Odrzucony skrócenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1264
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wytłumacz mi zatem jaki sens ma ten system? Przecież na etapie 10+ wiosek większość swoich miast broni się przerzucając wojsko z innych swoich wiosek do tej najbardziej zagrożonej, czy też do tej w której szkoli się offa, wiec nie ma tam deffa.

Ja rozumiem, ze nie dostaje sie punktow defensywnych za to co zabiją jednostki sojuszników będące na wsparciu, ale czemu nie dostaje punktów za to co zabiją moje własne jednostki z wioski B będące na wsparciu w wiosce A? A jedynie punkty za to co zabiją wojska wyrekrutowane w tej konkretnej atakowanej wiosce A...

Btw a na jakim świecie i pod jakim nickiem grasz? :p Pytam z ciekawości, jestem ciekaw jak sobie radzisz, w jakim jesteś plemieniu etc ^^
 

DeletedUser911

Guest
W sumie nie przykładam większej wagi do wszelkiego rodzaju rankingów, dlatego nigdy na coś takiego nie zwróciłem uwagi, ale jak jest tak jak piszesz Captain, to bez dwóch zdań jest to pozbawione jakiegokolwiek sensu.
Trochę wprawdzie zbaczamy z tematu, ale dziękuje Community Manager za udział w dyskusji. Myślę, że nasze posty nie są po, żeby komuś dopiec, tylko po żeby nam wszystkim grało się lepiej - może warto przygotować takie zestawienie wszystkich dziwactw gry, ktoś z nas przetłumaczy to na język zrozumiały dla "techników" i im to wyślemy - może taki jasny sygnał z naszej strony w jakiś sposób pobudzi ich do aktywniejszej pracy.
 

DeletedUser1277

Guest
Również uważam, że obecny system pubktow defensywnych jest bez sensu, bo dostajemy je jedynie za zabite jednostki przez wojsko pochodzące z bronionej wioski. Moim zdaniem powinno to wyglądac tak, ze wojska wszystkich graczy w bronionej wiosce powinni dostawać punkty defensywne adekwatne do zabitych jednostek wroga podczas obrony. Wiadoma sprawa, że za wsparcie innego gracza otrzymuje sie osiegniecia, als troche komicznie wyglada kiedy mam 8kk pkt ofensywnych i 100k defensywnych, bk wyglada to tak, jakbym nie używał deffa, a prawda jest nieco inna :p
Ale sprawa z nieprzydzielaniem wiosek do prowincji również wygląda tragicznie, a najbardziej denerwuje mnie to, że ten problem od dawna nue zostaw rozwiązany. Jeszcze w pierwszych miesiącach gry moi znajomi z plemienia się na to napotkali (ja na szczęście ani razu). Jest to istotny problem ze względu na to, że broniona jest bez wiary i psuje to pewne aspekty gry.
Liczę też na to, że ktoś sporządzi taką listę :D
 

DeletedUser

Guest
Wytłumacz mi zatem jaki sens ma ten system? Przecież na etapie 10+ wiosek większość swoich miast broni się przerzucając wojsko z innych swoich wiosek do tej najbardziej zagrożonej, czy też do tej w której szkoli się offa, wiec nie ma tam deffa.

Ja rozumiem, ze nie dostaje sie punktow defensywnych za to co zabiją jednostki sojuszników będące na wsparciu, ale czemu nie dostaje punktów za to co zabiją moje własne jednostki z wioski B będące na wsparciu w wiosce A? A jedynie punkty za to co zabiją wojska wyrekrutowane w tej konkretnej atakowanej wiosce A...

Btw a na jakim świecie i pod jakim nickiem grasz? :p Pytam z ciekawości, jestem ciekaw jak sobie radzisz, w jakim jesteś plemieniu etc ^^
Gra na wszystkich pod nickiem z forum (być może ma inne, wtedy to multikonto i ban się należy) efekt niezbyt powalający, na wszystkich światach poniżej 100 pkt :D jedynie na 8 jakieś 300 i jest tam w PLH, raczej z takim stażem o grze to Wysłannica za dużo nie może powiedzieć...niestety
 

DeletedUser

Guest
Wioskę możecie przenieść z poziomu bazy danych. Nie musicie używać narzędzi administracyjnych. Wystarczy napisać do administratora bazy danych on powinien wiedzieć jak to zrobić.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Nie do końca tak to działa a zmiana prowincji wiosek (bo o tym mowa) a nie zmieniania położenia wioski jest na chwilę obecną niemożliwe do odwołania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry