tak, chyba konto Mr T zostało usunięte. Kierownictwo miewa często baaaardzo duże znaczenie dla pozycji i jakości funkcjonowania plemienia. Normalni gracze wielu rzeczy nie widzą. Widzałem to na s8 i s9. Robi się masę czarnej roboty w dyplo, której nikt nie widzi.

2. Jednak CAN One'a i T oraz LiA Fightera, to inne ekipy. W LiA nie ma możliwości żeby Fighter, a nawet (otwarcie przeze mnie lekceważony) Camilo w jakikolwiek sposób odpuścili czy opuścili ekipę. Zrobią więcej niż inni gracze.

3. Kolejna różnica jest taka, że soje LiA z Shini i TiG, to właściwie presoje ze swoimi ludźmi z poprzednich światów. Tego już nie lubię, bo nie ma możliwości "negocjowania ich afektu", co zupełnie psuje dyplo i czyni grę przerażająco nudną. No, ale nie można się też dziwić. Skoro tak się znają, to razem grają :)

4. No i będą mieli rację. Fighter JEST animatorem Poenari. Zrobił świetną robotę dla LiA i beznadziejną dla rozgrywki. Cenię potencjał, boleję nad żałosnym rezultatem dla s16. F - świetnie przygotowałeś świat, ale totalnie zepsułeś dyplo tego servera, a tego chyba najbardziej nie lubię :)

Z wielkim zainteresowaniem czekam na s17, bo brak LiA, to wielki potencjał do knucia w dyplo. Sam w to nie wejdę, ale jako normalny gracz będę lookał z zaciekawieniem :)
 

DeletedUser1265

Guest
Aha, o ile pamiętam, to ManU i Husarka byliście szefami GVS na s14, prawda? To Wy wylaliście mnie i rzymka z plemienia pod zarzutem, że rzymek szpiegował dla Słowian (czy kogoś tam innego?)...?
 

DeletedUser2293

Guest
Aha, o ile pamiętam, to ManU i Husarka byliście szefami GVS na s14, prawda? To Wy wylaliście mnie i rzymka z plemienia pod zarzutem, że rzymek szpiegował dla Słowian (czy kogoś tam innego?)...?

Przez nas nie zostaliście wyrzuceni - rzymianin odszedł sam.
 

DeletedUser1218

Guest
reset to nie odejście :p Wybacz, ale cały czas bawi mnie twoja dawna gwałtownośc po tym jak dosłownie zinterpertowałem twoje słowa :p ("oddaj wioski swoim znajomym z <wasz wróg>").
 

DeletedUser2293

Guest
mnie też dużo spraw bawi, ale nie mam ochoty teraz tu o tym dyskutować - Powodzenia w nowym Królestwie.
 

DeletedUser1218

Guest
Nie mam zamiaru zabierać wam miejsca :p Jedynie będę obserwował poczynania mojej ulubionej ekipy.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Widzę, źe nowi gracze mają raczej małą siłę przebicia jeśli chcą dołączyć do "legend" :) Poza tym tak z czystej obserwacji tematu widzę spore konfy, ustawianie światów, czy nawet boty (jak ktoś coś to pw ;) ) Ale co by nie było źe płakać przyszedłem: Powodzenia na nowym świecie bo dla mnie Poenari się skończyło.
 

DeletedUser1378

Guest
Generalnie, muszę się nie zgodzić.

1. Widziałem One'a i Triumfatora w akcji na s7. Uważam, że zrobili dużo i sprytnie żeby zbudować pozycję CAN. Triumfator mnie zdemaskował (do spółki z cenionym przeze mnie HansBanz'em) jako szpiega, w swoim czasie, więc nieźle pamiętam tamten serv. Tak, chyba konto Mr T zostało usunięte. Kierownictwo miewa często baaaardzo duże znaczenie dla pozycji i jakości funkcjonowania plemienia. Normalni gracze wielu rzeczy nie widzą. Widzałem to na s8 i s9. Robi się masę czarnej roboty w dyplo, której nikt nie widzi.

2. Jednak CAN One'a i T oraz LiA Fightera, to inne ekipy. W LiA nie ma możliwości żeby Fighter, a nawet (otwarcie przeze mnie lekceważony) Camilo w jakikolwiek sposób odpuścili czy opuścili ekipę. Zrobią więcej niż inni gracze.

3. Kolejna różnica jest taka, że soje LiA z Shini i TiG, to właściwie presoje ze swoimi ludźmi z poprzednich światów. Tego już nie lubię, bo nie ma możliwości "negocjowania ich afektu", co zupełnie psuje dyplo i czyni grę przerażająco nudną. No, ale nie można się też dziwić. Skoro tak się znają, to razem grają :)

4. No i będą mieli rację. Fighter JEST animatorem Poenari. Zrobił świetną robotę dla LiA i beznadziejną dla rozgrywki. Cenię potencjał, boleję nad żałosnym rezultatem dla s16. F - świetnie przygotowałeś świat, ale totalnie zepsułeś dyplo tego servera, a tego chyba najbardziej nie lubię :)

Z wielkim zainteresowaniem czekam na s17, bo brak LiA, to wielki potencjał do knucia w dyplo. Sam w to nie wejdę, ale jako normalny gracz będę lookał z zaciekawieniem :)

Ad. 2
Fakt nie ma żadnej siły byśmy opuścili swoje ekipy choćby na jeden dzień :)

Ad. 3
Nic na to nie poradzimy że znamy się jak łyse konie :) i de facto jesteśmy jednym plemieniem rozbitym na 3 :)

Ad. 4
Sam wiesz dobrze że inaczej wyobrażałem sobie ten świat, również myślałeś że będzie inaczej, jako Sam Vimes uczestniczyłeś w rozmowię koalicjantów (http://damnfighter.url.ph/s16_public/index.html) nie lubię się powtarzać ale najwidoczniej muszę, zapowiadanych wrogów niestety się nie doczekaliśmy, jeżeli chodzi Ci o brak możliwości manewrowania/manipulowania plemionami by nam się przeciwstawiły to na to nic nie mogę poradzić ;) bo jesteśmy wszędzie ;) to raczej my układamy politkę "Wrogich" plemion pod nas samych :)

Odnośnie s17 :)

upload_2016-10-14_17-41-24.png

Nie gramy tam i nie mamy zamiaru, widzę że powstało już "pseudo LIA" z założycielem "DanmFighter" ładnie pokopiowane opisy ah te nowe możliwosći wprowadzone w grze :)
Rozumiem że do tej pory każdy który z nami przegrał ma ukryte pragnienie również kiedyś wygrać, skoro pod swoimi szyldami się nie udało to moze uda się pod znanym, wygrywającym światy :)
Powodzenia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2037

Guest
Ad. 2
Fakt nie ma żadnej siły byśmy opuścili swoje ekipy choćby na jeden dzień :)

Ad. 3
Nic na to nie poradzimy że znamy się jak łyse konie :) i de facto jesteśmy jednym plemieniem rozbitym na 3 :)

Ad. 4
Sam wiesz dobrze że inaczej wyobrażałem sobie ten świat, również myślałeś że będzie inaczej, jako Sam Vimes uczestniczyłeś w rozmowię koalicjantów (http://damnfighter.url.ph/s16_public/index.html) nie lubię się powtarzać ale najwidoczniej muszę, zapowiadanych wrogów niestety się nie doczekaliśmy, jeżeli chodzi Ci o brak możliwości manewrowania/manipulowania plemionami by nam się przeciwstawiły to na to nic nie mogę poradzić ;) bo jesteśmy wszędzie ;) to raczej my układamy politkę "Wrogich" plemion pod nas samych :)

Odnośnie s17 :)

View attachment 124

Nie gramy tam i nie mamy zamiaru, widzę że powstało już "pseudo LIA" z założycielem "DanmFighter" ładnie pokopiowane opisy ah te nowe możliwosći wprowadzone w grze :)
Rozumiem że do tej pory każdy który z nami przegrał ma ukryte pragnienie również kiedyś wygrać, skoro pod swoimi szyldami się nie udało to moze uda się pod znanym, wygrywającym światy :)
Powodzenia :)


Popsuja ci marke jak dostana po tylkach
 

DeletedUser1378

Guest
Popsuja ci marke jak dostana po tylkach

Markę ? Marka to nie NAZWA plemienia ... to gracze, którzy tworzą plemię :) bez nich nazwa jest tylko nazwą :) Nic nie popsują a kto wie może wygrają ale wątpię skoro tam wystartowaliście :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1565

Guest
na moje to oni założyli te multikonta i skopiowali plemię LiA by móc się później pochwalić że z nami wygrali, ale prawda jest taka, że nie potrafią przejąć nawet jednej wioski LiA i utrzymać jej, takie z nich żałosne gimbusy...

mówią że ustawiliśmy sobie s16, ale prawda jest taka, że dobrzy gracze LiA na początku zniszczyli "najlepszych" z wrogów i zostały same randomy co nie potrafią nic poza przejmowaniem barbarek, no ale LiA to ci źli i niedobrzy tylko dlaczego to Słowianie dostali blokady za używanie botów? a nie LiA, i te teksty z podstawówki że rodzice kupili koronki, niektórzy nie muszą kupować koron bo je dostają za darmo, jeśli was to interesuje gimbuski :)


PS co do PLW to zapraszamy na kolejne światy gdzie będziemy grać, ktoś nam musi budować wioski które przejmiemy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry