Konkurs Konkurs - wykreślanka.

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
czy znalazłem je wszystkie destination;)? mysle ze w przypadku zgloszenia powinienes dac wysylajacemu odopowiedz by w razie niewypisania wszystkich słów mogl sie wysilic bardziej
 

DeletedUser198

Guest
Słowa związane są tylko z grą. Nie ma żadnych skrótów itp. Jeśli nie potrafisz znaleźć innych słów to pewnie ich nie ma :)
 

DeletedUser

Guest
a w ogóle już ktoś trafisz wszystkie i ile będzie trwać ten konkurs?
 

DeletedUser

Guest
ja wysłałem i zdaje mi się że mam wszystko bo nic więcej nie mogę znaleźć xD
 

DeletedUser1044

Guest
i du** nie moge wyslac obrazka nawet z zaznaczonymi w Paint slowami a skrzybac 45 slow mi sie nie chce :mad:
 

DeletedUser1005

Guest
creepthor;n9111 napisał:
i du** nie moge wyslac obrazka nawet z zaznaczonymi w Paint slowami a skrzybac 45 slow mi sie nie chce :mad:
mają być tylko słowa związane z TW a nie wszystko co pasuje :p
 

DeletedUser20

Guest
Ja do 30 nie dobiłem. Zastanawiałem sie nad kacem, ale ostatecznie nie wpisałem :D
 

DeletedUser198

Guest
Termin wysyłania poprawnych odpowiedzi to 14.03.2015 do godziny 13:00. Czekam na zgłoszenia.
 

DeletedUser

Guest
a mówiąc że mogą się łączyć to znaczy że jedno słowo w drugim czy pionowo i poziomo się łączą? :D
 

DeletedUser198

Guest
Ostatnie litery zazwyczaj. Słowa związane są tylko z grą. Mała podpowiedź ponieważ ciężko wam idzie. Słowo "akt" nie jest związane z grą. Nie ma żadnych skrótów tylko pełne macierzyste nazwy identyczne jak w grze.
 

DeletedUser

Guest
No to prawdopodobnie już :D Tylko nad kawą się zastanawiam xD
 

DeletedUser198

Guest
Czekam na poprawne zgłoszenia dziś do 13:00. Minimalna ilość liter w słowie to 4.
 

DeletedUser198

Guest
Termin wysyłania zgłoszeń miną a oto zwycięscy.

1. Exile
2. Kropeq10
3. Łepcio

Dziękujemy za udział w konkursie, korony wkrótce pojawią się na waszych kontach. Bądźcie czujni oraz śledźcie forum na bieżąco, wkrótce pojawią się kolejne konkursy.

Poprawnych odpowiedzi były 26 a oto one (wiemy że powinno być plemię jednak generator wykreślanek nie obsługiwał wszystkich polskich znaków)


wykreslanka_1.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry