Sytuacja na świecie Bastille

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser188
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser188

Guest
Wystartował nowy świat i pochwalcie się jak wam idzie?
 

DeletedUser23

Guest
Wystartował za szybko, ale jak jest poprzedni pełny, to chyba nie ma co narzekać.. ;) Tłumy, tłumy i jeszcze raz tłumy.. Dobrze - mnie to cieszy. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja się skusiłem, zobaczymy co z tego wyjdzie, póki co zapowiada się ciekawie.
 

DeletedUser246

Guest
Zapowiada się ciekawie, sam jestem nowy w grze, zobaczymy ;)
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję , że Plemiona dzięki drugiej wersji przeżyją kolejną młodość :) Bardzo dobrze , że został otwarty drugi serwer. Najbardziej dziwi mnie top 1 bastille który ma już 5 wiosek :p
 

DeletedUser

Guest
Mlynowy;n1446 napisał:
Mam nadzieję , że Plemiona dzięki drugiej wersji przeżyją kolejną młodość :) Bardzo dobrze , że został otwarty drugi serwer. Najbardziej dziwi mnie top 1 bastille który ma już 5 wiosek :p

Na A było identycznie... Bo jak chce coś się sprawdzić a nie umie się zrobić tego tak, aby normalni Gracze tego nie widzieli to takie potem są rezultaty :)
 

DeletedUser23

Guest
E tam.. mi to nie przeszkadza.. ;) Jak pamiętam w jedynce też były podobne sytuacje jak administrator miał wioski w kordynacjach 000|000 i każdy słał tam ataki.. :D
 

DeletedUser292

Guest
Moim zdaniem sytuacja wygląda nieciekawie z powodu błędu jaki się wkradł z początku a mianowicie o ilości osób w plemieniu co jest absurdem ( jeden to limit - max 40 osób, drugi to +100 osób w niektórych a 0 reakcji ze strony Team'u)
 

DeletedUser210

Guest
Ten limit to głupota jakaś. Nie mogę akceptować podań. Ale mogę zapraszać nowych graczy...
 

DeletedUser

Guest
Dobrze zrobili z limitem.
Gdyby go nie było, istniałoby tylko jedno plemie, w którym byliby wszyscy, a po selekcji połowa zostałabt bez plemienia.
A tak to powstają co rusz nowe sojusze i zabawa jest ciekawsza.
 

DeletedUser210

Guest
Ta.... Zwłaszcza że limit to 200. Lepiej byłoby po jakieś 50-80. No ale trudno.
 

DeletedUser23

Guest
Limit jest okey, ale aby do rankingu liczyło się pierwszych 40 graczy..
 

DeletedUser

Guest
Nie ma co narzekać xrastax87.
Co do pierwszych 40 graczy, myślę że tak zrobią, ale czas pokaże.
 

DeletedUser210

Guest
Moim zdaniem 200 to przesada. Ale może to przyzwyczajenie do światów z TW1 gdzie zawsze grałem do max80
 

DeletedUser158

Guest
Spokojnie spokojnie zobaczycie że wszystko się wyklaruje i ilości graczy TOPowych plemion mocno zmaleją ;-)
Potem zacznie dochodzić do fuzji i znów się namnoży. Pojawiają się opinie Masówka masówka itp. Tak w kółko macieju
 

DeletedUser

Guest
Witam, czy są tutaj gracze z pierwszej wersji Tribal Wars (plemiona)
 

DeletedUser210

Guest
Oczywiście że są :) Moim zdaniem to więcej jak połowa, to gracze z TW1 bo tam był chyba największy spam jak zapowiadali TW2 :D
 

DeletedUser380

Guest
Witam wszystkich. Dzisiaj zaczynam przygode w TW2, wcześniej pogrywałem od początku powstawnia TW1.
No więc życze udanej gry :)
 
Do góry