Dyskusja dotycząca rozgrywki na Poenari

DeletedUser1305

Guest
cześć, dziś gracz DaFirm przejął mi wioske i nazwał ją "to easy" :( uważam że to niemiłe :( więc zmieniłem nazwy 2 moich wiosek na "zupełnie jak" i "Twoja mama" ,jak na załączonym obrazku. Myśle że to żadna obraza bo nie użyłem żadnych obraźliwych słów a jedynie dopasowałem się do tego że to on próbował mnie obrazić :(

https://postimg.org/image/pm0ijdhz7/

Gdyby wszyscy byli tacy wrażliwi jak Ty, to mapa przypominałaby brudnopis gimnazjalisty.
 

DeletedUser2037

Guest
cześć, dziś gracz DaFirm przejął mi wioske i nazwał ją "to easy" :( uważam że to niemiłe :( więc zmieniłem nazwy 2 moich wiosek na "zupełnie jak" i "Twoja mama" ,jak na załączonym obrazku. Myśle że to żadna obraza bo nie użyłem żadnych obraźliwych słów a jedynie dopasowałem się do tego że to on próbował mnie obrazić :(

https://postimg.org/image/pm0ijdhz7/
On poprostu chce abys sie bardziej postaral to ma byc motywacja pozdrawiam jak zostawi nazwe w niku twego w nazwie wioski to znaczy ze dobrze walczyles i szacunek ci oddaje pozdrawiam ja
 

DeletedUser2289

Guest
niestety, gracz dafirm przejął mojego kolege z plemienia i w porywie ejakulacji ustawił takie nazwy wiosek: "tak się" "kończy" "atakowanie" "gracza" "top1". Na co odpowiedziałem "STULEJA-" "tak się kończy" "gra w plemiona" "24h na dobe" "7 dni w tygodniu".
 

DeletedUser1565

Guest
niestety, gracz dafirm przejął mojego kolege z plemienia i w porywie ejakulacji ustawił takie nazwy wiosek: "tak się" "kończy" "atakowanie" "gracza" "top1". Na co odpowiedziałem "STULEJA-" "tak się kończy" "gra w plemiona" "24h na dobe" "7 dni w tygodniu".

gimnazjum już skończone? czy jeszcze podstawówka? - pytanie retoryczne
nazwy wiosek, to była odpowiedź na http://screenshot.sh/oBDjdCknRGmFQ

poziom tego "guziecpl" jest tak niski, że nawet nie potrafi poprawnie mojego nicku z gry przepisać (drugi raz z rzędu) więc, zakończę tą dyskusję, bo jeszcze sprowadzi mnie do swojego poziomu...

PS brakuje mi dobrego gracza do atakowania, niestety morale bolą...

Pozdrawiam
 

DeletedUser1265

Guest
Skoro jesteś tak dobrym graczze
PS brakuje mi dobrego gracza do atakowania, niestety morale bolą...

Skoro jesteś tak dobrym graczem i masz tak nieprzebrane zasoby, to narzekanie na moralki jest raczej śmieszne. Albo jest się krezusem, który wielkopańsko szafuje środkami, albo kutwą liczącym każdego pika.

Właśnie tu mam problem z LiA. Jeżeli chcecie pokazać, że jesteście największą siłą na polskich serwerach TW2, legendą tej gry, to pokażcie klasę, a nie dziadostwo. Zwłaszcza, że wielu z Was chełpi się niemiłosiernie i zamiast wskazywać własne zalety, często kpi (w niewybrednych słowach) z konkurencji.

Często mówię o praktycznym podejściu do gry, ale szczególnie szanuję wielkoduszność.

Skoro aspirujecie do miana ikony tej gry w naszym, polskim wydaniu, to nie serwujcie nam dziadostwa, bo wstyd mi za taki symbol. Dziadować, to może sobie pierwszy lepszy nowicjusz, ale nie taka ekipa.

Tak mnie to rozczarowało na Poenari, że jak rezygnowałem z gry, to musiałem oddać za darmo (czyste) wioski na koncie Zagłoba P, bo mimo drobnych przekomarzań na szpiegów, fejki i drobne ataki ze Smaako, kolega się ostatecznie rozmyślił z próby przejęcia, bo mu "morale nie pasowało"...

Fighter, ustawianie całego serva w dyplo przeciwko PLW, to jakiś akt tragikomedii. Masz tak mocną ekipę, która tak solidnie wpłaca darowizny i dobrze współpracuje, a mimo to musisz robić soja ze wszystkimi plemionami z top10? Dobrze wiesz jak kepsko byli zorganizowani Wasi przeciwnicy, bo macie bieżący wgląd w sprawy większości ważniejszych plemion. Co za nuda i małoduszność...
 

DeletedUser1378

Guest
Skoro jesteś tak dobrym graczze


Skoro jesteś tak dobrym graczem i masz tak nieprzebrane zasoby, to narzekanie na moralki jest raczej śmieszne. Albo jest się krezusem, który wielkopańsko szafuje środkami, albo kutwą liczącym każdego pika.

Właśnie tu mam problem z LiA. Jeżeli chcecie pokazać, że jesteście największą siłą na polskich serwerach TW2, legendą tej gry, to pokażcie klasę, a nie dziadostwo. Zwłaszcza, że wielu z Was chełpi się niemiłosiernie i zamiast wskazywać własne zalety, często kpi (w niewybrednych słowach) z konkurencji.

Często mówię o praktycznym podejściu do gry, ale szczególnie szanuję wielkoduszność.

Skoro aspirujecie do miana ikony tej gry w naszym, polskim wydaniu, to nie serwujcie nam dziadostwa, bo wstyd mi za taki symbol. Dziadować, to może sobie pierwszy lepszy nowicjusz, ale nie taka ekipa.

Tak mnie to rozczarowało na Poenari, że jak rezygnowałem z gry, to musiałem oddać za darmo (czyste) wioski na koncie Zagłoba P, bo mimo drobnych przekomarzań na szpiegów, fejki i drobne ataki ze Smaako, kolega się ostatecznie rozmyślił z próby przejęcia, bo mu "morale nie pasowało"...

Fighter, ustawianie całego serva w dyplo przeciwko PLW, to jakiś akt tragikomedii. Masz tak mocną ekipę, która tak solidnie wpłaca darowizny i dobrze współpracuje, a mimo to musisz robić soja ze wszystkimi plemionami z top10? Dobrze wiesz jak kepsko byli zorganizowani Wasi przeciwnicy, bo macie bieżący wgląd w sprawy większości ważniejszych plemion. Co za nuda i małoduszność...

D Art, Tobie też to pisałem wcześniej wiec nie wiem czemu znów wywlekasz ten temat, świat nie układałem pod PLW. Układałem pod "wrogów" na których liczyłem że się pojawią wraz z rozpoczęciem świata s16. PLW nigdy nie traktowaliśmy jako "wroga".

Lia miało tylko 2 sojuszników SHI i TIG, i gdyby nie ruch Pawła by tworzyć koalicję Anty-lia to prawdopodobnie skończyło by się tylko na tych sojuszach, akcja rodzi reakcje czyż to nie logiczne ?

Abstrahując od sojuszy, z racji tego iż nie obserwujesz bacznie świata, przyjrzyj się mu uważniej, kto tak naprawdę bije PLW ... Plemiona które z nimi walczą aktywnie na frontach to LIA-TIG-SHI (Dobrze wiesz że działamy jako jeden organizm) więc nie wiem czemu zaraz się czepiać tego że na PLW ruszył cały świat.

Odnośnie morali, prawda jest taka że świat został zdominowany wyłącznie przez LIA-TIG-SHI, najwyżej rankingowym wrogiem jest gracz na 19 miejscu, a potem 40 któreś i tak coraz gorzej ...

upload_2016-10-7_13-15-54.png

Jeżeli chciałbyś zobaczyć walkę LIA - przeciwko SHI czy TIG to się nigdy nie doczekasz a gdybyśmy wypowiedzieli wojnę całemu światu prawda jest taka że na tym świecie jedynie liczace plemie jakie się pojawiło to byli SŁOWIANIE ze z banowanym Staszkiem rozdajacym bota na farmienie na czele. Ten świat przykro mi to mówić jest nudny i taki niestety będzie do końca, a ile on potrwa ? takim tępem pewnie będzie najszybszym ze wszystkich do tej pory.

Odnośnie Twojego oddawania wiosek za "darmo" przecież nie musiałeś ich oddawać za darmo mogłeś pobawić się :) ale prawda jest taka że nie chciało Ci sie już czekać na rozbiórkę.

Tyle ode mnie w tym temacie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Od niektórych plemion wymaga się więcej.

To by była klasa, gdybyście od początku do końca poszli wyłącznie sojem z Shini i TiG. Co Was obchodzi, że jakieś tam żuczki kleją sobie anty-koalicję. Niechby i 10 takich sieci utkali. Wy robicie swoje i wygrywacie. To by był pokaz siły.

* Niezręcznie się wyraziłem. Nie chodziło mi o ustawanie serva przeciw PLW (chociaż w praktyce na to na Poenari wyszło), bo pamiętam o niedoszłych wrogach LiA.
** O morale mówiłem w kontekście pojedynczych graczy. Skoro zajmujecie topkę rankingu, to tym mniejsze powinniście mieć opory przed swobodnym szafowaniem zasobami. Niskie morale? Duże straty? Trudno. LiA nie liczy się ze stratami -> Tak to widzę.
*** Nigdy nie postulowałem wojny LiA vs Shini vs TiG.

Tylko tyle.
 

DeletedUser1378

Guest
Od niektórych plemion wymaga się więcej.

To by była klasa, gdybyście od początku do końca poszli wyłącznie sojem z Shini i TiG. Co Was obchodzi, że jakieś tam żuczki kleją sobie anty-koalicję. Niechby i 10 takich sieci utkali. Wy robicie swoje i wygrywacie. To by był pokaz siły.

* Niezręcznie się wyraziłem. Nie chodziło mi o ustawanie serva przeciw PLW (chociaż w praktyce na to na Poenari wyszło), bo pamiętam o niedoszłych wrogach LiA.
** O morale mówiłem w kontekście pojedynczych graczy. Skoro zajmujecie topkę rankingu, to tym mniejsze powinniście mieć opory przed swobodnym szafowaniem zasobami. Niskie morale? Duże straty? Trudno. LiA nie liczy się ze stratami -> Tak to widzę.
*** Nigdy nie postulowałem wojny LiA vs Shini vs TiG.

Tylko tyle.

Doświadczenie po Kronborgu nauczyło mnie że powinienem liczyć na pojawienie się silnych wrogów ale na tym świecie się przeliczyłem i to był mój największy błąd. Więcej go nie powtórzę, po epickich walkach z s1 po dość ciężkim początku z s11 jesteśmy na serwerze z najśliniejszym składem LIA do tej pory a przyszło nam mierzyć się z duchami. Smutne.

Następny (o ile będziemy) będzie już bez sojuszy i jakiejkolwiek polityki, just for fun :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
No, dobra, ale skąd ten wniosek, ż miały być poważne plemiona? Z tego co słyszałem, to ani BM, ani CAN nic ni obiecywały - o tych 2 ekipach mi pisałeś. Zresztą, BM się nie dziwię, skoro mają związane siły na M, o ile pamiętam. Co do CAN, to mam takie wątpliwości, że to trochę walka w ramach tej samej ekipy. Za moich czasów obecne ważniaki z Shini były ówczesnymi ważniakami z CAN np. na s9. Nie było One'a i Triumfatora - głównych animatorów zabawy (choćby z s7), ale zawsze...

PS. Myślę, że dla takiej ekipy jak LiA nie ma sensu robić specjalnych przygotowań pod server. Wystarczy zebrać swoich i lookać czy jest ktoś sensowny na danym świecie. No, chyba że naprawdę uda Ci się ustalić poważną bitkę z jakimiś sensownymi przeciwnikami, ale coś z BM/CAN nie wyszło na P.
 

DeletedUser1378

Guest
Jak to skąd ? :) Przecież już pisałem o tym :) doświadcznie mi tak podpowiadało po Kronborgu jak ruszyliśmy po wygraniu Alnwicka. Tam pojawiło się masa plemion, które wypowiedziało nam wojnę tworząc największą koalicję przeciw dwóm plemionom (LIA i SHI)
Wówczas było ciężko ale brnieliśmy do przodu, i te pamiętne misje wsparć w samym jednym miesiącu było organizowanych 72 misji wsparć.

Obecny skład LIA składa się z doświadczonych graczy z S1, S2, S11 oraz S13 to najślinijszy skład jaki udało nam się złożyć jak już wcześniej wspominałem. Mogę tylko pomarzyć o serwerze jakim był Alnwick, największy ze wszystkich z masą plemion oraz dynamika gry bez bonusu nocnego.

Może faktycznie masz racje nie potrzeba nam się przygotowywać takim składem pod żaden serwer, samą organizacją plemienia przewyższamy i to powinno wystarczyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Ok, ale to znaczy, że nie umówiłeś się wcześniej na walkę z BM czy CAN, tylko w ciemno zabetonowałeś dyplo.

Serio? Ta dość chaotyczna koalicja była kłopotem na K? Była zbyt liczna, zbyt pokłócona i stanowczo zbyt zinfiltrowana przez Wasze wtyki żeby coś z tego wyszło. Wiem jak to wyglądało, bo na początku serva próbowałem wszystkich ponamawiać żeby ta koalicja w ogóle powstała. Najpierw jako duc de Richelieu, a potem jako Jim Malone.

PS. Zgadzam się z ostatnim zdaniem.
 

DeletedUser1378

Guest
Ok, ale to znaczy, że nie umówiłeś się wcześniej na walkę z BM czy CAN, tylko w ciemno zabetonowałeś dyplo.

Serio? Ta dość chaotyczna koalicja była kłopotem na K? Była zbyt liczna, zbyt pokłócona i stanowczo zbyt zinfiltrowana przez Wasze wtyki żeby coś z tego wyszło. Wiem jak to wyglądało, bo na początku serva próbowałem wszystkich ponamawiać żeby ta koalicja w ogóle powstała. Najpierw jako duc de Richelieu, a potem jako Jim Malone.

PS. Zgadzam się z ostatnim zdaniem.
Nie umawiałem, w ciemno zakładałem że pojawią się znane szyldy.

Odnośnie K.
Zanim popadli w chaos atakowali nas z każdej możliwej strony, po miesiącu objęcia przez naszych szpiegów stanowisk radnych, przywódców owych plemion udało się wprowadzić w nich zamęt co wykorzystaliśmy najlepiej jak potrafiliśmy obalając koalicję od środka :) te kłótnie jak myślisz kto wywyoływał ? ;) Odnośnie organizacji plemion wrogich nam, paru z nich odłączyło się od koalicji Anty-LIA co było ich najlepszym posunięciem...
 

DeletedUser1565

Guest
Masz tak mocną ekipę, która tak solidnie wpłaca darowizny

o widzę Twoje nowe multikonto do LiA dołączyło Trenerek czy MATpoZAWALE, a nie przepraszam Ty przecież nie grasz w tw2, i pisze to taki praworządny i fair play człowiek, kup sobie lepiej maść na ból czterech liter bo dla mnie jesteś zwykłym hejterem, który przypieprza się do wszystkiego tym którym dobrze się wiedzie, a sam niczego nigdy nie osiągnął i nie osiągnie... także bywaj w swoim kolorowym świecie, bo szkoda mojego czasu na czytanie twoich chorych historyjek, ale tak to jest jak się nie ma co powiedzie o sobie to się gada o innych...
 

DeletedUser1378

Guest
o widzę Twoje nowe multikonto do LiA dołączyło Trenerek czy MATpoZAWALE, a nie przepraszam Ty przecież nie grasz w tw2, i pisze to taki praworządny i fair play człowiek, kup sobie lepiej maść na ból czterech liter bo dla mnie jesteś zwykłym hejterem, który przypieprza się do wszystkiego tym którym dobrze się wiedzie, a sam niczego nigdy nie osiągnął i nie osiągnie... także bywaj w swoim kolorowym świecie, bo szkoda mojego czasu na czytanie twoich chorych historyjek, ale tak to jest jak się nie ma co powiedzie o sobie to się gada o innych...
To żaden z nich DF :) Sam wysyłałem screen d Artowi jak wyglądają u nas wpłaty tygodniowe swego czasu :)
 

DeletedUser1265

Guest
1. Nie szpieguję LiA multikontem.
2. Jeżeli miałem jakieś inne konto na danym świecie, to najpierw zgłosiłem je do usuięcia, a potem zacząłem z nowym.
3. Jednak robię sobie przerwę. Zrobiłem reset na P (PL) i Q (US).

PS. O darowiznach pisałem w sensie pozytywnym. Utrzymanie zgranej ekipy, która regularnie wpłaca surkę/korony, to duża sztuka.

Mam kilka spraw do załatwienia. Powodzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Psia kostka, to już teraz? Ehh... Muszę pomyśleć.
PS. Interesujące oferty na pw zawsze rozważę :)

Ciekawe czy tym razem zaczną wcześniej :)

*nie używamy wulgaryzmów

Taki skromny ten wulgaryzm raczej był, bo chodziło o "ostrą i zaraźliwą chorobę zakaźną przewodu pokarmowego" :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry