Sytuacja na świecie Bastille

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser188
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,mam pytanie dlaczego nie da się pisać żadnych postów na forum plemienia oraz wiadomości do innych graczy????Temat posta się da napisać a w rubryce na wiadomość nie pokazuje się te pióro i nie da się nic napisać macie jakieś pomysły o co chodzi? dzięki za pomoc
 

DeletedUser23

Guest
To ja chyba będę Waszym modkiem.. także ten.. chciałbym się przywitać. ;)
 

DeletedUser

Guest
Witam. Wiem że nie pisze w tym dziale co powinienem ale jestem nowy w tej grze i poprostu nie umiem się zalogować na ten serwer ;( Pomoże mi ktoś? Z góry dziękuje ;)
 

DeletedUser302

Guest
JasiuAJP;n2790 napisał:
Witam. Wiem że nie pisze w tym dziale co powinienem ale jestem nowy w tej grze i poprostu nie umiem się zalogować na ten serwer ;( Pomoże mi ktoś? Z góry dziękuje ;)



Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś musisz na sie zarejestrować na głównej stronie.

Wypełnij wszystkie pola, wybierając swoja nazwę użytkownika oraz hasło, podaj mail ( musi to być prawdziwy mail abyś mógł otrzymać link aktywacyjny )

Następnie po rejestracji możesz się już w zalogować do gry.
Sprawdź maila w celu pełnej aktywacji ( jeżeli przed dłuższy czas nic nie przychodzi pamiętaj aby zobaczyć w wiadomościach - SPAM )


Kliknij w prawym głównym rogu strony TW2 na "zaloguj", uzupełnij swoimi danymi a po zalogowaniu wybierz świat na którym zamierzasz grac.

GOTOWE :)


W razie większych problemow lub błędów zapraszam na PW , postaram się pomoc w miarę możliwości.

Urisiel


Aktualizacja - rejestracja na swiecie Bastille jest czasowo wylaczona ze wzgledu na osiagniety limit graczy.
 

DeletedUser

Guest
Witam. Tak sobie wróciłem do Plemion po kilku latach przerwy z czystej ciekawości, jak wyglądają "nowe" Plemiona" :). No i oczywiście nie omieszkałem tu zaglądnąć, a że klikam tu od kilku dni i widzę jakieś kosmiczne ilości osób w wielu nazwijmy to gildiach, to tak się zastanawiam o co tu chodzi? Ktos tu wcześniej napisał że ok 80% Graczy to Ludzie z TW 1 i w dużej większości "starzy wyjadacze". No to niech mnie Ktos oświeci, od kiedy to "starzy wyjadacze" grają w takich masówkach które liczą po 100 i więcej osób? Chyba czegoś tu nie rozumiem, albo tak się przez te kilka lat to pozmieniało, że ja jestem tak mocno do tyłu :D
 

DeletedUser

Guest
Genralnie ludzie grają na wielu frontach... niektózy prowadzą rozgrywkę na TW1 oraz TW2, może stąd te procentowe szacunki.
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym poinformować , że ktoś włamał się na konto ninj4 - Husaria została rozwiązana na serwerze 2 i 3.
Z jego konta wyszły niekontrolowane ataki - passy zostały zmienione - usunęliśmy korespondencję prywatną, jednak do czasu interwencji supportu Husaria nie odpowiada za ataki wychodzące i inne wynikłe z tego tytułu nieprzyjemności.
 

DeletedUser462

Guest
Mam pytanie co sie dzieje z serwerem dlaczego nie moge zarejestrowac konta ?
 

DeletedUser434

Guest
Wie ktoś może czy otworzą rejestracje na serwerze? a jak tak to można wiedzieć kiedy?
 

DeletedUser

Guest
Kiedy Husaria wyeliminuje z gry odpowiednią ilość graczy, postaram się żeby sprawnie poszło.
 

DeletedUser

Guest
Wisoki graczy nieaktywnych zrobią sie szare po 2 tyg. od ostatniego logowania?
Jak ktoś zagrał pierwszy raz w TW2 na Bastille to ma 50 koron na start. Jak ich nie wydał to jego wioska nigdy nie stanie sie szara?
 

DeletedUser

Guest
Mi zaraz minie miesiąc gry, a pomimo tego wioski graczy nie szarzeją niestety :(
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Polecam zapoznać się z zasadami gry ;)

Konta na danym świecie mogą być skasowane po 30 dniach nieaktywności. Prosimy zauważyć, że jeśli na ogólnym koncie pozostanie jakiekolwiek Premium to konto nie zostanie skasowane.
 

DeletedUser292

Guest
Jestem ciekaw kiedy zostanie naprawiony bug z rankingiem plemion :)
 

DeletedUser

Guest
W bastille nie ma już miejsca i nie można zagrać na tym serwerze.
 

DeletedUser

Guest
Istnieje możliwość założenia forum współdzielonego z innym plemieniem?
 

DeletedUser292

Guest
Od ponad 2 tyg. ten świat boryka się z dosyć dziwnym problemem, który został już wyeliminowany na innych światach a minowicie ranking plemion.
 
Do góry