Naprawiony LAGI v4

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3130
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2739

Guest
oj Ngewon :) ale masz fantazje :)
Tak , jak pisałem, nie doznałem dzisiaj żadnych lagów, a siedze na apk
 

DeletedUser2508

Guest
Pragnę poinformować, ponownie i nie wiem, który to już raz, że gra znowu laguje.
Świat pl29 i pl26

Oj chyba się szykuje powtórka z listopada, grudnia i stycznia ... gra przestanie być grywalna :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser911

Guest
Jakiś rok temu wraz z końcem świata Eremitage zakończyłem swoją przygodę z Tribal Wars 2, dzisiaj wszedłem na forum tak z ciekawości co słychać w grze... i słychać cały czas to samo - gra nie działa prawidłowo. Tak niedopracowanego produktu nie powinno się nigdy wypuścić na rynek.

Pozdrawiam gracz emeryt.
 

DeletedUser2508

Guest
Czy uzyskamy jakąś odpowiedź czy znowu będziecie udawać, że wszystko jest ok?
Świat pl29 robi się niegrywalny. Aby wejść na grę trzeba go po kilka razy odświeżać a i tak po góra 2 minutach zwiecha i od nowa.
 

DeletedUser2800

Guest
JUPIII !!! ZNOWU NIE DZIAŁA!!!! :))))))))))))


ojj i już jest :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Aktualizacja była dziś ponownie wgrywana na polskie serwery co powinno poprawić obecna sytuację.
 

DeletedUser1925

Guest
nie ma żadnej poprawy, srednio co godzina jest 'przyciecie'....po takim przycieciu przez okolo 2 minuty nie mozna sie zalogowac

przez ciagłe 'problemy techniczne' gra została skutecznie obrzydzona. nie wróce juz do tej waszej produkcji
dzieki i zegnam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4400

Guest
Byłoby fajnie wiedziec czemu ta gra ma az takie lagi. Bez roznicy na PC czy to Mobile....
 

DeletedUser4339

Guest
Wysyłam farmę, zmienię wioskę, leci farma z tej zmienionej wioski. :)

Klikam "zaatakuj" mija 10 sekund. Nic. :)

Gra strategiczna?? Przez lagi tylko strategia "wiej gdzie nie ma wroga" co by klinów nie trzeba było wysyłać i nie robić nic innego niż tylko sobie klikać w budynki i je rozwijać. Z parunastu wiosek tylko z jednej się udało wysłać klina. :D Dyscyplina 0 s... 4 sekundy po czasie i tak się wysyła. :) Był przypadek, że niby wszystko się udało, kliny powciskane, a i tak na innych czasach niż to było podane powchodziły. :D Jupi kur!!! Co za frajda!

Typ z plemienia do dziś mnie farmi na bocie jak barbarkę przejąłem.

Usuwanie postów z krytyką na forum.

Boty, lagi, hacki. Ta gra to jeden wielki glicz a ludzie sprawujący pieczę nad tym wszystkim... chyba coś im się pomyliło.
 

DeletedUser2800

Guest
Widzę, że dużo zmian. Jest jeszcze gorzej niż pół roku temu :)
 

DeletedUser4394

Guest
nie da się ani normalnie zalogować bo wywala a jak już się człowiek zaloguje to nic się nie da zrobić bo wszystko się wiesza. Litości zróbcie coś z tym....coraz gorzej wszystko chodzi i na pc i na aplikacji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry