Jesienny świat - Yburg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1819

Guest
Na s25(Yburg) LIA już została zjedzona ,ale był to Angielski serwer,teraz pora na nasze podwóreczko :)
 

DeletedUser1378

Guest
Witam,

Problem w tym, iż mamy serdecznie dość "naszego podówreczka". Ile razy można wygrywać?

Może małe podsumowanie, nie będę się rozwodził dłużej, a można byłoby książkę napisać (może napisze ^^ )

1. S1 - Najwiekszy serwer do tej pory z polskich - Wygrany...
2. S11 - Start LiA z jednym sojusznikiem przez 3 miesiące odpieraliśmy wszystkie ataki 11 plemion, które założyli koalicję anty-lia - Wygrany...
3. S16 - Miał być nasz pogrom, tyle wrogów się zbierało na ts3 u Stacha i wszystko diabli wzieło, ale no tak powiecie że mieliśmy więcej sojuszników - Wygrany...

To wyżej tylko o LiA było, ale ciągle te same osoby w koło powatarzają że TIG, C/X, ANO to LiA, mimo że mają zupełnie inny zarząd (tylko moja osoba gdzieś tam się przewija,) to daje nam wygranych światów dodatkowo 4.

4. C/X na oravie
5. S17 - ANO z fuzją z PTG
6. S19 - TIG z sojusznikiem SNE
7. S20 - ANO z sojusznikami : ANO V&S N&W (AVN)

W każdym z ww. wymienonych plemion występują gracze LiA, więc stad od razu Wasza "logika" że to LiA, spoko przywykłem do tego.

Rozumiem że nie nudzi Wam się przegrywać każdego serwera, nie mnie to oceniać, i oczywiście nie bije do tego że nam się "nudzi" wygrywanie.
Problemem jest ten codzienny "hejt/flame" czy to na polskim forum, czy to w grze. Jak coś nie wychodzi to od razu oszuści/bociarze. Tym jestem niemiłosiernie zmęczony - SERIO, a tak mogłem sobie spokojnie pograć słowacki świat z kilkoma polakami, i go domknąć w sympatycznym gronie. I ten cudowny klimat gdzie wrogowie gratulowali udanych akcji i vice versa. Ten klimat już zniknął z polskich realiów tej gry, to smutne...

Nie mówię że nie wystartujemy, ale czy to będzie świat s25 czy s26 nie wiem tego jeszcze, postaram się jak najszybciej ustalić to dla Waszej informacji.

Jeżeli kogoś uraziłem częścią swojej wypowiedzi np o przegrywaniu proszę o wybaczenie, starałem się to któtko zwieźle napisać nie ubierając tekst w zbędne metafory.

Nie mniej miło mi za sam fakt rzuconego wyzwania :) ktoś tu jeszcze o nas pamięta :) How sweet :*

Pozdrawiam
DamnFighter


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Mam nadzieje,ze stawicie się na świecie i stoczymy długo wyczekiwaną bitwe.
 

DeletedUser1378

Guest
Ehhh stawimy nie stawimy.... a potem będę musiał siedzieć i na grze i na forum 24/7 by odpowiadać na ataki słowne z każdej strony... Niesmowite ile we mnie tej siły.

Dam znać :)
 

DeletedUser1819

Guest
Ehhh stawimy nie stawimy.... a potem będę musiał siedzieć i na grze i na forum 24/7 by odpowiadać na ataki słowne z każdej strony... Niesmowite ile we mnie tej siły.

Dam znać :)
Nie wypada odmawiać wyzwania rzucone przez jedno najlepszych polskich plemion.
To,że wygraliście 3 serwery jest już historią,a na 2 jakich graliście serwerach było na bardzo niskim poziomie.
Na jesień maja być wszystkie znane plemiona,a wsród nich nie może zabraknąć was.
Informuj swoich kolegów z plemienia ,ze jest robota do wykonania na jesień i startujcie, innym wypadku będę was uważał za tchórzy,którzy uciekają od rywalizacji z najlepszymi:):)


Jak nie pojawicie się na s25 to będzie to ucieczka od porażki.
Nazwa Yburg zresztą powinna ci się kojarzyć z porażką ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
Nie wypada? A cóż to? Jak owca wyzywa na pojedynek LWA, tzn że Lew musi się zbroić? i ruszać w te pędy na pojdynek? Tak się składa że właśnie WYPADA ODMÓWIĆ zwłaszcza że już raz dałem się nabrać, a tym samym okłamać moje plemię o sile przeciwników jakie miałe nadejść na s16. Drugi raz tak lekkomyślnie decyzji nie podejmę.

"Na 2 jakich graliście serwerach było na bardzo niskim poziomie" ? że WHAAAT ? s1, i s11 były na wysokim poziomie, co do 16 fakt był na niskim poziomie.

Jesteś dla mnie nikim, jakąś tam osobą która ileś tam światów zaczęła i nie może nic osiągnąć, i sam się dziwie że odpisuje Tobie na forum, ale kultura tego wymaga. Oczywiście co innego jak wrogowie, którzy na szacunek zasługują choćby swoją determinacją.

Rywalizacja z "najlepszymi"? ehhhh może tak ... to może pójdźmy w inną stronę, zawołajcie mnie jak osiągnięcie chociaż podwójne zwycięstwo jako plemię, a może do tego czasu będę jeszcze żył i wyzwiecie mnie na pojedynek? hmm? > ofc żart....

BTW:
Właśnie o tym wyżej pisałem :), zaczepki słowne nic nie wskórają na "decyzję" o starcie jedynie tym bardziej zniechęcacie nas :)
Więc proszę waść Manchester oszczędź mi czytanie jakimi to jesteśmy "tchórzami" itp itd i pozostaw ten wątek w takim dobrym tonie, jakim to kolega MrSkrillex zaczął.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
Nie wypada odmawiać wyzwania rzucone przez jedno najlepszych polskich plemion.
To,że wygraliście 3 serwery jest już historią,a na 2 jakich graliście serwerach było na bardzo niskim poziomie.
Na jesień maja być wszystkie znane plemiona,a wsród nich nie może zabraknąć was.
Informuj swoich kolegów z plemienia ,ze jest robota do wykonania na jesień i startujcie, innym wypadku będę was uważał za tchórzy,którzy uciekają od rywalizacji z najlepszymi:):)
Akurat co ty będziesz uważał nikogo nie obchodzi. Nie rozumiem czemu nie umiesz utrzymać poziomu jak MrSkrillex tylko zachowujesz się jak małe dziecko, które myśli, że takimi tekstami kogoś sprowokuje...


Jak nie pojawicie się na s25 to będzie to ucieczka od porażki.
Nazwa Yburg zresztą powinna ci się kojarzyć z porażką ;)
Naprawdę takie teksty są śmieszne. Tobie nazwa prawie każdego serwera na jakim grałeś kojarzy się z porażką, więc pisanie takich bzdur jest jak strzał w stopę ;)
 

DeletedUser1378

Guest
Jak nie pojawicie się na s25 to będzie to ucieczka od porażki.
Nazwa Yburg zresztą powinna ci się kojarzyć z porażką ;)
Ojej :) to jak Tobie każdy świat polski :) nie myślałeś by zagrać na zagranicznym? może gdzieś w końcu coś osiągniesz?
Buuuu :( LiA przegrało jeden świat :( jacy my słabi :( jednym słowem nie umiemy już grać :(
 

DeletedUser1819

Guest
Ojej :) to jak Tobie każdy świat polski :) nie myślałeś by zagrać na zagranicznym? może gdzieś w końcu coś osiągniesz?
Buuuu :( LiA przegrało jeden świat :( jacy my słabi :( jednym słowem nie umiemy już grać :(
Nigdzie nie pisałem,ze jesteście słabi,tylko nie lubię jak ktoś się podnieca jaki on nie dobry i ile serwerów wygral a to idealnie opisuje twoją osobę dlatego taki mały pstryczek w nos,żeby trochę sprowadzić cię na ziemię,ze nie jesteście nie do pokonania


BTW:
Właśnie o tym wyżej pisałem :), zaczepki słowne nic nie wskórają na "decyzję" o starcie jedynie tym bardziej zniechęcacie nas :)
Więc proszę waść Manchester oszczędź mi czytanie jakimi to jesteśmy "tchórzami" itp itd i pozostaw ten wątek w takim dobrym tonie, jakim to kolega MrSkrillex zaczął.
Rozumiem,ze "zaczepki słowne"do wymówka aby nie zagrać na s25?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
Nigdzie nie pisałem,ze jesteście słabi,tylko nie lubię jak ktoś się podnieca jaki on nie dobry i ile serwerów wygral a to idealnie opisuje twoją osobę dlatego taki mały pstryczek w nos,żeby trochę sprowadzić cię na ziemię,ze nie jesteście nie do pokonania
Napisałem tylko suche fakty, nigdy nigdzie nie napisałem że jesteśmy "najlepszą ekipą" czy też "niepokonani" to nie w moim stylu :) Skoro pisanie historii tak Cię denerwuje to serdecznie przepraszam rozumiem że traułma z dzieciństwa? Pani w szkole coś Ci zrobiła? Tak mnie sprowadziłeś na ziemię że połamałem się w całości, dając tym faktem kolejną wymówkę by nie grać :) ojej

Rozumiem,ze "zaczepki słowne"do wymówka aby nie zagrać na s25?
A Ty dalej niczego nie zrozumiałeś z pierwszego mojego postu? ehhhh biedny :(

Psssst chłopaki przejrzeli naszą wymówkę musimy znaleźć nową moi towarzysze LiA, damn it ... --> Sarkazm

Specjalnie dla kolegi Man powtórzę...

Nie mówię że nie wystartujemy, ale czy to będzie świat s25 czy s26 nie wiem tego jeszcze, postaram się jak najszybciej ustalić to dla Waszej informacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Napisałem tylko suche fakty, nigdy nigdzie nie napisałem że jesteśmy "najlepszą ekipą" czy też "niepokonani" to nie w moim stylu :) Skoro pisanie historii tak Cię denerwuje to serdecznie przepraszam rozumiem że traułma z dzieciństwa? Pani w szkole coś Ci zrobiła? Tak mnie sprowadziłeś na ziemię że połamałem się w całości, dając tym faktem kolejną wymówkę by nie grać :) ojej
Prawda w oczy kole:)
Brak argumentów i zaczyna się pisanie o "traumach z dzieciństwa" ,"szkołach" i innych pierdołach.
 

DeletedUser2337

Guest
Jeśli się zdecydujecie to może powrócą dawne realia ( przynajmniej jeżeli chodzi o ilość graczy :) na ten jeden serwer ). Z resztą odłamy już pokończyły, więc nic nie stoi na przeszkodzie odrodzenia się lia.

Czemu C/X itd zostały nazwane odłamami ? Ta sama władza, z jedną osobą na czele, ci sami gracze, nawet ten sam ts, praktycznie te same strategie, zagrywki, kody itp xD widzi to każdy oprócz Was :)

Mam nadzieje, że wystartujecie i pokażecie na co Was stać, że walka będzie w miare równa, do samego końca i uczciwa, ale w to ostatnie akurat wątpie xD
 

DeletedUser2799

Guest
Manchester czytam to i czytam ale jako osoba obiektywna napiszę: ośmieszasz się na całej linii. Przystopuj. Grzecznie Ci odpowiedziano i tyle. Po co drążysz?
 

DeletedUser2307

Guest
Jeśli się zdecydujecie to może powrócą dawne realia ( przynajmniej jeżeli chodzi o ilość graczy :) na ten jeden serwer ). Z resztą odłamy już pokończyły, więc nic nie stoi na przeszkodzie odrodzenia się lia.

Czemu C/X itd zostały nazwane odłamami ? Ta sama władza, z jedną osobą na czele, ci sami gracze, nawet ten sam ts, praktycznie te same strategie, zagrywki, kody itp xD widzi to każdy oprócz Was :)

Mam nadzieje, że wystartujecie i pokażecie na co Was stać, że walka będzie w miare równa, do samego końca i uczciwa, ale w to ostatnie akurat wątpie xD
Tom niestety czasy początku gry raczej nie odtworzą się tak łatwo. Ilość graczy szczególnie :/ Gra podupada każdy to widzi mniej lub bardziej. Dla jednych to szansa na zdobycie "czegoś" bo rzadziej pojawiają się konkretne Ekipy. Powiem Ci jedno :) W Polsce nigdy nie będzie zgody w grach. Swoje juz widziałem w COC Polacy bez problemu mogli by stworzyć tam Klan/Gildie która by konkurowała z Topowymi Klanami Świata, ale wolimy się nawzajem tłuc taka nasza mała narodowa tradycja.


Manchester czytam to i czytam ale jako osoba obiektywna napiszę: ośmieszasz się na całej linii. Przystopuj. Grzecznie Ci odpowiedziano i tyle. Po co drążysz?

Na Manchestera jest dobry sposób xD Znaleść go gdzie gra przejechać mu wioski i już nie gra bo robi reseta :)
Zero Walki do końca jak u niektórych w tym wątku. Man jest mistrzem w odbijaniu piłeczki pograniu pare dni i zrobieniu reseta :)
Np. Taki Tom nie skończył nagle gry gdy atakowali go, ale w jakiś tam sposób starał się bronić choć wiem, że ma mnie za "Ch*ja" jakiś tam szacunek u mnie ma :)
 

DeletedUser1378

Guest
Prawda w oczy kole:)
Brak argumentów i zaczyna się pisanie o "traumach z dzieciństwa" ,"szkołach" i innych pierdołach.
Tak mnie koli w oczy że już ich nie mam :(



BTW: Nie wiem czy zauważyłeś ale moje wypowiedzi są prześmiewcze :) odpowiadam tym samym poziomem :) 4fun :)


Jeśli się zdecydujecie to może powrócą dawne realia ( przynajmniej jeżeli chodzi o ilość graczy :) na ten jeden serwer ). Z resztą odłamy już pokończyły, więc nic nie stoi na przeszkodzie odrodzenia się lia.

Czemu C/X itd zostały nazwane odłamami ? Ta sama władza, z jedną osobą na czele, ci sami gracze, nawet ten sam ts, praktycznie te same strategie, zagrywki, kody itp xD widzi to każdy oprócz Was :)

Mam nadzieje, że wystartujecie i pokażecie na co Was stać, że walka będzie w miare równa, do samego końca i uczciwa, ale w to ostatnie akurat wątpie xD
Hmm ta sama władza, no dobra C/X przywódca Kamil - Radny LiA a tak to reszta sami nowi gracze więc cieżko nazwać plemie odłamem które pracuje na swoją markę, TIG ? jest to plemię, które istniało przed s11 gdzie się poznaliśmy, mają swoją władzę która się nie zmienia praktycznie od kiedy się pojawili.
ANO - odłamem? hmmm z całego LiA tylko ja i z 2 osoby grały w tym plemieniu, zaraz by nazywać odłamem LiA ? no nie wiem....

Utrzymanie TS3 kosztuje, więc co w tym złego by dobrzy znajomi korzystali z niego wspólnie? :)


Tak jak napisałem wyżej, o możliwym starcie poinformuje najszybciej jak to tylko będzie możliwe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Na Manchestera jest dobry sposób xD Znaleść go gdzie gra przejechać mu wioski i już nie gra bo robi reseta :)
Zero Walki do końca jak u niektórych w tym wątku. Man jest mistrzem w odbijaniu piłeczki pograniu pare dni i zrobieniu reseta :)
Np. Taki Tom nie skończył nagle gry gdy atakowali go, ale w jakiś tam sposób starał się bronić choć wiem, że ma mnie za "Ch*ja" jakiś tam szacunek u mnie ma :)
Sam się dziwie,ze tak długo gram na nowym serwerze(Xativa):):)
Co do resetów to w plemieniu masz jednego mistrza a dokładnie dyplomata ANO Arkoid:D:D
 

DeletedUser2337

Guest
ANO - odłamem?
Jak najbardziej. Tarczy nie masz tylko w teorii, mam swoje źródła, wiem kto pociąga za sznurki :D Poza tym pamiętam kto je zakładał na s17
Odpoczywam na plaży, nie chce mi sie już pisać, ale powiązania są, z tego co pamiętam to ich tarcza jest w C/X itp.
Poza tym masz tam dużo ludzi, umiesz używać dobrych argumentów, radni mogą być "dobrze wytresowani" - posłuszni woli pana :) ( nie miałem na celu nikogo urazić)

Proponuje już zakończyć temat. Wasza sprawa, czy stawicie się na s25.
 
Do góry