Odrzucony skrócenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1264
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1264

Guest
Witam by się przydało skrócenie czasu budowy budynków o jakieś 15 % bo jak mam czekać aż mi budynek się wybuduje w czasie 15 godzin moim zdaniem trochę to jest za długo nawet by się przydało skrócenie czekania na zasoby do dalszej rozbudowy budynków oraz wojska o jakieś 5 % by się przydało.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Pomysł ten był już wielokrotnie zgłaszany i raczej nie zostanie wprowadzony.
 

DeletedUser414

Guest
Haha, a skad te wyliczenia - 15% oraz 5%? Budowanie budynku 15h to duzo? To chyba, krotko grasz w ta gre, bo farma na 30 poziomie to bite 30 godzin budowy.
 

DeletedUser

Guest
ale następny świat można by trochę przyspieszyć...tak na próbę...
 

DeletedUser

Guest
Bez przesady, przecież prędkość świata jest dobra. Jak się za wolno buduje to rozbuduj ratusz bedzie troche szybciej.

Gdyby budynki na wysokich poziomach sie tak szybko budowały to lepiej pomyśl sobie co by było na etapie powiedzy 40-stu wiosek. Musiałbyś co chwila do kazdej zagladac aby wydawac tam polecenia budowy, a tak to wejdziesz do jednej raz na jakis czas i masz z tym spokoj.
 

DeletedUser414

Guest
Tak na próbę świat był przyśpieszony na becie. Niestety nie wyszło to za dobrze.
Ale nie wyszlo za dobrze, ze powodu bledow technicznych (nie wiem - serwer nie wyrabial?) czy tego, ze gracze zle to przyjeli? Wydaje mi sie, ze gracze bardzo pozytywnie by przyjeli inne zasady na swiecie, celem urozmaicenia rozgrywki. Z checia bym dolaczyl na bete gdzie byla inna predkosc swiata.
 

DeletedUser

Guest
A może jakieś 'szybkie' wydarzenia? Były takie jednodniowe imprezy na TW1, kto miał wolny czas i ochotę rozegrać wszystko w jeden dzień zapisywał się do 'szybkich'. Można by było nagradzać zwycięzców jakimiś koronami, odznaczeniami. Obecna prędkość nie jest zła, bo to nie jest gra w którą mam ochotę się gapić 24/h, każdy ma swoje życie. Do pierwszych kilku wiosek to ma sens, później staje się przykrym obowiązkiem.
Przede wszystkim potrzebujemy większego zainteresowania nowymi światami żeby był w ogóle sens różnicowania parametrów gry. błędy (gdy wojsko idzie nie na tą wioskę, albo przez pierwsze 2h w ogóle nie mam informacji o nadchodzącym ataku), lagi, psujące grę sabotaże, czy niezbilansowani bersekerowie. Dopóki gra nie będzie dopracowana, dopóty nie będzie chętnych, potrzeby nowych światów i różnych opcji gry.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Szybkie TW2 również nie wchodzą w grę. Przynajmniej przez najbliższy rok.

Nowe światy pojawiają się, gdy poprzedni zostanie zapełniony. Jeśli chodzi o różnorodność ustawień to do póki nie zostaną naprawione najbardziej uciążliwe problemy to nawet nie ma co o tym wspominać.

Technicy starają się jak mogą naprawić istniejące błędy, ale bardzo często mamy zbyt mało informacji, żeby cokolwiek zdziałać.

Jeśli zaczną pojawiać się zgłoszenia o jakie prosimy jest szansa, że wszystko nabierze większego tempa. Bez braku szczegółowych informacji mamy związane ręce.
 

DeletedUser414

Guest
Jeśli zaczną pojawiać się zgłoszenia o jakie prosimy jest szansa, że wszystko nabierze większego tempa. Bez braku szczegółowych informacji mamy związane ręce.
Rozumiem, ze chodzi o zgloszenia ze strony graczy? Mysle, ze gracze dosc dokladnie opisuja bledy, wiec w sumie nie wiem co znaczy "zgloszenia o jakie prosimy".
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Najczęściej zgłoszenia wyglądają tak: "no ten, tego gra mi się ciągle zawiesza, naprawcie to".

Pytania o to w jakich momentach tak się dzieje, czy na każdej przeglądarce, czy zmienia się coś po wyłączeniu animacji i opcji dźwiękowych najczęściej pozostają bez odpowiedzi.

Jak zaczynają się jeszcze bardziej szczegółowe pytania to w większości słyszymy "nie mam na to czasu".

Uwierzcie, że chcemy poprawić działanie gry, ale żeby to zrobić miło by było uzyskać informacje, które pozwolą znaleźć jakieś wspólne cechy bo jak wiadomo nie u każdego problemy występują. Często jest też tak, że większość z Was ma inny problem mimo tego, że na pierwszy rzut oka wydaje się, że u każdego polega to na tym samym.
 

DeletedUser911

Guest
Bardzo chętnie podejmę się szczegółowego zbadania konkretnego błędu - odpowiadając szczegółowo na pytania - niemniej muszę mieć poczucie, że ta moja praca komuś się przyda, a większość błędów które zgłaszamy mam wrażenie, że lecą w próżnie.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Wy przekazujecie informacje nam, a my przekazujemy je technikom. Uważam, że poczujesz się potrzebny jak wyczerpująco opiszesz błąd, który u Ciebie występuje (jeśli występuje). Mam na myśli momenty w jakich on występuje, co się wtedy dzieje, czy dzieje się tak na wszystkich urządzeniach/przeglądarkach, screeny itp.

W tym celu zapraszam do supportu.
 

DeletedUser414

Guest
Ale Kasia wiedz, ze nie kazdy gracz opisze wam problem w 100%. Watpie, zeby kazdy instalowal 4 przegladarki, sciagal apke dodatkowo na tel i tablet oraz bawil sie ustawieniami. Mysle, ze gracze, ktorzy chca zeby ta gra sie rozwijala (jest tu kilku takich aktywnych) dosc dokladnie opisuja dany problem, a wy, a raczej technicy z Niemiec powinni sie posilkowac tymi informacjami, ktore gracze im dostarcza. Albo to oni powinni testowac gre na innych przegladarkach itp. W koncu to oni dostaja za to pieniadze, a nie gracze.
Jakbyscie zaoferowali graczom symboliczna nagrode za zgloszenie bledu i opisanie go, to mysle, ze gracze by poswiecili cala strone zeby sie rozpisac na temat bledu. Instalowaliby 4 przegladarki i testowaliby dany blad. Aczkolwiek z drugiej strony moglaby sie pojawic sytuacja, ze dany gracz zostal nagrodzony, a drugi nie.
 

DeletedUser911

Guest
Zgłoszenie: Wioska w złej prowincji

Grześko2015-05-25 16:20:20
Dzień dobry,
wydaje mi się, że wioska 349|646 powinna należeć do innej prowincji, niż należy.

Pozdrawiam
Sebastian2015-05-25 18:09:13
Witaj Grześko,


Dziękujemy za zwrócenie naszej uwagi na tę sprawę. Bez zgłoszeń ze strony graczy wiele spraw mogłoby umknąć uwadze naszego zespołu.

Pozdrawiam,
destination
Tribal Wars 2 Team

Nie wiem jaki duży sztab ludzi i jak długo powinien pracować nad tym problemem, ale pracuje nad tym już 45 dni, wioska jak była w złej prowincji, tak jest nadal - jak mamy nie czuć się olewani?
A tych enigmatycznych techników, to należałoby zwolnić z pracy, bo kompletnie się w tej roli nie spisują, zatrudnić chętnych do pracy ludzi, którzy tego typu problem powinni rozwiązać w godzinę.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Na obecną chwilę nie możemy przenosić wiosek, ponieważ wtedy powstają problemy z wykonywaniem zadań (zawieszają się).

Jak tylko to naprawią to z pewnością wszystkie nieprawidłowo przypisane wioski zostaną przeniesione.
 

DeletedUser

Guest

Nie wiem jaki duży sztab ludzi i jak długo powinien pracować nad tym problemem, ale pracuje nad tym już 45 dni, wioska jak była w złej prowincji, tak jest nadal - jak mamy nie czuć się olewani?
A tych enigmatycznych techników, to należałoby zwolnić z pracy, bo kompletnie się w tej roli nie spisują(...)

Dokładnie. To samo z błędem naliczania punktów defensywnych, a jest to jeden z najwiekszych i najgroszych, a może i najwiekszy bug jaki widziałem w tej grze. Rzekomo problem jest im znany od dawna, a wygląda na to iż nic z nim nie robią...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Błąd naliczania punktów defensywnych? Wręcz przeciwnie, nie ma tutaj żadnego błędu. Naliczanie jest tak zrobione celowo.
 

DeletedUser

Guest
Nie jest. Zresztą Yetj (czy jak mu tam) moderator twierdzi co innego niż Ty.

Po za tym gdyby miało być tak zrobione celowo to mogliby już lepiej całkowicie zrezygnować z tych punktów deff. Bo tak jak sie one obecnie naliczają to nie ma żadnego sensu. Zwłaszcza jeśli porównac je z punktami ofensywnymi których nawet defensywny gracz bedzie miał dużo więcej.

Czy Ty w ogóle grałaś kiedykolwiek w tę grę? Mam wrażenie, ze widziałaś ją jedynie na screenach...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Oczywiście, że grałam i nadal gram. Na pierwszy rzut oka dla każdego może to wyglądać jak błąd jeśli nie zna wszystkich informacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry